تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 1667 اولاول ... 234567891016561065061006 ... آخرآخر
نمايش نتايج 51 به 60 از 16661

نام تاپيک: حل مشکلات در اجرا و نصب بازی ها

آخر فروم باز RONN!E's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    چار دیواری

پيش فرض

البته این رو بگم که این بازی قبلا روی همین سیستم نصب کرده بودم
    و به خوبی اجرا میشد.
    ونکته دوم اینکه این سیدی بازی رو بر روی یه کامپیوتر دیگه نصب کردم به راحتی اجرا شد ولی برای خودم این پیغام میاد:

حـــــرفـه ای OMID's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2004
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط rootnt
    مرسی آرشی جون
    خیلی بهت زحمت دادم
    من کد شما رو وارد کردم و وارد بازی شد و وفتی نقشه و آپشن های دیگه رو درست کردم و روی start game کلیک کردم
    وقتی که برنامه مشغول load کردن بازی بود بازی قطع میشه و بیرون میاد
    من فکر نمیکنم سیستمم مشکل داشته باشه
    پس چرا اینطوری میشه؟
    من از ویندوز xp media center استفاده میکنم
    مرسی
    rootnt جون من فکر میکنم از سیستمت باشه چون خود ویندوز مدیا سنتر هم خودش کلی رم میخوره ولی احتمال اینکه کرک بازی هم خراب باشه هست البته احتمالش خیلی کمه ولی اگه خواستی بگو که کانترت کدومه تا کرکش رو برات بزارم

=========================================
    hamid_badboy64پس اگر قبلا رو این سیستم نصب کردی و راخت اجرا شده احتمال خیلی زیاد به خاطر ویندوزت هست ویندوزت رو عوض کن درست میشه

پروفشنال Mohammad_666's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    متاسفانه ->ایران - تهران

پيش فرض

سلام خدمت دوستان عزیز ..... دوستان من به یک مشکلی برخوردم که میخواستم از شما کمک بخواهم و آن هم این است که من بازی بتلفیلد 2 را گرفته ام و بعد از نصب هنگامی که بر روی آیکون بازی کلیک میکنم پس از معرفی شرکت سازنده و نشان دادن دمو بازی از بازی خارج شده و پیغام خطایی از سوی کارت گرافیک مینویسد و در پیغام از چيزي به اسم VPU Recover صحبت ميكند در ضمن من وقتی درایوری را که در داخل سیدی کارت گرافیک است را نصب میکنم اصلا نه دمو نشان میدهد ونه چیز دیگر و سریع از بازی می پره بیرون اما وقتی درایوری راکه از سایتی دیگر قبلا گرفته بودم و آن زمان مخصوص بهتر اجرا کردن دوم 3 بود را نصب میکنم در داخل بازی میرود و پس از نشان دادن دمو این پیغام را میدهد اون وقت هم که فارکرای اومده بود با این درایور مشکل داشت و همش وسط بازی گیر میکرد اما وقتی درایور دوم 3 را ریختم مشکل حل شد.و آيا كسي هست كه با اين كارت گرافيك اين بازي را اجرا كرده باشد اگر كرده توضيح كاملي دهد و توضيح بده اين پيغام مربوط به چي است خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ خخخخخخخخخخخخخخخخخخيلي ممنون ميشم كمك كنيد.از ديروز تابه حالا اعصاب من را خورد كرده اين بازي
    اگر ميشه به من پيغام خصوصي بزنيد خواهش ميكنم

تاريخ عضويت
    Sep 2004
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط Mohammad_666
    سلام خدمت دوستان عزیز ..... دوستان من به یک مشکلی برخوردم که میخواستم از شما کمک بخواهم و آن هم این است که من بازی بتلفیلد 2 را گرفته ام و بعد از نصب هنگامی که بر روی آیکون بازی کلیک میکنم پس از معرفی شرکت سازنده و نشان دادن دمو بازی از بازی خارج شده و پیغام خطایی از سوی کارت گرافیک مینویسد و در پیغام از چيزي به اسم VPU Recover صحبت ميكند در ضمن من وقتی درایوری را که در داخل سیدی کارت گرافیک است را نصب میکنم اصلا نه دمو نشان میدهد ونه چیز دیگر و سریع از بازی می پره بیرون اما وقتی درایوری راکه از سایتی دیگر قبلا گرفته بودم و آن زمان مخصوص بهتر اجرا کردن دوم 3 بود را نصب میکنم در داخل بازی میرود و پس از نشان دادن دمو این پیغام را میدهد اون وقت هم که فارکرای اومده بود با این درایور مشکل داشت و همش وسط بازی گیر میکرد اما وقتی درایور دوم 3 را ریختم مشکل حل شد.و آيا كسي هست كه با اين كارت گرافيك اين بازي را اجرا كرده باشد اگر كرده توضيح كاملي دهد و توضيح بده اين پيغام مربوط به چي است خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ خخخخخخخخخخخخخخخخخخيلي ممنون ميشم كمك كنيد.از ديروز تابه حالا اعصاب من را خورد كرده اين بازي
    اگر ميشه به من پيغام خصوصي بزنيد خواهش ميكنم
    1:کارت گرافیکت چیه(اگه اشتباه نکنم این VPU Recover تو کارت های رادئون هست مدل کارتت رو بنویس.

2:دوست عزیز اینجور موضوعات اگر در تاپیک مطرح بشه خیلی بهتره چون احتمال اینکه مثلا دوست دیگه ای هم این مشکل رو داشته باشه هست و اون هم به جوابش میرسه به خاطر همین جوابهای شما همیجا داده میشه.

موفق باشی

تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    متاسفانه ->ایران - تهران

پيش فرض

با تشكر از دوست عزيزم اميد..........
    مدل من ATI 128 R9200 است و خواهش اين مشكل من را اگر ميتوني حل كن ممنونم. :roll:

حـــــرفـه ای rootnt's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

rootnt جون من فکر میکنم از سیستمت باشه چون خود ویندوز مدیا سنتر هم خودش کلی رم میخوره ولی احتمال اینکه کرک بازی هم خراب باشه هست البته احتمالش خیلی کمه ولی اگه خواستی بگو که کانترت کدومه تا کرکش رو برات بزارم Wink
    سلام
    بله درسته امید جان
    مشکل از کرکش بود
    ۲تا کرک داشت که یکیش کار رو خراب میکرد
    من بازی رو دوباره نصب کردم و فقط یه کرک و کپی کردم و سریال رو هم زدم و درست شد
    مرسی

تاريخ عضويت
    Sep 2004
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

با تشكر از دوست عزيزم اميد..........
    مدل من ATI 128 R9200 است و خواهش اين مشكل من را اگر ميتوني حل كن ممنونم. :roll:
    سلام

بابا بزار آن بشیم حتما جواب می دیم.

این کاری رو که بهت میگم بکن

برنامه ATI CATALIST رو نصب کن معمولا روی سی دی درایورت هست اگه نبود بچه ها تو تاپیک معرفی کردن بعد به این قسمت که میگم برو

برنامه رو اجرا کن بعد به قسمت Graphic Setting برو بعد به قسمت VPU RECOVER برو یه صفحه میاد تو مایه های صفحه زیر

در این قسمت تیک Enable VPU RECOVER رو بردار بعد ok کن و سیستمت رو یه بار ریست کن

تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    متاسفانه ->ایران - تهران

پيش فرض

ببخشيد دوست عزيز ....................
    اما باز هم درست نشد قبل اين كه اين كاري را كه شما گفته بودي بكنم از بازي خارج مي شد و پيغام ميداد اما حالا در همان جا قفل ميكنه و سپس دستگاه ريست ميشود در ضمن cpu:3.000 intel ram:512 min:asus p4p800x است پس مشكل از كجاست من دريك سايتي ديگه هم خونده بودم كه مربوط به پاور است و ميخواستم ازت بپرسم آيا اين قضيه درست است يا نه؟ وآيا خودت اين بازي را كردي يا نه و با چه كارتي وكسي را مشناسي كه با كارت من اين بازي را كرده باشد ؟
    در آخر اگر كاري از دست برمي آيد به من لطف كن بگو و معذرت ميخواهم كه اين همه مزاحمت ميشوم :roll:

تاريخ عضويت
    Sep 2004
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

ببخشيد دوست عزيز ....................
    اما باز هم درست نشد قبل اين كه اين كاري را كه شما گفته بودي بكنم از بازي خارج مي شد و پيغام ميداد اما حالا در همان جا قفل ميكنه و سپس دستگاه ريست ميشود در ضمن cpu:3.000 intel ram:512 min:asus p4p800x است پس مشكل از كجاست من دريك سايتي ديگه هم خونده بودم كه مربوط به پاور است و ميخواستم ازت بپرسم آيا اين قضيه درست است يا نه؟ وآيا خودت اين بازي را كردي يا نه و با چه كارتي وكسي را مشناسي كه با كارت من اين بازي را كرده باشد ؟
    در آخر اگر كاري از دست برمي آيد به من لطف كن بگو و معذرت ميخواهم كه اين همه مزاحمت ميشوم :roll:
    خواهش میکنم دوست عزیز من کاری نکردم.

نه من خودم با این کارت تستش نکردم من کلا با کارت های NVIDIA کار میکنم و اونها مشکلی نداشتن ولی با RADEON 9550 هم این بازی رو اجرا کردم و مشکلی نداشته.

این رو هم بگم که کارتتون کارت ضعیفی هست و من احتمال میدم که از کارتتون باشه.

و احتمال پاور هم هست البته اگر از پاور باشه باید تو بازی های دیگه هم این حالت پیش بیاد حالا پاورت رو هم بگو مارکش چیه و چند وات هست

تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    متاسفانه ->ایران - تهران

پيش فرض

بازم تشكر ميكنم ازت اميد جان.................
    پاور من پورشه است 450w است و در بازي هاي ديگر همچين مشكلي را ندارم و آن زمان كه همه با كارت هاي Ati با Gta San مشكل داشتند من با همان درايور و پاور و كارت گرافيك بازي را به خوبي اجرا ميكردم و هيچ مشكلي نداشتم اما سر اين بازي نمي دونم چرا اين همه بازي درمي آورد و مشكل ايجاد ميكنه.راستي اين بازي با كارت 128 nvidia fx 52000 اجرا ميشود يانه ؟
    بازم ممنونم.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •