تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 13 از 1667 اولاول ... 39101112131415161723631135131013 ... آخرآخر
نمايش نتايج 121 به 130 از 16661

نام تاپيک: حل مشکلات در اجرا و نصب بازی ها

اگه نباشه جاش خالی می مونه Realamd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    واشینگتن

پيش فرض

PNY - Verto GeForce 6600 Graphics Card VCG66256AP
    256MB DDR memory; 8X AGP interface; VGA, DVI, HDTV and S-video outputs; 300MHz core clock; NVIDIA ForceWare drivers

PNY - Verto GeForce 6200 Graphics Card VCG6200APB
    128MB DDR memory; 8X AGP interface; VGA, DVI, HDTV and S-video outputs; 350MHz core clock; NVIDIA ForceWare drivers

به نظرت کدوم رو بگیرم بهتره؟

حـــــرفـه ای OMID's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2004
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط Realamd
    PNY - Verto GeForce 6600 Graphics Card VCG66256AP
    256MB DDR memory; 8X AGP interface; VGA, DVI, HDTV and S-video outputs; 300MHz core clock; NVIDIA ForceWare drivers

PNY - Verto GeForce 6200 Graphics Card VCG6200APB
    128MB DDR memory; 8X AGP interface; VGA, DVI, HDTV and S-video outputs; 350MHz core clock; NVIDIA ForceWare drivers

به نظرت کدوم رو بگیرم بهتره؟
    من تا حالا اسم این سازنده برد برای کارت گرافیک رو نشنیدم و اطلاعاتی از آن ندارم ولی یک چیز خیلی طبیعی است.

اینکه چیپست Geforce 6600 به مراتب قوی تر از Geforce 6200 است پس پیشنهاد من گزینه اول هست.

یک چیز دیگه در مورد سازنده برد کارت گرافیکت قبل از خرید تحقیق کن چون که سازنده برد در کیفیت کارت گرافیک خیلی تاثیر داره

موفق باشی

تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    واشینگتن

پيش فرض

امید ممنون از کمکات اگه زحمت نیست خودت یک کارت گرافیکی که فکر میکنی خوب باشه معرفی کن. بعدشم اینکه یک سوال داشتم ببینم برای کامپیوتر فرقی میکنه چه کارتی بهش بندازی؟ منظورم اینه که هر کامپیوتر کارت مخصوص به خودش داره یا اینکه هر چی بندازی میشه؟

حـــــرفـه ای M E H D I's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

سلام

هركامپيوتر كارت مخصوص نداره فقط درگاه هاش فرق مي كنن. اگه مادربورد شما قديمي باشه پس شما نبايد كارت گرافيكي بخرين كه PCI Express بخواد. اما اگه مثلا مادربورد شما درگاه AGP4X داره، شما مي تونين كارت گرافيك جديد كه AGP8X هست رو بخرين، اما باز هم به همون اندازه AGP4X مي تونين ازش كار بكشين.

تشكر مهدي
    Last edited by marge_moosh; 09-10-2005 at 08:26.

تاريخ عضويت
    Sep 2004
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

امید ممنون از کمکات اگه زحمت نیست خودت یک کارت گرافیکی که فکر میکنی خوب باشه معرفی کن. بعدشم اینکه یک سوال داشتم ببینم برای کامپیوتر فرقی میکنه چه کارتی بهش بندازی؟ منظورم اینه که هر کامپیوتر کارت مخصوص به خودش داره یا اینکه هر چی بندازی میشه؟
    سلام همونطور كه مرگ موش عزيز گفت فرقي نميكنه كه چه كارتي روي سيستمت بندازي شما براي انتخاب كارت گرافيك مناسب به دو چيز بايد توجه كني:

1.اينكه مدل مادربورد خودت رو بدوني و بدوني كه قدرتش چه جوريه يعني از چه كارت گرافيكي پشتيباني ميكنه

مادربورد شما چيپش intel 845G هست و اين برد از كارت گرافيك AGP 8x پشتيباني نميكنه يعني شما اگر كارت agp 8X هم روي اين برد بندازي به شما AGP 4X ميده چون بردتون AGP 4X پشتيباني ميكنه خب ولي چاره اي نيست چون كه تمام كارتهاي گرافيك جديد كه درگاه AGP دارند همه 8X هستن و شما هر كارت جديدي بگيريد فرقي نميكنه.

2.مقدار پولي كه براي خريد يك كارت گرافيك ميخواهي بدي

من به شما پيشنهاد 4 مارك براي خريد كارت گرافيك رو ميدم.

1.WIN FAST(leadtek)

2.GIGA BYTE

3.AOPEN

4.Pixel View

کاربر فعال انجمن موسیقی و فوتبال داخلی Gilopa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

اميد جان درست ميگن.شما بايد مادربوردت رو عوض كني چون پشتيبانيش از كارت آنبورد هستش شما مادربوردت رو عوض كن بعد بيا بپرس ما بهت ميگيم چه كارتي خوب چه كارتي بده
    يه سوال پرسيدي تعجب كردم 6600 بهتره يا 6200؟

تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    واشینگتن

پيش فرض

مرگ موش امید ممنون خیلی ممنون.

ولی نمیشه با داشتن همین مادربورد یک کارت گرافیک خوب پیدا کرد؟

حـــــرفـه ای M E H D I's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

سلام

راستش من خودم تو سيستم خودم كه تو خونه دارم مادربوردم AGP4X داره اما من يه كارت گرافيك 128 ATi گرفتم كه AGP8X هست اما من ازش راضيم. يعني درسته كه من به اندازه AGP8X نمي تونم ازش كار بكشم اما در هر صورت باز هم دهن بازي ها رو بسته و ديگه نمي تونن گير بدن كه گرافيكت كمه. شما الان كه مي خواين فقط كارت گرافيك بگيرين هيچ مانعي نداره و شما به راحتي مي تونين بازي هاي جديد رو هم بازي كنين. تو خريدن كارت گرافيك هم مث من ATI نخرين. GeForce حتي اگه مال شركت ضعيفي هم باشه بهتر از ATI جواب ميده. گرچه ATI هاي جديد هم خيلي خوب كار مي كنن.

تشكر مهدي

تاريخ عضويت
    Sep 2004
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

مرگ موش امید ممنون خیلی ممنون.

ولی نمیشه با داشتن همین مادربورد یک کارت گرافیک خوب پیدا کرد؟
    چرا نمیشه دوست عزیز شما میتونی هر کارتی که AGP باشه بگیری و روی سیستمت بندازی فرق نمیکنه که حالا 8X باشه یا 4X شما هر کارتی بندازی میتونی از اونه کارت استفاده کنی همانطور که مرگ موش عزیز گفت.

در مورد خرید کارت هم قیمتی که میخواهی بدی برای خرید کارت بگو تا راهنماییت کنیم.

در ضمن اگر که میخواهی کارت که میخری 100% ازش راضی باشی نسبت به پولی که میدی یه مشورت با Gilopa عزیز بکن چون ایشون اطلاعات خیلی عالی در مورد کارت های گرافیک داره یا بهتر بگم خدای کارت گرافیک هست.

موفق باشی

تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    واشینگتن

پيش فرض

مرسی بچه ها

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 4 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 4 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •