تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 8 اولاول 123456 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 72

نام تاپيک: آشنایی با مهم ترین اصطلاحات و مسائل موتورولا

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

مرسی دوست جوونم...من از انجمن se امدم ...می خوام اطلاعاتم رو نسبت به موتورولا ببرم یالا
    خیلی استفاده کردم.. مرسی گل پسر
    حالا بیا یه بوست کنم پسر خاله شیم!!:مووووووووووووووووووچ

آخر فروم باز GsM's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

مخلصیم.....

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

9

چه عجب میلاد خان(درست گفتم دیگه؟)
    بازم تو...وگرنه بچه های این فروم که اصلا حال نمی دن...ببخشیدا...اما یه کم با نشاط تر باشین...یه کم اکتیو تر...یه روز پست دادم هیچکی جوابشو نداده خداییش بده..میگن نگاه کن انجمن M رو همه بی حالند

حالا چرا شکه شدی؟البته حقم داری...من عادت دارم یه کم سری با همه خودمونی می شم...بیا اینم یه بوسه دیگه تا داداش بشیم!!!(اینو دیگه شوخی کردما )
    موووووووووووووچ
    شاد باشید دوستان

تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

چه عجب میلاد خان(درست گفتم دیگه؟)
    بازم تو...وگرنه بچه های این فروم که اصلا حال نمی دن...ببخشیدا...اما یه کم با نشاط تر باشین...یه کم اکتیو تر...یه روز پست دادم هیچکی جوابشو نداده خداییش بده..میگن نگاه کن انجمن M رو همه بی حالند

حالا چرا شکه شدی؟البته حقم داری...من عادت دارم یه کم سری با همه خودمونی می شم...بیا اینم یه بوسه دیگه تا داداش بشیم!!!(اینو دیگه شوخی کردما )
    موووووووووووووچ
    شاد باشید دوستان
    سلام داداش.....
    شما ماچ بدی یا ندی... داداش ما محسوب میشی....
    اتفاقا..تا چند مدت پیش اینجا هم.. یکی از جاهای با نشاط بود..اما یه خورده کار هام زیاد شد.. برای همین اگه دقت کرده باشین.. کمتر پست دادم...
    راستی کجا..پست دادی؟؟؟ من که یادم نیست.....

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

4

سلام داداش.....
    شما ماچ بدی یا ندی... داداش ما محسوب میشی....
    اتفاقا..تا چند مدت پیش اینجا هم.. یکی از جاهای با نشاط بود..اما یه خورده کار هام زیاد شد.. برای همین اگه دقت کرده باشین.. کمتر پست دادم...
    راستی کجا..پست دادی؟؟؟ من که یادم نیست.....

قربونت دادشی
    همین دیگه منم همین رو می گم...تو این انجمن اگه تو هم پست ندی که......ماشاالله یه تنه رای انجمن رو از رکود در میاری...صحبت من با بقیه بود
    عرضم به حضورت 2 تا سوال تو 2 تا تاپیک پرسیدم...هنوزم که هنوزه کسی جوابش رو نداده...خوب بعد 2 روز یعنی....نگم معنی شو
    هیچکی میلاد من نمی شه!!!(چه پروانه ایی شد این قسنتش)
    شاد باشید

تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

قربونت دادشی
    همین دیگه منم همین رو می گم...تو این انجمن اگه تو هم پست ندی که......ماشاالله یه تنه رای انجمن رو از رکود در میاری...صحبت من با بقیه بود
    عرضم به حضورت 2 تا سوال تو 2 تا تاپیک پرسیدم...هنوزم که هنوزه کسی جوابش رو نداده...خوب بعد 2 روز یعنی....نگم معنی شو
    هیچکی میلاد من نمی شه!!!(چه پروانه ایی شد این قسنتش)
    شاد باشید

نوکرم...

ان شا الله همه با نشاط بشن و ما رو هم با نشط کنن....

الا آدرس سوال هات رو بزار .... شاید بتونیم... مشکلت رو حل کنیم...

قربونت عزیز....

یا علی

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

12

نوکرم...

ان شا الله همه با نشاط بشن و ما رو هم با نشط کنن....

الا آدرس سوال هات رو بزار .... شاید بتونیم... مشکلت رو حل کنیم...

قربونت عزیز....

یا علی
    مخلصم میلاد جون شما اقایی گل پسر
    فقط می خواستم بدونم اسم مدل های M که دوربین 3.2 دارن چیه...بعد یه ریز مشخصاتی از هر کدوم و در نهایتم قیمت هاشون چطوره؟
    قربونت....
    شاد باشی

پروفشنال rozysara's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

سلام بر اساتید محترم من میخوام یه گوشی موتوریلا بخرم v3x در ضمن واسه من خوشگلی گوشی خیلی مهمه واسه همین چند سوال داشتم اول اینکه قیمتش چنده دوم اینکه ایا اصلا ارشش رو داره سوم اینکه از کجا بفهمم گوشی رجیسر شده و قاچاقی نیست و بعدا مشکلی برام پیش نمیاد اگه یک دفعه نیاز به فلش کردن باشه
    ممنون میشم جواب بدین

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

1

سلام بر اساتید محترم من میخوام یه گوشی موتوریلا بخرم v3x در ضمن واسه من خوشگلی گوشی خیلی مهمه واسه همین چند سوال داشتم اول اینکه قیمتش چنده دوم اینکه ایا اصلا ارشش رو داره سوم اینکه از کجا بفهمم گوشی رجیسر شده و قاچاقی نیست و بعدا مشکلی برام پیش نمیاد اگه یک دفعه نیاز به فلش کردن باشه
    ممنون میشم جواب بدین
    شما اگه یه سرچ می کردی به جواب چند تا سوالت می رسیدی
    من درباره ی موتو که تخصی ندارم..به عهده ی دوستانم و میلاد جوون
    اما دربارهی سایر سوالاتون..من جواب شما رو از تاپیکم تو انجمن se کپی می کنم به اندازه ی کافی کامل هست و شما به جوابتون می رسین

3-بحث رجيستر بودن يا نبودن گوشي پيش مياد....براي اين کار شما کد*#06# رو وارد مي کنيد....و به سريال اصليه گوشي دست پيدا مي کنيد....حالا اين سريال رو يادداشت کرده و با سريالي که پشت باطري و روي جعبه ي گوشي درج شده مطابقت ميديد...اگه 3 شماره يکي بودند که گوشيه مورد نظرتون رجيستر اصل هست و تو شبکه بدون مشکلي کار خواهد کرد...اما اگه يکي نبودند يعني اينکه گوشي قاچاق هست و رجيستر دستي شده...البته رجيستر دستي هم باشه اشکال خاصي نداره برخلاف تماميه صحبت هاي شده در مطبوعات و غيره...تقريبا بعيد هست که مشکلي براي انتن دهيه اين گوشيها پيش بياد..اما به هر حال اين گوشي ها رو نمي توان اپديت يا فلش کرد چون با اين کار سريالش مي پره و مجددا بايد سريال جديدي بهش داد تا در شبکه فعال شه...به هر حال اينکه رجيستر شده يا چنج شده بگيريد به تصميم خودتون مربوط مي شه...اما اما پيشنهاد همه ي اهل فن اين هست که گوشيه رجيستر بگيريد منتها بدون گارانتي...در ضمن تا فراموش نکردم بگم که شنيدم که تازگي گوشي هاي قاچاق رو بعد اينکه فلش دستي مي کنن ليبل هاشو و برچشب هاشو عوض مي کنن تا مثل گوشي هاي اصلي به نظر برسند...پس به اين موضوع هم توجه کنيد

شاد باشید

تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

مخلصم میلاد جون شما اقایی گل پسر
    فقط می خواستم بدونم اسم مدل های M که دوربین 3.2 دارن چیه...بعد یه ریز مشخصاتی از هر کدوم و در نهایتم قیمت هاشون چطوره؟
    قربونت....
    شاد باشی

سلام.......
    نوکرم.....
    به خدا از دست کار های زیاد... وقت نکردم.. اما همین روزا اطلاعات کاملی می زارم....
    شرمنده عزیز.......

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •