تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 7 اولاول 123456 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 63

نام تاپيک: بچه ها کارت گرافیک خریدم میخوام نظزتون رو بدونم

اگه نباشه جاش خالی می مونه worya_sh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    سنندج

پيش فرض

اگه می تونی پس بده یکی از اون 2 مدل که گفتم بگیر.
    Last edited by worya_sh; 09-03-2007 at 20:37.

کاربر فعال کلوپ گوشی ها mahyarSAMSUNG's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    تهران - درقرمزـه

پيش فرض

پس که نمیشه داد .
    ولی دیگه اون طوری هم که میگید نیستا . بلاخره رم هم مهمه این رو هم خودم میدونم . ولی من که میخواستم 130 تومن بدم یه کارت 7600 256 . خوب یه 7600 512 گرفتم . حالا درسته این point of view از گیگا و ... پایین تره ولی دیگه اونقدر هم پاین نیست من دارم از اجرای بازیها روی این کار کف میکنم .

حـــــرفـه ای Lord_theOne's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    بچه بوشهرم

پيش فرض

البته كارت قوي كه هست ولي يكم بازيها پردازششون بره بالا كم مي اورد و اينهم بگم كه بازي را بايد توي تنظيمات گرافيكيش همه را HiGH و رزروشن را بالا ببري و Antialias بازيها كه جديدا دارند را بالا بببري تا آخرين حد
    Point Of View يك برد متوسط هست

اگه نباشه جاش خالی می مونه rax's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2005

پيش فرض

پس که نمیشه داد .
    ولی دیگه اون طوری هم که میگید نیستا . بلاخره رم هم مهمه این رو هم خودم میدونم . ولی من که میخواستم 130 تومن بدم یه کارت 7600 256 . خوب یه 7600 512 گرفتم . حالا درسته این point of view از گیگا و ... پایین تره ولی دیگه اونقدر هم پاین نیست من دارم از اجرای بازیها روی این کار کف میکنم .
    میدونی الان مشگل کجاست..؟ مشگل اینجاست که یکی میره ماششین بخره..قبلا ژیان داشته یهو پیکان میخره کفش میبره...هر کس هم بهش بگه الان تو این دوره زمونه با 7 میلیون بهت ال 90 میدن چرا پیکان خریدی میگه خو پیکان 1800 سیسی هستش و ال 90 1400 سی سی....

حافظه تو کارتهای زیر 200 تومن به هیچ عنوان نقشی تو اجرای بهتر و بدتر بازی نداره..فقط و فقط سرعت مموری موثره و سرعت و نوع هسته..

بهترین کارت هم بیشتر از 100 میلیون بار گفتم بهت ( یکی نیست بگه چرا میگی اخه؟ تو میدونی اینا کار خودشون رو میکنن) Palit 7600GS DDR3 256MB بود با حدود 110 تومن قیمت..دقیقا 2 برابر قویتر از این اشغالی که الان داری...

حـــــرفـه ای Actros's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    تهران-کرمانشاه

پيش فرض

میدونی الان مشگل کجاست..؟ مشگل اینجاست که یکی میره ماششین بخره..قبلا ژیان داشته یهو پیکان میخره کفش میبره...هر کس هم بهش بگه الان تو این دوره زمونه با 7 میلیون بهت ال 90 میدن چرا پیکان خریدی میگه خو پیکان 1800 سیسی هستش و ال 90 1400 سی سی....

حافظه تو کارتهای زیر 200 تومن به هیچ عنوان نقشی تو اجرای بهتر و بدتر بازی نداره..فقط و فقط سرعت مموری موثره و سرعت و نوع هسته..

بهترین کارت هم بیشتر از 100 میلیون بار گفتم بهت ( یکی نیست بگه چرا میگی اخه؟ تو میدونی اینا کار خودشون رو میکنن) Palit 7600GS DDR3 256MB بود با حدود 110 تومن قیمت..دقیقا 2 برابر قویتر از این اشغالی که الان داری...
    کاملا تایید میشه

تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    تهران - درقرمزـه

پيش فرض

این کارتی که توی گفتی رو من پیدا نکردم وگرنه من از دی دی ار 3 خوشم میاد تازه از ارزونیش معلومه که یه جیزیش هست چون دی دی آر 3 زیر 170 تومن نیست .
    من یه کارت دیگه دیدم که برد ام اس آی داشت که یارو بهم گفت 256 بیت خواستم اونو بگریم که خلاصه موندم چکار کنم .

تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    تهران - درقرمزـه

پيش فرض

حالا درباره این کارت نظرتون چیه البته من نگرفتم برای یکی دیگه میخوایم بگیرم .

asus 512m ddr2 7600gs

150 تومن

تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    بچه بوشهرم

پيش فرض

اشتباه نكن يكم ديه روش پول بگذار 7600gt بگير 256mb و Ddr3 بگير كه خيالت راحت باشه توي بازي

تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    تهران - درقرمزـه

پيش فرض

اخه باور کن برای من نیست و اون هم همین قدر پول داره یعنی اصلا میخواست همین کارت رو که 256 بود رو با 135 تومن بخره دیگه زور زد کردش 150 تومن . یعنی خوب ؟؟؟؟ از این ماله خودم قوی تره ؟؟

تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    بچه بوشهرم

پيش فرض

خوب پولشو بده يك 7600gs بگيره با 256mb بهتر است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •