تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 110 از 110 اولاول ... 1060100106107108109110
نمايش نتايج 1,091 به 1,100 از 1100

نام تاپيک: یزدیها بیان تو!!!

آخر فروم باز sise's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    Anywhere but here

پيش فرض

روز عزاي‌ عمومي در يزد
    اتوبوس مسافري كه از يزد به مقصد سوريه حركت كرده بود، ‌روز گذشته در فاصله 35 كيلومتري عوارضي اتوبان تهران-قم در محدوده حافظيه بر اثر به خواب رفتن راننده از سمت راست جاده از مسير خارج مي‌شود و از روي پل به ارتفاع حدود 20 متر به پايين سقوط مي‌کند.

آمار كشته شدگان حادثه واژگوني اتوبوس به 36 نفر رسيد.

معاون سياسي امنيتي فرماندار بافق آمار كشته شدگان حادثه واژگوني اتوبوس حامل زائران يزدي به سوريه را 32 نفر اعلام كرد و افزود: اين در حالي است كه 5 تا 6 زخمي بيمارستان هفت تير نيز به بيمارستان ديگري منتقل شده‌اند كه از اين تعداد نيز فوت 4 نفر اعلام شده است.

حسين ندافيان كه به همراه اكيپ استان يزد در حال پيگيري تلفات سانحه ديروز در تهران به سر مي‌برد، در گفت‌وگو با ايسنا-منطقه يزد، اظهار داشت: احتمال حضور 51 نفر در اتوبوس وجود دارد كه با آمار 32 كشته،‌ 25 جسد در پزشك قانوني تهران و 7 جسد در بيمارستان هفت تير نگهداري شده است كه در حال شناسايي براي تشخيص هويت هستند.

وي افزود: اكيپ استاني در حال انجام مراحل قانوني جهت تحويل اجساد و انتقال آنها به استان يزد و شهرستان بافق جهت مراسم تشييع مي‌باشد كه با روند پيشرفت كار، احتمال برگزاري مراسم خاكسپاري فردا بعدازظهر است.

ندافيان عنوان داشت: راننده اتوبوس تا شب گذشته در Icu تحت مراقبت‌هاي ويژه بوده است كه بنا بر اعلام وي نيز فوت شده است اما كمك راننده مجروح مي‌باشد.

شايان ذكر است؛ يك دستگاه اتوبوس مسافري مربوط به تعاوني 4 ميهن نور يزد كه از يزد به مقصد سوريه حركت كرده بود، ‌روز گذشته در فاصله 35 كيلومتري عوارضي اتوبان تهران-قم در محدوده حافظيه بر اثر به خواب رفتن راننده از سمت راست جاده از مسير خارج مي‌شود و از روي پل به ارتفاع حدود 20 متر به پايين سقوط مي‌کند.

3 روز عزاي عمومي در يزد

استاندار يزد به مناسبت درگذشت جمعي از مردم بافق بر اثر سانحه تصادف پيام تسليتي صادر كرد.

به گزارش روابط عمومي استانداري يزد، محمدرضا فلاح زاده در اين پيام آورده است:

«انا لله و انا اليه راجعون

خبر بسيار دردناك حادثه اتوبوس زائران مشتاق و مخلص شهرستان بافق در مسير سفر به سوريه كه منجر به رحلت و زخمي شدن تعدادي از عزيزان هم استاني ما گشته است، استان را يكپارچه عزادار و در اندوهي بزرگ فرو برد و دلها را جريحه‌دار ساخت.

داغ اين شيفتگان عقيلة بني هاشم، حضرت زينب كبري(س) و دلباختگان حضرت رقيه(س) كه از سرزمين آفتاب و نخل و ولايت در مهاجرتي عاشقانه و سفري الي الله دچار حادثه شده و به ديدار حق نائل گشتند براي همه ما تحمل ناپذير و براي بافق، جگرگداز و استخوان سوز است.

اينجانب اين ضايعه اسفناك را به پيشگاه امام زمان(عج)، رهبر عظيم الشان انقلاب اسلامي(مدظله العالي)، امام جمعه محترم شهرستان بافق و اهالي شريف و مومن دار العباده بويژه مردم صبور، سختكوش و مهربان بافق و خصوصا به خانواده هاي داغدارشان تسليت عرض نموده و تاثر عميق و هم دردي خويش را با بازماندگان اعلام مي‌نمايم و برايشان صبري جميل و اجري جزيل از خداوند قادر متعال آرزو مي‌كنم.

به همين مناسبت در استان سه روز را عزاي عمومي اعلام كرده و مردم عزيز را جهت شركت در مراسم تشييع و ترحيم دعوت مي‌نمايم».

گفتني است، امروز پیام تسلیت نمایندگان استان در مورد حادثه اخیر هم در مجلس شورای اسلامی توسط دکتر لاریجانی قرائت شد.

تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    Anywhere but here

پيش فرض

احتمال حضور 51 نفر در اتوبوس وجود دارد كه با آمار 32 كشته،‌ 25 جسد در پزشك قانوني تهران و 7 جسد در بيمارستان هفت تير نگهداري شده است كه در حال شناسايي براي تشخيص هويت هستند.
    اگه این قسمتش درست باشه یعنی 51 نفر تو یه اتوبوس خیلی دوست دارم بدونم پلیس راه چرا جلوش را نگرفته!!

تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    Anywhere but here

پيش فرض

تسلیت به همه بازماندگان
    بنده خداها با چه شور و شوقی میخواستن برن زیارت.
    یه زمونی خیلی از این خبرا ناراحت و بعدا عصبانی میشدم که چرا؟
    چرا باید به خاطر سهل انگاری یکی اینهمه آدم قربانی بشن؟ مقصر اصلی کیه؟ ساده دلی هست بگی راننده.
    اون بدبخت هم که کارش همینه و هزار بار رفته و اومده تا یه بار هم خوابش برده و خودش هم که فوت شده

اما چون میدونم که این حادثه هم چون باد به فراموشی سپرده میشه فقط میشه به بازماندگان تسلیت گفت.

اگه نباشه جاش خالی می مونه sonata20's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    IsAtIs

پيش فرض

از کی تا حالا مشتری نرخ مده که ما خبر ندارم
    100 تومن خوبه (شوخی)
    من که نمیدونم چه قدر کار میبره چند ساعت باید براش وقت بزارین همینجوری که نمیتونم یه چیزی بپرونم
    منظورت 100هزار تومنهآره خوبه .کارای من از کارای وانگوگ ولئوناردو وپیکاسو ورامبراند و... بیشتر میرزه.(شوخی بود.آخه شاید ناراحت شن)
    کاریی که من میکنم حدودا سه ساعت بیشتر یاکمتر روش وقت میزارم.در ضمن عکس خانومها هم پذیرفته میشه ها
    حالا دوباره قیمت بده.
    تسلیت به همه بازماندگان
    بنده خداها با چه شور و شوقی میخواستن برن زیارت.
    یه زمونی خیلی از این خبرا ناراحت و بعدا عصبانی میشدم که چرا؟
    چرا باید به خاطر سهل انگاری یکی اینهمه آدم قربانی بشن؟ مقصر اصلی کیه؟ ساده دلی هست بگی راننده.
    اون بدبخت هم که کارش همینه و هزار بار رفته و اومده تا یه بار هم خوابش برده و خودش هم که فوت شده

اما چون میدونم که این حادثه هم چون باد به فراموشی سپرده میشه فقط میشه به بازماندگان تسلیت گفت.
    منم به بازماندگان تسلیت میگم.

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    IsAtIs

پيش فرض

خوب من یه سایت دیگه میخوام معرفی کنم.نیازمندیهای یزد هست هر چی که فکرشو کنی. حنما یه سر بزنید.

yazd.niazerooz.com

آخر فروم باز hossein-p30-f's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    جمهوری! اسلامی! ایران!

پيش فرض

منظورت 100هزار تومنهآره خوبه .کارای من از کارای وانگوگ ولئوناردو وپیکاسو ورامبراند و... بیشتر میرزه.(شوخی بود.آخه شاید ناراحت شن)
    کاریی که من میکنم حدودا سه ساعت بیشتر یاکمتر روش وقت میزارم.در ضمن عکس خانومها هم پذیرفته میشه ها
    حالا دوباره قیمت بده.

منم به بازماندگان تسلیت میگم.
    10 الی 15 هزار تومن

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    IsAtIs

پيش فرض

نه بابا چه خبره .من ایقد گیرون فروش نیستم.
    اگه با مقوای اشتنباخ یا فابریانو بخوای. و با مداد مرغوب یه چیزی تو مایه های 5000 تومن شایدم کمتروک مشه.
    البته یه تعرفه دارم اگه عکس خانوم باشه نصف این مقداره.یا شایدم هیچی.
    حالا تصمیم با خودتونه.
    اگه مخت کارای طراحی منو بیبینت تا یه هفته ده رو دیه مزارم تو تاپیک خودوم .همین که تو امضام آدرسش هه.

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    IsAtIs

پيش فرض

این پست هیچ ارزشی ندارد فقط برای رفع مشکل سیستم زده شده است.

آخر فروم باز hossein-p30-f's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    جمهوری! اسلامی! ایران!

6 کنکوررررررررررررر

سلام دوستان

کسایی که کنکور داشتن بگن ببینیم چیکار کردن

من شدم 702 ((البته فقط با 10 روز درس خوندن))

حـــــرفـه ای mahdi7610's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    قـــــــم

پيش فرض

سلام بر بروبچ گل یزدی

اقا ما این ترم یه درس گرفتیم به اسم نظریه محاسبات که مولفش استاد دانشگاه یزد هست .

می خواستم ببینم کسی از بچه های کامپیوتر این درس را گرفته .

می خوام بدونم این کتاب حل المسائل داره یا نه

ممنون

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •