تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 17 اولاول 123456713 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 162

نام تاپيک: جدید ترین نرم افزارها در رابطه با طراحی وب

پروفشنال hoseinquest's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2004
    محل سكونت
    خودم ‌اينجا‌ قلبم ‌بين‌الحرمين

پيش فرض

سلام نستا
    اتفا قا من این برنامه رو استفاده کردم و خیلی عالیه اما کارکردش کمی مشکله قبول داری؟
    برای همین اونو معرفی کردم.

آخر فروم باز Nesta's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

سلام دوست عزیز نه اتفاقا ظاهرش شاید اینطوری به نظر بیاد یا این که چون فول نیست مثلا بعضی‌ از امکانات رو شما نداری و گر نه چیز پیچیده ای نداره .
    بهترین و عالی‌ ترین و خفن ترین برنامه کلا برای فلش که من دیدم که 3 سوت هم میتونی‌ باهاش کار کنی‌ و کلی‌ هم کاربرد داره و کلی‌ هم الگو داره و کارش حرف نداره برنامه Flash4d v4.0 and v3.0 hast .
    حالا مشگل کجاست مشگل اینجاست که نسخه 3 این برنامه کم گیر میاد و حجمش هم 33مگ اینطور ها باید باشه ولی‌ کرکش هست ،حالا نسخه 4 که الان همجا هست و همه سایت هائی‌ که لینک گزشتند از سایت منبع گزشتند که اون سایت هم متاسفانه لینک نسخه 4 رو گذشته الان من 5 ماه یا 6 ماه که دنبال کرک این برنامه می‌گردم شما اگه بگی‌ یک جا نبود که نبود .مگه بگردی نسخه 3 رو گیر بیاری که هم کرک هم سریال هست.

تاريخ عضويت
    Dec 2004
    محل سكونت

پيش فرض

سلام
    موضوع خوبی مطرح کردی
    من سعی میکنم که حجم برنامه های معرفی کم باشه
    ضمنا دسد همتون درد نکته ای تاپیک یکی از پربیننده ترینهاست
    بزودی برنامه جدید رو معرفی میکنم

تاريخ عضويت
    Dec 2004
    محل سكونت

پيش فرض

سلام
    لطفا عزیزان دیگه هم نظر بدن

تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

سلام دوستان منم می‌خوام یک برنامه فلش خوب معرفی‌ کنم .
    Flash Decompiler 2.0.0.231
    گاهی اوقات که میریم توی بعضی از سایتها و فلشهای بالاشو میبینیم با خودمون میگیم کاش میشد این فلش مثلا این نوشته کوچیک پایینشو نداشت و من میگذاشتمش توی سایت خودش یا اینکه کاش فلان جای این فلش اینجوری نبود تا میشد ازش استفاده کنم . خوب میخواین خودتون دوبراه ویراششون کنید ؟ این برنامه یکی از بهترین و مطمئنترین راها هست . میتونید کل قابلیهتهاشو در ادامه متن ببینید .
    امروزه فايلهاي Flash با فرمت SWF از پر كاربردترين فرمتهاي اينترنتي و تبليغاتي ميباشد كه بسيار مورد استفاده قرار ميگيرد . حالا در نظر بگيريد كه شما يك فايل SWF در دست داريد ! چگونه ميتونيد محتويات درونش كه ميتونه شامل آهنگها و تصاوير و متون بكار رفته و بسيار مفيد باشد رو در بياريد و ازشون استفاده كنيد؟ Flash Decompiler محصولي از سري محصولات شركت Eltima است كه براي خارج كردن تمامي منابع و Resource هاي يك فايل فلش SWF يا به عبارتي كرك كردن آن ، مورد استفاده قرار ميگيره! توسط ابزارهاي گوناگون و محيط زيبا و آشنايي كه داره به كاربر كمك ميكنه كه به آسوني و در كمترين فاصله ي زماني بتونه فايل SWF خودش رو Decompile كنه. از ويژگيهاي ديگر اين نرم افزار متيونم به تبديل فايلهاي SWF به FLA ( فرمت اصلي نرم افزار ماكرومديا فلش كه قابل ويرايش ميباشد) ، مجهز بودن به يك Projector ( نرم افزاري براي اجرايي كردن فايل هاي فلش) و Compressor براي فشرده سازي و كم كردن حجم فايلهاي فلش اشاره كنم . اين نرم افزار ميتونه تمامي مراحل كار رو قبل از ذخيره كردن به صورت پيش نمايش نشون بده . همچنين از لحاظ ظاهري بسيار زيبا و توانايي پشتيباني Skin هاي مختلف رو داراست و چندين زبان رايج دنيا رو پشتيباني ميكنه!همچنين اين نرم افزار با تمامي نسخه هاي ويندوز سازگاري دارد

تاريخ عضويت
    Dec 2004
    محل سكونت

پيش فرض

خیلی ممنون نستا جان

تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

سلام خواهش می‌کنم
    یکی‌ دیگه از بهتری برنامه ها یه فلش.

Flash Optimizer

يک نرم افزار خوب و بسيار مفيد براي تمامي Webmasterها و طراحان وب و طراحان حرفه اي Flash و هر کسي که تا به حال با اين محصول شرکت ماکرومديا کار کرده باشه هستش! اين برنامه با کارهايي که روي فايل Swf شما انجام ميده تا 60 الي 70 % حجم فايل فلش رو پايين مياره!!! بر خلاف ساير برنامه هاي مشابه Flash Optimizer تنها به يک قسمت بسنده نميکنه و بلکه تمام فيلم فلش شما رو تحت کنترل قرار ميده و روي تک تک اجزاش براي پايين آوردن حجم اثر غير محسوسي ميذاره! اين نرم افزار با بهينه سازي مسير ها . منحني ها و Z-Buffer ها و فونتها و .... حجم فايل فلش رو کم ميکنه و همچنين سرعت بالاي برنامه از خواص خوب اون هست! زبانهاي زيادي رو پشتيباني ميکنه و تقريبا با تمامي ويندوزها سازگاره! Flash Optimizer

داره خودمونی میشه alisadeghi1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    TehraN

پيش فرض

من یه سایت توپ میشناسم که پر برنامه در زمینه وب هست
    همه برنامه هاشم مال خودشه
    بعضی ها شم کرک داره
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    من خودم اسکریپت xp شو کرک کردم
    خیلی باحاله
    حتما برید ببینید

حـــــرفـه ای mehdi87's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2005
    محل سكونت
    87

پيش فرض

adobe golive !

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط Nesta
    سلام دوست عزیز دستت درد نکنه من ولی‌ خیلی‌ بهتر از این رو مد نظرم بود اینا نسبت به این خوب نیستند امتحان کنین ولی‌ متاسفانه فول نیستند .
    Flashation Flash Web Menu Builder :oops:
    سلام
    خب نستا جان لطف ميكردي و لينك دانلودش را هم ميزاشتي
    در ضمن به نظر من هم اگه اين تاپيك sticky بشه خيلي خوبه

ساسر جان اگه ميشه در مورد Visual Color Picker يكم توضيح بده
    با تشكر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •