تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 34 از 44 اولاول ... 24303132333435363738 ... آخرآخر
نمايش نتايج 331 به 340 از 434

نام تاپيک: ◄◄ معــرفــی و درخــواســت کــتابـــها و منــابــع کمــک آمــوزشــی ریــاضــیــات ►►

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

سلام
    من دوکتاب حساب دیفرانسیل و انتگرال توماس زیر رو خریدم

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حالا موندم حل المسائل ای کتابا کدومه؟ (برای خرید میخوام)

لطفا راهنمایی کنید.

کاربر فعال انجمن ریاضیات hts1369's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

سلام
    من دوکتاب حساب دیفرانسیل و انتگرال توماس زیر رو خریدم

حالا موندم حل المسائل ای کتابا کدومه؟ (برای خرید میخوام)

لطفا راهنمایی کنید.
    بنظرم دانلود کنی بهتره
    فراونه
    کتاب توماس دو جلد ولی جلد اولش دو قسمت داره (یعنی در حقیقت جلد اول خودش دو جلده) برا شما هم اینطوری هست؟

آخر فروم باز Sha7ab's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    Airstrip One

پيش فرض

من میخوام یه سری مباحث ریاضی رو از اول یاد بگیرم. مثل مشتق، انتگرال، سری فوریه، اعداد مختلط. به نظرتون از چه کتابی شروع کنم که پایه باشه؟

آخر فروم باز SuperSt@r's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    نيوكمپ

پيش فرض

من میخوام یه سری مباحث ریاضی رو از اول یاد بگیرم. مثل مشتق، انتگرال، سری فوریه، اعداد مختلط. به نظرتون از چه کتابی شروع کنم که پایه باشه؟

فك ميكنم همون كتاباي توماس مناسب باشن

ناظر انجمن زبان pro_translator's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

سلام دوستان...

من ترم ۲ رشته‌ی برق (الکترونیک) هستم... برای ریاضی ۲ چه کتابی رو پیشنهاد می‌کنین؟

من کتاب Thomas رو گرفتم ولی ازش خوشم نیومد... Louis Leithold چطوره؟ خودم تصادفا کتاب Silverman رو توی کتابخونه دیدم به نظرم جالب اومد... فکر می‌کنین مناسب من باشه؟ اگه نه خودتون یه کتاب معرفی کنین...

+ کتاب Apostol چطوره؟ شنیدم سطحش خیلی بالاست...

-----------------------------

لطف کنین یه کتاب خوب هم برای معادلات دیفرانسیل معرفی کنین... (ترجیحا ترجمه باشه تا تالیفی...)

ممنون...

تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

سلام دوستان...

من ترم ۲ رشته‌ی برق (الکترونیک) هستم... برای ریاضی ۲ چه کتابی رو پیشنهاد می‌کنین؟

من کتاب Thomas رو گرفتم ولی ازش خوشم نیومد... Louis Leithold چطوره؟ خودم تصادفا کتاب Silverman رو توی کتابخونه دیدم به نظرم جالب اومد... فکر می‌کنین مناسب من باشه؟ اگه نه خودتون یه کتاب معرفی کنین...

-----------------------------

لطف کنین یه کتاب خوب هم برای معادلات دیفرانسیل معرفی کنین... (ترجیحا ترجمه باشه تا تالیفی...)

ممنون...
    اپوستل سطحش بالاتر از این یکی کتابهاست ولی نه خیلی بالاتر یه سری مباحث رو هم داره که تو ایران جزوه مباحث ریاضی 2 نیست مثله ماتریس دترمینان بردار ویژه و...
    مزیت لیتهلد نسبت به بقیه ی کتابها اینه که برا کسایی نوشته شده که رشته ی اصلیشون ریاضی نیست (استاد مفیدی اینطوری میگفت) با زبون ساده تری هم گفته.
    در کل اینها تمامشون کتابهای خیلی خوبی هستن ولی چون سلیقه ها فرق میکنه هر کسی از یکی بیشتر خوشش میاد.
    یه کتاب هم اقای نیکوکار و یمینی نوشتن برا ریاضی 2 سطحش از این یکی کتابها بالاتر هست خیلی هم مثال حل کرده از طرفی منابعش همین کتابهاست که شما گفتین اونهم کتاب خوبی هست.

7. این کاربر از hts1369 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

اپوستل سطحش بالاتر از این یکی کتابهاست ولی نه خیلی بالاتر یه سری مباحث رو هم داره که تو ایران جزوه مباحث ریاضی 2 نیست مثله ماتریس دترمینان بردار ویژه و...
    مزیت لیتهلد نسبت به بقیه ی کتابها اینه که برا کسایی نوشته شده که رشته ی اصلیشون ریاضی نیست (استاد مفیدی اینطوری میگفت) با زبون ساده تری هم گفته.
    در کل اینها تمامشون کتابهای خیلی خوبی هستن ولی چون سلیقه ها فرق میکنه هر کسی از یکی بیشتر خوشش میاد.
    یه کتاب هم اقای نیکوکار و یمینی نوشتن برا ریاضی 2 سطحش از این یکی کتابها بالاتر هست خیلی هم مثال حل کرده از طرفی منابعش همین کتابهاست که شما گفتین اونهم کتاب خوبی هست.
    خیلی ممنون...
    لویی لایت‌هولد رو دارم و چند صفحه هم ازش خونده‌ام... کتاب خوبیه ولی همونطور که گفتم کتاب Silverman خیلی بیشتر نظرم رو جلب کرد... (قضیه‌ی عام و خاصش چیه؟) شما این کتاب رو خونده‌این؟
    اگه کتاب‌های ترجمه به دردم نخورد کتاب دکتر نیکوکار رو تهیه می‌کنم... خیلی ممنون...
    Last edited by pro_translator; 26-02-2012 at 11:57.

تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

خیلی ممنون...
    لویی لایت‌هولد رو دارم و چند صفحه هم ازش خونده‌ام... کتاب خوبیه ولی همونطور که گفتم کتاب Silverman خیلی بیشتر نظرم رو جلب کرد... (قضیه‌ی عام و خاصش چیه؟) شما این کتاب رو خونده‌این؟
    اگه کتاب‌های ترجمه به دردم نخورد کتاب دکتر نیکوکار رو تهیه می‌کنم... خیلی ممنون...
    خواهش میکنم
    شما هر کدوم از این کتابها رو بخونی (ولی خوب بخونی) میتونی ریاضی 2 رو یاد بگیری و بی شک نمره ی خوبی هم میگیری من کتاب سیلورمن رو کمی خوندم بدیش اینه که در مورد حد های چندگانه دو سه صفحه بیشتر توضیح نداده
    در مورد عام خاصش چیزی نمیدونم (برا خودمم سواله که یعنی چی)
    بنظرم شما یکی از این کتابها رو بخر بقیه رو از کتاب خونه بگیر و بخون.
    pdf تمام این کتابها و حل المسائلشون تو اینترنت گیر میاد شما اونها رو دانلود کن و بخون درسته زبونشون انگلیسی هست ولی خیلی راحت میشه فهمید.
    کتاب حساب دیفرانسیل استوارت تو دنیا پرفروشترین کتاب در این زمینه هست اون رو حتما دانلود کن و بخون

10. این کاربر از hts1369 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای davy jones's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    کشتی مرد هلندی

پيش فرض

البته من همه ی کتابهای آموزش ریاضیات دانشگلهی رو ندیدم ولی تجربه ی شخصیم میگه که سطح کتاب calculus نوشته جیمز استوارت به نظرم از بقیه بالاتره. ولی همونطور که دوستمون هم اشاره کردن میشه گفت که تقریبا تفاوتی نمیکنه که شما از روی کدوم کتاب بخونین. مهم اینه که بالاخره یه کتاب رو در این زمینه بخونین و تمرینهاش رو حل کنین.

موفق باشین.
    90/12/7

12. این کاربر از davy jones بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

خواهش میکنم
    شما هر کدوم از این کتابها رو بخونی (ولی خوب بخونی) میتونی ریاضی 2 رو یاد بگیری و بی شک نمره ی خوبی هم میگیری من کتاب سیلورمن رو کمی خوندم بدیش اینه که در مورد حد های چندگانه دو سه صفحه بیشتر توضیح نداده
    در مورد عام خاصش چیزی نمیدونم (برا خودمم سواله که یعنی چی)
    بنظرم شما یکی از این کتابها رو بخر بقیه رو از کتاب خونه بگیر و بخون.
    pdf تمام این کتابها و حل المسائلشون تو اینترنت گیر میاد شما اونها رو دانلود کن و بخون درسته زبونشون انگلیسی هست ولی خیلی راحت میشه فهمید.
    کتاب حساب دیفرانسیل استوارت تو دنیا پرفروشترین کتاب در این زمینه هست اون رو حتما دانلود کن و بخون
    خیلی ممنون...

PDF: من کتاب Calculus تالیف Ron Larson رو دارم واقعا کتاب فوق‌العاده‌ای هست... از پراستفاده‌ترین کتاب‌های آموزش حساب دیفرانسیل و انتگرال در جهان هست و من ترجمه‌های چینی و اسپانیایی و پرتغالی این کتاب رو دیده‌ام... راجع به [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تحقیق کنین متوجه می‌شین... [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هم فهرست کتاب‌هایی که تالیف کرده... تنها بدیش اینه که من حوصله‌ام نمی‌گیره از توی کامپیوتر کتاب بخونم...

//

امروز سر کلاس استادمون از بین این هم کتاب دست گذاشت روی استوارت و گفت که این کتاب کامل نیست و چند سرفصل کم داره!

کتاب‌هایی که خودش معرفی کرد به ترتیب این‌هان:

۱. سیلورمن / ۲. توماس / ۳. آدامز / ۴. دکتر نیکوکار (۲ جلد) / ۵. کتاب‌های پیام نور (رشته‌های مهندسی و علوم پایه) / ۶. دکتر شهشهانی / ۷. جلد اول و دوم هر کتابی با عنوان ریاضی عمومی / ۸. جلد اول هر کتابی با عنوان حساب دیفرانسیل و انتگرال ۹. ریاضیات عمومی (پیشرفته) (Shaum's Outlines) (برای تمرین)

کلا پیش‌نیازهامون رو اینطوری تعریف کرد:

۱. اعداد مختلط / ۲. مختصات قطبی / ۳. توابع حقیقی / ۴. رسم نمودار / ۵. توابع خاص، مثلثاتی، نمادی، هذلولی و مفهوم آن‌ها / ۶. حد و روش‌ها و مفهوم‌های آن + پیوستگی / ۷. مفهوم مشتق و کاربرد آن / ۸. دیفرانسیل / ۹. قضایای مشتق + قواعد مشتق

مباحثی هم کا باید کار بشه:

۱. انتگرال + مفهوم / ۲. قضایای انتگرال / ۳. روش‌های انتگرال‌گیری / ۴. انتگرال معین / ۵. کاربردهای انتگرال / ۶. انتگرال ناسره یا غیرعادی / ۷. سری‌ها + سری‌های نامتناهی / ۸. ارتباط انتگرال ناسره و سری‌های متناهی

من کتاب آدامز رو ندیده‌ام... چجوریه؟

14. این کاربر از pro_translator بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •