تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 42 از 44 اولاول ... 3238394041424344 آخرآخر
نمايش نتايج 411 به 420 از 434

نام تاپيک: ◄◄ معــرفــی و درخــواســت کــتابـــها و منــابــع کمــک آمــوزشــی ریــاضــیــات ►►

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

یه جزوه با نام محاسبات عددی ضمیمه شد اگر لازمه چند تا کتاب درباره آنالیز عددی هم هست اینجا اعلام کنید تا لینک گذاشته بشه .

این پست هم یه کتاب درباره آنالیز عددی [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    سلام
    راستش من از pdf رو ی اینترنت خودنن برام سخت هست
    محاسبات عددی درس اختیاری هست برای ما
    خیلی هم استاد بهمون پیچیده و سخت درس نداده
    روش ها رو درس داده و وارد جزئیات نشده
    یک کتاب فوق العاده ساده میخوام که مثال حل کرده باشه دستمون روان بشه
    همین

حـــــرفـه ای sansi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

سلام
    راستش من از pdf رو ی اینترنت خودنن برام سخت هست
    محاسبات عددی درس اختیاری هست برای ما
    خیلی هم استاد بهمون پیچیده و سخت درس نداده
    روش ها رو درس داده و وارد جزئیات نشده
    یک کتاب فوق العاده ساده میخوام که مثال حل کرده باشه دستمون روان بشه
    همین
    كتابي رو نمي تونم بهتون معرفي كنم اما اين دو جزوه شايد بتونه كمي بهتون كمك كنه.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

3. این کاربر از sansi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Abolfazl-Star's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    QOM

پيش فرض

سلام دوستان دنبال کتابی هستم که ریاضیات رو از پایه تا مقاطع بالاتر به صورت کامل توضیح داده باشه

حـــــرفـه ای kvhsade's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2012
    محل سكونت
    زير آسمون خدا

پيش فرض

سلام دوست گرامی شاید کتابی با ویزگی که شما بیان فرمودی پیدا نشه ببینید بستگی داره شما به چه مطالبی نیاز داشته باشی مثلا اگر در سطح دبیرستان باشه تقریبا همه کتابهای در این سطح اگر هم از پایه شروع کنند نهایتش تا همون سال آخر دبیرستان را پوشش میدن بعد از آن مطالب در سطح ریاضیات عمومی دانشگاه شروع میشه که مطالبش غالبا برای همه رشته یکسان است و شامل تابع و حد و پیوستگی و مشتق و کاربرد مشتق و بحث انتگرالها (معین و نامعین ) است
    خب حالا اگه شما در همون سطح دبیرستان کتاب بخای همونطور که گفتم نهایتش میره تا سال آخر دبیرستان و اگر کتاب در سطح ریاضی دانشگاه بخای پیش شرطش اینه که ریاضی دبیرستان را بلد باشی
    پس اگر به دنبال کتاب هستی اول باید بدونی نیازت در چه سطحی است؟
    میدونی عمده مشکل کسانی که مثلا بعد دبیرستان وارد دانشگاه میشن این است که ریاضیات دبیرستان را خوب یاد نگرفتن و حالا میخان یکجا همه اون کاستی ها را جبران کنند که این کار خیلی سختی است

6. 3 کاربر از kvhsade بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Abolfazl-Star's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    QOM

پيش فرض

سلام دوست گرامی شاید کتابی با ویزگی که شما بیان فرمودی پیدا نشه ببینید بستگی داره شما به چه مطالبی نیاز داشته باشی مثلا اگر در سطح دبیرستان باشه تقریبا همه کتابهای در این سطح اگر هم از پایه شروع کنند نهایتش تا همون سال آخر دبیرستان را پوشش میدن بعد از آن مطالب در سطح ریاضیات عمومی دانشگاه شروع میشه که مطالبش غالبا برای همه رشته یکسان است و شامل تابع و حد و پیوستگی و مشتق و کاربرد مشتق و بحث انتگرالها (معین و نامعین ) است
    خب حالا اگه شما در همون سطح دبیرستان کتاب بخای همونطور که گفتم نهایتش میره تا سال آخر دبیرستان و اگر کتاب در سطح ریاضی دانشگاه بخای پیش شرطش اینه که ریاضی دبیرستان را بلد باشی
    پس اگر به دنبال کتاب هستی اول باید بدونی نیازت در چه سطحی است؟
    میدونی عمده مشکل کسانی که مثلا بعد دبیرستان وارد دانشگاه میشن این است که ریاضیات دبیرستان را خوب یاد نگرفتن و حالا میخان یکجا همه اون کاستی ها را جبران کنند که این کار خیلی سختی است
    سلام دوست من ممنون بابت توضیحات

راستش همه حرفاتون رو تایید میکنم

الان من از بهمن رشته مدیریت صنعتی رو شروع میکنم از اونجایی که این رشته زیاد با ریاضیات کار داره میخوام

تمام نکاتی که از سالای قبل ( دبیرستان ) تا دانشگاه رو بلد نیستم رو توضیح داده باشه حالا مهم نیس چند کتاب میخواد باشه

ممنون میشم معرفی کنید

حـــــرفـه ای kvhsade's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2012
    محل سكونت
    زير آسمون خدا

پيش فرض

یک کتابی بود از انتشارات علوی یک جلدی بودبه نام (ریاضیات کنکور فنی مهندسی و ریاضی) تقریبا میشه گفت خیلی از مطالب را پوشش داده البته اینی که میگم برای چند سال پیش بود حتما الان چاپ جدیدش هست انتشارات مبتکران هم از این جور کتابها داره کلا خیلی از موسساتی که در زمینه کتابهای کمک موزشی فعالیت دارند از این جور کتابها دارند خودت باید سعی کنی قبل از خرید کتابها را ببینی تا متوجه بشی که چقدر بدردت میخوره
    موفق باشی

9. 2 کاربر از kvhsade بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

11. این کاربر از V E S T A بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

درود
    ١ کتاب ریاضی میخواستم که سطح درسی در سطح ١ دبیرستان و ٢ دبیرستان باشه اما به زبان انگلیسی

با سپاس

داره خودمونی میشه zarei175's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    mahshahr

پيش فرض *** پیدا کردن لینک دانلود کتابی بسیار ارزشمند ***

سلام دوستان
    این کتاب خیلی برای من ارزشمنده. اگه کسی بتونه لینک دانلودی ازش پیدا کنه، بسیار ممنونش خواهم شد...

Last edited by sansi; 01-02-2014 at 13:04. دليل: حذف قسمت خلاف قوانين (خريد و فروش ممنوع است.)

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2014

پيش فرض

با سلام به همه دوستان.من کتاب حل المسائل حساب دیفرانسیل و انتگرال جورج توماس جلد اول قسمت دوم را میخواستم لطفا اگه کسی داره برای دانلود بزاره
    با تشکر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •