تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 7 اولاول 1234567 آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 69

نام تاپيک: چرا ویندوز خودرا عوض میکنید؟

کـاربـر بـاسـابـقـه saviss's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    Far far away

پيش فرض

سلام بحث جالبیه
    یکی بهم گفت چون توی ایران ویندوزها کرک شده و قلابی هستند لذا زود خراب میشند و کارایی خودشونو از دست میدن لذا باید حداقل هر 6 ماه یکبار ویندوز رو عوض کرد
    فکر کنم حق با دوستمه چون ویندوز الان من دیگه مثل روز اول کار نمی کنه
    دلیلش هم نصب و حذف هایی که انجام میدیم
    خب شما میتونی ری پیر کنی
    اما اصل سوال رو جواب بدین هم بدک نیست..........
    چرا ویندوزتون رو عوض میکنین؟
    البته با کمال تشکر
    این یه جور نظر سنجی یاآمارگیریه
    تا به نتیجه ی درستی برسیم
    متشکر

حـــــرفـه ای ***Spring***'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    ♠♠♠♠♠♠♠

11

ممنون***Spring***جان
    اما من خودم الان نزدیک به 47تا برنامه(به غیر از زیر برنامه هاشون) فقط توی XPنصب کردم (فتو شاپ وغیره هم هستش)
    از برنامه های سنگین تاسبک .......اما مشکل چندانی ندارم
    فکر میکنم بیشتر موضوع سر این باشه که ما میایم کوتاهترین مسیر رو انتخاب میکنیم یعنی نصب مجدد ویندوز!!!
    ولی برای من بدترین و سخت ترین کار هستش (باید47تا برنامه رو دوباره نصب کنم)شبکه رو دوباره برقرارکنم دیوایس های متصل رو نصب کنم وغیره وغیره......
    هدف من از این صحبت ها اینه که اصولا فکر نمیکنم به محض اینکه به مشکلی برخوردیم بیافتیم به جون ویندوز و فوری عوضش کنیم.......

حالا تا دوستان دیگه بیان ونظر بدن ببینیم چی میشه
    ممنون saviss جان... 47 تا که چیزی نیست...خیلی بیشتر از اون هم میشه نصب کرد...ولی تا حدی و به برنامه های شما بستگی داره...اگه این تعداد از یک مرزی رد بشه ، بعد اگه حذف هم بشند باز اون ویندوز مشکل داره...

شما الآن دو تا راه حل ساده دارید:

1-بک آپ گیری با نرم افزارهای پشتیبان گیر ( مثل نورتون و غیره )...دیگه لازم نیست از اول ویندوز نصب کنید ، بعد برنامه های مختلف رو ...حالا باید دونه دونه سریال و کرک اونها رو اجرا کنید...اگه 10 گیگابایت حجم پارتیشن شما باشه...ظرف کمتر از 5 دقیقه ( تا الی 10 دقیقه ،بسته به کامپیوتر شما داره) تمام ویندوز با همه برنامه های شما درست مثل آخرین سری که از اون بک آپ گرفتید ، برمیگرده...

2- استفاده از نرم افزارهای پرتیبل ، تا هم از خاصیت برنامه ها استفاده بفرمایید و هم بدون نصب و براحتی قابل استفاده باشه تا احتمال خرابی ویندوز هم کم میشه...

حـــــرفـه ای ***Spring***'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    ♠♠♠♠♠♠♠

11

ببخشید الآن یادم اومد...منظور از تعویض ویندوز زحمت نصبش هست ،یعنی از نظر زمان و بعد نصب برنامه های دیگه...یا اینکه با هر عیب و ایرادی دوستان حرفه ای نباید ویندوز رو عوض کنند ...بلکه باید عیب رو پیدا و تعمیر کنند...

اگه مطلب اول هست ،یعنی نصبش و مدت زمان... با برنامه هایی که بک آپ میگرند براحتی مشکل شما حل میشه...شما اولین بار که یه سیستم عامل رو نصب میکنید و بعد درایورهای اون ، تنظیمات سخت افزاری و نرم افزاری برای اون و بعد نصب برنامه های جانبی...چند ساعت طول میکشه ، وقتی همه چیز تکمیل شد ، یه ایمیج بک آپ ( با نورتون و غیره )از اون میگیرد...دیگه خیال شما راحت میشه ،حالا اگه سیستم رو فرمت هم کنید ، ظرف 5 دقیقه همه برنامه های شما بشکلی که نصب کرده بودید ، برمیگردن...

اگه منظور شما ترمیم خرابی هست ، درست میفرمایید...ولی اگه نشد یا دلخواه نبود یا طول میکشید باز هم استفاده از بک آپ و برگردوندن اون خیلی بهتره...هم سرعت بیشتری داره ، هم مطمئن و هم دلخواه است...

تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    Far far away

پيش فرض

متشکر از همه ی دوستان
    ***Spring***جان متوجه منظورشما شدم
    .منظور از تعویض ویندوز زحمت نصبش هست ،یعنی از نظر زمان و بعد نصب برنامه های دیگه...یا اینکه با هر عیب و ایرادی دوستان حرفه ای نباید ویندوز رو عوض کنند ...بلکه باید عیب رو پیدا و تعمیر کنند...
    کاملا درسته حرف شما
    اما موضوع اصلی اینه که چرا هرکی به مشکلی برمیخوره تو کامپیوترش.......فوری میاد و ویندوز عوض میکنه؟
    خوشبختانه یا متاسفانه اغلب کسانی که تو این تاپیک پست دادن دوستان حرفه ای بودن.........که مثل خود شما وبقیه ی حرفه ای ها زرت و زرت ویندوز عوض نمی کنن بلکه مشکل رو بررسی می کنن.....که گمونم درستشم همینه
    من دوست داشتم نظر افراد غر حرفه ای یا تازه کارها هم مطرح بشه تا یاد بگیرن که همه ی ایرادها از ویندوز نیست..
    که هی تا با مشکلی روبرو میشن بگن ما ویندوز رو هم عوض کردیم اما مشکلمون حل نشد......
    بلکه دنبال ریشه ی مشکل باشن
    بازهم منتظر نظرات دوستان هستیم
    Last edited by saviss; 10-03-2007 at 22:34.

داره خودمونی میشه carol's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

من خودم اصلا به كامپيوتر وارد نيستم ولي هميشه مشكلاتم رو با كامپيوتري كه باهاش كار مي كنم حل كردم . به خاطر اينكه خيلي سمج هستم و تا مشكل حل نشه دست از سر كامپيوتر برنميدارم .و هر كسي توي خونه ي ما با كامپيوتر مشكلي پيدا مي كنه من رو صدا مي كنه . كلا كامپيوتر خيلي اعصاب خورد كنه و يه تغيير كوچك مي تونه خيلي روش تاثير بذاره ...

حـــــرفـه ای mir@'s Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    اون سر دنیا

پيش فرض

سلام
    با تشکر از بحث خوب و مفیدی که آغازگر آن بودید.

من خودم از تعویض ویندوز بیزارم. به دلیل لزوم نصب مجدد تمام درایورها و نرم افزارها و آپدیت ها و مسایلی نظیر Bookmark ها و ... .

یک سالی هم میشد که ویندوزم رو عوض نکرده بودم. وقتی All Programs رو باز میکردم تمام صفحه پر میشد تازه جا کم هم میومد.

تا چند روز پیش که یه دفعه یک اتفاق بدی افتاد. ویندوز روی صفحه Welcome قفل میکرد. سعی کردم چند بار با Restore درستش کنم. دو سه بار جواب داد ولی بعدش دیگه بالا نیومد و من سرانجام همین دیشب ویندوز رو عوض کردم. بله چه درد سرتون بدم. حالا سیستم داره یه نفسی میکشه.

البته باید گفت به نوع ویندوز هم مربوطه یعنی توسط کی کرک شده.

ویندوزهای اریجینال که پایداری وحشتناکی دارن. یکی از آشنایان که لپ تاپ داره میگه 2 ساله ویندوزم رو عوض نکردم و داره مثل ساعت کار میکنه . اگر هم احیاناً مشکلی پیش بیاد سی دیش رو میذارم Recover میکنه.

بالاخره باید یک فرقی بین ویندوز 300 دلاری و 0.5 دلاری وجود داشته باشه یا نه؟

آخر فروم باز Master's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت
    Somewhere nearby,Who Cares

پيش فرض

من به هر بدبختی بود ..سیستم رو نگه داشتم ... خدا رو شکر ..اون مشکلم حل شد ..12 تا برنامه روپاک کردم ...یه فلش سایت میکر بود که باعث میشد سیستم هنگ کنه ..انیستالشکدم ... درک ل الان صفحه دسککتاپم اینه [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سیستم ریستور رو هم هی دارم یه ریستور پوینت جدید میسازم که یهو نفله نشه ... کسر اسکی هم که داره مثله شیر محافضت میکنه (البته تا حالا ) ... تم ویستا رو غیر فعال کردم .... و خیلی چیزای دیگه سیم یه نفسی داره میکشه ...

ساویس عزیزم بازم بخاطر تمام چیز ها خصوصا این ویندوزت ممنونم .... فدات خیلی مردی

باز نظر شخصی من اینه که ویندوز باید درست و حسابی باشه اگه ویندو زگیر نیاوردین بچسبین به لینوکس..من لینوکس نصب دارم ... اوبنتو حرفه ای نیستم .حتی متوسط هم نیستم ..اما خوب از 100 درصد کار با ویندوز به 20 درصد با لینوکس رسیدم ..پیشنهادمیکنم به لینوکس بچسبید اگه ویندوز اصل ندارید ...

تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    Far far away

پيش فرض

این دوتا پست هم جالبند........
    ببینین که بقیه ی دوستان هم کم کم به این نتیجه رسیدن که چاره کار ....درعوض کردم ویندوز نیست
    نظر شماچیه؟
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    Far far away

پيش فرض

من به هر بدبختی بود ..سیستم رو نگه داشتم ... خدا رو شکر ..اون مشکلم حل شد ..12 تا برنامه روپاک کردم ...یه فلش سایت میکر بود که باعث میشد سیستم هنگ کنه ..انیستالشکدم ... درک ل الان صفحه دسککتاپم اینه

سیستم ریستور رو هم هی دارم یه ریستور پوینت جدید میسازم که یهو نفله نشه ... کسر اسکی هم که داره مثله شیر محافضت میکنه (البته تا حالا ) ... تم ویستا رو غیر فعال کردم .... و خیلی چیزای دیگه سیم یه نفسی داره میکشه ...

باز نظر شخصی من اینه که ویندوز باید درست و حسابی باشه اگه ویندو زگیر نیاوردین بچسبین به لینوکس..من لینوکس نصب دارم ... اوبنتو حرفه ای نیستم .حتی متوسط هم نیستم ..اما خوب از 100 درصد کار با ویندوز به 20 درصد با لینوکس رسیدم ..پیشنهادمیکنم به لینوکس بچسبید اگه ویندوز اصل ندارید ...
    منم تم ویستا رو غیر فعال کردم....چیز بیخودی بود ...همش باعث بروز مشکل می شد
    حسین این ویندوزه یا بازار سید اسماعیل؟
    راستی چه جوری لینوکس رو کنار ویندوز نصب کردی؟
    قاط نزد سیستمت؟

داره خودمونی میشه D@MUN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

ویندوز یک سیستم عامل ناپایداره که به تدریج ضعیف میشه و در آخر هم منجر به دوباره نصب کردن اون میشه.
    راه حلش هم استفاده از سیستم عامل های امن و پایدار مثل لینوکس هست که میتونه همیشه روشن بمونه و براش مشکلی پیش نیاد.مثل Isp ها که سرورشون لینوکس هست و خاموش هم نمیشن و باید روشن باشن.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •