تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 7 اولاول 123456 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 69

نام تاپيک: چرا ویندوز خودرا عوض میکنید؟

حـــــرفـه ای ***Spring***'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    ♠♠♠♠♠♠♠

پيش فرض

سلام...به خیلی موارد دیگه هم بستگی داره...نصب و اینستال تعداد زیاد برنامه ، که خود این به چند شکل میتونه باشه...

بیشتر دوستانی که میخواهند برنامه های مختلف رو تست و آزمایش کنند یا تعداد زیادی از برنامه ها رو همزمان داشته باشند ، بعد از یه مدتی مجبور به عوض کردن ویندوز میشن...به عنوان مثال شما تو کامپیوتر هر چقدر هم که فضا داشته باشید تا یه حدی میتونید برنامه های حرفه ای و سنگین و بزرگ مثل اتو کد ، فتوشاپ ،مایا و غیره نصب کنید...اگه روی یه سیستم همزمان چند برنامه حرفه ای و حجیم نصب بشه دچار کندی و سنگینی و بقیه مشکلات میشه...در ضمن برنامه های معمولی و متوسط و سبگ رو هم تا حدی میشه نصب کرد...

مورد دیگه آپدیتهای جدید بعضی برنامه هاست...برنامه قبلی براحتی و بدون مشکل با سیستم عامل هماهنگ بوده و کارایی داشته...به محض اینکه شما آپدیت اون رو نصب میکنید ، ویندوز شما ایراد پیدا میکنه...حالا یا باگ نرم افزاری داره...یا مثل سال پیش نورتون آنتی ویروس روی بعضی ویندوزهای غیر اورجینال ،با خوندن کد اونها این مشکل رو بوجود میاورد ، که خودش پیغام میداد و اینترنت سکیوریتی نورتون غیر فعال و غیر قابل آپدیت میشد...

تداخل بعضی از برنامه ها با هم ...البته این مورد روی سیستم های خاص پیش میاد...حالا بخاطر سخت افزاری که دارند ( درایورهاشون ) یا هر چیز دیگه...بعضی وقتها روی یه سیستم دو برنامه با هم تداخل دارند...هیچ جوری هم سازگاری ندارند...بدتر از همه بعد نصب یا حتی پاک شدن هم ویندوز رو خراب میکنند...

کـاربـر بـاسـابـقـه saviss's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    Far far away

پيش فرض

سلام...به خیلی موارد دیگه هم بستگی داره...نصب و اینستال تعداد زیاد برنامه ، که خود این به چند شکل میتونه باشه...

بیشتر دوستانی که میخواهند برنامه های مختلف رو تست و آزمایش کنند یا تعداد زیادی از برنامه ها رو همزمان داشته باشند ، بعد از یه مدتی مجبور به عوض کردن ویندوز میشن...به عنوان مثال شما تو کامپیوتر هر چقدر هم که فضا داشته باشید تا یه حدی میتونید برنامه های حرفه ای و سنگین و بزرگ مثل اتو کد ، فتوشاپ ،مایا و غیره نصب کنید...اگه روی یه سیستم همزمان چند برنامه حرفه ای و حجیم نصب بشه دچار کندی و سنگینی و بقیه مشکلات میشه...در ضمن برنامه های معمولی و متوسط و سبگ رو هم تا حدی میشه نصب کرد...

مورد دیگه آپدیتهای جدید بعضی برنامه هاست...برنامه قبلی براحتی و بدون مشکل با سیستم عامل هماهنگ بوده و کارایی داشته...به محض اینکه شما آپدیت اون رو نصب میکنید ، ویندوز شما ایراد پیدا میکنه...حالا یا باگ نرم افزاری داره...یا مثل سال پیش نورتون آنتی ویروس روی بعضی ویندوزهای غیر اورجینال ،با خوندن کد اونها این مشکل رو بوجود میاورد ، که خودش پیغام میداد و اینترنت سکیوریتی نورتون غیر فعال و غیر قابل آپدیت میشد...

تداخل بعضی از برنامه ها با هم ...البته این مورد روی سیستم های خاص پیش میاد...حالا بخاطر سخت افزاری که دارند ( درایورهاشون ) یا هر چیز دیگه...بعضی وقتها روی یه سیستم دو برنامه با هم تداخل دارند...هیچ جوری هم سازگاری ندارند...بدتر از همه بعد نصب یا حتی پاک شدن هم ویندوز رو خراب میکنند...
    ممنون***Spring***جان
    اما من خودم الان نزدیک به 47تا برنامه(به غیر از زیر برنامه هاشون) فقط توی XPنصب کردم (فتو شاپ وغیره هم هستش)
    از برنامه های سنگین تاسبک .......اما مشکل چندانی ندارم
    فکر میکنم بیشتر موضوع سر این باشه که ما میایم کوتاهترین مسیر رو انتخاب میکنیم یعنی نصب مجدد ویندوز!!!
    ولی برای من بدترین و سخت ترین کار هستش (باید47تا برنامه رو دوباره نصب کنم)شبکه رو دوباره برقرارکنم دیوایس های متصل رو نصب کنم وغیره وغیره......
    هدف من از این صحبت ها اینه که اصولا فکر نمیکنم به محض اینکه به مشکلی برخوردیم بیافتیم به جون ویندوز و فوری عوضش کنیم.......

حالا تا دوستان دیگه بیان ونظر بدن ببینیم چی میشه

آخر فروم باز zonealarm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2005

پيش فرض

فکر می کنم مهمترین علتش وسواس بیش از حد به ویندوز باشه که با کوچکترین مشکلی بعضیا

زود میرن سراغ عوض کردن ویندوز

در واقع یه جور عادت می شه هفته به هفته ویندوز جدید نصب کردن

من خودم قبلا این طوری بودم ولی الان 5-6 ماهی می شه این ویندوزو دارم و جالب اینه که مثل روز

اولش داره کار می کنه نه اینکه سر 1 هفته به وضعیتی بیفته که غیر از فرمت کردن راهی نمونه.

کـاربـر بـاسـابـقـه saviss's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    Far far away

پيش فرض

فکر می کنم مهمترین علتش وسواس بیش از حد به ویندوز باشه که با کوچکترین مشکلی بعضیا

زود میرن سراغ عوض کردن ویندوز

در واقع یه جور عادت می شه هفته به هفته ویندوز جدید نصب کردن

من خودم قبلا این طوری بودم ولی الان 5-6 ماهی می شه این ویندوزو دارم و جالب اینه که مثل روز

اولش داره کار می کنه نه اینکه سر 1 هفته به وضعیتی بیفته که غیر از فرمت کردن راهی نمونه.
    متشکرم
    می بینم که همه اساتید دارن تو بحث شرکت میکنن
    این خیلی خوبه

داره خودمونی میشه uPGA's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    universe/127.0.0.1/

پيش فرض

ضمن تایید کلیت حرف دوستان دوست دارم اینو اضافه کنم که ویندوز کلا سیستم عامل پایداری نیست نسبت به بقیه سیستم عاملها به همین خاطره که توی کارهای امنیتی یا کنترل های صنعتی (یه وزژن ویژه به اسم Windows CE ) هست و سرورها به خصوص ............ از ویندوز استفاده نمیشه مثلا بیش از 85 درصد سرورهای از سیستم عاملهای یونیکس بیس مثل خود یونیکس و لینوکس (لینوکس ردهت حدود 70 درصد) ه
    این رو گفتم واسه اینکه رو این نکته تاکید کنم که اساس توسعه ویندوز روی کاربرپسند بودن و براورده کردن نیازهای عمومی کارراشه یعنی یه سیستم عامل عمومی شما حتی اگه نسخه اورجینال ویندوز رو نصب کنین هر چند بهتر میشه ولی باز نباید از اون انتظار کرش نکردن یا بدون مشکل کار کردن واسه مدت زیادی رو داشته باشین افرادی که کارهای سیستمی زیادی با ویندوز انجام میدن عمر OS شون کمتره
    خلاصه اینکه:
    اون نکاتی که دوستان گفتن کاملا درسته یعنی نصب نرم افزارهای کرک خود نسخه‌ّای نامناسب ویندوز و عامل اکثر مشکلات یعنی سیستم register base ویندوز توی عمر ویندوز نقش داره
    ..
    ..
    ..
    من خودم رکوردم چهار ماه بوده اونم وقتی کارم با ویندوز بازی بود و مختصری اینترنت

آخر فروم باز J A V I D's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    محل زندگی قلب تپنده ایران تهران

10

منم تقریبا هر دو سه هفته یه بار مجبور به تعویض ویندوز می شم چون برنامه زیاد نصب می کنم بعد آنیستال می کنه که رجستری شلوغ می شه بعد سرعت سیستم کم می شه این حرفا این برنامه هایی هم که ادعای تمیز کردن رجستری اینا رو می کنن به هیچ دردی نمی خورن یه بار از یکی از این برنامه ها استفاده کردم دیگه ویندوز بالا نیومد !! و باز هم مجبور به تعویض ویندوز شدم ...

یه چیز دیگه هم که هست چون تو نت زیاد گشت می زنم گاها از این برنامه های سمج که می افته به جون کامپیوتر و هوم پیج رو عوض می کنه از این کارا ( مخصوصا این دیالر ها) رو اعصاب و روان آدم راه می ره که برای مقابله با این برنامه ها هم تنها راه حل موجود و اساسی همون عوض کردن ویندوزه ...

و در کل اگه به سیستم دست هم نزم طبق عادت باید حتما حداقل ماهی یه بار ویندوزو عوض بکنم !

موفق و پیروز باشید

جاوید

اگه نباشه جاش خالی می مونه Hsnti's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

سلام ، من هم الان يه دو سالي ميشه كه دست به ويندوزم نزدم و اگه مشكلي هم پيش اومده حلش كردم به نظرم مثل روز اول عين ساعت كار ميكنه از همين ويندوزهاي كپي هم هستش اوايل كه كامپيوتر خريده بودم هي وسواس داشتم با كوچكترين پيغامي زحمت ويندوز ريختن دوباره و ......
    الان از اين كامپيوتر بيچاره همه كاري ميكشم از بازي و پرينت و اسكن و اينترنت تا هر بلاي ديگه كه فكرشو كني سرش در اوردم بيچاره
    ولي فكر كنم يكمش برميگرده به عدم اگاهي و مورد بيشترش برميگرده به وسواس همين و بس برنامه هاي زيادي براي ريكاوري و ريپير و نگهداري و بهينه سازي هستش من كه اصلا" حال ويندوز عوض كردن رو ندارم مگه اينكه ويندوز اصلا" بالا نياد كه ديگه چاره اي نمونه ولي خدارو شكر الان يه دوسالي ميشه همچين اتفاقي نيفتاده

حـــــرفـه ای AK1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    جهــــنم سبز

پيش فرض

پس يكي از عوال ديگه نصب برنامه هاي ضد ويروس و ضد اسپاي هست و در كل برنامه هاي كه مانع از اسيب بشن تا عمر ويندوز بيشتر بشه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    فعلا این دنیا

پيش فرض

منم زیاد خوشم نمیاد ویندوز رو هی عوض کنم و اصلا هم حال و حوصله اش رو ندارم ولی خب مجبور میشم. از همه بدتر اینه که با اینکه من هر دفعه یه ویندوز و برنامه هایی رو میریزم ولی هر دفعه یه جور میشه و با بقیه دفعات فرق میکنه. خودم هم موندم چرا اینجوریه؟!!!!!!! مثلا یه برنامه ای رو که قبلا نصب کردم و استفاده می کردم دوباره که ویندوز رو نصب می کنم می خوام بریزم واستفاده کنم نمیشه. خلاصه یه برنامه یه دفعه نصب میشه یه دفعه نمیشه.
    از طرفی هم چون منم زیاد برنامه نصب می کنم ( هم برای امتحان برنامه های مختلف هم تنوع هم کنجکاوی و ... ) خب ویندوز شلوغ میشه و ...
    یه مسئله دیگه هم که هست اینه من حداقل دلم می خواد همون دفعه اول که ویندوز رو نصب می کنم و برنامه هاش رو دیگه درست باشه حالا اگه بعدا یه چیزی شد یه کاریش می کنم و لی دقیقا مسئله هم همینه که از همون اول که دارم برنامه ها و درایور ها رو نصب می کنم یا خودم یه چیز رو حواسم نیست یا یادم میره و سوتی می دم یا اینکه خودش یه هو یه مشکلی پیش میاد که اساس حال آدم رو میگیره. و اگه این مشکلات زیاد بشه منم یه هو قاتی می کنم و دوباره می ریزم. الانم یه چند روزه سر نصب یه برنامه ای که قبلا نصب کرده بودم و استفاده می کردم اما الان هر کاری می کنم نصب نمیشه گیر کردم که دارم کم کم قاتی می کنم دوباره ویندوز بریزم!!!!!!!!!!!!!!

کـاربـر بـاسـابـقـه Wisdom's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت
    テヘラン

پيش فرض

من خودم تا قبل از اينكه ويندوز رو آپ كنم هر ماهي يك بار عوض ميكردم به دليل كند شدن
    از وقتي Dsl گرفتم ويندوز رو آپ ميكنم
    هيچ مشكلي نيست ، مثل روز اولي كه نصب كردم + اينكه كلي نرم افزار حجيم هم داخل خود درايو C نصب هستش

يك از دلايل مهم اين هستش كه ويندوز هاي ما آپ نميشه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •