تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 69 از 69 اولاول ... 19596566676869
نمايش نتايج 681 به 687 از 687

نام تاپيک: بحث در مورد جدیدترين گوشي هاي <nokia><sony Ericsson><samsung><lg><motorola>

آخر فروم باز amir2011's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    منزل همیشگی ما قلب کسانی است که دوستشان داریم

پيش فرض

سلام.میشه آدرس تاپیک مربوط به ال جی ks20 رو بدی.ممنون.
    این گوشی تایپیک مجزایی نداره ولی چون یک PPC محسوب میشه میتونی از تایپیک مربوط به راهنمای خرید PPC اطلاعات لازم رو بگیری.
    موفق باشی.

پروفشنال MTD_GOLD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    در یاد او که به یادشم!!!

پيش فرض

با عرض سلام خدمت دوستان
    من قصد دارم تا يه مدت ديگه يهshine بخرم لطفا دوستاني كه با اين گوشي كار كرده ه اند جواب سوالات منو بدن .
    سوال اول اينه كه كيفيت هندزفري و دوربين چه طوريه(درضمن هندزفري برام مهمتره)
    و دومي كه خيلي مهمه منو و اسون بودن كار با اونه براي مثال گوشي هاي sony ericsson خيلي كار كردن باشون راحته واينكه ايا كساني كه اين گوشي رو دارن رضايت كامل دارن
    راستي قابليت ارتقا مموري تا چند گيگ هست
    دوستان يكي از مهمترين چيزها برام player و البته هندزفري خيلي مهمه
    توي مجله جي اس ام(شماره 3) نوشته بود كه بلوتوثش ورژن 2 هست ولي توي gsmarena نوشته كه 1.2 هست!
    در ضمن به نظر شما gold بهتره ياsilver
    خيلي ممنون

حـــــرفـه ای S a f a 6 4's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    هر جایی به غیر از اینجایی که هستم

پيش فرض

با عرض سلام خدمت دوستان
    من قصد دارم تا يه مدت ديگه يهshine بخرم لطفا دوستاني كه با اين گوشي كار كرده ه اند جواب سوالات منو بدن .
    سوال اول اينه كه كيفيت هندزفري و دوربين چه طوريه(درضمن هندزفري برام مهمتره)
    و دومي كه خيلي مهمه منو و اسون بودن كار با اونه براي مثال گوشي هاي sony ericsson خيلي كار كردن باشون راحته واينكه ايا كساني كه اين گوشي رو دارن رضايت كامل دارن
    راستي قابليت ارتقا مموري تا چند گيگ هست
    دوستان يكي از مهمترين چيزها برام player و البته هندزفري خيلي مهمه
    توي مجله جي اس ام(شماره 3) نوشته بود كه بلوتوثش ورژن 2 هست ولي توي gsmarena نوشته كه 1.2 هست!
    در ضمن به نظر شما gold بهتره ياsilver
    خيلي ممنون
    تا جایی که من میدونم بلوتوسش نسخه 2 هستش ,صدای اسپیکر خوبی داره ولی کیفیت بالایی نداره, هندزفیری رو هم نمیدونم ,نوع مموریش microSD هستش که فکر کنم تا 2 گیگ میشه افزایش داد
    رنگشم که فرقی نداره

در کل اگه میخوای موزیک گوش بدی گزینه های بهتری برات وجود داره ,این گوشی بیشتر تو جنبه های تزیئنی کار کرده تا صوتی

آخر فروم باز L O V A B's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    Dallas, TX

پيش فرض

البته برای شما که با n73 کار کردی بهترین گزینه N95 معمولی یا 8 گیگیش میتونه باشه یا n81...
    Iphone هم گزینه خیلی مناسبی برای یک کاربر ساده موبایل حداقل در ایران نیست!(ضمن اینکه بلوتوث نداره قیمتش هم یکم زیادی بالاست و در این قیمت گوشیهای خوب زیادی است.
    البته ال جی Ks20 یک PPc است که بهتره برای اطلاعات بیشتر در تایپیک مربوطش هم سوال کنی...ولی در کل گوشی خوبیه که یک دوربین2 با فوکوس اتومات داره از WI-Fi پشتیبانی میکنه ولی به نظر من اگه میخوای ال جی بگیری KU990 رو بگیر...
    از N95 اصلا" خوشم نمیاد! N93i هم همینطور!

IPHone واقعا" Bluetooth نداره؟ چه بد! پس همون LG رو باید بگیرم.. ممنون از پیشنهاد و راهنماییت..

تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت

پيش فرض

از N95 اصلا" خوشم نمیاد! N93i هم همینطور!

IPHone واقعا" Bluetooth نداره؟ چه بد! پس همون LG رو باید بگیرم.. ممنون از پیشنهاد و راهنماییت..
    N81 چطور..؟
    Iphone بلوتوث داره ولی نه برای تبادل اطلاعات فقط میتونی برای اتصال وسایلی مثل هندزفری بلوتوث ازش استفاده کنی...!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

البته به تمام دوستان این انجمن پیشنهاد می کنم قبل از خرید هر نوع گوشی یک سر به تاپیک زیر بزنند
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت

پيش فرض

نوکیا شرکت بزرگ تولید کننده گوشی تلفن همراه و متعلقاتش ایده ای را در سر دارد که بسیار خیره کننده و البته بسیار جالب است ، این کمپانی با مشارکت Cambridge Nanoscience Centre انگلستان گوشی تلفنی را با نام morph طراحی نموده که به صورت کاملا شفاف و شیشه ای است همجنین انعطاف پذیر و کشسان بوده و حالت پذیر نیز می باشد این موبایل با تکنولوژی نانو طراحی شده و پیش بینی می شود در 5-6 سال آینده روانه بازار شود ، این محصول در واقع پلی است که جدیدترین تکنولوژی های دنیا را به یکدیگر متصل نموده است ، امید است با پیشرفت تکنولوژی نانو و کاهش هزینه های آن این گوشی در سالهای آینده توانایی عرضه در بازارهای جهانی را داشته باشد .

مطمئننا آینده از آن تکنولوژی نانوست...

منبع:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    Last edited by amir2011; 29-02-2008 at 03:30.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •