تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 606 از 616 اولاول ... 106506556596602603604605606607608609610 ... آخرآخر
نمايش نتايج 6,051 به 6,060 از 6155

نام تاپيک: ✔ نظام وظیفه و شرایط ادامه ی تحصیـل مشمولان || معافیت ها در پست اول و دوم

ناظر انجمن آموزش عالی Alireza SM's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

این فقط یه مورد بوده که مهندس اومده پزشکی بخونه با اطلاعات محدودی که دارم نباید بهش بگیم هجوم
    این در بین رتبه های تک رقمی یه مورد بوده که شما مشاهده کردین و چون باهاش مصاحبه کردن ازش مطلع شدین. یکی از شاگردان خودم که دانشجوی فارغ التحصیل بود امسال رتبه 3000 آورد و میره پزشکی سراسری یا آزاد.
    تا الان هم دانشجوی فارغ التحصیل و دانشجوی انصرافی یا در آستانه انصراف زیاد ثبت نام داشتم برای مشاوره کنکور96. تازه اینا همگی کسایین که احساس نیاز به مشاوره داشتن، اکثر دانشجوها و فارغ التحصیلان دانشگاهی هیچ نیازی به مشاوره ندارن و خودشون میرن کتاب های کمک آموزشی میخرن و میشینن میخونن و قبول هم میشن.

- - - Updated - - -

میتونم همون ترم اول انصراف بدم؟
    بله میتونین. مشکلی نیست فقط حتما باید ثبت نامتون تکمیل شده باشه و معافیت تحصیلی صادر شده باشه و کارت دانشجویی دریافت کرده باشین

2. 2 کاربر از Alireza SM بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    صفر و یک

پيش فرض

سلام اگر کسی پدرش چند سالی حبس داشته باشه میتونه معافیت بگیره ؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه SaЁeD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

دوستانی که فارغ التحصیل میشن و یک سال مهلتشون همون یک سال تحصیلیه.یعنی تا اخر شهریور سال بعد از فارغ التحصیلی معافیت دارند. فقط جهت اطلاع برای دوستان.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

دوستان من ورودی ۸۹ هستم و سنواتم این ترم تموم شد
    سه واحدم مونده..درخواست سنوات بدم نظام وظیفه ممکنه موافقت نکنه؟بعد برای ادامه تحصیل مشکلی نیست که تو سنوات ارفاقی درسم تموم میشه؟
    ممنون

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2015

پيش فرض

سلام برای مشمولان خدمت در مقطع دیپلم تا پایان چن سالگی مجاز به تحصیل برای اخذ دیپلم هستند؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2016

پيش فرض

سلام دوستان من در سال 90 کارشناسی پیوسته ثبت نام کردم و بعد از دو ترم در سال 91 انصراف و در دانشگاه جدید در مقطع کارشناسی پیوسته و با معافیت تحصیلی جدید ثبت نام کردم . درسم احتمالا در ترم 11 (ترم مهر سال اینده) تموم میشه که باید یک ترم سنوات ارفاقی بگیرم ، حالا میخواستم ببینم میتونم تو کنکور ارشد شرکت کنم یا خیر? کنکور 96 میتونم شرکت کنم در صورت قبولی ترم مهر سال بعد رو مرخصی بگیرم و لیسانسو تموم کنم و ترم بهمن ثبت نام کنم? یا کنکور سال 97 بعد از فارغ التحصیلی میتونم شرکت کنم? اصلا میتونم کنکور ارشد بدم یا نه چون تو قوانین نظام وظیفه نوشته معافیت تحصیلی فقط یه بار برای دانشجویان انصرافی قابل تمدید میباشد .ممنون

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2016

پيش فرض

دوستان لطفا اگه میتونید راهنماییم کنید

ناظر انجمن آموزش عالی Alireza SM's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

سلام دوستان من در سال 90 کارشناسی پیوسته ثبت نام کردم و بعد از دو ترم در سال 91 انصراف و در دانشگاه جدید در مقطع کارشناسی پیوسته و با معافیت تحصیلی جدید ثبت نام کردم . درسم احتمالا در ترم 11 (ترم مهر سال اینده) تموم میشه که باید یک ترم سنوات ارفاقی بگیرم ، حالا میخواستم ببینم میتونم تو کنکور ارشد شرکت کنم یا خیر? کنکور 96 میتونم شرکت کنم در صورت قبولی ترم مهر سال بعد رو مرخصی بگیرم و لیسانسو تموم کنم و ترم بهمن ثبت نام کنم? یا کنکور سال 97 بعد از فارغ التحصیلی میتونم شرکت کنم? اصلا میتونم کنکور ارشد بدم یا نه چون تو قوانین نظام وظیفه نوشته معافیت تحصیلی فقط یه بار برای دانشجویان انصرافی قابل تمدید میباشد .ممنون
    شما وقتی کارشناسی رو به هر صورتی تموم کرده باشین یک سال مهلت دارین تا ارشد بخونین و در این یک سال اگه وارد ارشد شدین میتونین ارشد رو به اتمام برسونین. اون یک بار صدور مجدد صرفا برای همون مقطع هست نه برای مقاطع بعد

10. 2 کاربر از Alireza SM بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه Hossein_128's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

سلام

دوستان من ورودی مهر 91 کارشناسی پیوسته دانشگاه پیام نورم.

الان ترم 9 ام. میخواستم ببینم تا ترم 10 بهم معافیت تحصیلی میدن؟؟ یعنی یک ترم دیگه فرصت دارم؟؟

اگر نتونم تو این فرصت 10 ترمه تمومش کنم، خودشون معرفیم میکنن به نظام وظیفه؟؟ یا بازم میتونن بهم مهلت بدن؟

بعد من دو بار تابستون دوتا تربیت بدنی 1 و 2 رو برداشتم و پاس کردم. الان این دوتا تابستون هم جزو ترم هام حساب شده؟؟

الان با این وضعیت میتونم یک ترم باقی مونده رو برای یکی دیگه از مراکز پیام نور انتقالی بگیرم؟؟

ممنون میشم راهنمایی کنید

کـاربـر بـاسـابـقـه MOHAMMAD2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

شما وقتی کارشناسی رو به هر صورتی تموم کرده باشین یک سال مهلت دارین تا ارشد بخونین و در این یک سال اگه وارد ارشد شدین میتونین ارشد رو به اتمام برسونین. اون یک بار صدور مجدد صرفا برای همون مقطع هست نه برای مقاطع بعد
    سلام من یه سوال داشتم
    اگه کسی نتونه ارشد رو تو 6 ترم مجاز تموم کنه و مجبور بشه 1 ترم سنوات اضافی از نظام وظیفه بگیره ، بعد از فارغ التحصیلی ارشد اون 1 سال رو برای سربازی مهلت داره ؟ یا چون از سنوات اضافی اضافه کرده اون مهلت 1 ساله کمتر میشه ؟
    ممنون

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •