تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 103 از 120 اولاول ... 3539399100101102103104105106107113 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,021 به 1,030 از 1191

نام تاپيک: بحث و راهنمايی درباره ی انواع آلات موسيقی (قيمت، کاربرد، آموزشگاه‌ها و ...)

اگه نباشه جاش خالی می مونه leonredfield's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    far away

پيش فرض

سلام من جدیدن تصمیم گرفتم گیتار رو یاد بگیرم ولی فعلا هنوز قصد رفتن به کلاس های موسیقی رو ندارم یعنی وقتشو ندارم.می خوام یه گیتار ارزون بخرم(خوب اول کاره)بین 200 تا 350 تومن می خوام بدونم هر کدوم چجورین کدوم بهتره؟کلاسیک؟ارگوستیک؟یا الکتریک؟به عنوان یه تازه کار می خوام!یه توضیحاتی بدین لطفا ممنون میشم!.با تشکر
    نوع گیتار کاملا بستگی به سلیقه هنری شما داره. در واقع همش خوبه. برای آشنایی بیشتر با انواع گیتار میتونین سبک های مختلف موسیقی رو گوش کنین
    از گیتار کلاسیک بیشتر تو سبک های گیتار پاپ، کلاسیک و فلامینکو استفاده میشه. (فلامینکو گیتار مخصوص داره که خیلی شبیه گیتار کلاسیکه) برای آشنایی با صداش: آهنگ آمور میو از گروه جیپسی کینگز
    گیتار آکوستیک خیلی شبیه گیتار کلاسیکه ولی سیم فلزی داره. این گیتار در واقع گیتار "غیر الکتریک" غربی هاست و هر آهنگ پاپ یا راک غربی که گیتار غیر الکتریک میشنوی همون گیتار steel stringed acoustic هستش. برای آشنایی avril lavigne
    گیتار الکتریک هم به صورت clean میتونی ازش صدا بگیری و هم distorted. در سبک های راک، متال، گرانج، پانک، بلوز و همه سبک هاس سنگین استفاره میشه. (استفاده کمتر تقریبا تو بیشتر سبک ها داره) برای آشنایی با صدای clean آهنگ nothing else matters از گروه متالیکا که بسیار محبوبه. و برای صدای distorted آهنگ the end of the line از متالیکا (سنگین) و the unforgiven 2 (آروم تر) باز هم از متالیکا.
    سبک گرانج آهنگ Animal از pearl jam رو گوش کن. وبرای راک کلاسیک back in black از ac dc . برای راک امروزی تر آهنگی از green day گوش کن.
    هر سبکی رو که بیشتر دوست داری ساز مریوطشو بگیر.
    درباره قیمت تو محدوده مالی که گفتی میشه یه کلاسیک خوب، یه آکوستیک معمولی و یه الکتریک نسبتا بد گرفت (با حساب آمپ)درباره یاد گیری یه ماه حتما برو کلاس بقیشو به منبع خوب پیدا کن برای یاد گیری خودت.
    Last edited by leonredfield; 21-06-2012 at 14:39.

2. 4 کاربر از leonredfield بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن ادبیات M0RTEZA_R's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    توی

پيش فرض

سلام
    من میخوام گیتار یاد بگیرم.بین کلاسیک و فلامینگو و اگوستیک موندم.اگه یکیشو یاد بگیرم اون دوتا هم میتونم بزنم؟
    Last edited by M0RTEZA_R; 30-06-2012 at 22:10.

4. این کاربر از M0RTEZA_R بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Ali_Best's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    هرکجا که اهل دلی باشد

پيش فرض

دوستان گل،
    بنده بسیار بسیار به ویولون علاقمندم. از بچگی هم همین طور بودم
    وقتی صداش میاد تنم مور مور میشه! باور کنید!

الآن هم فرصت شده برم کلاس!
    میدونم هم که یادگیریش از آلات دیگه سخت تره ولی پاش هستم! آدم صبوری هم هستم

میخوام بدونم قیمت یه ویولون خوب چنده؟ نمیخوام بهم بندازند!
    کلا هرچی اطلاعات دارید راجع به این که تو خرید به دردم بخوره بهم بگید
    به آموزشگاهه گفتم میگه مسئولش خودش از تهران برات میخره (کاشان هستم)
    400 بهم قیمت داده
    بگید خلاصه هرچی که میدونید !
    مرسی

آخر فروم باز Ali_Best's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    هرکجا که اهل دلی باشد

پيش فرض

چه فعاله اینجا :(

Super Moderator Ezel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

سلام
    من میخوام گیتار یاد بگیرم.بین کلاسیک و فلامینگو و اگوستیک موندم.اگه یکیشو یاد بگیرم اون دوتا هم میتونم بزنم؟
    ا

سلام /

ببینید اگر منظورتون نوع گیتار هست تفاوتهایی وجود داره بین آکوستیک و کلاسیک ، در آکوستیک تمامی سیمها فلزی هستند ولی در کلاسیک سه سیم فلزی و سه سیم نایلونی داریم که سیمهای نایلونی برای تولید صداهای زیر تر استفاده میشه ، و البته کاسه رزونانس گیتار آکوستیک از گیتار کلاسیک بزرگتر هست و نوع صدا هم متفاوت /

ضمن اینکه دسته ی آکوستیک به نسبت کلاسیک عرض کمتری داره و البته برخی تکنیکها مثل باره گرفتن روی دسته آکوستیک راحت تر از گیتار کلاسیک هست اما برای ملودی نوازی و حتی ریتم چون تمام سیمهای گیتار آکوستیک فلزی هستند نیروی بیشتری لازم دارند برای گرفتن تا نت تمیز اجرا بشه و به اصلاح صدای "گز" نداشته باشیم .

از لحاظ سبکها بخوایم بررسی کنیم ، نواختن در سبکهای مختلف بیش از اینکه به تکنیک نواختن نیاز داشته باشه به سواد موسیقیایی و نت خوانی و آشنایی با علایم و اختصارات نتها بستگی داره .

در کل من برای شروع پیشنهاد میکنم با یک گیتار کلاسیک شروع کنید و یک مساله ای که بین مدرس های گیتار رایج هست اینه که معمولا اول سعی میکنند حتی بدون اینکه خیلی وارد مسائل تئوریک موسیقی بشن به هنرآموز ها چند قطعه ی پاپ خوب رو آموزش بدن تا به قولی هنرجو با ساز " حال کنه " و بعد به سراغ قسمتهای پیچیده تر برن ، هرچند که من این روش رو خیلی خوب نمیدونم اما از لحاظ ایجاد انگیزه برای هنرجو روش خوبیه .

و اینکه مهم هست که شما با چه هدفی قصد دارید آموزش رو شروع کنید ؛ به قول دوستان اگر فقط میخواید ریتم-آکورد "اگه یه روز بری سفر " و بزنید و تو جمع های خونوادگی بزنید و بخونید و یا برای خودتون و در خلوت خودتون ، یک گیتار کلاسیک آموزشی نظیر سی 40 یاماها هم کفایت میکنه ، اما اگه اهداف جدی تری دارید من هم مثل دوستان آموزش اصولی رو بهتون پیشنهاد میکنم .

8. 5 کاربر از Ezel بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز amin khan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت
    ?¿؟

پيش فرض

سلام دوستان سنتور رو چند وقته میشه توی آموزشگاه یاد گرفت؟؟؟
    تو رو خدا الان نیاید بگین بستگی به خودت داره
    آدم خنگی نیستم ، علاقه هم تا دلتون بخواد دارم ، در حدی که بشه چند تا تکنوازی با سنتور اجرا کرد و متوسط رو به بالا چند ماه یا سال طول میکشه....
    آموزشگاه خوب هم اگه سراغ دارین با ذکر شهریه اش ممنون میشم معرفی کنید
    قیمت یه سنتور نسبتا خوب ( نه دیگه خیلی گرون ) چقدره؟ چه نکاتی باید رعایت بشه موقع خرید؟

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

سلام دوستــان

من قــصد خــرید یه ســه تار خوب با قیمــت مناسب رو دارم. اگه کسی هست که مشخصات و ویژگی های یه سه تار خوب رو بده ممنونش میشم .

داره خودمونی میشه اسلان's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

نظره تون در مورد ترومپت چیه ارزش یاد گیری داره ؟ اموزشگاهی که ترومپت اموزش بده کجا میشه یافت ؟
    اهنگ سرزمین شمالی
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینم یه فیلم از نواختن ترومپت
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یکی از بهترین اهنگ هایی که در تاریخ جهان ساخته شده برای فیلم
    Last edited by اسلان; 14-09-2012 at 09:05.

حـــــرفـه ای Hamid Hamid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    خانه ام گلخانه ي يـــــــاس است

پيش فرض

نظره تون در مورد ترومپت چیه ارزش یاد گیری داره ؟ اموزشگاهی که ترومپت اموزش بده کجا میشه یافت ؟
    اهنگ سرزمین شمالی
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینم یه فیلم از نواختن ترومپت

یکی از بهترین اهنگ هایی که در تاریخ جهان ساخته شده برای فیلم
    سلام ...

خب من نظرم رو در مورد ترومپت بگم. به نظرم ساز خيلي خوبي هستش اگه كسي واقعا استعداد يادگيريش رو داشته باشه.

يه چيزی كه توی يادگيري ترومپت به نظرم مهم هستش اينه كه مهمترين خصوصيت واسه كار كردن با اين ساز اينه كه شما نفس خيلي خوبي داشته باشي. ريه های سالمی داشته باشي ... و خلاصه نفس كم نياری.

اگه واقعا علاقه دارين شما و يه كلاس و استاد خوب سراغ داريد حتما بريد.

براي انتخاب استاد هم حتما و حتما با چند تا موزيسين حرفه ای صحبت كنيد ... چون درجه ی استادی توي اين ساز رو كمتر كسی توی‌ ايران داره و خيلی مسلط نداريم

موفق باشيد

13. 3 کاربر از Hamid Hamid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Vahid67's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    پاي كامپيوتر

پيش فرض

سلام دوستان من به تازگی از یکی از اقوام یک گیتار قرض گرفتم (کلاسیک Aria AK-20) و خیلی هم مبتدی هستم ....
    1- این گیتار سیم چهارمش پاره شده !!! چه سیمی بگیرم که هم قیمت مناسبی داشته باشه و هم کیفیت خوبی ...
    2- میخوام با آموزش های آقای عربیان شروع کنم به نظرتون خوبه یا نه ؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •