تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 61 اولاول 12345671353 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 604

نام تاپيک: « معرفي و بحث فايروالها »

Banned K053_LSH_KV90's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2005
    محل سكونت
    Backdo0rs

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط friend
    بابا من الان فایروال استفاده می کنم تو بعضی از سایتها قاطی می کنه و سایت رو به هم می ریزه :!:
    فايروال سايت رو بهم مي ريزه

حـــــرفـه ای Mehdi_Best's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط Friend
    بابا من الان فایروال استفاده می کنم تو بعضی از سایتها قاطی می کنه و سایت رو به هم می ریزه :!:
    دوست عزيز اگه يه كم بيشتر و واضح تر توضيح بدي بهتر مي شه راهنمايي كرد.
    در ضمن در اكثر سايت هاي كرك تا زماني كه فايروال enable است نمي شه كركهاشون رو دانلود كرد ولي در همون سايتها هم مشكلي پيش نمي آد و چيزي به هم ريخته نمي شه.
    پس بهتره دقيقتر توضيح بدهي كه چه مشكلي پيش مي آد.

اگه نباشه جاش خالی می مونه پوریا's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت
    In Sin

پيش فرض

سلام دوستان
    با اجازه اقا مهدي نسخه فينال Kerio Personal Firewall 4.2 اومد! حجمش:7.5MB

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من هنوز خودم نصب نكردم تا ببينم مهدي جان چه نظري داره

تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

پوريا جان ممنون از اينكه آمدن نسخه جديد رو خبر دادي. من مدتي بود منتظر بودم اما مثل اينكه همين امروز اومده.
    فقط مشكل كركش هست كه نمي دونم با كرك نسخه 4.1.3 رجيستر مي شه يا نه. امروز و فردا احتمالا فرصت نمي كنم اما شنبه يه بررسي مي كنم و يه خبري مي دم.

ويرايش توسط خودم:

كرك نسخه 4.2.0 هم اومد:

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    پسورد براي باز كردن

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آخر فروم باز Ali_k's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    اصـــــــــفــــــهــــــان

پيش فرض

ZoneAlarm Pro 6.0.631.002 ]
    download:
    کد:
    crACK:
    کد:
    اینم تغییراتی که نسبت به ورژن قبلیش داده شده:
    کد:

اگه نباشه جاش خالی می مونه Sadjad Sharifian's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2004
    محل سكونت
    ايروان - تهرانپارس

پيش فرض

سلام..آقا نسخه Final آخرین Version برنامه Kerio هم اومد..به بچه های حرفه ای تبریک میگم که واقعا FireWall شاهکاریه!!!! :mrgreen:
    ولی یه چیزی...من خودم از اونجایی که آدم محافظه کاریم :!: اصولا مدتهاست (از سال 2003) که دارم از محصولات مختلف Norton استفاده میکنم...اعم از FireWall - Anti Virus - AntiSpam - AdBlocking و و و و .....خوب طبیعتا الان هم از پک NortonInternetSecurity استفاده میکنم...!!! ولی از بس از Kerio تعریف شنیدم نظرم داره عوض میشه!! ,ولی خوب طبق فرمایشات سایت رسمی Kerio که خوب یه چیزه بدیهیه :نمیشه از 2 تا FireWall رو یه سیستم استفاده کرد :
    1.3. Conflicting Software

Kerio Personal Firewall might conflict with certain application types which are based on identical or similar technologies as Kerio Personal Firewall. Kerio Technologies does not guarantee correct functioning of Kerio Personal Firewall nor your operating system if any of the following software applications are installed on the same operating system:

Personal firewalls

Personal firewalls (i.e. Internet Connection Firewall — a Windows XP component, Zone Alarm, Sygate Personal Firewall, Norton Personal Firewall, etc.) provide similar functions as Kerio Personal Firewall. Do not combine Kerio Personal Firewall with other firewalls.
    Network firewalls

Network firewalls (i.e. Kerio WinRoute Firewall, Kerio WinRoute Pro, Kerio WinRoute Lite, Microsoft ISA Server, CheckPoint Firewall-1, WinProxy by Ositis, Sygate Office Network, Sygate Home Network, etc.) also protects the computer on which it is installed, it is therefore not necessary to use a personal firewall on such computer.

Note: To create an elementary network firewall, Kerio Personal Firewall can be combined with a router, with a router which performs translation of IP addresses (NAT) or with a proxy server — i.e. Internet Connection Sharing (included in newer Windows operating systems)
    حالا سوالی که اینجا مطرحه اینه که آیا میشه به این روش عمل کرد که Firewall نورتون رو Disable کرد!!! یعنی اینکه حذف کلی اون میسر نیست!! فقط میخوام موفقا از کار بیکارش کنم و از Kerio استفاده کنم که حالا ببینم چی میشه و یه تصمیم بگیرم!! کلا در این موارد و همه موارد دیگه خدا کریمه
    آره دیگه ...جمع بندی کنم که آیا به هنگام وجود ولی Disable بودن FireWall نورتون میشه از Kerio FireWall استفاده کرد یا که برای استفاده از اون عدم وجود Notorn Personal FireWall الزامیه؟!
    نوکرم. عزت زیاد.

پروفشنال borzou_one's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2005
    محل سكونت
    پشت هیچستا نم

پيش فرض

Sadjad Sharifianجان
    من الان دارم از دوتا فایر وال استفاده میکنم کریو و زون الارم وهیچ مشکلی هم ندارم تانظر دوستان چه باشه :!: :?:

تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

برزو جان سلام. نظر من اينه كه كريو اينقدر قدرت داره و اينقدر روي همه چيز به طور كامل كنترل داره كه نيازي به فايروال دوم در يك سيستم نيست. 2 فايروال فقط سرعت سيستم رو كم مي كنه و پيغام هاي اخطار رو زياد مي كنه.

اگه نباشه جاش خالی می مونه Sadjad Sharifian's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2004
    محل سكونت
    ايروان - تهرانپارس

پيش فرض

سلام مهدی غزیز...یعنی منظورت اینه بجز ازدیاد پیغامهای خطا و کم شدن سرعت سیستم هیچ مشکل دیگه ای پیش نمیاره؟! پس چرا تو خود سایت Kerio دست اندر کارانش اینقدر اصرار دارن که ....
    ؟!
    :!: :!:
    یا هشت.

تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سجاد جان سلام. من در مورد مشكلات ديگه اش نمي تونم نظر قطعي بدم چون تا حالا همزمان 2 فايروال نصب نكردم. اما فكر مي كنم به غير از مشكلات فوق كه اشاره كردم مشكلات بزرگتري هم براي سيستم ايجاد كنه.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •