تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 221 از 222 اولاول ... 121171211217218219220221222 آخرآخر
نمايش نتايج 2,201 به 2,210 از 2220

نام تاپيک: [آموزش] هـک بازی جنرال به صورت کامل!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

ممنون براي هك اين بازي

2. این کاربر از iq021 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه naalosar's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    jonub

پيش فرض

سلام دوستان.چطوری می شه از هسته ای بینهایت یا دورزن هایی که از تو منطقه ی خودت بزنن تو منطقه ی دیگران استفاده کرد؟
    سلام دوست عزیز. متوجه منظورتون نمیشم. یعنی میخواید بازی رو جوری ویرایش کنید که از تو منطقه ی خودتون با دور زن ها منطقه ی حریف رو بزنید ؟؟؟
    .
    سلام دوست عزیز .خواهش . من خیلی وقت فعالیتی نداشتم اما از این به بعد باز سر میزنم. سوالی مشکلی بود در خدمتم.
    .

سلام رفقا جنرال باز.... یه راهنمایی خیلی بزرگ کنید که چطوری می توان جنرال زیرو را تر جمه کرد بگید تا انجام دهم نرم افزار مورد نیاز چیه یا کسی داره این کارو میکنه بگید تا کمک کنم
    سلام دوست عزیز. شما باید دوبله شده ی حرف های یونیت ها رو بصورت فایل صوتی داشته باشید .
    .
    سلام دوستان
    بازی من world builder نداره!
    چطور باید تهیه کنم؟؟؟؟
    سلام . از اول در محل نصب بازی هست . اگر پاک شده میتونم واستون آپلود کنم.
    .
    من که از اون فایل هایی که باز کردم سر در نمی یارم؟ کمک می کنی؟
    سلام . دقیقا کجا رو متوجه نشدید تا توضیح بدم ؟؟
    .
    آقا جان یکی اموزش تعویض درجه یه تیم با یه تیم دیگرو بگه .
    با ذکر مثال/
    اگر منظورتون پاور هاست خیلی کار داره . کوتاه نیست که توضیح بدم.

سلام . امروز تو gameranger بازی میکردم با یکی تو 10 دقیقه با یه لشگر بزرگ جمعم کرد. وقتی دیفیت شدم اومدم دیدم پولش 4 ملیون دلاره . تو 10 دقیقه بدون تقلب عمرا بشه اینکارو کرد . اخه انلاین هم که نمیشه از ترینر استفاده کرد ارور mis mach میده .کسی میدونه گرف چی کار کرده؟
    واقعا نمیدونم چجور میتونه ممکن باشه ! ولی اگر هم بشه احتمالا باگ باشه . شما ریپلی رو سیو کن نگاه کن متوجه میشی چکار کرده .

من finalbigرو دانلود کردم و با اون فایل تکسچر ژنرال1 رو باز کردم و یه تغییر کوچیک تو یکی از فایل های tga دادم و بعد دوباره همشو تبدیل به یه فایل big با همون اسم کردم و توی پوشه ژنرال جایگزین فایل اصلی کردم.
    ولی وقتی وارد بازی میشم، هیچ چیزی تو بازی تکسچر نداره و همه چیز یه جورایی صورتی شده...
    خواهش میکنم کمک کنید...
    سلام دوست عزیز . ببخشید دیر جواب دادم. شما نباید فایل رو دوباره به اونی که بوده تبدیل کنید . باید فایل مورد نظر رو در آدرس صحیح قرار بدید.
    .
    Last edited by naalosar; 01-08-2014 at 10:37.

داره خودمونی میشه naalosar's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    jonub

پيش فرض

آقا ما در خدمتیم . هر سوالی بود . سعی میکنم هر روز سر بزنم . همگی موفق باشید.
    Last edited by naalosar; 01-08-2014 at 10:40.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2014

پيش فرض

سلام به دوستان ، من تمام صفحات اول ای تایپیک رو نیگاه کردم ولی مثل اینکه از بس مطالب قدیمیه لینک های دانلود اینها از بین رفته ، لطفا یکی روش کامل کار با کد های تقلب بازی جنرال زیرو را توضیح بده و اگه نرم افزاری چیزی میخواد لینک دانلود بزاره . پیشاپیش ممنون و متشکر

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2014

پيش فرض سلام ناااز

داداش اينو كاملش و برام ميفرستي

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2014

پيش فرض

سلام به همه من تقریبا بیشتر زیرو بم -- جنرال رو در آوردم فقط چندتا مشکل دارم یکی اینکه وقتی وارد بازی میشیم تو قسمت skrimish که می خوایم بازی کنیم میشه game speed بازی رو تغییر داد (60-15) ولی این game speed تو قسمت شبکه یا multi player وجود ندارد می خواستم بدونم راهی هست که بشه game speed تو قسمت شبکه رو افزایش داد؟ چون تو قسمت شبکه game speed خیلی پایین هست. دوم اینکه چطور میشه هوش مصنوعی بازی رو ویرایش کرد و با چه برنامه ای میشه فایل SkrimishScripts.Scb که همون فایل هوش مصنوعی بازی هستش رو باز کرد و تغییر داد؟ با تشکر.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2014

پيش فرض

سلام به همه من تقریبا بیشتر زیرو بم -- جنرال رو در آوردم فقط چندتا مشکل دارم یکی اینکه وقتی وارد بازی میشیم تو قسمت skrimish که می خوایم بازی کنیم میشه game speed بازی رو تغییر داد (60-15) ولی این game speed تو قسمت شبکه یا multi player وجود ندارد می خواستم بدونم راهی هست که بشه game speed تو قسمت شبکه رو افزایش داد؟ چون تو قسمت شبکه game speed خیلی پایین هست. دوم اینکه چطور میشه هوش مصنوعی بازی رو ویرایش کرد و با چه برنامه ای میشه فایل SkrimishScripts.Scb که همون فایل هوش مصنوعی بازی هستش رو باز کرد و تغییر داد؟ با تشکر.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

با سلام و خسته نباشید بچه ها چه طوری می توانم یک سوپر ویپون را از یک تیم به یک تیم دیگر باتمامی آپگریدها بدون اینکه در تیمی که سوپر ویپون آن را برداشته اید سوپر ویپون آن از حالت خاموش بدون ساخت ساختمان ویژه باز باشد منظورم این است ؟مثلا در تیم چین اتمش را در تیم امریکا بیاوریم بدون اینکه در تیم چین از اول بازی اتمش باز باشد یعنی : فقط اتمش در تیم امریکا بیاید و در خود تیم اتمش بدون ساختن ساختمان paraganet center باز نباشد

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

ورژن 4 نیومد ؟
    انگار میخوان آپلو هوا کنن!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2015

پيش فرض

ُلام میخاستم بگم میتونی تولبار جنتول رو بدون نصب برای زیرو هور قرار بدین

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •