تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 11

نام تاپيک: یک سری توضیحات ... لطفا همه بخونند !!

حـــــرفـه ای mehdi_7070's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005

پيش فرض یک سری توضیحات ... لطفا همه بخونند !!

با عرض سلام خدمت همه دوستان عزیز ...

اول اینکه پیشاپیش سال جدید را به همه شما تبریک عرض می کنم و امیدوارم که سالی پر از موفقیت و پیروزی برای همه شما باشه

یک سری موارد توی انجمن مطرح شده که بهتر دیدم این جا مطرح بشه .

1- چند تا از دوستان گفتند که به آموزش های ما توجه نمیشه و گله داشتند . خوب همون جوری که خودتون می دونید تا چند روز دیگه سال نو آغاز میشه و بالطبع توی این روزها سر همه شلوغ میشه ... مسافرت ، خانه تکانی ، خرید و هزار جور کار دیگه ... مشابه این وضعیت ، زمان امتحانات پایانی هست . پس زیاد سخت نگیرید

2-
    در مورد انجمن ، صحبت هایی با ادمین های سایت شده و به زودی این انجمن دچار یک سری تغییرات میشه و به طور کلی میشه گفت گسترش پیدا می کنه . با این کار خیلی از مشکلات حل میشه و به دنبالش یک سری کارها هم هست که گذاشتیم زمانی که تغییرات انجام شده . مثل فهرست تاپیک ها .

3- به هر حال تجربه ثابت کرده [!] که درصد کمی از افرادی که مقالات شما را می خونند ، تشکر می کنند . تخمین میزنم حداکثر 25% باشه !
    عده ای هم ترجیح می دهند که به جای پست از سیستم تشکر استفاده کنند که توی فروم این امکان را نداریم .

4- مطمئن باشید ، وقتی که شما صرف می کنید و به دیگران کمک می کنید ، بر کسی مخفی نیست و زحمات شما محفوظ هست .

5- در پایان هم جا دارد از تمام دوستانی که توی این فروم فعالیت می کنند ، تشکر کنم و امیدوارم که سال خوبی داشته باشند .

6- تشکر ویژه ای هم از این دوستان دارم و از فعالیت های مفیدشان تشکر می کنم : ( به ترتیب حروف الفبا )
    Alireza_Shafaei_PCworld , Ehsan30 , hakhamanesh , Isaaaac, M.C. , mehdicracker , mJo0T , persiankitty , SCC , SILWESTER , yashar8000

7- برای Soda هم آرزوی موفقیت می کنم و ازش خیلی ممنونم [ بقیه اش هم باشه توی پیام خصوصی ]

8- اگر صحبتی ، انتقاداتی ، پیشنهاداتی دارید بفرمایید .

با تشکر ـ مهدی

2. 4 کاربر از mehdi_7070 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه yashar8000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

مهدی جان من از شما تشکر می کنم و امیدوارم سال خوبی داشته باشی و عیدت هم مبارک

پروفشنال persiankitty's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

ضمن تشكر از آقا مهدي ( كه هخامنش ميگه عمومهدي اما من اون تيريپ مهدي كومون رو خيلي با هاش حال كردم ) و تبريك سال نو به همه دوستان و دشمنان و عزيزان ( منظور خانم هاست ) و آرزوي سالي پر از موفقيت و يادگيري بيشتر و بهتر براي همه ما همراه با سلامتي براي همگي و ضمن اطلاع رسوندن اينكه بنده تا 15 فروردين به خواب بهاري ميرم ، عيدتون مبارك .

حـــــرفـه ای hakhamanesh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    اورجینال کی

پيش فرض

عمو مهدي(يا به قول Persiankitty مهدي كومون) من هم سال جديد رو به شما و همه بچه هاي پيسي ورد تبريك ميگم و اميدوارم سال جديد سالي پر بار براي سايت پيسي ورد و بچه هاي اون باشه اميدوارم در اين سال هر چه بيشتر از يكديگر ياد بگيريم و آموخته هامون رو با هم Share كنيم.

تاريخ عضويت
    Aug 2005

پيش فرض

از دوستان عزیز تشکر می کنم

در حال حاضر ، 4 نفر از کاربران عزیز ، لقب افتخاری " کاربر فعال انجمن قفل های نرم افزاری و کرکینگ " را دریافت کرده اند :
    hakhamanesh و persiankitty و mJo0T و SILWESTER
    به این دوستان تبریک گفته و امیدوارم که فعالیت های مفیدشان ادامه داشته باشد ...
    البته Alireza_Shafaei_PCworld کاربر فعال هست که با این حساب تعداد "کاربران فعال انجمن قفل های نرم افزاری و کرکینگ" میشه 5 نفر ...

خواهشمندم که [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هم ملاحظه کنید که سوء تفاهمی پیش نیاید ...

قسمت 4 پست اول هم خودتون زحمت بکشید دوباره بخونید !

آخر فروم باز ehsan30's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    توی Firefox

پيش فرض

سلام
    من هم از مهدی جان و دوستان عزیز تشکر می کنم به خاطر زحماتی که می کشند و هم چنین سال جدید را به همه دوستان
    تبریک عرض می کنم امیدوارم که سال خوبی رو در پیش داشته باشند.
    بای
    Last edited by ehsan30; 20-03-2007 at 14:46.

تاريخ عضويت
    Aug 2005

پيش فرض

سلام

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هم به جمع كاربران فعال انجمن پيوست ...

براش آرزوي موفقيت مي كنم و اميدوارم كه فعاليت هاش ادامه داشته باشه ...

با تشكر ـ مهدي

حـــــرفـه ای Soda's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت
    EB FE

پيش فرض

جا داره از زحمات Mehdi_7070 كه در غياب بنده زحمت بسيار زيادي براي اين انجمن كشيدند كمال تشكر رو داشته باشم

در واقع ايشون مدير هستند و من همكار ...

اگه نباشه جاش خالی می مونه N E X T's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    Ķêŗmάņšĥąħ

پيش فرض

remove plzz
    Last edited by N E X T; 02-02-2014 at 23:34.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2017

پيش فرض

بسیار عالی در کارتون موفق باشید

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •