تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 14 از 19 اولاول ... 4101112131415161718 ... آخرآخر
نمايش نتايج 131 به 140 از 190

نام تاپيک: آموزش های کابردی و تخصصی (همراه با تصویر)

پروفشنال Corvette's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

Corvette جان ممنون که سوالامو بي جواب نمي ذاري
    خاهش ميکنم دوسته عزيز.باعثه خوشحاليه.

اول بگم کاره درستي ميکني که بدون اطلاعاته کافي دست به کاري نميزني.

اما اگر ميخاي از motox استفاده کني و با رجيستر مشکل داري از اين يوز استفاده کن عزيز

u: Corvette
    pas: 12345
    چرا دوسته عزيز راه برايه استخراجه drm هست. در ادامه توضيح ميدم برات. اما drm در واقع همون اشکاله

گرافيکيه سيستم عامله گوشيت هستند. مثل آيکون نمايانگر شارژ باطري.

خوب رفيق بزار اول بت بگم که ورژني که ازش استفاده ميکني قديمي شده. يه ورژن بهتر برات سراغ دارم

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض اینم یه آموزشه کوچیک برایه اینکه گمراه نشی. Flash&backup 3

1.برو به این منو.

2.مدل گوشیت یادت نره.از اینجا.

3.فرمت فایلترو بزار روی SHX-S-recordes.اینجا

4.خوب اینجا یه سری گزینه داری که میتونی ازرشون backup بگیری.برایه اینکه یه backup کامل داشته باشی

باید همشون رو تیک بزنی.اگر دقت کنی drm هم میتونی از همینجا استخراج کنی.یعنی فقط همون drm رو

تیک بزنی و backup بگیری.

5.در آخر هم رویه این کلیک مینی. توجه داشته باش که این پروسه بسته به شرایط و انتخابهات میتونه تا 50

دقیقه طول بکشه.پس عجله نکن.سیستم روتا پایانه کار رها کن تا به مشکل بر نخوری.موفق باشی.

یه مزرت خاهی.اگر نا مرتب وکامل نبود.بیشتر از این وقت نداشتم.sorry.

پروفشنال Shadow of Destiny's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    The Most Cursed Country

پيش فرض

Corvette جان... واقعا که حرفه ای هستی.

پیچ قبلیمو ادیت کردم و خوشبختانه مشکلرجیسترم حل شد. واقعا آقایی Corvette جان.

واقعا که حرفه ای هستی. ازشون پرسیدم که چرا نمی تونم از گوشیم پشتیبان بگیرم، دقیقا همین جوابو بهم دادن.
    اومدم اینجا که بهم بگین که ورژن جدیدشو از کجا می تونم پیدا کنم، دیدم که ناهار از قبل حاضره. (لعنتی خیلی دنبال این ورژن 3 گشتم)... دوست دارم اسم اصلیتو بدونم به هر حال اگه خوشت نمی یاد موردی نداره.
    اگه یکم حرفه ای شدم کمک بمکی خواستی من نوکرتم. البته اگه قابل بدونی.
    ----------
    راستش این سرعت موتورلا داره رو اعصابم راه می ره.. کلی پیج ذخیره کردم که باس بشینم بخونم. ولی هنوز درگیر این DRM هستم. بیشتر در مورد ویرایش DRM تونستم اطلاعات کسب کنم تا طریقه ی dump کردنش از گوشی.
    راستی اگه تو سایت motox.info بهم برخوردی بدون که نام کاربریم We3I هستش. ? OK

منتظرم.... فعلا..

تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    The Most Cursed Country

پيش فرض

اووه چه زود. اییییییییییییییول بابا.

ویرایش: تا 50 دقیقه ؟ جالبه. ولی ارزششو داره.
    راستی شماها دیگه کی هستین. واسه آدم کار انجام می دین آخرشم معذرت خواهی می کنین ؟
    بابا دمت گرم. کارت درسته.
    Last edited by Shadow of Destiny; 25-09-2007 at 01:18.

تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

Corvette جان... واقعا که حرفه ای هستی.

پیچ قبلیمو ادیت کردم و خوشبختانه مشکلرجیسترم حل شد. واقعا آقایی Corvette جان.

واقعا که حرفه ای هستی. ازشون پرسیدم که چرا نمی تونم از گوشیم پشتیبان بگیرم، دقیقا همین جوابو بهم دادن.
    اومدم اینجا که بهم بگین که ورژن جدیدشو از کجا می تونم پیدا کنم، دیدم که ناهار از قبل حاضره. (لعنتی خیلی دنبال این ورژن 3 گشتم)... دوست دارم اسم اصلیتو بدونم به هر حال اگه خوشت نمی یاد موردی نداره.
    اگه یکم حرفه ای شدم کمک بمکی خواستی من نوکرتم. البته اگه قابل بدونی.
    ----------
    راستش این سرعت موتورلا داره رو اعصابم راه می ره.. کلی پیج ذخیره کردم که باس بشینم بخونم. ولی هنوز درگیر این DRM هستم. بیشتر در مورد ویرایش DRM تونستم اطلاعات کسب کنم تا طریقه ی dump کردنش از گوشی.
    راستی اگه تو سایت motox.info بهم برخوردی بدون که نام کاربریم We3I هستش. ? OK

منتظرم.... فعلا..
    قربانت عزیز.من مسعود هستم.کوچیک شما. شما لطف داری نسبت به من. من یه تازه کارم مثله خودت.

با این پشته کارت حتما حرفه ای میشی عزیز.

یه چیزی بت بگم Shadow of Destiny عزیز. زیاد رو سرعته گوشیت حساس نباش. توجه کن که هر کاری هم

بکنی نرم افزاریه و رویه فرایندی مثله سرعت تاثیره بسزایی نخواهد داشت.سعی کن با مسائله دیگش حال

کنی.مثله اضافه کردنه امکاناته نرم افزاری یا ظاهره جذابه گوشیت.و....

اسمت خاطرم میمونه.اما من متاسفانه وقته گشتو گزار در این سایتو ندارم.به هر حال موفق باشی.

تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    The Most Cursed Country

پيش فرض

مرسی مسعود جان. الان به یه موضوع دیگه رسیدم. اونم اینه که هر چقدر اسکین های به کار برده شده پیچیده تر باشه، سرعت گوشی هم کند تر می شه. چه خوبه که از اسکینای نرمال استفاده کنیم.

دارم دق می کنم خب. همه از این motospeed استفاده کردن و شاد و شنگولن. می شه یه لطف دیگه بکنی بگی چطور اون فایل drm با پسوند sbf رو می تونم پیدا کنم ؟
    و راستی این نرم افزاری که لینکشو گذاشتی فک نکنم به همین راحتی register key ش پیدا شه درسته ؟

راستش فعلا حوصله شو ندارم که دوباره برم تو سایت motox ، به خاطر همین گفتم حالا که بیداری شاید لطف کنی کمکم کنی. مققققسی

تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    The Most Cursed Country

پيش فرض

وای مسعود جون. بالاخره سایته باز شد. یه سایت تصویری که یکی از بچه های motox داده بود. خیلی باحاله. کاملا تصویری آموزش می ده. با این dial up دهنم سرویس شد.

آخ ... آدرس یادم رفت
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

راستی مسعود جان... دیگه زحمتت نمی ندازم. فک کنم فهمیدم بایستی چیکار کنم. اگه به مشکلی برخوردم بهت می گم. ممنون. یدی...
    Last edited by Shadow of Destiny; 25-09-2007 at 01:50.

تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

مرسی مسعود جان. الان به یه موضوع دیگه رسیدم. اونم اینه که هر چقدر اسکین های به کار برده شده پیچیده تر باشه، سرعت گوشی هم کند تر می شه. چه خوبه که از اسکینای نرمال استفاده کنیم.
    به خاطره تموم تشکرهات ممنون عزیز،لطف داری. دقیقن همینه اگر اسکین سبک باشه سرعتت بالاتره.و برایه

شما که عاشق سرعت هستید.....

فک نکنم به همین راحتی register key ش پیدا شه درسته ؟
    چرا باید پیدا بشه.اگر نیاز داشتی و نتونستی بگو برات پیدا کنم.

لینکو دیدم ممنون.فک کنم مشکلترو حل کردی. به هر حال اگر کمکی ساخته باشه ما در خدمتیم.

تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    The Most Cursed Country

پيش فرض

سلام.. نه هنوز راستش به یه مورد دیگه برخوردم. یکی از مدیراشون گفت که اونایی که از فریم ور non_RSA استفاده می کنن یادشون باشه که CG7 رو قبل از recompile کردن از DRM reflash پاک کنن. چون باعث ارور می شه. حالا نمی دونم منظورش چیه که می گه "کسایی که از فریم ور non_RSA استفاده می کن". منظورش اینه که باید RSA protection رو از گوشی حذف کنم ؟
    اگه منظورش این باشه که نمی شه RSA بوت لودر های 0A.52 رو حذف کرد. نمی دونم باید چیکار کنم. فعلا ازشون پرسیدم تا ببینم چی میشه. راستی حذف کردن RSA مشکلی برای گوشی ایجاد نمی کنه ؟

مرسی...

تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    The Most Cursed Country

پيش فرض

موفق شدم. بالاخره همه چیزو خراب کردم. فقط می خواستم بدونم که راه برگشتی وجود داره یا نه تا یخورده آروم بگیرم. دیگه نه می تونم برم تو بوت لودر نه دیگه کاری می تونم بکنم. گوشی هم هی رستارت می شه.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •