تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 6 از 6

نام تاپيک: مشکل با مودم ADSL : مودم در طول روز بارها disconnect می شود!!

حـــــرفـه ای mofidy1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت
    زنجان

پيش فرض مشکل با مودم ADSL : مودم در طول روز بارها disconnect می شود!!

با سلام

دوستان عزیز من تقریبا تمام پستهای مربوط به مودم را مطالعه کردم، اما راه حل مشکلم را پیدا نکردم. مودمADSL بنده (DS-7900 Pro) در طول روز بارها و بارها disconnect می شود. برای اتصال دوباره به اینترنت مجبورم مودم را خاموش و سپس روشن کنم. این مشکل در طول حدودا یکسالی که از ADSL استفاده می کنم همواره وجود دارد. با ISP خودم هم چند بار در اینباره صحبت کرده ام، اما جوابی که به من میدهند این است که ما مشکلی نداریم و مشکل از کامپیوتر خودت است. هر کاری که می دانستم انجام دادم اما مشکل حل نشد. البته این را هم اضافه کنم که حدود یکماه پیش به مدت 2، 3 هفته این مشکل اصلا پیش نیامد و من دائما به اینترنت متصل بودم و چند فایل سنگین هم دانلود کردم.

فکر می کنید مشکل از کجاست؟

ممنونم

اگه نباشه جاش خالی می مونه kaveh123's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

دوست عزیز اگر مودم شما USB میباشد اول این مراحل را انجام هید.
    به Device Manager بروید و در ليست Device ها به دنبال عبارت Universal Serial Bus controllers بگرديد و بر روي علامت مثبت كنار آن كليك نماييد تا زير مجموعه هاي آن ظاهر گردند.
    بر روي عبارت USB Root Hub در اين زير مجموعه دوبار كليك نماييد تا صفحه USB Root Hub Properties ظاهر گردد.
    البته آنجا چندUSB Root Hub وجود دارد که باید ببینید روی کدامیک از آنها مودم شما قرار دارد.
    وارد شاخه Power Management آن شويد و تيك كنار عبارت Allow the computer to turn off the device to save power را غير فعال نماييد و بر روي OK كليك نماييد. سیستم را یکبار Restart کنید.این راه حل را در همین سایت در یک مقاله خواندم و مشکل من حل شد امیدوارم مشکل شما هم حل شود.
    در ضمن حتما مودم را روی همین خط تلفن با یک کامپیوتر دیگر نیز تست کنید و ببینید که باز هم مشکل دارید یا نه.
    بامید رفع مشل ...

تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت
    زنجان

پيش فرض

با سلام

با تشکر از شما جهت ارسال پست بالا. بنده هم [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] را مطالعه کرده ام آنهم چند ماه پیش. در طول این چند ماه، همان دستورات را بارها به کار بردم، اما مشکل حل نشد.

موفق باشید.

آخر فروم باز mska's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت
    يزد>کرج<>تهران

پيش فرض

تو این مدت ویندوز را عوض کردید؟

تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت
    زنجان

پيش فرض

با سلام

اگر منظورتان خود ویندوز باشد، نه؛ با ویندوز Xp کار می کنم و اگر منظورتان فرمت کردن درایو ویندوز باشد، بله.

آخر فروم باز H A M E D's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

مودمتون رو عوض كنيد. يا اينكه از Lan براي اتصالش به كامپيوتر استفاده كنيد. در اين مواقه سرويس دهنده ها بايد كمك كنن.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •