تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 4 اولاول 1234
نمايش نتايج 31 به 39 از 39

نام تاپيک: اینترو برای p30world

داره خودمونی میشه blacksword's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    لاهیجان

پيش فرض

سلام به همه دوستان کارای خیلی جالبی بود منم دست به کار میشم ولی فعلا امتحانای ترمم داره شروع میشه و زیاد وقت نمیکنم چند نکته هست که خوبه بگم یکی حجم بالای اینترو ها بود که بخاطر طولانی بودنش بود بلک فاکس جان خیلی عالی بود ولی اگه یه ذره خوب دقت کنی میبینی اینترو ها یه مقدار طولانی شدن بنظرم اگه زمانش یه مقدار کمتر شه بهتره بعضی ها هم حجمش بین 1.5 تا 2 مگ بود که اینترو نباید حجمش زیاد بالا باشه چون ممکنه تا بخواد لود شه طرف صفحه رو ببنده کار متین واقعا عالی بود هم کم حجم و هم دقیق با یه فلش 10 ثانیه ای تمام حرفهایی که یه بنر بخواد بزنه رو گفت خیلی قشنگ بود ولی در مورد انتخاب 100000 کاربر بگم که اگه قراره اینکارو کنین اون قسمت آمار و ارقام سایت رو حذف کنین چون آدمای زیرک میتونن ازش استفاده کنن ادامه بدین منم به زودی ملحق میشم !
    تا بعد....
    Last edited by blacksword; 14-05-2007 at 13:08.

آخر فروم باز Viren's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    Rasht

پيش فرض

سلام
    کسی به آقا میثم گفته که یه نگاه بندازه؟
    شاید بخواد استفاده کنه ها!؟

پروفشنال Cain's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    بندرعباس

پيش فرض

اقا شرمنده !
    میخواستم بگم که این Intro هایی بود که اقای blackfox میزارن من نمونشون رو دارم
    راستش من اینارو خودم دانلود میکردم بعد با Sothink SWF Quicker ادیت میکردم !
    البته میشه با Sothink SWF Decompiler به FLA تبدیل کرد با Flash MX باز کرد ! که واسه من راحتتر بود روش اول رو بکار ببرم !
    اقا بازم میگم شرمنده من قصد توهین یا جسارت رو ندارم ! اما اینکه بگیم خودم ساختم یکم از نظر من بد هست !
    البته باز من تهمت نمیزنم به شما شاید شما خودتون ساخته باشید ! اما من چنتا نمونه از این نوع فلش هارو دارم !
    بازم شرمنده !

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Apr 2006

پيش فرض

در مورد انتخاب 100000 کاربر بگم که اگه قراره اینکارو کنین اون قسمت آمار و ارقام سایت رو حذف کنین چون آدمای زیرک میتونن ازش استفاده کنن ادامه بدین منم به زودی ملحق میشم !
    منم شدیدا موافقم ....
    بهتره اینو به مدیرها بگی ...

...موفق باشی...

آخر فروم باز blackfox's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    تا 4 سال بین کرمانشاه و قزوین کوچ میکنیم ...

10

اقا شرمنده !
    میخواستم بگم که این Intro هایی بود که اقای blackfox میزارن من نمونشون رو دارم
    راستش من اینارو خودم دانلود میکردم بعد با Sothink SWF Quicker ادیت میکردم !
    البته میشه با Sothink SWF Decompiler به FLA تبدیل کرد با Flash MX باز کرد ! که واسه من راحتتر بود روش اول رو بکار ببرم !
    اقا بازم میگم شرمنده من قصد توهین یا جسارت رو ندارم ! اما اینکه بگیم خودم ساختم یکم از نظر من بد هست !
    البته باز من تهمت نمیزنم به شما شاید شما خودتون ساخته باشید ! اما من چنتا نمونه از این نوع فلش هارو دارم !
    بازم شرمنده !
    حق با شماست !! دو تا از اینترو های اول تاپیک ( سوم و چهارم ) رو از تمپلت آماده (fla.*)استفاده کردم ، و هرگز نگفتم که من کلا خودم اونا رو درست کردم . هیچ وقت هم از نرم افزار هایی مثل Sothink SWF Decompiler و Sothink SWF Quicker استفاده نکردم . این تاپیک برای گذاشتن اینترو در رابطه با همین سایته و من هرگز قسط ندارم چیزی رو به رخ کسی بکشم !! همین الان هم میگم از خیلی هاتون کمترم و هیچ ادعایی در رابطه با فلش ندارم !!

ولی این نامردیه که میگی تموم کارام از روی نمونه های آمادست . چون واقعا روی بعضی هاشون زحمت کشیدم و خیلی ناراحت کننده ست که بعد از کلی زحمت بهت بگن متغلب برای کاری که نکردی.
    Cain عزیز منتظر کار هات هستم . خوشحال میشم ببینمشون .
    Last edited by blackfox; 17-05-2007 at 22:32.

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت

10

چند نکته هست که خوبه بگم یکی حجم بالای اینترو ها بود که بخاطر طولانی بودنش بود بلک فاکس جان خیلی عالی بود ولی اگه یه ذره خوب دقت کنی میبینی اینترو ها یه مقدار طولانی شدن بنظرم اگه زمانش یه مقدار کمتر شه بهتره بعضی ها هم حجمش بین 1.5 تا 2 مگ بود که اینترو نباید حجمش زیاد بالا باشه چون ممکنه تا بخواد لود شه طرف صفحه رو ببنده
    درست میگی ولی سایز استاندارد اینترو هایی که الان تو وب هست بین 100 کیلو بایت تا 3 مگا بایته و این که تو ایران هنوز از اینترنت دیزلی استفاده میشه دلیل نمیشه که فلش های با حجم بالا ( واسه ایرانی ها ) رو غیر استاندارد خطاب کنیم .

داره خودمونی میشه blacksword's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    لاهیجان

پيش فرض

بلک فاکش جان من نگفتم کار غیر استاندارد ولی باید در نظر داشت که ما فعلا تو ایرانیم و فعلا باید به فکر کسایی که تو ایرانن باشیم وگرنه تو ی کشور های دیگه یارو سرعت خطوطش 100 مگ در ثانیه هست پس حالا که اکثر افراد توی ایران اینترنت 56 Kb استفاده میکنن پس استاندارد واسه ما یه معنی دیگه میده و تغییر میکنه

پروفشنال Cain's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    بندرعباس

پيش فرض

شرمنده من نگفتم همه کاراتون ! راستش یه کار بود گفته بودین 2هفته روش کار کردین من اونارو گفتم !
    قصد جسارت نداشتم !
    بعد من Flash کار نیستم ! چیزی هم نساختم هیچ وقت ! فقط بعضی وقتا که بیکار میشدم از Temp استفاده میکردم واسه اینترو وبلاگ ! دیگه هم کاری جز این انجام ندادم !

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت

پيش فرض

به زودی ادامه می دم . فعلا واسه کنکور قید همه چی رو زدم حتی بیرون رفتن از خونه ( چه برسه به فلش و ... ) تا بعد کنکور ( 9 تیر ماه ). فعلا !!

صفحه 4 از 4 اولاول 1234

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •