تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2001 از 3195 اولاول ... 1001150119011951199119971998199920002001200220032004200520112051210125013001 ... آخرآخر
نمايش نتايج 20,001 به 20,010 از 31949

نام تاپيک: سوالات و راهنمایی های عمومی کنسول Xbox 360 - (پست اول حتما خوانده شود!)

آخر فروم باز dooste.man83's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

سلام دوستان بالاخره معلوم نشد این تغییری که ماکروسافت داده از برج ۹ به بعد خوبه یا نه؟ این که یک هدسینک GPU رو کم کرده بنظرتون عاقلانه بود یا نه؟ و اینکه الان یعنی‌ اون قبل برج ۹‌ها جون سخت ترن؟

از اونجایی‌ که علت اصلی‌ خرابی مادر برد‌های xbox گرم شدن هوایی داخلی‌ دستگاه و تاثیر منفی‌ روی برد دستگاه بودش که باعث انحنای خیلی‌ کم برد میشد و دستگاه خطاهای گوناگون میداد حالا که GPU توی جاسپر ۶۵ نانومتری شده دیگه گرمای خیلی‌ زیاد تولید نمی‌کنه ...کار هدسینک هم اینه که وقتی‌ هوا از داخلش عبور می‌کنه گرمای تولیدی از GPU رو به هوای داخل کنسول منتقل کنه ..حالا می‌خواستم ببینم کلا وقتی‌ گرمای تولیدی کم شده خیلی‌ دیگه وجود ۲ هدسینک ضرورتی نداشته و بی‌ فایده بود چون دیگه مثل سابق داغ نمی‌شه چه خود GPU و چه هوایی داخل کنسول...بنظرتون این نظر درسته؟ و واقعا تاثیرش انقدر کم بود که هدسينك دوم GPU حذفش بهتر بوده؟

دوستان نظر من صحیح یا نه بنظرتون؟؟
    و خريد كدوم توصيه ميشه؟
    دوستی تو سایتی نقل کرده بود :این برد دارای تغییرات جدید GPU می باشد (چاپ جدید Kronos1)، برد RF-module دارای تغییرات آرایشی کوچکی شده است...منظورشون چی بوده؟

ممنون از دوستانی که پاسخ کامل میدن

مدیر انجمن اینترنت و شبکه Milad4171's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    Iran

پيش فرض

من هنوزم موندم.کسی نتونسته روی 360 های هــــک شده از کینکت استفاده کنه؟
    یعنی من الان یه اسلیم بدون کینکیت بگیرم؟ بعد کینکتش رو جدا بگیرم؟ به صرفه نیست که!!!

آخر فروم باز starpars's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    C:\Program Files

پيش فرض

یک خبر فوق العاده : به زودی مقاله آموزشی قرار میدم که همه سورپرایز بشن
    مربوط میشه به هارد و حافظه نصب برای ایکس باکس فعلا در مرحله تست هست... نتایج جالبی داره بدست میاد (توضیحات بیشتر نمیدم چون میخوام سورپرایز بشید)
    موفق باشید
    البته در نظر دارم براش تاپیک ایجاد کنم... فقط امیدوارم بعد ارائه این روش همه گیر نشه وگرنه مایکی جون به فکر بستن این حفره میشه... نقطه ضعف گرفتم خفن
    داري روي فايلهاي حجيمي كه موقع فرمت با xbox روي هارد ايجاد ميشه كار ميكني؟

حـــــرفـه ای Spaniuly's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

داري روي فايلهاي حجيمي كه موقع فرمت با xbox روي هارد ايجاد ميشه كار ميكني؟
    نه این چیزی که آموزش میدم به شما اجازه میده که حتی با داشتن یک هارد بی مصرف 40 گیگی قدیمی (IDE یا SATA) بتونید ازش به عنوان هارد ایکس باکس استفاده کنید و بتونید از تمام فضای هارد استفاده کنید نه 16 گیگ یک ترفند فوق العاده هست... به زودی آموزش کامل رو در قالب ک تاپیک مجزا ارائه میدم... امیدوارم که مورد توجهتون قرار بگیره

میترسم برم بیام ادمین شده باشی!!!
    آرمین جان پله های ترقی رو 2تا 2تا طی کردی ماشالا! تبریک میگم! شیرینی ندادی یادم میمونه
    واقعا شایستته!
    مرسی صادق جان لطف داری

5. 4 کاربر از Spaniuly بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    اصفهون نصف جهون اسم : شهاب

پيش فرض

نه این چیزی که آموزش میدم به شما اجازه میده که حتی با داشتن یک هارد بی مصرف 40 گیگی قدیمی (IDE یا SATA) بتونید ازش به عنوان هارد ایکس باکس استفاده کنید و بتونید از تمام فضای هارد استفاده کنید نه 16 گیگ یک ترفند فوق العاده هست... به زودی آموزش کامل رو در قالب ک تاپیک مجزا ارائه میدم... امیدوارم که مورد توجهتون قرار بگیره

آرمین دادا ببخش که من یکم شیش ماهه به دنیا اومدم!!

این روش که میگی احتمالا اون روش وصل کردن هارد (با لحیم کاری و ...) به مادربورد نیست!؟

7. 3 کاربر از shab_2008 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Mostafa NBA's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

یعنی میخوای بگی کسانی که میشینن کنسول رو واسه ی 6 میلیارد آدم هَک میکنن به این حفره ای که میگی پی نبردن ؟!

منتظریم آرمین جان.
    Last edited by Mostafa NBA; 23-11-2010 at 00:32.

آخر فروم باز HORROR's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    هیچ جا

پيش فرض

سلام
    آقا این آموزشی که میخواید بزارید سخت افزاریه یا نرم؟! امکان وصل کردن هارد اینترنال هم توش هست احتمالا؟!

آخر فروم باز panther99's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

مختصات کلی Xbox360 Elite در تاپیک ز یر : ریز و درشت این کنسول جالب رو حتما در تاپیک زیر ببینید :

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

آخر فروم باز joykiller360's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    تهران (میثم صیام)(www.XboXworld.ir)

پيش فرض

یعنی میخوای بگی کسانی که میشینن کنسول رو واسه ی 6 میلیارد آدم هَک میکنن به این حفره ای که میگی پی نبردن ؟!

منتظریم آرمین جان.
    دمت گرم پسر. یعنی اون روش قبلی نیست که هی باید اسم فولدر رو عوض کنیم که؟

12. 2 کاربر از joykiller360 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه XGAME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

آرمين جان، اگه ممكنه يه توضيح مختصر بده كه اين روش دنگ و فنگش چقدره و آيا لحيم كاري و اينا هم داره؟
    چون من قرار شده تا فردا پس فردا يه فلش 16 گيك بخرم
    اگه اين روش جواب ميده كه دست نگه دارم و برم يه هارد كامپيوتر واسه ايكس باكس بخرم؟
    ممنون

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •