تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 8 از 130 اولاول ... 4567891011121858108 ... آخرآخر
نمايش نتايج 71 به 80 از 1297

نام تاپيک: معرفي كتاب هايي كه خوانده ايم

حـــــرفـه ای magmagf's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    esfahan

پيش فرض

سلام
    اینو گفتی یاد شاهکار مزرعه حیوانات افتادم که در اون ما سیر تحول شوروی کمونیستی رو از یه نظام مردمی به نظام دیکتا توری در یک مزرعه!!! شاهدیم
    اوهوم مزرعه حیوانات هم خیلی رمان قشنگیه ادم باورش نمی شه این قدر حقیقی باشه گویا همه انقلاب ها و قیام ها یک شکلن خیلی جالبه

آخر فروم باز sise's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    Anywhere but here

پيش فرض

وجمله معروف آنکه:
    "همه برابرند منتها گروهی برابرترند"
    1984 جورج اورول را هم بخوانید. بد نیست.

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    esfahan

پيش فرض

وجمله معروف آنکه:
    "همه برابرند منتها گروهی برابرترند"
    1984 جورج اورول را هم بخوانید. بد نیست.
    بله 1984 هم کتاب قشنگیه یک جوری وحشتناک شاید زیاد غلو کرده شایدم نکرده نمی دونم اما خیلی دیگه از واقعیت به نظر من دور شده و همه چیز را صد برابر بدتر نشون داده
    اسم اون دستگاهیی که تو خونه ها بود و همه را باهاش کنترل می کردند چی بود ؟ کسی یادشه ؟

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    esfahan

پيش فرض

کتاب کوری نوشته ژوزه ساراماگو
    قصه یک شهر که همه مردمش کور می شوند اما به جای سیاه همه جا را سفید می بینند و یک اشاشره ای به این موضوع داریم که ما سعی نمی کنیم ببینیم و کاملا مسائل را درک کنیم این که همه ما کوریم یک جورایی
    کتاب خیلی قشنگیه ارزش خوندن داره

Banned
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

با سپاسگزاري از sise براي متن خوبشون درباره برادران كارامازوف. الان كه متن رو خوندم دقيقا به ياد " ابله " يكي ديگه از كتاباي داستايفسكي افتادم. ميشه گفت تم داستان ها يكي هستش. بيشتر اينكه در ابله هم ما با جواني شوريده حال به نام پرنس ميشكين روبرو هستيم كه نامه اي به دستش ميرسه مبني بر به ارث رسيدن مبلغي نسبتا زياد پول به پرنس كه داستان حول چگونگي دريافت اين ارثيه و برخورد دوستان پرنس پس و پيش از اعلام اين خبر ميگذره.
    اگر ميخوايد از داستايفسكي بخونيد به اين ترتيب بخونيد : نخست جنايت و مكافات سپس ابله و در پايان برادران كارامازوف رو .

داره خودمونی میشه sophie.mim's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

كتاب "صد سال تنهايي" ماركز آيا واقعا كتاب زيبايي است؟ يا فقط اسم به اين زيبايي و با ابهتي داره؟

موضوع كتاب در مورد چيست؟

من مارکز رو بطور کل دوست دارم بخصوص داستان های کوتاهش رو و اگر می خواین با مارکز آشنا بشین می تونین با مجموعه داستان (( زنی که هر روز ساعت 6 صبح می آمد )) شروع کنین. اما در باره صد سال تنهایی: مارکز از طرفداران کافکا ست و داستان هاش خیلی حال و هوای کافکایی داره که این رنگ کافکایی تو رمان هاش به شدت به چشم می یاد من اصلا این کتاب رو دوست نداشتم آخرش با یه سوال بزرگ رو برو می شی: خوب؟؟؟؟؟؟؟؟؟

تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

با سپاسگزاري از sise براي متن خوبشون درباره برادران كارامازوف. الان كه متن رو خوندم دقيقا به ياد " ابله " يكي ديگه از كتاباي داستايفسكي افتادم. ميشه گفت تم داستان ها يكي هستش. بيشتر اينكه در ابله هم ما با جواني شوريده حال به نام پرنس ميشكين روبرو هستيم كه نامه اي به دستش ميرسه مبني بر به ارث رسيدن مبلغي نسبتا زياد پول به پرنس كه داستان حول چگونگي دريافت اين ارثيه و برخورد دوستان پرنس پس و پيش از اعلام اين خبر ميگذره.
    اگر ميخوايد از داستايفسكي بخونيد به اين ترتيب بخونيد : نخست جنايت و مكافات سپس ابله و در پايان برادران كارامازوف رو .

پیشنهاد می کنم اگر به داستایفسکی علاقهمندین حتما قمارباز رو بخونین

تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

بله 1984 هم کتاب قشنگیه یک جوری وحشتناک شاید زیاد غلو کرده شایدم نکرده نمی دونم اما خیلی دیگه از واقعیت به نظر من دور شده و همه چیز را صد برابر بدتر نشون داده
    اسم اون دستگاهیی که تو خونه ها بود و همه را باهاش کنترل می کردند چی بود ؟ کسی یادشه ؟
    فکر می کنم صفحه های سخنگو بود. اندیشه ای که پشت اون فضای تاریک و حتی ترسناک بود خیلی واقعی بود.

تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

اگر از سالینجر و ناتوردشت خوشتون اومده ( بعد از خوندن بالاتر از هر بلند بالایی و دلتنگی های نقاش خابان 28ام و فرانی و زویی) می تونین در اثار رومن گاری دوباره همون حس خوب خوندن کتابای سالینجر رو تجربه کنین خدا حافظ گری کوپر عالیه.
    اگر از کتاب هایی که به نوعی به سرشت انسان ها و دردهای اجتماعی می پردازن خوشتون میاد میلان کوندرا در کتابهاش با یک نگاه متفاوت کمک میکنه از یه دریچه جدید به قضایا نگاه کنید. فقط پیشنهاد می کنم از جاودانگی شروع نکنین چون با وجود اینکه به نظر من بهترین اثرش اما کمی ارتباط برقرار کردن باهاش سخته برای کسی که با کوندرا آشنا نیست.
    اگر به فلسفه علاقه دارین راز فال ورق و دنیای سوفی یوستین گردرمی تونه خیلی جالب باشه ( خود من اگر قرار باشه یه کتاب رو فقط انتخاب کنم راز فال ورق رو انتخاب می کنم.

آخر فروم باز sise's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    Anywhere but here

پيش فرض

"گتسبی بزرگ" اثر "اسکات فیتس جرالد"
    داستان مردیست بنام گتسبی که از اول تا آخر عمرش علاقمند به دختریست که بعدا با دیگری ازدواج میکند. او خود شخص بسیار با وقار و دارای منزلت اجتماعی زیادی هست. او هر هفته صدها میهمان بزرگ را به منزل باشکوهش دعوت میکندکه در کنار یک جلگه زیبا قرار دارد. انطرف رود منزل معشوقش است که نمیتواند به او دسترسی داشته باشد. حوادث خواندنی ای پیش میآید. "گتسبی بزرگ" از آثار برجسته ادبیات آمریکا در قرن بیستم بشمار میرود.

11. این کاربر از sise بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •