تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1002 از 1667 اولاول ... 250290295299299899910001001100210031004100510061012105211021502 ... آخرآخر
نمايش نتايج 10,011 به 10,020 از 16661

نام تاپيک: حل مشکلات در اجرا و نصب بازی ها

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

من هم همین کارو کردم.یک فایل بهم داد.باید اونو چکار کنم خب؟
    پسوند فایل های زیادی که آخرش عدده ( مثلا 001 ) چیه؟ اگه rar. ـه . نرم افزار Winrar رو دانلد کن و بوسیله ی این نرم افزار تمام این فایل ها رو extract کن.

اگه نباشه جاش خالی می مونه mahi58's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

پسوند فایل های زیادی که آخرش عدده ( مثلا 001 ) چیه؟ اگه rar. ـه . نرم افزار Winrar رو دانلد کن و بوسیله ی این نرم افزار تمام این فایل ها رو extract کن.
    دقیقا تایید میشه.
    یک عدد فایل فشرده است که به قسمت های متعدد تقسیم شده (احتمالا برای این که سایت های Upload که محدودیت حجم فایل دارن مشکلی پیدا نکنند).
    شما یکی از برنامه های WINZIP یا WINRAR رو اجرا کن و یکی از این فایل ها رو باهاش باز کن، بقیه اش هم آب خوردن است!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

باشه مشخصات سیستمو میگم ولی فکر نکنم جواب این باشه استاد چون بازی (پرنس آو پرشیا 2 )فقط یک CD بود وفکر کنم شرکت عرضه کنندش، احتمالا دمو های بازی رو حذف کرده اگه حدسم درست بود خواهش دارم سایتی لینکی چیزی بزارید تا بتونم حداقل دموی آخر بازی رو که بدجوری تو خماریش موندمو دانلود کنم . مرسی.
    مشخصات سیستم:
    MEMORY:1016
    CPU:TNTEL PENTIUM(R) 4
    CPU FEQUENCY : 2992
    VIDEO MEMORY: 128
    COMPATIBLE TIBLE GRAPHICS CARD AND DRIVER :INTEL ® 829456 EXPRESS CHIPSET FAMILY (BUILD 4436)
    PIXEL SHADER 1.1

اگه نباشه جاش خالی می مونه turokpooria's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    بیرون از زمین

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان
    من دیروز GOD OF WAR رو واسه PC گرفتم حالا وقتی نصبش می کنم نرم افزار PCX2 اجرا می شه و دیگه اونجا معلوم نیست باید چه کار کرد من وقتی از run >Execute رو می زنم error می ده و در ضمن در نرم افزار setting بر روی use file dialog input هست متشکر م اگر دوستان کمک کنند

کاربر فعال انجمن بازی mehdy.z's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    ...guess

پيش فرض

باشه مشخصات سیستمو میگم ولی فکر نکنم جواب این باشه استاد چون بازی (پرنس آو پرشیا 2 )فقط یک CD بود وفکر کنم شرکت عرضه کنندش، احتمالا دمو های بازی رو حذف کرده اگه حدسم درست بود خواهش دارم سایتی لینکی چیزی بزارید تا بتونم حداقل دموی آخر بازی رو که بدجوری تو خماریش موندمو دانلود کنم . مرسی.
    مشخصات سیستم:
    MEMORY:1016
    CPU:TNTEL PENTIUM(R) 4
    CPU FEQUENCY : 2992
    VIDEO MEMORY: 128
    COMPATIBLE TIBLE GRAPHICS CARD AND DRIVER :INTEL ® 829456 EXPRESS CHIPSET FAMILY (BUILD 4436)
    PIXEL SHADER 1.1
    اولا کمتر سایتی میاد فط دموهای یه بازی رو میگذاره و اگه بخوای باید کلا دانلودش کنی...
    ثانیا حالا گیرت اومد حداقل 500-400 مگا بایت رو چجوری میخوای دنلود کنی؟؟اصلا صرفت میکنه؟؟

من دیروز GOD OF WAR رو واسه PC گرفتم حالا وقتی نصبش می کنم نرم افزار PCX2 اجرا می شه و دیگه اونجا معلوم نیست باید چه کار کرد من وقتی از run >Execute رو می زنم error می ده و در ضمن در نرم افزار setting بر روی use file dialog input هست متشکر م اگر دوستان کمک کنند
    اگه از شرکت apple هست توی dvd بازی یه جایی یه عکس کامل از کارهایی که باید بکنی هست...

پروفشنال IOG's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    ??!! Liberty City

پيش فرض

دقیقا تایید میشه.
    یک عدد فایل فشرده است که به قسمت های متعدد تقسیم شده (احتمالا برای این که سایت های Upload که محدودیت حجم فایل دارن مشکلی پیدا نکنند).
    شما یکی از برنامه های WINZIP یا WINRAR رو اجرا کن و یکی از این فایل ها رو باهاش باز کن، بقیه اش هم آب خوردن است!
    درست شد.
    ممنون از همه.

آخر فروم باز omid.k's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    Basin city

پيش فرض

می شه یکم بیشتر توضیح بدی؟
    بازی کامل نصب میشه ... ولی بعد از اینکه رو ایکون بازی کلیک میکنی که باز بشه ... ارور میده که این بازی برای اجرا نیاز به کارت صوتی داره .... .... و هیچ چی باز نمیکنه

داره خودمونی میشه aryamas's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

بابا یکی نیست جوای ما رو بده
    صفحه 1006 قبل راجع به HAWX
    Last edited by aryamas; 09-09-2009 at 23:56.

آخر فروم باز Vahid67's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    پاي كامپيوتر

پيش فرض

سلام دوستان
    من بازیه Company of Heroes Opposing Fronts رو نصبیدم بعدش که میخوام اجراش کنم توی بازی میره ولی بعد از لود شدن که میگه برای ادامه یه کلید رو بزنید وقتی میزنم هنگ میکنه.... اینم بگم که اینو از توی نت دانلودش کردم و نصبش یه فایل batch هستش که خودش اتوماتیک همونجایی که هستش بازی رو نصب میکنه... ویندوزم هم 7... یه چیز دیگه هم یادم رفت بگم موقعی که میرم تو بازی میگه سی دیشو بزار...
    Last edited by Vahid67; 10-09-2009 at 14:04.

پروفشنال 88x88's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من به تازگی این بازی اندر کاور به شدت روی اعصابمه.
    هی گیر می کنه.
    قبل ها،‌بدون کوچک ترین مشکلی با بالاترین کیفیت اجراش می کردم و هیچ مشکلی برای من درست نمی کرد.
    اما الان توی بازی هی گیر می کنه. گیراشم نزدیک به سه ثانیه اس.
    این جوریم هست که تصویر گیر می کنه. ولی اهنگی که داشت پخش می شد رو کامل ادامه می ده.
    فوق العاده رو اعصابه.
    سیستمم ویندوز اکس پی سرویس پک سه هست. دایرکت اکسمم اخریاس( از تو دی وی دی پروتوتایپ ریختمش.)
    cpu: Q6600
    ram: 2 gig.
    gpu: hd4670 Biostar
    فکر کنم درایور کارت گرافیکم 8.54 باشه. مطمئن نیستم. توی کتالیست نوشته بود.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •