تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 222 اولاول 123456781454104 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 2220

نام تاپيک: [آموزش] هـک بازی جنرال به صورت کامل!

حـــــرفـه ای Moh3en_DDD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2005
    محل سكونت
    1391

پيش فرض هک تکسچر ها ( با فرمت tga)

من tga دیدم که فونت هستش. بیشتر بازیها با همین پسوند فونتهاشون رو میسازن.
    شاید توی بازی های دیگه یجوری استفاده کنند از این به عنوان Font ولی این فرمت مخصوص تکسچر هست !

حالا من یه آدرس به شما معرفی می کنم که حدود 100 تا Convertor داره که بتونید با اون IMg , Jpeg و ... را به فرمت .tga تبدیل کنید و اونها را توی بازی استفاده کنید !

آدرس :

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

تاريخ عضويت
    Jun 2005
    محل سكونت
    1391

پيش فرض هک منوهای درون این بازی

همان طوری که می دونید مشخصات همه ی این منو ها در پوشه WindowsZh در داخل فولدر جنرالز است ! ابتدا این فایل را باز کرده و یک جا extract کنید و سپس می بینید فایل ها با فرمت wnd هستند !

خوب حالا من یک نرم افزار به شما می دم تا بتونید با اون این فایل ها را باز کنید و ویرایش کنید ( در آخر این پست ) ! کار با این نرم افزار خیلی راحت هست ! مثلا آن را باز کنید و Open را بزنید و داخل فولدر Menu شوید و یک فایل را باز کنید و شروع کنید به تغییر آن !

برای اضافه کردن یک فونت به این بازی

وقتی برنامه ای را که برای دانلود گذاشته بودم باز کردید چون zip هست یک جا Extract کنید و فایل WNDEFont را باز کنید ! در آن فایل این متن ها را می بینید :

کد:
    مثلا می خواهید یک فونت ایجار کنید ! مثلا Tahoma اول از همه متن اولش را به 45 تغییر بدهید یعنی :
    کد:
    بشود :

کد:
    حالا برای تعریف فونت Tahoma اینگونه بنویسید :

کد:
    دیدید که سایز و bold این فونت را هم تعریف کرده ! حالا فایل را سیو کنید و فایل dz_DebugLogFilePrev را باز کنید و عبارت زیر را در آن اضافه کنید :

کد:
    حالا این فایل را هم سیو کنید و درون برنامه بروید و یک منو را انتخاب کنید و فونت مورد نظر را برایش انتخاب کنید !

لینک دانلود برنامه :

کد:

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت
    تهران

12

خوب من قسمت اول آموزش WorldBuilder رو نشوتم و به صورت PDF روی WebHost رپید شیر آپلود کردم. این لینک دانلود فایل مربوطست.
    حجمش هم 220kb هستش.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

امدیوارم که موفق و پیروز باشید.
    nezamdoobarare جان من هر کاری که بگی کردم ولی نتونستم دانلود کنم.
    دانلود منیجرم رو غیر فعال کردم تا با ویندوز دانلود کنم نشد که بشه.

تاريخ عضويت
    Jun 2005
    محل سكونت
    1391

پيش فرض تغییر و هک بازی های نمایش در حال نمایش پشت منوی اول بازی

حتما شما تا حالا دیدید که توی پشت اون منویی که solo player و multiplayer و اینا داره یه بازی نمایش داده می شه !

حالا می خوای هکش کنید ؟

از داخل فولد جنرالز Maps.ini را extract کنید و به درون آن فایل بروید !

به داخل فولدر shell map 1 بروید و می بینید که یک فایل با فرمت map داره که می تونید این فایل را با world editor باز کنید و به راحتی ویرایش کنید !

داره خودمونی میشه nezamdoobarareh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006

پيش فرض

nezamdoobarare جان من هر کاری که بگی کردم ولی نتونستم دانلود کنم.
    دانلود منیجرم رو غیر فعال کردم تا با ویندوز دانلود کنم نشد که بشه.

برای دانلود از وب هاست رپید شیر باید ابتدا لینی رو که بهتون دادم رو با اینترنت اکسپلورر باز کنید. یک صفحه برای شما باز میشه که توش یک جدول وجود داره. در پایین جدول دو گزینه وجود داره که باید شما از بین اون دو گزینه، گزینه Free رو انتخاب کنید.
    با انتخاب این گزینه صفحه جدیدی باز میشه که توش یک تایمر به ثانیه وجود داره و به صفر نزدیک میشه. هنگامی که این تایمر صفر شد، سرورهای رپید شیر پیدا میشن که شما میتونید یکی از سرور ها رو انتخاب کرده و بعد در پایین نام سرورها، جلوی عکسی که در اون چند تا حرف انگلیسی هست باید اون حرفهای انگلیسی رو وارد کنید. اون وقت روی گزینه دانلود کلیک کنید تا فایل دانلود بشه.

میشه شما بگید کجاش مشکل داشتید ؟؟

آقا مهدی دستتون درد نکنه. متشکر.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت
    تهران

12

میشه شما بگید کجاش مشکل داشتید ؟؟
    nezamdoobarareh همه اینایی که گفتی صحیح. ولی من دفعه اولم نیست که از رپیدشیر دانلود می کنم.
    بعد از وارد کردن کد تصویری و زمانی که روی گزینه دانلود می زنم باید دانلود شروع بشه که نمیشه.
    در عوض یه پنجره میاد که
    ایول
    نمی دونم چی شد همین طوری الکی زده بودم دانلود کنه الان پنجره دانلودش اومد.
    ممنون.

راستی امروز 3D Max 8 رو گرفتم ولی وقتی که خواستم طبق آموزش پست 14 عمل کنم یه مقدار گیج شدم.
    از منوی Max Script گزینه Run Script رو زدم. یه پنجره اومد که با اون w3danim.ms رو باز کردم. از اینجا به بعد رو نمی فهمم باید چی کار کنم.میشه یه راهنمایی کوچولو کنید.
    مرC

تاريخ عضويت
    Mar 2006

11 W3d Exporter for 3DS Max 7 & 8

nezamdoobarareh همه اینایی که گفتی صحیح. ولی من دفعه اولم نیست که از رپیدشیر دانلود می کنم.
    بعد از وارد کردن کد تصویری و زمانی که روی گزینه دانلود می زنم باید دانلود شروع بشه که نمیشه.
    در عوض یه پنجره میاد که
    ایول
    ممنون.

راستی امروز 3D Max 8 رو گرفتم ولی وقتی که خواستم طبق آموزش پست 14 عمل کنم یه مقدار گیج شدم.
    از منوی Max Script گزینه Run Script رو زدم. یه پنجره اومد که با اون w3danim.ms رو باز کردم. از اینجا به بعد رو نمی فهمم باید چی کار کنم.میشه یه راهنمایی کوچولو کنید.
    مرC
    خدا رو شکر که مشکلتون رفع شد.

راستش من از این اسکریپت استفاده نکردم. آموزش استفاده از w3d Importer رو باید خود آقا محسن زحمتش رو بکشند چون خودم فقط وقت یه پست زدن تویه نت رو دارم.
    من از پلاگینی که کارش خروجی گرفتن از مکس با این فرمت هستش رو استفاده کردم.
    نحوه نصبش هم اینطوریه که فایلهای مربوطه رو در پوشه مکس کپی میکنی و بعد از مکس استفاده میکنی همین.
    البته فقط برای خروجی گرفتن این فرمت هستش.
    خودم هنوز نتونستم این اسکریپت آقا محسن رو تستش کنم.
    تویه این چند روزه 4 یا 5 باره که ویندوزم رو عوض کزدم.

این هم پلاگینی که من برای مکس 7 و 8 استفاده میکنم.
    حجم 532kb فرمت فایل آپلود شده : Zip

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نحوه استفادش هم این طوریه که پوشه های داخل پوشه 3dsmax7 رو در محلی که 3dsMax 7 یا 8 رو نصب کردید کپی کنید.
    البته کار باهاش بدون استفاده از آموزش یه کمی سخته.
    من خودم آموزش انگلیسیش رو دارم. براتون میذارمش تا چند وقت دیگه.

تاريخ عضويت
    Jun 2005
    محل سكونت
    1391

پيش فرض

در عوض یه پنجره میاد که
    ایول
    ممنون.

مرC
    نه اصلا توی منو ها نیست !

ببینید در شمال شرقی این برنامه یک عکس قوری می بینید ! زیر عکس قوریه یک عکس چکش هست ! روی چکش بزنید ! بعد گزینه ی یکی مانده به آخری نوشته Maxscript ! روی آن بزنید و run script را بزنید و اون اسکریپتی که داده بودم را باز کنید !

اگه یه چیز به پایین همون صفه اضافه شد که هیچی ولی اگه نشد :

یک جا نوشته Utilities و گزینه اولش هم convert to ... روی آن کلیک کنید و گزینه دومی را انتخاب کنید !

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت
    تهران

12

نه اصلا توی منو ها نیست !

ببینید در شمال شرقی این برنامه یک عکس قوری می بینید ! زیر عکس قوریه یک عکس چکش هست ! روی چکش بزنید ! بعد گزینه ی یکی مانده به آخری نوشته Maxscript ! روی آن بزنید و run script را بزنید و اون اسکریپتی که داده بودم را باز کنید !

اگه یه چیز به پایین همون صفه اضافه شد که هیچی ولی اگه نشد :

یک جا نوشته Utilities و گزینه اولش هم convert to ... روی آن کلیک کنید و گزینه دومی را انتخاب کنید !
    من واقعا شرمندم.اصلا حواسم نبود بابت راهنمایی تشکر کنم.
    مثل اینکه با اومدن Comand&Conquer 3 Tiberium Wars دیگه این تایپیک کارش تموم شد!!!

تاريخ عضويت
    Mar 2006

پيش فرض

من واقعا شرمندم.اصلا حواسم نبود بابت راهنمایی تشکر کنم.
    مثل اینکه با اومدن Comand&Conquer 3 Tiberium Wars دیگه این تایپیک کارش تموم شد!!!
    نه بابا چرا کارش تموم بشه ؟؟
    این بازی جدید رو که تویه کافی نت ها بازی نمیکنند. تازه ژنرال ها فکر نکنم هیچ وقت مدسازی براش تموم بشه یا حداقل تا چند سال دیگه !!
    بازی ردآلرت هنوز که هنوزه دارن براش مد مینویسن.

و یک چیز دیگه هم اینه که این روشی که آقا محسن دارن آموزش میدن، برای این نسخه از بازیها کاربرد داره.

Generals Deluxe
    Generlas Zero:hour
    LOTR : Battle for midlle earth I
    LOTR : Battle for midlle earth II
    LOTR : Battle for midlle earth II patch

و همین بازی آخری یعنی تابریام وار، فقط تابریام وار هنوز SDKاش نیومده بیرون.

ببین با یه تیر چند تا هدف رو هدشات کردن آقا محسن !!

فکر کنم الان هم سرشون شلوغه که آموزش جدیدی نذاشتن مثل خود من که هنوز قسمت دوم مپ سازی رو نذاشتم.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •