تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 91 123451151 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 901

نام تاپيک: S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl

آخر فروم باز amirpers's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    در پناه خدا

پيش فرض S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl

همانطور که می دانید ، این بازی بالاخره بعد از چند سال عرضه شد .
    من دیدم که تاپیک خوبی در این مورد وجود نداره ، به همین دلیل بد ندیدم که در تاپیکی با این اسم به این بازی که از سایت Gamespot نمره خوب 8.5 گرفت بپردازیم .
    این بازی در 5 سی دی و یا 1 دی وی دی در بازار موجود می باشد .

کـاربـر بـاسـابـقـه Oracle_Eldorado's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    اون بالا بالا ها

پيش فرض

میشه عکس بیشتری بزاری ؟
    ببین عزیزم وقتی هم تاپیک در مورد هر چیزی میزنی باید یه توضیحی بدی وگرنه هیچ کس نگاهش هم نمیکنه

تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    در پناه خدا

پيش فرض

ببین دوست من
    این بازی به قدری معروفه که بعد از چند سال که عرضه اش به تاخیر افتاد ، من فکر می کردم که دوستان باهاش آشنا باشند . اما چشم .
    شما در اين بازي نقش يك مبارز غير وابسته را بر عهده داريد كه شكارچي گنج است.وظيفه ي شما پرده برداشتن از راز فاجعه ي چرنوبيل است كه در سال 1986 به وقوع پيوسته است.شما يكي از استالكر هايي هستيد كه در مراحل مختلف بازي حضور دارند ، جمع آوري امكانات ،دوستان و دشنماني ميسازد و شما مي جنگيد تا اندكي بيشتر در اين سرزمين وحشي زنده بمانيد.

مقايسه محيط هاي بازي هاي سبك شوترز بيناگر اين موضوع است كه S.T.A.L.K.E.R با فضايي در حدود 300 كيلومتر مربع در صدر جدول قرار ميگيرد.محيطي كه شما در آن سرگردان مي شويد و با ساير استالكر ها ، پليس ها ، حيوانات و موجودات تغيير يافته مبارزه خواهيد كرد.داستان بازي هنوز در سايه اي از ابهام قرار دارد.چيزي كه ما ميدانيم تنها در مورد محيطي است كه فاجعه چرنوبيل در حوالي آن رخ داده است جايي كه به نام The Zone شناخته ميشود و در سال 2008 دوباره سايه هايي از فاجعه چرنوبيل در اين منطقه پديدار ميشوند.ابرهايي از راديواكتيو كه منطقه را در بر گرفته اند.منطقه ي اطراف The Zone توسط نيروهاي اعزامي به آنجا محاصره شده است اما اين قسمت توسط مجوداتي عجيب الخلقه و تغيير يافته از بخش مركزي جدا شده است.در سال 2010 نيروهايي ديگر با تمام خطرات احتمالي به بخش هاي جلوتر اعزام ميشوند. در حالي كه دانشمندان در حال بررسي علل پيدايش دوباره ي نشانه هاي فاجعه در سال 2008 هستند گروه هاي جديدي مانند استالكر ها پديدار شدند كه كار آنها جمع اوري اشيا و چيزهاي مشكوك و عجيب براي فروش به دلالان كلان است و اين وظيفه ي بازيباز ها است كه به درستي قدم در اين دنياي وانفسا بردارند.در بازي هاي نسل بعد دنياي بازي به صورت زنده و پويا ساخته ميشود.اين مطلب دقيقا در مورد S.T.A.L.K.E.R صدق ميكند.حيوانات در محيط اطراف زندگي ميكنند و ديگران را براي بدست آوردن غذا از بين ميبرند و موجودات تغيير يافته به ارامي طعمه ي خود را تعقيب ميكنند تا در فرصت مقتضي او را از پاي در آورند.استالكر ها براي بدست آوردن غنائم به خوبي منطقه را جست و جو ميكنند و از ديگر نكات بازي ايجاد رابطه ي تجاري بين شما و ساير گروه هاي سرگردان در بازي است و صد البته برخورد شما با ساير گروه ها تاثير مستقيم در مراحل بازي دارد.مانند مرجله اي كه در كنفرانس بازي نمايش داده شد.در اين مرحله ي بخصوص شخصيت بازيباز در حال همراه شدن با گروهي ديگر از استالكر ها است.كسي كه با پيچ و خم ها آشنا است به بازيباز كمك ميكند تا سريع تر پيشروي كند.اين مسئله كاملا به روابط قبلي شما با آنها مربوط است و به اينكه آيا زماني كه آنها از شما كمك خواسته اند به آنها كمك كرده ايد يا آنها را به حال خود رها ساخته ايد.اين مرحله به طور كامل آماده نشده بود. در حقيقت تنها نمايشي از مرحله بود اما در عوض گروه در بخشي ديگر در مقابل پليسي كه دوستشان Mole را اسير كرده بود با هم متحد شدند.هوش مصنوعي در جريان مبارزات غوقا ميكرد.هوش مصنوعي فوق العاده بود ، همكاري متقابل در مقابل دشنمان و به مبارزه طلبيدن آنها واقعا جالب بود.ضرباهنگ مبارزات نسبت به ابتداي كار خيلي سريع تر شده بود، اگرچه ما فقط بخش كوچكي از مبارزات را ديديم.براي ما انسان ها ديدن هوش مصنوعي و زنده بودن در بازي ها بسيار جالب و خوشآيند است.

بعد از بهم ريختگي هاي ناشي از عمليات نجات Mole او براي بخش بعدي بازي آماده ميشود كه جايي در سازه هاي زيرزميني است.اين بخش ها طوري ساخته شده اند كه گويي واقعا زنده اند و بخشي از محيط اطراف چرنوبيل هستند.اين بخش ها و متريال هاي عالي و محيط هايي واقـــــــــــعا زيبا و باور پذير امكانات زيادي را در جهت بهينه سازي گيم پلي بازي براي سازندگان فراهم ساخته است.محيط هاي زيرزميني نشانه اي از استفاده ي به جا از نورپرداز هاي حرفه اي و حس آميزي بسيار زيبا به وسيله ي نور در بازي بود.يكي از موجودات تغيير يافته در بين دشمنان اين مرحله وجود داشت كه شبه انساني با فك ضعيف و پايين افتاده بود كه شاخك هايي از صورت او بيرون زده بود كه البته ما او را براي لحظه اي روي مونيتور مشاهده كرديم.اين جانوران ظاهرا از وحشي گري غير قابل انكاري در شكار و بلعيدن ديگران دارند اما شخصيت ما قبل از اينكه از پاي درآيد گلوله اي به سر او زد و اين موجود را از پاي درآورد.مبارزات بازي بيش از آنكه شبيه بازي DooM باشد به بازي Rainbow Six شباهت دارند. مخصوصا در مبارزاتي كه با انسان ها انجام ميشود. اما اين بازي حقيقتا سبكي بين اين دو را دارا است.اساسا اين بدان معني است كه گشت و گذار و جست و جو در بازي بيشتر از Rainbow Six است اما اسلحه ها و تاكتيك ها شيوه ي متفاوتي دارند.اسلحه ها و توان آنها در حيطه ي باور پذيرتري نسبت به بازي هاي همرده مانند Quake حفظ شده است.يكي از چيزهايي كه باعث شد ما بخواهيم كمي بازي را خودمان بازي كنيم اين بود كه متوجه شويم استفاده از اين سلاح ها چه حسي دارد.البته ما اين شانس را در اواخر امسال پيدا خواهيم كرد و به شما هم اين تجربه را منتقل خواهيم كرد.يگي از نكاتي كه تيم سازنده بازي آرزوي افزودن آن به بازي S.T.A.L.K.E.R را داشت ايجاد حسي واقعي از سلاح هاي متفاوت و تاثيرات آنها بود.بازيباز ها شانس در دست گرفتن اسلحه هاي مهيبي از خوانواده ي سلاح هاي كمري ، توپ هاي اتوماتيك ، شات گان ، اسلحه هاي اسنايپر ، نارنجك انداز و مواردي از اين دست را خواهند داشت.نكته ي دلپذير اين سلاح ها امكان اصلاح و تغيير آنها در حيطه ي فني ميباشد كه تجربه اي بسيار منحصر به فرد از نبرد را براي شما به يادگار خواهند گذاشت.اسلحه ها و ابزار و وسايل مانند بازي خوش ساخت Out Break داراي سيستم مديريت اينونتوري و كوله پشتي ميباشند و تمام كساني كه بازي Diablo را بازي كرده اند اين مطلب برايشان آشنا است.اين سبك از مديريت اينونتوري و طرق مختلف چيدمان ابزار در كوله پشتي در واقع ميني گيم هايي محسوب ميشوند كه ما را با خود درگير ميكنند!

منبع : بازی سنتر

به شما توصیه می کنم که این بازی رو از دست ندید . همونطور که گفتم این بازی با گرفتن نمره 8.5 از گیم اسپات در 15 ماه گذشته بعد از بازیهای اکشن Rainbow Six و Half-Life Episode 1 بهترین بازی در این سبکه که خصوصا با فضای بسیار بزرگی که داره اون رو حتی متمایز می کنه .
    برای دیدن عکسهای بیشتر از این بازی می تونید به صفحه زیر مراجعه کنید .
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

4. این کاربر از amirpers بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    در پناه خدا

پيش فرض

این هم سیستم مورد نیاز بازی :
    SYSTEM REQUIREMENTS

MINIMUM SYSTEM REQUIREMENTS:
    Microsoft® Windows® XP (Service Pack 2) / Microsoft® Windows® 2000 SP4
    Processor type : Intel Pentium 4 2.0 Ghz / AMD XP 2200+
    512 MB RAM
    10 GB available hard drive space
    128 MB DirectX® 8.0 compatible card / nVIDIA® GeForce™ 5700 / ATI Radeon® 9600
    DirectX® 9.0 compatible sound card
    LAN/Internet connection with low latency Cable/DSL speeds for multiplayer
    Keyboard, Mouse

RECOMMENDED SYSTEM REQUIREMENTS:
    Microsoft® Windows® XP (Service Pack 2) / Microsoft® Windows® 2000 SP4
    Processor type : Intel Core 2 Duo E6400 / AMD 64 X2 4200+
    1.5 GB RAM
    10 GB available hard drive space
    256 MB DirectX® 9.0c compatible card / nVIDIA® GeForce™ 7900 / ATI Radeon® X1950
    DirectX® 9.0 compatible sound card
    LAN/Internet connection with low latency Cable/DSL/T1+ speeds for multiplayer
    Keyboard, Mouse

Banned
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    2deep4u

پيش فرض

باید تا تابستون وایستم
    راستی اگه قیمت قطعات رو داری بنویس همون اندازه دزدی کنیم

تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    در پناه خدا

پيش فرض

دوست من درسته که سیستم مورد نیاز بازی یه مقدار سنگین و گرون قیمته اما مینیمم رو اگه نگاه کنی می بینی که با سیستمهای پایینتر هم اجرا میشه .
    من خودم دارم با سی پی یو P4 3.2 و رم 1 گیگ و کارت گرافیک 7600gs اون رو اجرا می کنم .

تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    اون بالا بالا ها

پيش فرض

دوست من درسته که سیستم مورد نیاز بازی یه مقدار سنگین و گرون قیمته اما مینیمم رو اگه نگاه کنی می بینی که با سیستمهای پایینتر هم اجرا میشه .
    من خودم دارم با سی پی یو P4 3.2 و رم 1 گیگ و کارت گرافیک 7600gs اون رو اجرا می کنم .
    فکر کردی سیستمت خیلی پایینه ؟! برای بازی حرف نداره . البته تا یه مدتی . خدا رحم کنه به بازی های نسل بعد ....
    ------------------------------------------------------
    امیر جان من که منظورم این نبود بری مطلب از BazyCenter کپی کنی ! من اینو گفتم که ببینم چقدر از داستان بازی فهمیدی و به چه نکات گرافیکی و گیم پلی در بازی پی بردی !
    به خاطر سیستمش هم ممنون . فکر کنم بازی ترسناکی باید باشه نه ؟

تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    در پناه خدا

پيش فرض

فکر کردی سیستمت خیلی پایینه ؟! برای بازی حرف نداره . البته تا یه مدتی . خدا رحم کنه به بازی های نسل بعد ....
    ------------------------------------------------------
    امیر جان من که منظورم این نبود بری مطلب از BazyCenter کپی کنی ! من اینو گفتم که ببینم چقدر از داستان بازی فهمیدی و به چه نکات گرافیکی و گیم پلی در بازی پی بردی !
    به خاطر سیستمش هم ممنون . فکر کنم بازی ترسناکی باید باشه نه ؟
    آره شاید . سیستم من خیلی هم پایین نیست ، اما شما خودتون رو ناراحت نکنید ، چون با سیستمهای پایینتر از من هم اجرا میشه . ضمنا اگه تو بازی مشکلات گرافیکی یا باگ دیدید ناراحت نشید چون از خود بازیه نه سیستم شما .
    اما در مورد بازی عرض کنم که من خودم هنوز نتونستم به غیر از یک Level بازی رو برم ، چون وقت ندارم به همین خاطر داستان دقیقی از بازی رو نمی تونم براتون تعریف کنم اما باید بگم که در همین مرحله ای که من رفتم گرافیک خوب بازی ، موسیقی متناسب آن ، بزرگی مساحت بازی ، گیم پلی فوق العاده آن و نور پردازی خوب بازی به چشم میاد .
    تازه این رو داشته باشید که شنیدم چند مرحله بعد بازی فوق العاده قشنگتر و بهتر هم میشه .
    در مورد ترسناکی بازی هم باید بگم که من فعلا چیز ترسناکی تو اون ندیدم اما فکر می کنم که در مراحل بعد یه مقدار باید دلهره آور باشه .
    Last edited by amirpers; 23-03-2007 at 11:30.

Banned Ali-Bahal's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    دنیایی که همه بازیباز ها عاشق آن هستند! جایی مثل X360

پيش فرض

وای چقدر سیستمت پایینه!

من آرزوم که سیستم تو را داشته باشم اونوقت تو میگی سیستمم پایینه به این توپی!

بعد از 5 ، 6 سال بالاخره این بازی ساخته شد خدا کنه خوب باشه

تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    اون بالا بالا ها

پيش فرض

آره . ساختش خیلی طول کشید . من تبلیقش رو 5 سال پیش دیدم و از اون موقع هم هیچ خبری ازش ندیدم تا به حال . گرافیکش چطوره ؟ مشکلات گرافیکی نداره ؟
    خوب یکی داستانش رو بگه

صفحه 1 از 91 123451151 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •