تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 14 از 130 اولاول ... 41011121314151617182464114 ... آخرآخر
نمايش نتايج 131 به 140 از 1297

نام تاپيک: معرفي كتاب هايي كه خوانده ايم

آخر فروم باز sise's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    Anywhere but here

پيش فرض

همه رمانهای "آنتوان دوسنت اگزوپری"!!

گفتم همه به خاطر اینکه زیاد نیستند. معروفترینشان " شازده کوچولو" هست که معروفیت جهانی داره و به اکثر زبانهای دنیا هم ترجمه شده. بهتر است ادم بزرگها حتما اونو بخونن.

یکی دیگه " پرواز شبانه" است.
    دیگری" زمین انسانها" هست. از انتشارات نیلوفر است. واقعا زیباست.
    Last edited by sise; 10-06-2007 at 14:10.

تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    Anywhere but here

پيش فرض

آنتوان دو سنت اگزوپری یک خلبان بود. اما او اینطور نبود که اسیر حرفه خودش بشه و از دنیای ادبیات دور باشه. از طرفی از آنهایی هم نبوده که یه حرفه ای داشته باشه ولی علاقه اصلیش کارای ادبی باشه. او عاشق کارش و ادبیات بود. حالا چطور خلبانی یعنی این حرفه کاملا فنی و مهندسی با روحیه ادیبانه اش جمع شده ، همین خصوصیت شاهکارهایش است. او به هواپیمایش بعنوان یک جسم بیجان و بقول خودش آهن قراضه ای نگاه نمیکند. بلکه او را همچون موجود دارای روحی میداند که میتوان فهمیدش. این خیلی زیباست. در "پرواز شبانه" . " زمین انسانها" بخوبی این حال و حس را میبینیم. و همچنین در به تصویر کشیدن شب قبل از اولین پروازش که کلی اضطراب داشت که چگونه استادش به جای یادآوری نکات فنی به او از منظره هایی گفت که هنگام پرواز آنرا خواهد دید. "یک کلبه روستایی در فلان قسمت است. حواستو جمع کن و..."

حـــــرفـه ای magmagf's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    esfahan

پيش فرض

روی ماه خدا را ببوس - مصطفی مستور
    داستان در مورد یک دانشجوی دکتری جامع شناسی که برای پایان نامه اش باید به دنبال دلایل خودکشی استاد جوان و باهوشی بگرده که یک روز به دفتر یک شرکت سازنده حشره کش رفته و خودش رو از طبقه 11 پرت کرده پایین . شخصیت اصلی داستان به نحوی در گیر این چالش فلسفی که آیا خدایی هست؟ در همین زمان نامزدش داره روی سخنان خدا با موسی تحقیق می کنه و به راهنمایی های پسر نیاز داره...
    امروز اتفاقا تو دانشگاه نقد این کتاب بود ولی من چون هنوز نتونستم گیرش بیارم نشد برم خیلی حیف شد ولی منم حتما سعی می کنم بخونمش و بیام نظرمو بگم

داره خودمونی میشه hadious's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    ahwaz

پيش فرض

من با کتاب های مریم دالایی حال میکنم خیلی قشنگن

کتاب میعاد عاشقانه خیلی روی من تاثیر گذاشت

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    esfahan

پيش فرض

من با کتاب های مریم دالایی حال میکنم خیلی قشنگن

کتاب میعاد عاشقانه خیلی روی من تاثیر گذاشت
    اگه یک مقدار راجع به موضوع کتاب یا سبک نویسنده یک توضیح چند جمله ای کوتاه بدین گمونم بهتر باشه و دوستان راحت تر بتونن تصمیم بگیرن که مایل به خوندن کتاب هستن یا نه

تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    ahwaz

پيش فرض

درباره دوتل عاشق که خیلی سختی ها را تحمل کردن

تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    Anywhere but here

پيش فرض

درباره دوتا عاشق که خیلی سختی ها را تحمل کردن
    اینکه موضوع 99درصد رمانهای با محوریت موضوع عاشقانه هست! یه کمی بیشتر!

تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    ahwaz

پيش فرض

دو نفر هم دیگه را می خواستن بعد پسره می فهمه دوستشم عاشق معشوقش است و این اقا خودش را می کشه کنار تا دوستش با معشوقش ازدواج بکنه اخرش ازدواج میکنه بعد همون عاشق اولی تحمل نمیکنه ببینه معشوقش دستش توی دست یکی دیگه است به ای خاطر میره خارج و بعد از چندین سال بهش خبر میرسه که اون دوتا از هم جدا شدن وای اقا خوشحال میشه و بر میگرده ایران وتازه این جا است که یه سری مشکلات خیلی سخت و زجر اور براشون بازم پیش میاد

تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    Anywhere but here

پيش فرض

"لکه های ته فنجان قهوه" اثر رضا ارژنگ
    خب . بار اول که خوندمش خوشم اومد. قصه همه شخصیتهای یک خانواده تقریبا روشنفکر است. یکی از آنها خودکشی میکند.(خواهر بهرام)پرداخت این قسمت داستان یعنی آنجایی که احساس آن زن را قبل از خودکشی بیان میکند برایم جالب بود.واقعا خوب نوشته شده .تو داستان ارژنگ تکلیف همه، آخر کتاب مشخصه و هیچ کدوم از شخصیتهای داستان، لخته مادرزاد و لنگ در هوا به امان خدا باقی‌ نمی مونند تا بخواهی به خودت زور بزنی و یه ماجرای خیالی براشون متصور شی. اما برای بار دوم که خوندم یه کمی احساس کردم که زیادی به پدیده "تصادف" توجه کرده. در کل رمان خوبیست.
    Last edited by sise; 13-06-2007 at 00:51.

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    esfahan

پيش فرض

"شمال و جنوب" نوشته جان جیکس
    در مورد امریکا و دعوای شمال و جنوب امریکا بر سر برده داریه که طی یک داستان به بیان دقیق وقایع دلایل هر طرف بررسی زندگی در نقاط مختلف امریکا
    بررسی زندگی در دوران جنگ احساسات افراد مختلف و بهانه های ساده ای که چه ها می کنه
    چرا یانکی ها از جنوبیا بدشون می یومد و چرا جنوبی ها راحت برده داری را ترک نکردن

جالبه پیش نهاد می کنم حتما بخونیدش

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •