تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 614 از 616 اولاول ... 114514564604610611612613614615616 آخرآخر
نمايش نتايج 6,131 به 6,140 از 6155

نام تاپيک: ✔ نظام وظیفه و شرایط ادامه ی تحصیـل مشمولان || معافیت ها در پست اول و دوم

ناظر فوتبال خارجی و مسابقه و سرگرمی Reza31001's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

من منظورتون رو از اینکه میگین زود انصراف دادم متوجه نمیشم
    با این حال شرایط همون هست
    شما هم برای اینکه خیالتون راحت بشه و مطمئن بشید (شاید جوابی که من دادم هم کامل نباشه) همین فردا صبح برید به نزدیکترین پلیس 10+ و وضعیت رو بگین

خلاصه سوالتون هم میتونه این باشه: ورودی سال فلان مقطع کارشناسی بودم 25 مرداد پارسال انصراف دادم اگه مجدد کنکور بدم و قبول بشه میتونم از اول مهر برم دانشگاه یا نه؟

کاربر فعال شبکه اینترنت و سرویس های آنلاین
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

سلام ، ممنون جواب دادین،والا بخدا خیلی سر در گم هستم،
    این همه تلاشم داره به هدر میره، میدونم وظیفه ی پاسخ گویی ندارین ولی کمک کردن که جرم نیست،
    راستش من از وقتی فهمیدم زود انصراف دادم تمرکزمو از دست دادم ، میتونم ازتون درخواست کنم که
    با این شماره تماس بگیرید یا یه اس بدین من خودم تماس میگیرم شرایطمو کامل شرح میدم شما راهنماییم کنید؟
    09013738653/ بخدا قسم موردیه که هیچ جا جواب درس حسابی بهم ندادن و واقعا لب تیغم ،
    شما اول بگید هدفتون چیه؟

آیا میخاین دوباره کنکور سراسری بدید ؟اگر اینطوری میخاین باید داانشگاه تاریخ انصرافتون رو قبل از اسفند 96 به وزارت علوم اعلام کنه تا دوباره بتونید کنکور سراسری شرکت کنید.اینها رو تو اینترنت و تو خود دفترچه کنکور سراسری نوشته.اما اون چیزی که خوندم اینه که نباید زیاد تو دانشگاه بمونید و بعدش انصراف بدید.یعنی جوری نباشه که مثلا 70 واحد پاس کنید که مدرک کاردانی بهتون تعلق بگیره چون اون وقت نظام وظیفه گیر میده و به شما اجازه دوباره کنکور دادن نمیده

اگر هدفتون سربازی،رفتن احتمال زیاد با همون مدرک دیپلم باید سربازی برید چون مدرک دانشگاهی ندارید

در آغاز فعالیت rezabagher's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2017

پيش فرض

با سلام،آیا میشه در دوران سربازی ادامه تحصیل داد برای ورود به دانشگاه؟در ضمن با یک سال غیبت!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2016

پيش فرض

سلام. من فارغ التحصیل ارشد هستم و الان حین خدمت که دوماه ونیم میگذره.
    میخام یکی دوتا پروژه کسری خدمت بگیرم و بعلاوه شیش ماه کسری بسیج عملا خدمتی برام نمیمونه اما مشکل اینجاست که گرفتن پروژه زمان بره. یعنی شاید هفت ماه طول بکشه.
    سوالم اینه میتونم یه دانشگاهی بعنوان کارشناسی یک رشته دیگه بدون کنکور (الانم که ورودی بهمنه) ثبتنام کنم و ایست خدمتی بزنم بعدش برم دنبال کارهای پروژه و بعد کسری خدمت پروژم رو ثبت نظام وظیفه کنم و بعد از دانشگاه انصراف بدم و کارهای پایان خدمتمو انجام بدم؟؟؟
    سپاس خیلی فراوان

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2018

پيش فرض من دانشجو هستم میخوام برم سربازی...

سلام،
    من دانشجوی پیام نور هستم و میخوام برم سربازی... کلا واحد های زیادی پاس نکردم (10 واحد). میخواستم بپرسم چطوری باید برم خدمت؟ اول باید انصراف بدم؟ یا باید برم اداره پست؟ یا پلیس +10؟
    ممنون...
    Last edited by JarHead; 19-01-2018 at 19:42.

پروفشنال moh72's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2010
    محل سكونت
    اردبیل

پيش فرض

سلام،
    من دانشجوی پیام نور هستم و میخوام برم سربازی... کلا واحد های زیادی پاس نکردم (10 واحد). میخواستم بپرسم چطوری باید برم خدمت؟ اول باید انصراف بدم؟ یا باید برم اداره پست؟ یا پلیس +10؟
    ممنون...
    آره فکر کنم باید انصراف بدی، کلا باید کارت با دانشگاه تموم بشه یا تموم کنی یا انصراف بدی. برو پلیس +10 ازشون بپرس دقیقا چی میخوان احتمالا یه نامه از دانشگاه بگن بیار همش کلا یه روز وقت میگیره. با اداره پستم کاری نداری.

7. این کاربر از moh72 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

دوستان من اعزام بدون غیبت اول اسفند دارم
    الان دانشگاه تکمیل ظرفیت قبول شدم ارشد و برای معافیت تحصیلی اقدام کردم منتها با اینکه تو سیستم غیبت ندارم موقع درخواست میزنه به دلیل غیبت درخواست رد میشه
    نظام وظیفه شهرمون میگه باید درخواست توجیه بزنی تا اصلاح کنن منتها چند هفته طول میکشه و چون تاریخ اعزامت میگذره میری تو غیبت
    کسی از دوستان تا حالا با این مشکل روبرو شده؟ چیکارش کنم؟
    ممنون

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

اگه نباشه جاش خالی می مونه Hossein_128's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

دوستان بعد از فارغ التحصیلی اگه حالا حالا نرم دنبال مدرک موقت لیسانسم، بعد از ۱۰ - ۲۰ سال دیگه برم مدرکمو بهم میدن؟؟ نابودش نمیکنن؟ (برای دانشگاه پیام نور)

ناظر انجمن آموزش عالی Alireza SM's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

دوستان من اعزام بدون غیبت اول اسفند دارم
    الان دانشگاه تکمیل ظرفیت قبول شدم ارشد و برای معافیت تحصیلی اقدام کردم منتها با اینکه تو سیستم غیبت ندارم موقع درخواست میزنه به دلیل غیبت درخواست رد میشه
    نظام وظیفه شهرمون میگه باید درخواست توجیه بزنی تا اصلاح کنن منتها چند هفته طول میکشه و چون تاریخ اعزامت میگذره میری تو غیبت
    کسی از دوستان تا حالا با این مشکل روبرو شده؟ چیکارش کنم؟
    ممنون

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
    احتمالا در ثبت مدارکتون توی سیستم نظام وظیفه مشکلی به وجود اومده مثل تاریخ اخذ مدرک و تاریخ معرفی و اعزام و ... که براتون غیبت ثبت شده. فقط خود نظام وظیفه میتونه درستش کنه اگه مطمعنین غیبت ندارین بهشون بگین من غیبت ندارم و قرار نیست چیزی رو توجیه کنم اگه لازم شد از بازرسی نیروی انتظامی اقدام کنین.

- - - Updated - - -

دوستان بعد از فارغ التحصیلی اگه حالا حالا نرم دنبال مدرک موقت لیسانسم، بعد از ۱۰ - ۲۰ سال دیگه برم مدرکمو بهم میدن؟؟ نابودش نمیکنن؟ (برای دانشگاه پیام نور)
    نه هروقت برین بهتون میدنش.

11. 2 کاربر از Alireza SM بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2016

پيش فرض

درود
    تتو مشکلی ایجاد میکنه؟ قبل از خدمت و در حین خدمت اگر بزنیم. لطفا پاسخ بدید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •