تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 149 اولاول 1234561252102 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 1489

نام تاپيک: برنامه هاي قابل نصب بر روي Motorola V3X

پروفشنال B.Spears's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

اين جرو بحثا چيه به كارتون ادامه بديد

آخر فروم باز M.etallic.A's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    کره زمین

پيش فرض

عزيز ما كه جروبحث نكرديم. بحث علمي بود. ولي واسه من سوال پيش اومده اين از كجا فهميد من خوشگلم ؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه somayehns's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

سلام علكم :

جيگرك
    اول: با عرض پوزش كه يه مدتي نبودم
    دوم: تو اين هفته هم خيلي كار دارم
    سوم: تو هفته آينده هم به جيگره خودم كه فكر ميكنه من به خاطر قيافش بهش ميگم خوشگل يه سري مي زنم و هم يه سري آدرس از برنامه هاي جديد رو براي همه دوستان مي زارم.

تا بد بدرود

خداحافطي سفارشي براي خوشگلم ... !

تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض وجود داشتن یا نداشتن CPU در موتورولا V3x

خب متالیکای عزیز حالا یه بار کل داستان رو مرور می کنیم :

اما قبل از این که به این مسئله بپردازم لازمه بدونی من زمانی که این تاپیک و راه انداختم ذهنیتم این بود ... که چون همه مردم توانایی کارکرد همه جوره رو با گوشی های موتورولا ندارن مخصوصا اگه جاوا باشه ... پس اون هایی که یه خورده راحت تر با این گوشی ها کار می کنن بیان و اطلاعات برنامه ایی خودشون رو به ر کاربرها هم ارائه بدن و صحیحش این بود که ایمیل من و بر میداشتی و از اون طریق به گفتگو می پرداختیم نه این که صرفا چندین پست فقط به خاطر یه برنامه حدر بره ... !!!!!

×××××××
    خب حالا مرور می کنیم :

من یه پست دادم :
    ××
    تشخيص قدرت Cpu موبايل
    نام برنامه : Matrax Bench
    نسخه : 2.0
    ××

تو جواب دادی:
    ××
    در ضمن v3x سي پي يو نداره كه بخواي قدرتشو بسنجي.
    ××

و من گفتم :
    ××
    خوشگلم بهت پيشنهاد مي كنم يه بار روی موتورولا نصب کنی بعد یه خورده فکر کنی و بعد حرف بزنی و نهایت جواب پست بدی ×××× خب ××××× آفرین بچه ی حرف گوش کن.
    ××

و تو هم جواب دادی :
    ××
    چي رو نصب كنم ؟ مگس كش رو يا قدرت سي پي يو ؟ هر دوتاش رو نصب كردم مگس كشش كه نزديك بود منو بكشه فكر كنم مگس شدم جديدا . اون يكي هم هيچ ربطي به سي پي يو نداشت. از 4 نفر كه تو اين كارن سوال كن. كه موتورولا وي تري ايكس سي پي يو داره يا نه ؟
    اون برنامه يه سري چيزا رو رو گوشي تست ميكنه و اطلاعاتش رو بهت ميده. همين.
    ××

و اما جواب کلی :

متالیکای عزیز از این که در مورد موبایل اطلاعاتی داری خیلی خوشحالم اما خودت تو آخرین قسمت گفتی یه سری اطلاعات رو نشون میده :
    اون یه سری اطلاعات رو توی منوی جزئیات نشون میده و قبل از اون یه عدد 3 رقمی رو نشون میده که این عدد رو بعد از انجام و طی یه سری پردازشات گرافیکی به شما نشون میده . میدونی این پردازشات چرا انجام می شه ؟ به خاطر این که مدت زمان اجرای پردازشات خطوط رو تو حالت های مختلتف اندازه گیری می کنه یعنی از زمانی که به سیکل پردازش توی گوشی دستوری برای انجام کاری داده میشه تا زمانی که اون را اجرا و به نمایش می زاره مدتی زمانی طول می کشه و این مدت زمان در هر گوشی متقاوته × می تونی رو گوشی های دیگه امتحان کنی ×× و بعد از این که روی چند گوشی امتحان کردی متوجه میشی که اعداد 3 رقمی نمایش داده شده کاملا با هم متفاوتند . این موضوع یا اون عدد نمایش داده شده به معنی قدرت پردازش موبایله دوسته من و این قدرت پردازش موبایل 2 حالت داره یا به وسیله 1 واحد مستقل به نام پردازنده صورت می گیره و یا به وسیله ارتباط چند بخش به هم که کار پردازنده رو انجام میده صورت میگیره. در هر حال Cpu مترادف کلمات Central Processor Unit و به معنی واحد پردازش کننده مرکزی می باشه و این موضوع رو هر دو حالتی که برات مثال زدم شامل میشه

عزیزم اشتباه شما در این بود که فکر میکردی این گوشی قطعه ایی به نام Cpu نداره در صورتی که انجام هر کاری توی موبایل . کامپیوتر . پی دی ای و غیره حتما نیاز به چنین واحدی داره : حالا یا به صورت مستقل و یا به صورت ترکیبی

امیدوارم که قانع شده باشی به خاطر این که تو این تاپیک دیگه در این خصوص حرفی نخواهم زد و اگر قانع نشدی می تونی با من از طریق [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ارتباط بر قرار کنی.

راستی چند تا برنامه جدید هم پیدا کردم که لینکشون رو تو پست بعدی مطابق قولی که داده بودم برا تو دوست عزیز و دیگر دوستان خوبم می زارم.

تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض یه جعبه ابزار با امکاناتی از قبیل مبدل ، دفترچه یادداشت ، چراغ قوه و ...

تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض نرم افزار Word تحت جاوا با امكان ايجاد ، اصلاح ، حذف و ... بر روي فايل

تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض نرم افزار قدرتمند تحت شبكه با امكان مديريت بلوتوس ، Sms هاي بلوتوسي و ...

تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض چت تحت شبكه Wap در قالب هاي متفاوت

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •