تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 47 1234511 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 464

نام تاپيک: کرک Download Accelerator Plus *DAP ◄ آخرین کرک در پست اول

حـــــرفـه ای x_2007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    p30world

13 کرک Download Accelerator Plus *DAP ◄ آخرین کرک در پست اول

سلام

Download Accelerator Plus یا به اختصار همان DAP معروف، یکی از شناخته شده ترین نرم افزارهای مدیریت دانلود نزد اکثر کاربران جهان است. توضیحات کافی در مورد این دانلود منیجر و امکانات آن در تاپیک معرفی برنامه موجود است.

اما داستان کرک برنامه:

از DAP‌ می توان در حالت رایگان (Free) استفاده کرد ولی در این حالت خیلی از ویژگی های برنامه که اون رو از سایر دانلود منیجرها متمایز میکنه از بین میره. نسخه Premium نسخه ی کامل برنامه هست که تمام امکانات برنامه در اون فعاله و در صورت داشتن سریالی معتبر از برنامه، DAP Premium در اختیار ما قرار میگره.

برخی ویژگی های نسخه ی Premium :

- نهایت افزایش سرعت دانلود فایل ها تا 10 کانکشن.
    - بدون تبلیغات.
    - توانایی مشاهده و اکسترکت محتوای فایل های فشرده.
    - پشتیبانی از سرویس های VIP‌.
    - و ...

حتما منتظر معرفی کرکی که برنامه رو از حالت Free خارج و اون رو به نسخه ی Premium تبدیل کنه هستید؛ ولی باید بگم چنین کرکی برای ورژن های جدید برنامه به نظر میرسه که در دسترس نیست. علت این مساله به پروتکشن خاصی که در این برنامه به کار رفته بر میگرده: پروتکشن Secure Section موجود در Armadillo.

به شکل خلاصه مساله از این قراره که برای ساخت کرکی که امکانات نسخه ی Premium رو ایجاد کنه، کرکر حتما بایستی یک سریال معتبر و خریداری شده از برنامه رو در اختیار داشته باشه. در گذشته برای نسخه های قبلی برنامه (ورژن های 8.1 به پایین) این سریال توسط یکی از اعضای تیم کرکینگ ICU در اختیار جناب کرکر معلوم الحال - BetaMaster - قرار میگرفت و ایشون هم Premium Patch رو ساخته و با استفاده از این کرک همگان از نسخه ی Premium استفاده میکردن. اما به نظر میرسه پس از ورژن 8.1.2.1 تصمیم بر این شده که دیگه این روند ادامه پیدا نکنه....

بدین ترتیب هم اکنون شاهد نوعی کرک برای برنامه هستیم که با ایجاد تغییراتی در فایل اجرایی برنامه، برخی موارد جزیی فیکس میشن و به عنوان کرک برنامه الان مطرح هستن. این مدل کرک ها فقط نام Premium‌ رو در قسمت About برنامه دارن و فکر میکنم تنها فرفی که با نسخه ی کرک نشده دارن (البته بعضی از همین مدل) حذف پیغام دعوت به خرید برنامه برای تبدیل اون به نسخه ی Premium هست!...

با این توضیحات اگر همچنان دوست دارید از DAP به عنوان دانلود منیجرتان استفاده کنید، با توجه به اینکه ورژن های قدیمی برنامه دیگه نیازهای یک دانلود منیجر خوب رو نمی تونن برطرف کنن، باید با همین فایل های به ظاهر کرک برنامه از DAP استفاده کنید.

آخرین نسخه در حال حاضر:

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

و اگر مایلید از ورژن های قدیمی ولی Premium استفاده کنید، میتونید از دو کرکی که در فایل های ضمیمه اول و دوم هستند استفاده کنید.
    اولی برای ورژن 8.1.2.1 و دومی برای 8.0.4.4 است.

البته با این شرایط توصیه من استفاده از [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هست. هم سبکتره و هم مشکل کرک نداره. ضمن اینکه در برخی ویژگی ها بسیار بهتر از DAP عمل میکنه.

با تشکر ویژه از محمد عزیز ( [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) همکار بازنشسته انجمن در خواست کرک وسریال برای ایجاد این تایپک

موفق باشین
    Last edited by x_2007; 05-04-2009 at 20:17.

2. 5 کاربر از x_2007 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کـاربـر بـاسـابـقـه AveCina's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

این سریال رو امتحان کن ببین جواب میده :

Email:Randolph.McMichael@xuandung.com C�digo:PLIM9451-3925-RAEXY-JHAOD-1396

در قسمت اگه اشتباه نکنم Help بر روی Purchase کلیک کن .

فقط به عنوان یه پیشنهاد : من خودم تا چند وقت پیش از این دانلود منیجر استفاده میکردم ولی الان باتوجه به اینکه دپ هم مشکل امنیتی داره و هم تبلیغاته زیادی به نمایش میذاره و ... پیشنهاد میکنم از Leechget استفاده کنی که هم سرعت دانلود رو افزایش میده و هم باعث میشه بدون هیچ مشکلی دانلدت رو ادامه بدی وکلی امکانات دیگه ! حتی Download Express که در خوده سایت معرفی شده هم بهتر از Dap هستش ! حالا هر جور راحتی ! بازم میگم یه پیشنهاد !
    لینک دانلود هر دوتیی تو سایت هست !

4. این کاربر از AveCina بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه ghafar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2004

پيش فرض

با سلام
    آقا من اين شماره سريالو امتحان كردم جواب نمي ده مي گه قبلا براي به نفر استفاده شده
    اگه ميشه يه سريال يا كرك براي اين برنامه بگيد كه نورتون اونو بعنوان ويروس پاك نكنه.

6. این کاربر از ghafar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای nardin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2004

پيش فرض

Download Accelerator Plus 7.4.0.1

فقط كرك بالايي مشكلو حل ميكنه .
    Download Accelerator Plus 7.4.01
    Email:Randolph.McMichael@xuandung.com C

تاريخ عضويت
    Jun 2004

پيش فرض

با سلام
    آقا من يه مشكلي با اين سايت ---------------- دارم اونم اينه كه هر چيزي مي خوام دانلود كنم به جاي لينك دانلود پيغام زير را مي زنه و چيزي دانلود نميشه :
    javascript:enlarge(9363,'D');
    راه حل چيه ؟؟

حـــــرفـه ای Mehdi_Best's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

با فايرفكس يا اپرا دانلود كني مشكلي نخواهد داشت. در ضمن اين سايت يك فايل تروجان به نام crack.exe رو براي دانلود به شما پيشنهاد مي كنه كه نبايد اون رو دانلود كنيد. در ضمن فايروالتان هم بايد خاموش باشد وگرنه نمي شه از اين سايت دانلود كنيد.

10. این کاربر از Mehdi_Best بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای nardin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2004

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط ghafar
    با سلام
    آقا من يه مشكلي با اين سايت ---------------- دارم اونم اينه كه هر چيزي مي خوام دانلود كنم به جاي لينك دانلود پيغام زير را مي زنه و چيزي دانلود نميشه :
    javascript:enlarge(9363,'D');
    راه حل چيه ؟؟
    اينم آپلودش :

تاريخ عضويت
    Jun 2004

پيش فرض

با سلام
    دستت درد نكنه ولي به محض اينكه دانلودش تموم مي شه و مي خوام فايل rar شده را باز كنم نورتون اون كرك dap.exe را حذف مي كنه.
    به هر حال ممنون كه آپلود كردي. :cry:

تاريخ عضويت
    Jun 2004

پيش فرض

با سلام
    آقا اينم پاك شد :mrgreen:
    قبلا از همين كرك استفاده مي كردم از وقتي كه نورتون به روز شده ديگه پاكش مي كنه :mrgreen:
    به هر حال ممنون

صفحه 1 از 47 1234511 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •