تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 119 از 120 اولاول ... 1969109115116117118119120 آخرآخر
نمايش نتايج 1,181 به 1,190 از 1191

نام تاپيک: بحث و راهنمايی درباره ی انواع آلات موسيقی (قيمت، کاربرد، آموزشگاه‌ها و ...)

آخر فروم باز SajjadKAZ2003's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    ایران-اهواز

پيش فرض

سلام

با توجه به اینکه سر و صدای ناشی از تمرین با سازهای مختلف ممکنه برای اطرافیان آزار دهنده باشه فکر میکنم تنها راه حلش وصل کردن هدفون به ساز باشه که این قابلیت در پیانو وجود داره

حالا سوالم اینه که آیا همه پیانوها (آگوستیک، دیجیتال،...) خروجی هدفون دارن؟ یعنی تنها با وصل کردن یه فیش هدفون معمولی میشه صدا رو تو هدفون داشته باشیم؟

موضوع دیگه اینکه، من هیچ سر رشته و تجربه ای از موسیقی و ساز ندارم و حالا قصد دارم پیانو رو در حد معمولی یاد بگیرم برای این کار میتونم با پیانوی دیجیتال در حد 1700-1800 تومن شروع کنم؟

ممنون از پاسخهای اساتید

داور انجمن موسیقی powerslave's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    The Endless River

پيش فرض

سلام

با توجه به اینکه سر و صدای ناشی از تمرین با سازهای مختلف ممکنه برای اطرافیان آزار دهنده باشه فکر میکنم تنها راه حلش وصل کردن هدفون به ساز باشه که این قابلیت در پیانو وجود داره

حالا سوالم اینه که آیا همه پیانوها (آگوستیک، دیجیتال،...) خروجی هدفون دارن؟ یعنی تنها با وصل کردن یه فیش هدفون معمولی میشه صدا رو تو هدفون داشته باشیم؟

موضوع دیگه اینکه، من هیچ سر رشته و تجربه ای از موسیقی و ساز ندارم و حالا قصد دارم پیانو رو در حد معمولی یاد بگیرم برای این کار میتونم با پیانوی دیجیتال در حد 1700-1800 تومن شروع کنم؟

ممنون از پاسخهای اساتید
    درود.
    پیانو آکوستیک که نداره اگر هم ورژن دوگانه ای ازش موجود باسه باز اون صدای آکوستیکش در اونجا پخش میشه. دیجیتال ها دارن.
    موسیقی در حد پیشرفته و استادی هم که بخوای یادبگیری باید از صفر شروع کنی. اینکه تا کجا استعداد و تلاشت قد بده سطح کار رو تعیین میکنه. برو شروع کن.
    میتونی بگی در این سبک دوست دارم برای نمونه کلاسیک یا جز یا کلاسیک ایرانی یا .....

3. این کاربر از powerslave بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    ایران-اهواز

پيش فرض

درود.
    پیانو آکوستیک که نداره اگر هم ورژن دوگانه ای ازش موجود باسه باز اون صدای آکوستیکش در اونجا پخش میشه. دیجیتال ها دارن.
    موسیقی در حد پیشرفته و استادی هم که بخوای یادبگیری باید از صفر شروع کنی. اینکه تا کجا استعداد و تلاشت قد بده سطح کار رو تعیین میکنه. برو شروع کن.
    میتونی بگی در این سبک دوست دارم برای نمونه کلاسیک یا جز یا کلاسیک ایرانی یا .....
    ممنون از راهنماییت بلاخره یه نفر پیدا شد جواب ما رو بده
    در رابطه با یاماها ydp-142 و ydp-143 اطلاعی دارید؟ با توجه به منسوخ شدن ydp-142 آیا ارزش خرید داره با توجه به قیمتش؟ یا حتی ydp-103 با آپشن های کمتر

آخر فروم باز esi222's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

سلام به همه دوست داران موسیقی
    میخوام یه ویولن برای یکی از عزیزان هدیه بخرم که تازه شروع به کار کنه باهاش.
    قیمتش هم حدود 400 اینا باشه
    ممنون میشم راهنماییم کنید

تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    ایران-اهواز

پيش فرض

سلام به همه دوست داران موسیقی
    میخوام یه ویولن برای یکی از عزیزان هدیه بخرم که تازه شروع به کار کنه باهاش.
    قیمتش هم حدود 400 اینا باشه
    ممنون میشم راهنماییم کنید
    متاسفانه این تاپیک سوت و کوره!
    راستش من در این زمینه اطلاعی ندارم ولی شما میتونی با فروشگاههای معتبر تماس بگیری و مشاوره رایگان تلفنی بگیری، یه تعداد از سایتها در این زمینه:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

7. این کاربر از SajjadKAZ2003 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2013
    محل سكونت
    بیرجند

پيش فرض

دوستان گیتار آکوستیک زیر ۱ ت چی پیشنهاد میدید؟
    یاماها ۳۱۰ - آیبنز وی۵۰ - یه مدل هافنر هم تست کردم که خوشم نیومد

یاماها F310 نظرتون چیه؟ کسی داره؟
    یادش بخیر ، دیگه الآن گیتار آکوستیک زیر 1 تومن نیست ، اونایی که میبینید حتما مدل های استگ و ... هستش که همشون در حد اسباب بازی هم نیستند و متاسفانه توی دیجی کالا پر شده از این استگ های بی یکفیت !!!
    آکوستیک خوب بخوای بخری که حداقل بشه اسمشو گیتار گذاشت باید از مدل های Cort بخری که حدود 1 میلیون و 500 تا 2 میلیون تومن قیمتشونه ، تازه کورت هم خیلی خوب نیست ولی میشه اسمشو گیتار گذاشت ، یه پله بالاتر از cort اگه بخواین برین باید حدود 3 تومن حداقل پول داشته باشید و برید سراغ گتیار های لاکچری PRS که خیلی ساز های خوبی هستش و ارزونترین آکوستیک PRS الان مدل Prs Angelus se a10 هستش که قیمتش حدود 500 600 دلار هستش که توی ایران حدود 3 تومن فروش میره .
    آکوستیک در حد 3 تومنی مدل Fender Paramount PM3 Standard هم خیلی ساز خوبیه ولی قیمتش حدود 600 700 دلاره و توی ایران حدود 3600 فروش میره ، البته فندر فقط الکتریک هاش خیلی خفنه و فقط همین چند مدل آکوستیک پارامونتش خفنه و واقعا ارزش خرید داره ، هم پیکاپ داره هم هارد کیس داره هم ساز تمام چوب هستش.
    اگه دیگه خیلی پول داشته باشین و بخواین واقعا یکی از بهترین گیتار آکوستیک های جهان رو داشته باشید که صداشون رو هر کی هر جا بشنوه روح و روانش بره و مبهوط صدای ساز شما بشه و خودتون هم هیچ وقت از ساز زدن خسته نشید فقط و فقط برید سراغ 2 تا برند : یکی تیلور ( Taylor ) و یکی مارتین ( Martin ) این دو تا برند به صورت تخصصی گیتار آکوستیک ساز هستند و کارشون محشره ، ساز های بسیار بسیار خوبی میسازند که آرزوی هر آکوستیک نوازی هست که یه روزی یکی از این گیتار ها رو داشته باشه.
    تیلور ارزون ترین سازش که تقریبا 500 دلار قیمتشه GS MINI هستش و مارتین هم ارزونترین سازش تقریبا میشه گفت Martin DJR هستش که قیمتش حدود 500 دلاره . البته اینو در نظر داشته باشید که مدلای ارزون این دو تا برند خیلییی خفن نیستند و باید سعی کنید از مدل های بالای 1000 دلار این ساز ها رو بخرید یا حداقل بالای 700 800 دلاری تا اون صدای خاص مارتین یا تیلور رو حس کنید.
    من خودم عاشق مارتین هستم و انشالله اگه قسمت بشه دارم یه دونشو میخرم.
    توی ساز فروشی های خوب تهران حداقل هر مغازه یه دونه مارتین یا تیلور داره برا فروش ، قیمتاشونم زیر 3 تومن نیست ( ارزونترین ساز تیلیور و مارتین 500 دلاره دیگه خودتون حساب کنید )
    هیچ موقع ساز ارزون قیمت نخرید ، چون هم به اون صورت پیشرفتی نخواهید کرد و هم اینکه لذتی از زدن ساز نمیبرید. از همون شروع یادگیری یه ساز خوب داشته باشید تا کارتون راحت باشه و از تمریناتتون کلی لذت ببرید.
    بزرگترین اشتباه اینه که برای شروع یه ساز آشغال در حد اسباب بازی بخرید ، من خودم به دور و بری هام گه میخوان وارد موسیقی بشن میگم یا باید پول داشته باشی ساز خوب بخری یا کلا شروع نکن ، تو که پول نداری کلا سمت موسیقی نیای بهتره ، برو کار کن یه چند وقت دیگه بیا که بتونی یه ساز خوب بخری، حالم از گیتار های ارزون قیمت که صدای 17 کیلویی روغن نباتی میدن به هم میخوره میدونی چرا ؟ چون هم با قیمت ارزونشون باعث میشن هر کَسی که نمیدونه گیتار و موسیقی چیه یه دونه از این ارزونا میخره دستش میگیره بعد دو تا ریتم پاپ و آکورد یاد میگیره میزنه بعد میگن فلانی هم گیتار میزنه و گیتار رو به نوعی خز کردن شدید ( زمانی که گرون باشه فقط و فقط عاشقای این ساز هستن که حاضرن براش چند میلیون خرج کنند ، از روی باد معده نمیان با 500 تومن یه ساز بخرن بعد بگن فوقش بعد از چند ماه توی دکور خونه ازش استفاده میکنم ) و از طرف دیگه بزرگترین ضربه رو گیتار های ارزون به عاشقای واقعی این ساز میزنه چه طوری؟ اینطوری که خودم دیدم طرف عاشق گیتاره ولی چون سازش خوب نیست و ساز خیلی خوب از نزدیک ندیده و دستش نگرفته میگه من چند ساله گیتار کار میکنم ولی صداش اصلا قشنگ نیست و سنتور و ویلون یا فلان ساز قشنگتره ، یا بعد از 6 ماه میرن سراغ ساز های دیگه چون صدای ساز به گوششون قشنگ نیومده ! خب معلومه عزیز من گیتار 500 تومنی صدای گیتار نمیده که ، صدای یه چیزی میده که نمیتونی اسمش رو آلت موسیقیایی حتی بذاری چه برسه به گیتار! گیتار خوب شما داشته باشین یه جا بزنید توی یه جمعی بزنید حداقل چند نفر عاشق این ساز میشن و دوست دارن یادش بگیرن اما ساز ارزون قیمت هم نوازندگی شما رو زیر سوال میره هم کل اعتبار اون ساز رو . طرف 3 ماه گیتار کار نکرده ولی چون سازش 3 میلیون تومن قیمتشه صدایی از سازش در میاد که بنده خدایی که 5 سال گیتار کار کرده با یه ساز 500 تومنی پدر و مادر خودشم در بیاره نمیتونه در بایره ، اینارو میگم چون با چشم و گوش خودم دیدم و شنیدم ( این سینه پرِ دردِ )

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2013
    محل سكونت
    بیرجند

پيش فرض

بچه ها قیمت روز گیتار c70 یاماها رو کسی داره ؟ _ دست دومشو چند میخرن ؟ )
    c70 قیمت پلمپش چند تومنه که باز شما میخوای دست دومشو بخری !؟!!! الان در حال حاضر قیمت پلمپش حدود 500 تا 550 و دست دوم تمیز بدون مشکل و ... حدود 400 350
    دوستان عزیزم اگه جایی شنیدید که C70 برای شروع یادگیری خوبه در نظر داشته باشید گه شروع یعنی زیر 1 سال یا 6 ماه نه 5 سال 10 سال.
    اگه بودجه ی کافی برای خرید سازِ خوب ندارید دست نگه دارید تا بودجه به این حد برسه و گرنه تجربه نشون داده طرف برای شروع ساز ارزون میخره و تا 10 سال با همون ساز کار میکنه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2013
    محل سكونت
    بیرجند

پيش فرض

گیتار c70در اصل یه ساز 100 هزار تومنیه ، چون خودم 100 تومن خریدم میگم البته 10 سال پیش ، حالا اگه الآن میبینید دلار رفته بالا و ... شده 500 تومن فک نکنید ساز خفنیه و 500 تومن قیمتشه نه ، فک کنید دارید ساز 100 تومنی میخرید ، 100 تومن برا گیتار !!!؟؟
    اون موقع که c70 رو خریدم ساز های خوب تقریبا 800 تومن قیمتشون بود و ملت میخریدن ، بعد الآن دوستان با گذشت 10 سال هنوز هم حاضر نیستند 2 تومن بابت ساز بدن ؟!! به خدا 10 سال پیش که c70 رو خریدم 100 تومن با برجی 15 هزار تومن درِ یه شرکت کامپیوتری کار میکردم ، کل 3 ماه تعطیلی رو کار کردم شد 50 هزار تومن از آخرم به کمک خانواده گیتار رو خریدم ، الان که کمترین حقوق هر جا آدم کار کنه دیگه 600 700 تومن میدن تازه توی شهرستانا ، توی تهران که 2 3 تومن کمتر فایده نداره.
    الآن کسی بخواد گیتار کار کنه اول یه 2 3 تومن کنار گذاشته باشه وگرنه کلا دنبال گیتار نیاد سنگین تره. توی سال 2018 دلاری 4000 تومن کی میاد 500 هزار تومن بابت ساز بده ؟ آخه با 100 دلار چی به آدم میدن ( c70 حدود 100 دلاره ) ؟ وقتی یه لیوان یخ در بهشت 30 یورو هستش ( البته در مناطق توریستی خارج ) یعنی به پول ایران حدود 120 هزار تومن. اینو در نظر داشته باشید و از ساز فروشی ها و اساتید و گیتاریست های خفن که دستشون تو کاره سوال کنید ، گیتار های زیر 5 میلیون تومن جزو گیتار های ارزون قیمت دنیا حساب میشن بعد بعضی از دوستان الآن دنبال گیتار c70 دست دوم هستن !!!!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2013
    محل سكونت
    بیرجند

پيش فرض

متاسفانه اینقدر ارزش موسیقی و نوازندگی توی مملکتمون پایین اومده و کسی ارزش کار هنرمندا رو نمیدونه و کلی به نوازنده ها بی مهری و کم لطفی میشه و شاید برخی فرق بین یه هنرمند و یه نفر که 2 ماه نمیشه گیتار دستش گرفته رو نمیدونن ، خب معلومه کسی نمیاد 4 میلیون تومن پول ساز بده ! از درآمد نمیشه خورده گرفت چون تا بوده همین بوده ، همیشه خرید ساز خوب زحمت داشته ، باید بابت خریدش از کلی چیزا بزنی تا به دستش بیاری.
    معمولا فروشنده ها چون قدرت خرید مردم ایران پایین اومده و کمتر کسی دنبال ساز خفن میگرده ، خب ناچار هستن که ساز های ارزون قیمت بیارن و تبلیغ همین ساز های ارزون رو هم میکنند ، تازه اینو در نظر داشته باشید ساز های ارزون قیمت سودشون از ساز های گرون قیمت خیلی بیشتره ( برا فروشنده ) اما شما به عنوان یه خریدار دنبال ساز خوب باشید چون معمولا اولین سازی که میخرید میشه اولین و آخرین سازتون ( میگم معمولا یعنی بالای 60% 70% ) از اینکه شاید از مثلا گیتار خوشتون نیاد و پولتون حروم بشه و ساز رو دستتون بمونه هم به هیچ وجه نترسید چون اتفاقا ساز خوب خیلی زودتر و با قیمت بهتر به فروش میره تا یه ساز ارزونِ بی کیفیت .
    گیتارِ خوب تمام چوب باشه با گدشت زمان صداش دلنشین تر و بهتر میشه ولی گیتار ارزون قیمت برعکس هرچی میگذره صداش بدتر میشه.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2018

پيش فرض سازنده ومشاور خرید ویلن

باسلام خدمت دوستان و عزیزان علاقمند به ساز ویلن.
    بنده طالبیان هستم سازنده ویلن و عضو کوچکی از فعالان این رشته.
    اگر کسی در زمینه خرید وفروش ،تعمیرات ،وارتقای سطح کیفی ساز ویلن هرگونه مشکل یا سوالی داره بنده تا حد توان در خدمتش هستم .
    مشاور خرید ساز
    راهنمایی ورفع عیوب ساده از راه دور
    پذیرش سفارشات ساخت وارتقای ساز
    تعمیرات کلیه سازها به صورت حرفه ای
    انجام کلیه خدمات بصورت حضوری و غیر حضوری
    وارسال به‌همه نقاط کشور
    ۰۹۱۳۲۳۸۵۳۳۷
    موید وپیروز باشید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •