تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 7 از 120 اولاول ... 345678910111757107 ... آخرآخر
نمايش نتايج 61 به 70 از 1191

نام تاپيک: بحث و راهنمايی درباره ی انواع آلات موسيقی (قيمت، کاربرد، آموزشگاه‌ها و ...)

آخر فروم باز Doyenfery's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

واسه شروع به نظر من همونی که گفتم خوبه .
    افکت با آمپلی فایر فرق می کنه , با افکت میتونی صداهای مختلفی از سازت در بیاری , ولی آمپلی فایر همونطور که از اسمش پیداست برای تقویت صداست . چون گیتار الکتریک یک سازه مرده ایه , شما برای شنیدن صداش باید به آمپلی فایر وصل کنی . یعنی مثل گیتار کلاسیک نیست( که بدون پیکاب و آمپلی فایر صداش در بیاد).

تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

یه ساز دیگه هم که من آمارشو دارم یاماها Eg112 هست. ساز خیلی خوبیه .. قیمتش(بدون وسایل جانبیش) تو ایران
    حدود 170 هستش . تو دوبی قیمتشو (اگه اشتباه نکنم ) 600 درهم (حدود 150 تومان) گرفتم . البته دوبی با وسایلی از قبیل دیاپازون , کیس , یه کیف کوچیک .. این قیمت میدن.
    اینم عکسش:

کـاربـر بـاسـابـقـه jamshidjap's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

خيلي ممنون از راهنماييت ولي ببينم يعني من بايد آمپلي فاير هم جداگانه تهيه کنم ؟
    آيا بدون افکت هم ميتوان با گيتار الکتريک کار کرد؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه StAtIc's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

ممنونم!
    این یاماها که گفتی خوراک متال و راک هستش دیگه؟!
    از این بهتراش چیا هست تا 250
    راستی افکت خوب نه زیاد گرون!که صداش خوب باشه نه دیگه خیلی حرفه ایچی خستش اون قیمتش چنده؟
    این یاماها که گفتیتو ایران هم با کیس و کیف و اینجور چیزا میدن؟تو تهران مرکزش کجاست؟جایی رو میشناسید که مارکهای خوب رو داشته باشه و نکنه تو پاچم

ممنونم

تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

آقا اینا چندن تو ایران؟

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Акция для начинающих музыкантов! Купившему стартовый комплект для гитариста [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] , в подарок запасной комплект струн [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (USA)!

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] + [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Купившему комплект для гитариста [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] , в подарок механический метроном [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] !

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] + [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Купившему комплект для гитариста [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] , в подарок механический метроном [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] !

Купившему комплект для бас-гитариста [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] , в подарок механический метроном [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] !

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] + [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] این دیاپازون چی بید؟

تاريخ عضويت
    May 2006

آخر فروم باز Metalzadeh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    سرزمین هرگزها

پيش فرض

سلام
    ممنون میشم اگه یه Bass خوب زیر 200 تومن به من معرفی کنید

تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

خيلي ممنون از راهنماييت ولي ببينم يعني من بايد آمپلي فاير هم جداگانه تهيه کنم ؟
    بله
    آيا بدون افکت هم ميتوان با گيتار الکتريک کار کرد؟
    بدون افکت , همونطور که قبلا گفتم از سازت فقط می تونی یه تن صدا در بیاری (پس لازمه)
    راستی افکت خوب نه زیاد گرون!که صداش خوب باشه نه دیگه خیلی حرفه ایچی خستش اون قیمتش چنده؟
    این یاماها که گفتیتو ایران هم با کیس و کیف و اینجور چیزا میدن؟تو تهران مرکزش کجاست؟جایی رو میشناسید که مارکهای خوب رو داشته باشه و نکنه تو پاچم
    نه قیمتش در حدوده گیتار لیده- من قیمت ساز Eg112 رو از رشت 170 داشتم (بدون هیچ وسایل جانبی) - دیاپازون حدود 20 تومن - کیس از معمولی شش هفت تومنی داریم تا کیس چوبی 50 تومنی-من تهران نیستم , تو بازار هم نیستم . (این یکیو شرمنده)
    گیتار های IBANEZچطوره؟
    عالی ! - گیتار های Ibanez و Gibson از بهترین مارک ها هستن . من Ibanez دست دیوید گیلمور هم دیدم

این یاماها که گفتی خوراک متال و راک هستش دیگه؟!
    ببین نمی شه ساز خاصیو برای سبک موسیقیی خاص دونست (درباره گیتار لید تنها صحبت می کنم)
    در کل اگه خیال داری عین این کلیپ هایی که می بینی نوازندگی کنی.. خوب به تجهیزات چند میلیونی احتیاج داری.

تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

ممنونم از جوابت!
    اقا از Ibanez قیمتی نداری؟

تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

ممنونم از جوابت!
    اقا از Ibanez قیمتی نداری؟
    یه دونه مشکیشو دیده بودم , 400 تومان .
    ولی نمی دونم چه مدلی بود .

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •