تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 7 اولاول 1234567 آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 69

نام تاپيک: چرا ویندوز خودرا عوض میکنید؟

کـاربـر بـاسـابـقـه saviss's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    Far far away

پيش فرض

ویندوز یک سیستم عامل ناپایداره که به تدریج ضعیف میشه و در آخر هم منجر به دوباره نصب کردن اون میشه.
    راه حلش هم استفاده از سیستم عامل های امن و پایدار مثل لینوکس هست که میتونه همیشه روشن بمونه و براش مشکلی پیش نیاد.مثل Isp ها که سرورشون لینوکس هست و خاموش هم نمیشن و باید روشن باشن.
    قبول ندارم
    به 2دلیل:
    1-خیلی از سرور ها ویندوز استفاده می کن.........اما امکانات سخت افزاریشون فرق می کنه
    2- با بیل گیتس مراوده ندارم.....اما شما فرض کنید یه لپ تاپ با ویندوز اصل خریدین........
    آیا براتون ناپایداری داشته؟
    مسلمه که نه.......

داره خودمونی میشه D@MUN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

1-بیشتر سرورهای دنیا لینوکس هستند .دو تا سرورهای خود مایکروسافت هم لینوکسه که خود مایکروسافت هم الان داره لینوکس میسازه .
    ۲-ممکنه ویندوز ارجینال پایداری بیشتر داشته باشه اما بحرحال نیاز به نصب دوباره هم خواهد داشت .
    در ضمن ویندوز کلی باگ داره [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آخر فروم باز بهنازی's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

دوستان نظراتشونو گفتند ولی چند تا سوال برم پیش اومده ممنون میشم جواب بدین.
    1-چجوری یک ویندوز رو کرک میکنند یا کرکشو چجوری به دست میارند.
    2-راه قانونی کردن ویندوز چجوریه.

آخر فروم باز Master's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت
    Somewhere nearby,Who Cares

پيش فرض

منم تم ویستا رو غیر فعال کردم....چیز بیخودی بود ...همش باعث بروز مشکل می شد
    حسین این ویندوزه یا بازار سید اسماعیل؟
    راستی چه جوری لینوکس رو کنار ویندوز نصب کردی؟
    قاط نزد سیستمت؟
    سلام ...

در مورد نصب لینوکس ..برخلاف تصور عامیانه که با نصب لینوکس همه چیز میپره .. شما میتونی با نصب لینوکس درکنار ویندوز اززندگی لذت ببری و پیشرفت خوبی در لینوکس داشته باشی ...

ببینید .اول ویندوزتون رو بایدنصب کنید و بعد لینوکس رو در درایوی بعد از درایو ویندوز نصب کنید ..مثلااگه ویندوز تو درایوِ D نصبه لینوکس میتونه تو یکی از درایو های E F G H I و ... نصب بشه ... و هیچ مشکلی هم نداره اگه مثلا لینوکس شما تو درایو مثلا H نصب بشه ...
    لینوکس دوتا فایل داره که باید موقع نصب بهش فضا اختصاص بدید ...یکی EXt3 هست (که پوشه ای هست مثل پوشه ویندوز که فایلهای سیتم عامل توش ریخته مشه و به اصطلاح سیستم عامل اونجا نصب مشه ... ) و دیگری Swap هست ..این فایل فرمت در اصل کار همون حافظه مجازی تو ویندوز رو انجاممیده ...و شما حتما باید یه میزان ازفضا رو بهش اختصاص بدید ... حداقل فضای مورد نیاز برای این حافظه مجازی به اندازه میزان رم شماست .یعنی اگه 256 مگابایت رم دارید Swap رو 256 مگابایت بگیرید اشکالی نداره ... اما پیشنهادمیشه همواره 2 برابر میزان رفم فیزیک فعلی که دارید حافظه مجازی قرار بدید ..(اینم بگم که بعدا میتونید این میزان رو کم و زیاد کنیید ..)

اینم باید بگم که شما وقتی لینوس رو نصب میکنید میتونید تو درایو های با فرمتFAt 32 ّ و سایر ورژن های فت به کار بپردازید ..یعین میتونید توش کپی کنید ..فایلی رو پاک کنید و... اما اگه دراو شما فرمتش NTFS بااشه فقط میتونید از اون استفادهکنید و دیگه نمیتونید تغییری توش بدید مثلا پاکش کنید یا اسمشو عوض کنید و یا اینکه چیزی تو اون درایو کپی کنید یا حتی ازش Cut کنید ... البته یه نرم افزار کمکی هست که تو ابونتو به شما اجازه ی اینو میده که مثل فرمت فت 32 با ان تی اف اس هم هر کاری خواستید بکنید و هیچ محدودیتی نداشته باشید ...

در کل اینکه بسیار بسیار پایدار تر از ویندوز هست اصلا تواین مسئله شک نکنید ...

تمامی نرم افزار ها و گیم هایی کهتو ویندوز اجرا میکنیید میتونید با شبیه ساز ویندوز تو لینوکس اجرا کنید ...
    درضمن برایاستفادهاز لینوسهم من ابونتو رو پیشنهادمیکنم چون عظیم ترین و با پشتیبانی ترین توزیع لینوکسی هست که تا بحال عرضه شده ..هیچ نرم افزار و یا مشخصه ای از سایر توزیع های لینوکسی و همچنین ویندوز نیست که برای این توزیع پورت نشده باشه ...
    درورد نصب کارت گرافیک و خلاصه سخت افزارها هم باید بگم که اولا لینوکس بطور خودکارتمامی سخت افزار ها رومیشناسه نیازی به نصب درایورندارید ...دوما درزمانیکه درایور یرو بخواهید نصب بکنید اصلا وابدا بهمشکلی برنمیخورید چونهمه چیز مهیاست و...

درآخر اینکه لینوکس خیلی دوست داشتینه ...

خوب ساویس عزیزخوببود یا بیشتر توضیح بدم ؟
    ( معرفت در گرانیست به هر کس ندهند ****88پر طاووس گران است به کرکس ندهند (باکمی تعغیرو تخلص )

تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت

پيش فرض

دوستان نظراتشونو گفتند ولی چند تا سوال برم پیش اومده ممنون میشم جواب بدین.
    1-چجوری یک ویندوز رو کرک میکنند یا کرکشو چجوری به دست میارند.
    2-راه قانونی کردن ویندوز چجوریه.
    درمورد کرک ککردن ویندوز که شما باید زبان اسمبلی رو بلد باشی و یهچند تازباندیگه (چندان اطلاع دقیقی ندارم .بهگمونم همون اسمبلی کفایت میکنه ...) و بشینی و کرک کنی ...عموما هم قفل زمانیویندوز که 30 روزه هست مورد حمله قرارمیگیره و به اصطلاح کرک میشه ...

2.راه قانونی کردن ویندوز کمی برام نامفهمومه اگه نرم افزاری چیزی میخوای اینوامتحان کن ... تو پوشه ویندوز ...Sytem32 کپیش کن ...

تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

سلام ...

در مورد نصب لینوکس ..برخلاف تصور عامیانه که با نصب لینوکس همه چیز میپره .. شما میتونی با نصب لینوکس درکنار ویندوز اززندگی لذت ببری و پیشرفت خوبی در لینوکس داشته باشی ...

ببینید .اول ویندوزتون رو بایدنصب کنید و بعد لینوکس رو در درایوی بعد از درایو ویندوز نصب کنید ..مثلااگه ویندوز تو درایوِ D نصبه لینوکس میتونه تو یکی از درایو های E F G H I و ... نصب بشه ... و هیچ مشکلی هم نداره اگه مثلا لینوکس شما تو درایو مثلا H نصب بشه ...
    لینوکس دوتا فایل داره که باید موقع نصب بهش فضا اختصاص بدید ...یکی EXt3 هست (که پوشه ای هست مثل پوشه ویندوز که فایلهای سیتم عامل توش ریخته مشه و به اصطلاح سیستم عامل اونجا نصب مشه ... ) و دیگری Swap هست ..این فایل فرمت در اصل کار همون حافظه مجازی تو ویندوز رو انجاممیده ...و شما حتما باید یه میزان ازفضا رو بهش اختصاص بدید ... حداقل فضای مورد نیاز برای این حافظه مجازی به اندازه میزان رم شماست .یعنی اگه 256 مگابایت رم دارید Swap رو 256 مگابایت بگیرید اشکالی نداره ... اما پیشنهادمیشه همواره 2 برابر میزان رفم فیزیک فعلی که دارید حافظه مجازی قرار بدید ..(اینم بگم که بعدا میتونید این میزان رو کم و زیاد کنیید ..)

اینم باید بگم که شما وقتی لینوس رو نصب میکنید میتونید تو درایو های با فرمتFAt 32 ّ و سایر ورژن های فت به کار بپردازید ..یعین میتونید توش کپی کنید ..فایلی رو پاک کنید و... اما اگه دراو شما فرمتش NTFS بااشه فقط میتونید از اون استفادهکنید و دیگه نمیتونید تغییری توش بدید مثلا پاکش کنید یا اسمشو عوض کنید و یا اینکه چیزی تو اون درایو کپی کنید یا حتی ازش Cut کنید ... البته یه نرم افزار کمکی هست که تو ابونتو به شما اجازه ی اینو میده که مثل فرمت فت 32 با ان تی اف اس هم هر کاری خواستید بکنید و هیچ محدودیتی نداشته باشید ...

در کل اینکه بسیار بسیار پایدار تر از ویندوز هست اصلا تواین مسئله شک نکنید ...

تمامی نرم افزار ها و گیم هایی کهتو ویندوز اجرا میکنیید میتونید با شبیه ساز ویندوز تو لینوکس اجرا کنید ...
    درضمن برایاستفادهاز لینوسهم من ابونتو رو پیشنهادمیکنم چون عظیم ترین و با پشتیبانی ترین توزیع لینوکسی هست که تا بحال عرضه شده ..هیچ نرم افزار و یا مشخصه ای از سایر توزیع های لینوکسی و همچنین ویندوز نیست که برای این توزیع پورت نشده باشه ...
    درورد نصب کارت گرافیک و خلاصه سخت افزارها هم باید بگم که اولا لینوکس بطور خودکارتمامی سخت افزار ها رومیشناسه نیازی به نصب درایورندارید ...دوما درزمانیکه درایور یرو بخواهید نصب بکنید اصلا وابدا بهمشکلی برنمیخورید چونهمه چیز مهیاست و...

درآخر اینکه لینوکس خیلی دوست داشتینه ...

خوب ساویس عزیزخوببود یا بیشتر توضیح بدم ؟
    ( معرفت در گرانیست به هر کس ندهند ****88پر طاووس گران است به کرکس ندهند (باکمی تعغیرو تخلص )
    البته :
    نوشتین روی NTFS روی بیشتر توزیع ها امکان پزیره با بسته ntfs-3g
    بله توزیع اوبونتو هم هست که مجانیه : میتونید برید توسایتش و آدرستونو بدید و براتون مجانی بفرسته (همونطور که برای خودم فرستاد به مقدار ۵ عدد)

تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

در ضمن همه توزیعات لینوکس روی اینترنت برای دانلود قرار میگیره ...

پروفشنال Inkareeeeeeeeee's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    دانمارك

پيش فرض

درود بر شما دوستان گرامی ....
    Master جان من با شما موافقم ... لینوکس یه دنیای دیگه ایه ولی بدرد آماتورها و گیمر ها نمیخوره ، من همین دو سه روز پیش ویندوز ویستای التیمات ارژینال رو سیستمم اینستال کردم ولی ازش راضی نیستم و فکر میکنم که درست و حسابی اینستال نشده و خیلی گیج بازی در میاره ، اینهم یه دلیل تازه برای فرت و فرت اینستال کردن ویندوز ، همینجوری که میدونین الانه در بازار کامپیوتر شما میتونین لپ تاپهایی خریداری کنین که روش لینوکس نصبه نه ویندوز مسخره ... ... ... میگن ویستا هم مانند لینوکس همه سخت افزارهارو میشناسه ، ولی اینجوریا هم که میگن نیستش... خب کارت گرافیک و مانیتور من رو شناخت ولی برای کارت صدا به مشکل بزرگی برخورد کردم که نمیشه از درایور هایی که رو ایکس پی استفاده کردیم روی ویستا هم استفاده کنیم ، جواب نمیده و باید آنلاین از سایت سازنده داونلود کنیم که اونم کلی فرق داره .... مسخره بازی ویندوزه دیگه ... ویستا و ایکس پی از یه کارخونه میان ولی باهم سازگاری ندارن ... این یعنی مشکل داشتن ویندوز با ویندوز ... ولی در لینوکس همچین چیزی نیستش ... راحته ... ... ...
    جالبیش اینه که من از نظر سخت افزاری جدید ترین و بهترین و گرونترینها رو دارم ... این ویستا با سیستم من که اینجوریه وای بحال سیستمهای یکی دوسال پیش

تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت

پيش فرض

XP Pro [SP2] Student Release

اینم یه ویندوز اصل که نیازی به فعال سازی نداره ... آپدیت هم میشه و در کالج ها و مدارس خارج برای مصارف آموزشی و تدریس بچه ها استفاده میشه ...این ویندوز کامل کامل هست و صد در صد تضمینی .بعد از نصب نگران آپدیت نباشید ..برید و دنلود کنید هرچیزی رو که خواستید ...

This version of Windows XP Pro will not ask you to activate. It is acopy used in many colleges to teach students the installtion process ofWindows XP.
    It is, however, a full version of XP, and it has all the extras Windows XP is known to have.
    This release will also allow you to log on to Microsoft.com and use Windows Update with no problem.
    The CD is expected to be copied multiple times.
    I hope you all enjoy this release and hopefully its the last release you will ever have to download.

Download

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

CD key : VPR7K-GPY8G-CPRTH-DT3VK-R84M3

منبع : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

1 بستگی داره؟

سلام
    یک سوال عمومی دارم (البته برای خودم)از سر کنجکاوی.........
    اغلب توی تاپیک ها میبینم که دوستان بمحض پیش اومدن مشکل خیلی سریع اولین راه حل رو توی عوض کردن ویندوز میبینن(غیر از موارد خاص اشکالات مربوط به خود ویندوز)میخواستم اینو بدونم که :
    1- چرا چاره ی هرچیزی رو ابتدا توی تعویض ویندوز میبینند؟
    من خودم تقریبا 2سالی هست که ویندوز سیستم هام رو عوض نکردم وحتی یکیشون میتونم بگم تقریبا خاموش نمیشه!!!یعنی در ساعت هائی که بیدارم ....و یاکار میکنم(یعنی ساعت های اداری) وبقیه ساعت ها هم ازش مثل تراکتور کار میکشم........(کارگرافیکی سنگین)
    اما جز یه مورد که اونم بخاطر تعویض مین و cpuبوده تاحالا ویندوز رو عوض نکردم...(تازه بازهم در کمال پرروئی !!!همون ویندوز قبلی رو گزاشتم)....اشکالی هم برای هیچکدوم از سییستم هام پیش نیومده..........حتیcrashویا هنگ هم نکردن(بزنم به تخته)
    ولی برام خیلی جالبه که بدونم چرا دوستان خیلی سریع تنها چاره رو در تعویض ویندوز میدونند؟
    یعنی مشکل از CDهای مختلف ویندوزه یا کارخاصی هست که بقیه میکنند ومن انجامش نمیدم
    کنجکاوی منو ببخشید اما جواب دوستان برام مهمه
    متشکرم که هرکسی تونست مختصر ومفید یه چند خطی بنویسه
    مثلا من که دانلود آفلاین می کنم!

هر روز حداقل 150 برنامه رو نصب می کنم و تست می کنم یا باهاشون ور میرم!

بنابر این ویندوزم رو معمولا هفتهای یکبار باید عوض کنم! البته فعلا از ویندوز Image میگیرم بعد بر می گردونم!

تازه من حسابی هوای ویندوز رو هنگام نصب برنامه ها و پاک کردنشون دارم!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •