تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 3 اولاول 123
نمايش نتايج 21 به 28 از 28

نام تاپيک: \*^* --- مشورت برای خرید یه هارد دیگه --- *^*/

آخر فروم باز ElmO's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005

پيش فرض

سلام دوستان . از لطف و توجهتون ممنونم

به نظر من تو باید یه هارد 250 مکستور بخری که ساتا از Ide ارزون تره و قیمتش هم حدود 71000 تومن هست
    ولی هارد 300 بالای 90000 تومن هست پس بهترین گزینه 250 مکستور هستش.
    در ضمن وقتی بخوای بفروشیش هم راحتتر ازت میخرن.
    مرسی وحید جان . ولی خیلی احتمالش کمه که من بخوام هاردمو بفروشم . مثل همین هاردم که نمیتونم ازش دل بکنم
    حالا اون قیمت هم زیاد مهم نیست . تا 100،110 تومن رو میتونم خرج کنم . ظرفیت بالا هم که هرچی هم زیاد باشه ، ضرر که نداره . در عوض دیگه مجبور نمیشم باز یه مدت دیگه یه هارد دیگه بخرم و بندازم کنار این دو تا .
    منم اوایل نظرم روی همین مکستور 250 بود . اما دیدم حالا که میخوام هارد بگیرم ، بهتره یه خوب و پر کار و حجیمشو بگیرم .

من هم میخوام یه هارد رو اضافه بکنم خواهشا کمکم کنید که چطوری باید این کار رو بکنم.چه چیزهایی رو قبل وبعد از نصب باید بدونم وانجام بدم.
    با تشکر از همگی.
    این دقیقا چیزیه که منم میخوام بدونم .
    از دوستان اگه کسی یه مقاله ی کامل در مورد چندهارده بودن داره ، لطف کنه و قرار بده .
    البته من توی خود پی سی وردمون [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ، اما اون خیلی کلی بود . یکی دیگه هم دیده بودم که الان لینکشو ندارم . ولی یادمه اونم کلی بود .

از اون لحاظ اصلا نترس برنامه هایی هستند که روی سکتورهای هاردت 10-20 بازنویس و پاک کمیکنند به طوری که به هیچ صورتی قابل بازگشت نباشه. اینجوری به نفعه خودته.
    میدونم مصطفی جان . TuneUp Utility هم که من بیشتر باهاش سر و کار دارم این قابلیت رو داره . اما اون فایل هایی که قبلا پاک کردم چی ؟ ... نرم افزاری هست که کل هاردو صفر کنه ؟ مثل یه هارد نو فرمتش کنه ؟

چند تا نكته:داشتن چندتا هارد باهم استهلاك وهزينه را بلا و سرعت را پايين ميآوردهاردي رو بخرين كه در ايران به راحتي تعمير يا بازيابي اطلاعات بشه مثلا هارد هيتاچي اگر بردش بسوزه در ايرا ن به سختي تعمير ميشه و امكان تعويض نداره چون تعداد خيلي كمي در بازار موجودههارد هاي سامسونگ كيفيت پاييني دارند چون مدت زيادي نيست كه سامسونگ هارد ميسازه و علم تجربيشو ندارههاردهاي وسترن از مكستور ضعيفترن در حال حاضر بهترين گزينه مكستور سيري هاي قبلي و بعد از اون وسترن مكسه
    glc_engineer جان از توضیحاتت واقعا ممنونم .
    در مورد اول ، تجربه من بهم نشون داده که داشتن دو تا هارد ( یا چند هارد ) سرعت رو بالا میبره . سرعت و نقل و انتقال و کپی و ... . نمیدونم حالا ، شایدم شما درست میگید . ولی من وقتی هارد به هارد میکنم ، سرعت کپی فوق العاده بالا میره .
    وسترن از مکستور ضعیف تره ؟ از چه لحاظ ضعیف تره ؟ اینو تجربی میگی یا اثبات شده هست دوست من ؟
    در مورد سامسونگ شنیدم توی حجمهای بالا خوب جواب داده تا حالا .
    نمیدونم والا . این هارد خریدن هم مصیبتیه ها .

دوستان واقعا از نظرات مفیدتون ممنونم . بازم اگه چیز تازه ای پیدا کردین ، ما رو بی خبر نذارید

یا حق

حـــــرفـه ای Gabana's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض

چند تا نكته:داشتن چندتا هارد باهم استهلاك وهزينه را بلا و سرعت را پايين ميآوردهاردي رو بخرين كه در ايران به راحتي تعمير يا بازيابي اطلاعات بشه مثلا هارد هيتاچي اگر بردش بسوزه در ايرا ن به سختي تعمير ميشه و امكان تعويض نداره چون تعداد خيلي كمي در بازار موجودههارد هاي سامسونگ كيفيت پاييني دارند چون مدت زيادي نيست كه سامسونگ هارد ميسازه و علم تجربيشو ندارههاردهاي وسترن از مكستور ضعيفترن در حال حاضر بهترين گزينه مكستور سيري هاي قبلي و بعد از اون وسترن مكسه
    آقا من پيشنهاد مي كنم قبل از راهنمايي ديگران يه جستجويي براي شناخت انواع هارد انجام بدي - مي خواي من كارت و راحت كنم :

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آخر فروم باز mostafaeshghi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2004
    محل سكونت
    تهران. ميدان 7 تير

پيش فرض

میدونم مصطفی جان . TuneUp Utility هم که من بیشتر باهاش سر و کار دارم این قابلیت رو داره . اما اون فایل هایی که قبلا پاک کردم چی ؟ ... نرم افزاری هست که کل هاردو صفر کنه ؟ مثل یه هارد نو فرمتش کنه ؟

یا حق
    برادر عزیز بعد از استفده از این دست برنامه هایی که گفتم به هیچ صورت ممکنی فایلها قابل برگشت نیستند.

تاريخ عضويت
    Feb 2005

پيش فرض

آقا من پيشنهاد مي كنم قبل از راهنمايي ديگران يه جستجويي براي شناخت انواع هارد انجام بدي - مي خواي من كارت و راحت كنم :

Gabana جان ممنونم از لینکهات .
    میشه در مورد این Raid یه توضیح بدید . چه کاری هست و چه فوایدی داره ؟

ممنون

یا حق

حـــــرفـه ای Gabana's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض

Elmo جان ..
    واسه RAID يه تاپيك در همين بخش زدم - حتما ببين... اگر هم زيبان قوي نداري يكيش هست كه با شكل كامل توضيح داده - من خودم از اون استفاده مي كنم /.
    موفق باشي /.

تاريخ عضويت
    Feb 2005

پيش فرض

Elmo جان ..
    واسه RAID يه تاپيك در همين بخش زدم - حتما ببين... اگر هم زيبان قوي نداري يكيش هست كه با شكل كامل توضيح داده - من خودم از اون استفاده مي كنم /.
    موفق باشي /.
    ممنونم Gabana جان .
    الان میرم سراغش .

برادر عزیز بعد از استفده از این دست برنامه هایی که گفتم به هیچ صورت ممکنی فایلها قابل برگشت نیستند.
    ممنونم مصطفی جان .
    ولی من منظورم اون فایلهایی بود که قبلا و بدون استفاده از این نرم افزارها پاک کردیم بود .
    ممنون از محبتت

--

امیدوارم دوستان اگه چیز تازه ای در ارتباط با این مورد ( چند هارده بودن ) پیدا کردن ، ما رو بی نصیب نذارن .

ممنونم

یا حق
    Last edited by ElmO; 08-04-2007 at 14:19.

آخر فروم باز mostafaeshghi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2004
    محل سكونت
    تهران. ميدان 7 تير

پيش فرض

ممنونم مصطفی جان .
    ولی من منظورم اون فایلهایی بود که قبلا و بدون استفاده از این نرم افزارها پاک کردیم بود .
    این برنامه که چیزی پاک نمیکنه. شما اول فایلها را انتقال میدی و بعد هارد را فرمت میکنی و بعد برنامه های توی این زمینه را استفاده میکنی. کار اون برنامه اینه که فضای خالی روی هارد را چند مرتبه مینویسه و پاک میکنه و هیچ آثاری از فایلهای قبلی به جای نمیگذاره.

تاريخ عضويت
    Feb 2005

پيش فرض

این برنامه که چیزی پاک نمیکنه. شما اول فایلها را انتقال میدی و بعد هارد را فرمت میکنی و بعد برنامه های توی این زمینه را استفاده میکنی. کار اون برنامه اینه که فضای خالی روی هارد را چند مرتبه مینویسه و پاک میکنه و هیچ آثاری از فایلهای قبلی به جای نمیگذاره.
    سلام مصطفی جان .
    آهان .. الان متوجه شدم ...
    خوب میشه اسم این برنامه رو بگی

ممنونم

یا حق

صفحه 3 از 3 اولاول 123

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •