تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 120 اولاول 12345671353103 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 1191

نام تاپيک: بحث و راهنمايی درباره ی انواع آلات موسيقی (قيمت، کاربرد، آموزشگاه‌ها و ...)

آخر فروم باز sise's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    Anywhere but here

پيش فرض

اولا ساز خوب قیمت مشخصی نداره. اصلا تو ایران بازار ساز خیلی بی حساب و کتابه و دیگه اینکه برای فهمیدن اینکه ساز خوبه باید یه استاد راهنمایی کنه. ولی برای تمرین نیازی نیست. بعبارتی بهتره ساز مشقی گرفت.

اگه نباشه جاش خالی می مونه chista's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

14

sise جان ممنون ببینم دوستان شما فکر میکنید پنجه قمبری روی صدای ساز میتونه تاثیر بذاره؟

آخر فروم باز metal_militia's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    شمرووون!

پيش فرض

اگه چیزی میخای بدونی یه خبری به من بده

چیز خوب بخای بخری و مفید حدود از 400تومن بدرد میخوره

اگه نباشه جاش خالی می مونه Music_Fire's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    Unknown

پيش فرض معرفی انواع کيبورد و قيمت آنها

Korg Pa 1x

این کیبورد دارای کیت های ریتم سازی بسیار متنوع و قوی می باشد - در ساخت هر ریتم می توان از 2 کیت استفاده کرد - دارای کوانتایز اتوماتیک ریتم سازی می باشد - دارای صدای تقریبا خام می باشد - دارای جای سی دی و دیسکت می باشد - قابلیت اتصال به کامپیوتر را دارد و در کل یکی از بهترینها در دنیا می باشد.

قیمت 2790000 تومان

Korg Pa 80

کیبوردی با ریتم سازی قوی و آسان است - برای استفاده در مجالس مناسب است - کوانتایز قوی برای ریتم سازی دارد - صداهای زیبا یی دارد و در کل یک کیبورد مناسب برای مجالس و یا استفاده شخصی می باشد.

قیمت در حدود 1250000 تومان

Yamaha PSR 3000

کیبورد تقریبا جدیدی از یاماها که نسبت به مدل های قبلی از نظر ریتم سازی بهتر می باشد - در ساخت هر ریتم می توان از 3 کیت استفاده کرد که این ویژگی این کیبورد باعث متمایز شدنس از بقیه کیبورد ها شده است - در کل کیبورد خوبی است اما قیمتش بالاست.

قیمت در حدود 860000 تومان

Yamaha PSR 2000

کیبوردی متفاوت با هر آنچه که تا کنون از یاماها دیده ایم - دارای کیت های عربی و ... برای ریتم سازی - کوانتایز مناسبی برای ریتم سازی دارد ( البته کوانتایز pa 1x و pa 80 خیلی قوی تر و بهتر از psr2000 عمل می کند ) - دارای جای دیسکت می باشد - ورودی میکروفون دارد و وکال قوی ای دارد - صداهای مناسبی دارد و قابلیت ساخت صدا نیز دارد - در کل یک کیبورد کامل و مناسب جهت استفاده ی شخصی و در منزل می باشد - بعضا در مجالس هم استفاده می شود.

قیمت در حدود 550000 تومان

Korg Pa 50
    کیبوردی با صداهای زیبا و ریتم خوب می باشدو دارای جای دیسکت می باشد - کیت های ریتم سازی خوبی دارد - از نظر وکال ضعیف است در کل قیمتش بالاست به هر حال اسم کرگ بالای سرش هست.

قیمت در حدود 750000 تومان

Yahama A-1000
    کیبوردی با ریتم های فارسی و عربی و ... می باشد - از نظر ریتم سازی برای ساخت ریتم های عربی و فارسی مناسب است - صداهای عربی و فارسی خوبی دارد - در کل برای استفاده در منزل خوب است اما قیمتش بالاست.

قیمت در حدود 550000 تومان

Yamaha PSR 740

کیبوردی است که ریتم های ایرانی مناسبی برایش ساخته شده - کیبورد خوبی است برای کسانی که می خواهند یادگیری کیبورد را آغاز کنند - اما ساخت ریتم بر رویش،به علت مراحل زیاد و کوانتایز ضعیف؛ سخت است - به همین دلیل است که ریتم جدید برای این کیبورد ساخته نمی شود - در کل کیبورد مناسبی است برای کسانی که بخواهند نوازندگی با کیبورد را بیاموزند.

قیمت در حدود 350000 تومان

اگه نباشه جاش خالی می مونه amir_hma's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    شمیرانات

پيش فرض

چي شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟اساتيد محترم جواب ما چي شد؟؟؟فوريه هااااا
    طبق علاقت بین کلاسیک و فلامنکو یکیشو انتخاب کن در کنار این دوتا حتما حتما پاپ کار کن.چون پاپ مکمل این دوتاست.

پروفشنال salar2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    نا كجا اباد

12 :::::::::::::::: کمک در خرید گیتار guitar {پاپ یا الکتریک یا فلامنکو ) ::::::::::

عرض سلام و خسته نبشاید خدمت تمام عزیزان گل

بنده میخوام یک گیتار بخرم ولی نمیدونم چه نوعش خوبه {پاپ الکتریک یا فلامنکو } و در مورد هیچ کدومشون هم اطلاعات کافی ندارم یعنی اصلا چیزی ازشون نمیدونم نمیدونم یهو چی شده که من به کلی عاشق گیتار شدم !!!!!!! اونم یه روزه !!!!!! هر وقت که یه شو خارجی میبینم که گیتار دستشونه منم یه جورایی جو گیر میشم انگاری تو دستم گیتاره و هی سرمو تکون میدم !!!!!!!!!!!!!!!! دیگه ما اینیم دیگه

میخوام بدونم گیتار کدوم مدلش خوبه ولی از شوخی گذشته من به گیتار خیلی علاقه مند شدم و میخوام یادبگیرم به نظر شما کدوم بهتره واسه خریدن و کار کردن باهاش بهترو دلچسب تره ؟؟ و همچنین یه سوال دیگه هم داشتم ایا این گیتار های الکتریک بدون برق کار میکنند یا نه !! ایا فقط وقتی که به برق میزنیمشون کار میکنند ؟

و قیمت رو هم اگه لطف کنید بگید { اها یه چیز دیگه من بچه زاهدانم میدونید که از طریق افغانستان اوردن یه گیتار کاری نداره به همین خاطر اینجا گیتار ارزونه و میخوام یه مدل خوب معرفی کنید هم قیمتش مناسب باشه و هم راحتر و دلچسبتر باشه ) و اگه شد یه عکسی چیزی هم ازشون بزارید

پیشاپیش ازتون ممنونم

تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    نا كجا اباد

پيش فرض

خدا من منتظر جوابتون هستم جون هرکی دوست دارین کمکم کنید

اگه نباشه جاش خالی می مونه amir_hma's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    شمیرانات

پيش فرض

شما اول باید ببینی به چه سبکی علاقه داری؟
    اینو مشخص کنی راهنماییت میکنم.

کـاربـر بـاسـابـقـه saviss's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    Far far away

پيش فرض

میخواستم یه تاپیک بزنم برا این......
    اما گمونم ابن لینک مفیدتراز تاپیک زدن باشه
    خدمت شما:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    نا كجا اباد

پيش فرض

دوستان عزیز ممنون که جواب دادین ولی حداقل در مورد سوالاتم نیزز منو کمی راهنمایی میفرمودین حقیقتا من علاقه ی شدیدی به گیتار پیدا کرده ام که برای خودم هم نیز خیلی عجیبه !!! والا من که از سبک های گیتار چندان چیزی نمیدونم که بگم کدوم بهتره و همین خاط بود که گفتم از شما دوستای گلم بپرسم حقیتا که بگم من اصلا از گیتار چیزی نمیدونم نه مدل و نه از سبک ولی به گیتار علاقه دارم !!!! ولی یه جورایی عاشق گیتار الکتریک شدم !!! به نظر شما گیتار الکتریک بهتره یا پاپ ؟ صدای کدوم بلندتره { به نظر خودم صدای الکتریک درسته ؟} و ایا گیتار الکتریک بدون برق کار ایا کار میکنه ؟ و یا فقط با برق کار میکنه ؟ اگه طوری باشه که بدون برق کانکنه {حتی با همون صدای ضعیفتر } که دیگه بدرد من زیاد نمیتونه بخوره

حالا به نظر شما من چه نوع گیتاری انتخاب کنم ؟!!!! واگه میشه قیمت رو هم بگید که این سه نوع گیتار قیمشتون تو چه پایه و اندازه ای هست

پیشاپیش ممنونم ازتون

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •