تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 130 اولاول 12345671353103 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 1297

نام تاپيک: معرفي كتاب هايي كه خوانده ايم

حـــــرفـه ای Ar@m's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

آخ که چقدر دلم برای یک رمان قشنگ تنگ شده...خیلی وقته که رمان قشنگ نخوندم....یعنی اونایی رو که جدیدا خوندم زیاد جالب نبودند...اما از رمانهای قدیمی کتابهای الکساندر دوما فوق العاده هستند...یادش بخیر ژوزف بالسامو و غرش طوفان...من راهنمایی بودم که کتاب رو خوندم...یادمه تا مدتها توی اون فضا سیر می کردم...
    دزیره هم جالب بود ولی سینوحه به اون جذابیت نبود...یه جاهایی از کتاب رو رد می کردم...
    عشق و یک دروغ..ایزولدا...پرنده خارزار هم کتابهای جالبی بودند...
    جری جوان از جین وبستر هم کتاب خنده داریه...اونایی که دلشون کتاب بامزه می خواد این کتاب جالبیه.
    از کتابهای جدید شما که غریبه نیستید...چراغها را من خاموش می کنم هم جالب هستند...
    اگه کسی کتاب خوبی سراغ داره حتما بگه...کتابی که جذابیت و کشش داشته باشه و سر و تهش معلوم باشه.. .
    آره منم دلم یه رمان قشنگ می خواد!
    بیگانه یکی از اون کتابهایی بود که وقتی خوندم اصلا دیدم تا به حال اینطوری به داستان نگاه نکرده بودم.
    بابالنگ دراز رو چرا نگفتی؟ من شونصد بار خوندمش. چقدر جین وبستر قشنگ و جذاب این کتاب رو نوشته. چه موضوع زیبا و نابی داره. اصلا وقتی می خونیش حس می کنی پر از انرژی شدی.
    دشمن عزیز هم که ادامه بابالنگ درازه کتاب خیلی جالبیه. جین وبستر واقعا نویسنده خلاقی بوده
    بر باد رفته هم جالبه . هیچوقت نشده بود یه شخصیت مثل رت رو دوست داشته باشم! اما کاش دنباله ای براش نمی نوشتن به نظر من که همون دو جلد براش کافی بود.
    خرمگس و ژرمینال هم کتابهای جالبی بودن

2. 3 کاربر از Ar@m بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال shahi-007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    جلوی کامپیوتر

پيش فرض

کتاب سفر به گرای 270 درجه نوشته احمد دهقان هم خیلی قشنگه.به نظر من اولین کتابیست در مورد جنگ ایران و عراق که جذاب نوشته شده.آدم رو با خودش می بره.من که خودم مدتی بود حالم از هر چی فیلم و داستان در مورد جنگ بود به هم می خورد (به خاطر مسخره بودنشون) با خوندن این کتاب خیلی حال کردم.

در ضمن دوستان من یه درخواست توی صفحه اول دادم کسی جواب نداد.

اگه نباشه جاش خالی می مونه shamim24's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

بابالنگ دراز رو چرا نگفتی؟ من شونصد بار خوندمش. چقدر جین وبستر قشنگ و جذاب این کتاب رو نوشته. چه موضوع زیبا و نابی داره. اصلا وقتی می خونیش حس می کنی پر از انرژی شدی.
    بابا لنگ دراز که حرف نداره...منم عاشق داستان این کتاب هستم...فوق العاده هست...حتی کارتونشم من خیلی دوست داشتم...بی نظیر ...عالی
    گویا کتاب وقتی پتی به دانشکده می رفت از جین وبستر هم خیلی عالیه...ولی من خودم نتونستم این کتاب رو پیدا کنم.

تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

کتاب سفر به گرای 270 درجه نوشته احمد دهقان هم خیلی قشنگه.به نظر من اولین کتابیست در مورد جنگ ایران و عراق که جذاب نوشته شده.آدم رو با خودش می بره.من که خودم مدتی بود حالم از هر چی فیلم و داستان در مورد جنگ بود به هم می خورد (به خاطر مسخره بودنشون) با خوندن این کتاب خیلی حال کردم.

در ضمن دوستان من یه درخواست توی صفحه اول دادم کسی جواب نداد.
    توی روزنامه هم از کتاب سفر به گرای 270 خیلی تعریف کرده بود...با تعریف شما دیگه لازم شد که این کتاب رو بخریم

در مورد کتاب سینوحه هم که خواسته بودید :

سینوحه پزشک مخصوص فرعون

نویسنده میکا والتاری

داستان این کتاب واقعی و مستند هست که توسط سینوحه پزشک فرعون روی پاپیروس نوشته شده و والتری این نوشته ها رو جمع کرده و بصورت کتاب در آورده...خوب جنبه تاریخی کتاب هم با ارزشه...در عین حال جنبه های رمانتیک و گیرا هم داره..

اون چیزی که بنظر من مهم هست اینه که اگه قصد خوندن این کتاب رو دارید حتما ترجمه ذبیح ا...منصوری رو بخونید..سعی کنید کتاب چاپهای قدیم رو تهیه کنید...فرقش با این جدیدها از زمین تا آسمونه

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    In My Dreams

پيش فرض

درست می گی
    اما به اسم حقیقت نمی شه که همه چی رو مقابل چشم همه نشون داد
    به نظر من مارکز از این جنبه حقیقت ! فقط برای پرفروش کردن کتاباش استفاده می کنه
    شما دقت زیادی به حقیقت عریان نوشته های مارکز دارین و این توجه جای تحسین داره ... بیشتر مردم به کتابها ، فیلمها و آثاری تمایل نشون میدن که واقعیتهای زندگی اونها رو اونطور که هست نشون بده ... چون معمولا در این آثار حقیقت به خاطر خواننده و بیننده دستکاری میشه ...

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    In My Dreams

پيش فرض

خواهش می کنم ... موفق باشید ...

حـــــرفـه ای Ar@m's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

شما دقت زیادی به حقیقت عریان نوشته های مارکز دارین و این توجه جای تحسین داره ... بیشتر مردم به کتابها ، فیلمها و آثاری تمایل نشون میدن که واقعیتهای زندگی اونها رو اونطور که هست نشون بده ... چون معمولا در این آثار حقیقت به خاطر خواننده و بیننده دستکاری میشه ...
    کاملا قبول دارم!

تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

این چند تا کتاب رو توی عید خوندم...گفتم بد نیست دربارشون یه توضیحاتی بدم که اگه کسی خواست بخره یا به دستش رسید که بخونه یه پیش زمینه ای داشته باشه..

1-عطر سنبل عطر کاج...نویسنده:فیروزه جزایری
    این کتاب یکی از پرفروشترین کتابهای آمریکا بوده و کاندید نهایی جایزه تربر(معتبرترین جایزه کتابهاب طنز آمریکا)و کاندید جایزه pen آمریکا....نویسندش یه ایرانی بوده که از 7 سالگی رفته آمریکا...و خاطرات اونجا و ایرانش رو نوشته ..کتاب کم حجمیه..
    نثرش جذابه...حتی هوشنگ مرادی کرمانی توی یه مصاحبش از این کتاب تعریف کرده بود...اما من خیلی خوشم نیومد...یه جور حالت تمسخر تو کتابش هست...انگار هیچ تعصبی رو ایرانی بودنش نداره...گمونم به همین خاطر تو آمریکا جایزه گرفته...ولی خیلی از نویسنده های خودمون ازش تعریف کردن...دیگه قضاوت با خود شما...

2-نیمه غایب...نویسنده:حسین سنا پور

روی این کتاب نوشته برنده جایزه بهترین رمان سال 78(مهرگان)...اما خداییش اصلا معلوم نبود چی بود...سبک نوشتاریش خیلی عجیب بود...تلفیق زمان گذشته و حالش مدل خاصی بود...در هر حال زیاد جالب نبود...

3-شبهای گراند هتل...نویسنده:مهناز جواهری
    با اینکه موضوع خیلی قوی ای نداشت اما نثر روان و شیوایی داشت و سر و تهش معلوم بود...یه جذابیتهایی داشت که نتونی زمینش بذاری....

4-چراغها را من خاموش می کنم...زویا پیرزاد
    کتاب خوب و معقولی بود... یه کم مونو تن بود ولی خوب بود....این کتاب هم 4 تا جایزه گرفته....

10. این کاربر از shamim24 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض سفر به گرای 270

کتاب سفر به گرای 270 درجه رو خوندم....نمی دونم چی بگم....نثر کتاب جذاب و خوبه و تا یه جایی ته مایه های طنز داره....اما از یه جایی به بعد که واقعیات جنگ هست خیلی خیلی دردناکه...خیلی...در هر حال از نظر من این کتاب رو همه جوونا باید بخونن که با حقایق جنگ و اتفاقاتش که کاملا حقیقی و واقعی هست آشنا بشن..در هر حال در زمینه جنگ فکر کنم از بهترین کتابها باشه....خوبیشم اینه که یه جوری نوشته که اصلا خسته کننده یا کسالت آور نیست...ولی خوب...یه کم همچین آدم خیلی ناراحت می شه....

داره خودمونی میشه behnam_mobile's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام به دوستان خوبم.من این رمان رو به همه توصیه می کنم.

بلم سنگی

نوشته ژوزه ساراماگو

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •