تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 7 اولاول 1234567 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 70

نام تاپيک: ماشین حساب؛ نکات پیش از خرید، ترفندها، روش حل مساله

اگه نباشه جاش خالی می مونه oj2008pc's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

بین مدل های زیر کدوم بهتره ؟
    TI89 - casio 9860 - casio algebra fx2

پروفشنال bahareh_bus's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

بین مدل های زیر کدوم بهتره ؟
    TI89 - casio 9860 - casio algebra fx2
    این که مسلمه :ti89
    ولی قیمتش یه کم بالاست!

تو اینترنت emulator های کاسیو 9860 و ti89 و کلاس پد موجوده ولی برای الجبرا من ایمولاتوری پیدا نکردم!
    شما میتونی اول این ایمولاتورها رو دانلود کنید که پس از اجرا دقیقآ همون ماشین حساب رو با ظاهر و امکانات حقیقی اش شبیه سازی می کنند و میتونید همانند یک ماشین حساب حقیقی باهاش کار کنید.

اینطوری بهتر میتونید با ماشین حسابی که دنبالشید اشنا بشید و درست انتخاب کنید.

3. این کاربر از bahareh_bus بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز aaaammmm87's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    ♥♥♥♥♥♥♥

14 خريد ماشين حساب براي انجام محاسبات ؟

سلام
    دوستان حقيقتش من رياضي مشكل دارم به صورت فجيع ! حالا مي خواهم واسه جلسه امتحان ماشين حسابي بگيرم كه لگاريتم و مباحث مثلثات و انتگرال و همچنين مشتق رو انجام بده . ايا چينين ماشين حسابي اصلا وجود داره (قابل حمل به جلسه امتحان باشه ) . اگه هست اسم و مدلش چيه ؟

داره خودمونی میشه mohammad.y1993's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    هر كجا هستم باشم ، آسمان مال من است ...

پيش فرض

سلام
    دوستان حقيقتش من رياضي مشكل دارم به صورت فجيع ! حالا مي خواهم واسه جلسه امتحان ماشين حسابي بگيرم كه لگاريتم و مباحث مثلثات و انتگرال و همچنين مشتق رو انجام بده . ايا چينين ماشين حسابي اصلا وجود داره (قابل حمل به جلسه امتحان باشه ) . اگه هست اسم و مدلش چيه ؟
    سلام.
    خوب دوست عزيز ، من اول از همه بهت توصيه مي كنم كه از ماشين حساب استفاده نكني... ( اگه دبيرستاني باشي سر جلسه كنكور .... خدا بهت رحم كنه تا بتوني محاسبات رو انجام بدي البته بيوگرافيتو خوندم ولي كلا گفتم ، بلاخره كنكور دكتري كه هست )

دوم : عموما تمام ماشين حساب هاي مهندسي اين قابليت رو دارند... اما اگه خواستي بخري اولا توصيم اينه كه CASIO باشه ، دوما Natural Textbook Display ... دوميش به اين معني هست كه همون طوري كه توي دفترت مينويس بهت نمايش ميده مثلا: اگر سينوس 60 درجه رو بخواي بهت راديكال 3 روي 2 رو نشون ميده ( كه خيلي خوبه ) .. البته قابليت تبديل شدن به صورت خطي ( Line ) رو هم داره ، يعني همين عدد رو با زدن يك كليد به صورت 0.8660254038 بهت نشون ميده ( ماشين حسابي مثل fx-82ES از سري ( يكي خودم CASIO )

خوب اين رو هم بهت ميگم كه اگه خريدي از يك جاي معتبر بخر كه بهت دفترچه راهنماش روهم بده ... دفترچه راهنما رو به طور كامل بخون ، چون بعد ياد ميگيري كه چه طوري توي ماشين حساب يك عدد وحشتناك رو ذخيره كني ( من خودم خيلي از اين قابليت براي عددهاي ثابت ( خصوصا درس فيزيك ) سر جلسه امتحان كمك مي گيريم ) يا چه طوري از توابع عجيب غريب استفاده كني ...

براي قيمت هم از خود نمايندگي بپرسي خوب تره !!!

موفق باشي دوست من
    Last edited by mohammad.y1993; 31-12-2008 at 20:07.

6. 2 کاربر از mohammad.y1993 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز aaaammmm87's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    ♥♥♥♥♥♥♥

پيش فرض

سلام.
    خوب دوست عزيز ، من اول از همه بهت توصيه مي كنم كه از ماشين حساب استفاده نكني... ( اگه دبيرستاني باشي سر جلسه كنكور .... خدا بهت رحم كنه تا بتوني محاسبات رو انجام بدي البته بيوگرافيتو خوندم ولي كلا گفتم ، بلاخره كنكور دكتري كه هست )

دوم : عموما تمام ماشين حساب هاي مهندسي اين قابليت رو دارند... اما اگه خواستي بخري اولا توصيم اينه كه CASIO باشه ، دوما Natural Textbook Display ... دوميش به اين معني هست كه همون طوري كه توي دفترت مينويس بهت نمايش ميده مثلا: اگر سينوس 60 درجه رو بخواي بهت راديكال 3 روي 2 رو نشون ميده ( كه خيلي خوبه ) .. البته قابليت تبديل شدن به صورت خطي ( Line ) رو هم داره ، يعني همين عدد رو با زدن يك كليد به صورت 0.8660254038 بهت نشون ميده ( ماشين حسابي مثل fx-82ES از سري ( يكي خودم CASIO )

خوب اين رو هم بهت ميگم كه اگه خريدي از يك جاي معتبر بخر كه بهت دفترچه راهنماش روهم بده ... دفترچه راهنما رو به طور كامل بخون ، چون بعد ياد ميگيري كه چه طوري توي ماشين حساب يك عدد وحشتناك رو ذخيره كني ( من خودم خيلي از اين قابليت براي عددهاي ثابت ( خصوصا درس فيزيك ) سر جلسه امتحان كمك مي گيريم ) يا چه طوري از توابع عجيب غريب استفاده كني ...

براي قيمت هم از خود نمايندگي بپرسي خوب تره !!!

موفق باشي دوست من
    دوست عزيز از راهنماييت بسيار متشكرم و يه سوال ديگه ايا ميشه توش فرمول هم ذخيره كرد ؟ يا نه

آخر فروم باز vahid_civil's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    خاک خسته

پيش فرض

آره میشه. من algebra fx2 از کاسیو دارم. نصف واحدای دانشگاه رو با زدن فرمول توش پاس کردم !!
    نمودار و ... هم برات میکشه.قیمتش بین 90 تا 100 تومن.
    مدلای ارزونتر هم هست که فرمول ذخیره میکنن

9. 2 کاربر از vahid_civil بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه mohammad.y1993's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    هر كجا هستم باشم ، آسمان مال من است ...

پيش فرض

دوست عزيز از راهنماييت بسيار متشكرم و يه سوال ديگه ايا ميشه توش فرمول هم ذخيره كرد ؟ يا نه
    سلام.

راستش يكي من نداره دفترچه راهنماشو نگاه كردم توش انقدر رگرسيون درجه يك و دو ، پيكر بندي توابع ، واريانس و چرت و پرت نوشته بود كه مخم هنگ كرد ... ديگه نفهميدم داره با نه ( اما نداره !!!)

چنين ماشين حسابايي هست ....
    اين لينك سايت خود كاسيو هست ( توش بگرد هركدوم كه برات بهتر بود انتخاب كن ) واسم جالب بود ماشين حساب دوستمون رو توش نداشت يعني من پيدا نكرم :

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    اگه تهران يا مشهدي بگو نمايندگي هركدوم كه خواستي رو برات بزارم

موفق باشي
    Last edited by mohammad.y1993; 31-12-2008 at 21:15.

11. این کاربر از mohammad.y1993 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

کلاس پد خوبه
    اما خودم برای برنامه نویسی و جبر الجبرا fx2 را پیشنهاد میدهم

آخر فروم باز vahid_civil's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    خاک خسته

پيش فرض

واسم جالب بود ماشين حساب دوستمون رو توش نداشت يعني من پيدا نكرم :
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

14. 2 کاربر از vahid_civil بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه Reman's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

سلام .میشه یه ماشین حساب با فابلیت ذخیره فرمول،نوشتن یه کسر بصورت a/b ، رسم نمودار زیر 50 تومن معرفی کنید.
    شدیدا ممنون میشم.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •