تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 102 از 149 اولاول ... 252929899100101102103104105106112 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,011 به 1,020 از 1489

نام تاپيک: برنامه هاي قابل نصب بر روي Motorola V3X

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

کسی میدونه cell info of the disply ( نوشتن ادرس یا انتی که گوشی رو ساپورت میکنه) را از کجا میشه فعال کرد؟ گوشی v3x

داره خودمونی میشه civilman's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

آقا يكي به ما بگه چطوري ميشه رو v3x برنامه نصب كرد هرچي سرچ كردم به نتيجه نرسيدم
    لطفا شما لينكش را بگزاريد

داره خودمونی میشه Barbod.P's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

آقا يكي به ما بگه چطوري ميشه رو v3x برنامه نصب كرد هرچي سرچ كردم به نتيجه نرسيدم
    لطفا شما لينكش را بگزاريد
    یه پوشه به اسم Kjava توی مموری گوشیت درست کن
    بعد برنامه ها و بازی ها رو که پسوندشون بایذ جار و جاد باشه
    رو بریز تو اون پوشه بعد از منوی game & apps گزینه اینستال نیو
    رو انتخاب کن و برنامه یا بازی مورد نظرت رو نصب کن.

اگه نباشه جاش خالی می مونه سهراب مموتی's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام. دوستان من به یه اسکین برای v3x احتیاج دارم که سیاه باشه. یعنی تم سیاهی داشته باشه. میتونید کمکم کنید؟ در ضمن میخوام این تم رو یه تغییراتی توش بدم ولی برنامه به درد بخوری پیدا نکردم. skiner4moto رو دانلود کردم. ولی برای v3x نیست و وقتی که یک اسکین v3x رو توش باز میکنم ارور میده. لطفا یه برنامه هم برای ساخت و ادیت تم برای v3x معرفی کنید.
    ممنون

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض quick menu

سلام به همه دوستان
    یه ایراد اصلی که v3xداره و خیلی اذیت میکنه اینه ک کارکرد دوکلید بالای صفحه کلید قابل تغییر نیستند سمت راستی وارد منوی plant 3 میشه و چپی quick menu جالب اینجاست که quick menu نیز هر منویی رو قبول نمیکنه
    اگه کسی این مشکلو تونسته حلش کنه به ما هم بگه ممنونش میشیم....

آخر فروم باز GsM's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

سلام عزیز
    چرا یه راه هایی است....مثلا تغییر مپ صفحه کلید......
    که باید با استفاده از برنامه این کار رو کنی...

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

گوشی v3x را بامشخصات ( sw/r252211d-u-85.9b.cor با flex usrazrv3xbnlrtr2522100f )با منستر پک R252211LD_U_85.9B.E5P_MadnessV2_by_pro.---- با نرم افزار rsd-2.7 فلش کردم چند مرتبه fail شد و ارور داد و در نهایت با تعویض پورت usb مشکلم حل شد و madness 2 به خوبی نصبشد. همه چیز خوب بود ولی بعد از نیمساعت متوجه شدم که دوربین عکاسی اون از کار افتاده و اگر عکس هم بگیره فقط از دوربین داخلی vga میگیره و اکثرا" می پره . 5 بار دیگر هم فلش کردم باز هم همین نتیجه را داد. مستر ریست کردم باز هم همینطور بود. منستر پک عوض کردم اونها هم همین مشکلو داشتند..گفتم بی خیال از بک آپ که گرفته بودم همونو دوباره می ریزم. که متاسفانه بک آپ من اصلا" نصب نمیشه .

مموری کارتو عوض کردم مشکل حل نشد.
    خواهش می کنم مدیر عزیز کمکم کنید.
    منتظرم.

راستی یادم رفت به این موضوع هم اشاره کنم با انتخاب camera در حال حاضر ارور busy.try again میاد.

در ضمن من دیشب مستر کلین هم کردم(مشکل حل نشد) اما فکر نکنم از اینموضوع باشه.
    محل ذخیره تصویر را مموری داخلی گوشی هم قرار دادم،مموری برداشتم. اما حل نشد که نشد؟
    در حال حاضر نمی تونم از دوربین عکاسی و فیلم برداری استفاده کنم اما بقیه چیزها خوبه
    چه کنم؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

bebakhshid
    man karbare jadid hastam age mishe faile avali ro ke bara taghviyate seda boodesh adresesho behem bedin
    harchi vared mikonam baz nemikone

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

با سلام خدمت شما.من دیروز یک وی تری ایکس خریدم در قسمت بلوتوث بلوتوثهای اطراف را نمی شناخت ولی می شد بهش بلوتوث داد.رفتم پیش فروشنده و موضوع را گفتم اونم گوشی را گرفت و یه گوشی دیگه به من داد.گوشی قبلی را به اسم سریال چنج به من داده بود که می گفت اصلیش اصلاً نیست.وقتی گوشی جدید را به من داد آنجا بلوتوث را چک کردم در قسمت شناسائی بلوتوث که رفتن چند تا بولوتوث آنجا را شناخت.بعد که به خانه آمدم باز بلوتوث را نمی شناخت.و وقتی سریال خود گوشی را با پشت و چعبه چک کردم همه یکی بود یعنی سریال اصل است؟از کجا می شه فهمید اصل است؟

با بلوتوث باید چکار کنم؟اگر هم بخوام فلش کنم می ترسم سریال اصل نباشه لطفاً راهنمائی کنید؟
    ضمنا قیمت گوشی هم 195000 تومان حساب کرد

پروفشنال Corvette's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

با سلام خدمت شما.من دیروز یک وی تری ایکس خریدم در قسمت بلوتوث بلوتوثهای اطراف را نمی شناخت ولی می شد بهش بلوتوث داد.رفتم پیش فروشنده و موضوع را گفتم اونم گوشی را گرفت و یه گوشی دیگه به من داد.گوشی قبلی را به اسم سریال چنج به من داده بود که می گفت اصلیش اصلاً نیست.وقتی گوشی جدید را به من داد آنجا بلوتوث را چک کردم در قسمت شناسائی بلوتوث که رفتن چند تا بولوتوث آنجا را شناخت.بعد که به خانه آمدم باز بلوتوث را نمی شناخت.و وقتی سریال خود گوشی را با پشت و چعبه چک کردم همه یکی بود یعنی سریال اصل است؟از کجا می شه فهمید اصل است؟

با بلوتوث باید چکار کنم؟اگر هم بخوام فلش کنم می ترسم سریال اصل نباشه لطفاً راهنمائی کنید؟
    ضمنا قیمت گوشی هم 195000 تومان حساب کرد

خوب برای تشخیص اصلی بودن سریال ابتدا این کد رو تو گوشیت وارد کن
    #06#* بعد این سریالو با اونا یی که رو جعبه و روی برد گوشی و پشت باطری هست مقایسه کن، باید یکی باشه.
    اما کجا بولوتوسو سرچ میکنی؟؟ که جواب نمیده!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •