تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 515 از 616 اولاول ... 15415465505511512513514515516517518519525565615 ... آخرآخر
نمايش نتايج 5,141 به 5,150 از 6155

نام تاپيک: ✔ نظام وظیفه و شرایط ادامه ی تحصیـل مشمولان || معافیت ها در پست اول و دوم

داره خودمونی میشه سزار's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من متولد 69، ورودي 89 دانشگاه ازاد هستم و امسال وارد ترم پنجم ميشم. بخاطر مشكلات خانوادگي دو ترم نتونستم دانشگاه برم و الان نياز به تغيير رشته دارم به مديريت
    خواستم بدونم الان اگه ادامه بدم و همزمان تو كنكور ازاد مجددا شركت كنم، موقع قبول شدن، ميشه انصراف داد و در رشته ي جديد ثبت نام كرد يا خير بايد بريم سربازي؟
    اخه كلا تو سايت sarbazi.us نوشته بود كه بين ديپلم تا دكترا اجازه داريد كه يكبار انصراف بديد و دوباره در كنكور شركت كنيد

تشكر

اگه نباشه جاش خالی می مونه begotten's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

سلام ،

اگه شما الان ثبت نام نکردی برای سال بعدتون طبق قوانین جدید مشکلی ندارید اما اگه ثبت نام کردید میتونید کنکور بدید و درصورت قبولی انصراف بدید و دانشگاه جدید ثبت نام کنید
    یعنی همین الان نمی تونم انصراف بدم یا نرم دنشگاه؟ اخه طبق این گفته میشه انگار:
    همچنين مشمولاني كه پس از ورود به سن مشموليت(18سال تمام) فارغ التحصيل شده ، انصراف داده ، ترك تحصيل نموده ويا اخراج شده اند از تاريخ فراغت ،انصراف ، ترك تحصيل و يا اخراج حداكثر بمدت يكسال فرصت دارند تا وضعيت خدمتي خويش را مشخص نمايند.
    یعنی مثلا ن الان انصراف بدم تا مهر سال بعد وقت دارم تا کنکور قبول بشم و ثبت نام کنم؟

3. این کاربر از begotten بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال hassanshaikhi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

طبق آیین نامه جدید کاهش سنوات به 5 سال برای کارشناسی برای ورودی های جدید هست یا ورودی های قدیم هم شامل میشه؟

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

چرا ، میشه عزیز :‌

قابل ذكر است :با توجه به تصويب قانون جديد وظيفه عمومي ، مشمولان غير غايبي كه تاريخ فراغت از تحصيل آنان در مقطع ديپلم يا پيش دانشگاهي خرداد ماه سال90 (30/3/90) بوده در صورتيكه پذيرش يا اعلام قبولي آنان در دانشگاه تا پايان شهريور ماه 91 باشد، ادامه تحصيل اين دسته از مشمولان از مهر91 بلامانع خواهد بود.
    خب شما این قانونی که میگی برای کساییه که 91 بار دوم کنکور دادن ولی برای من قابل اجرا نیست .

حالا واقعا هیچ تبصره یا راه مینبوری نیست که رد شیم , باید بریم سربازی ؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

سلام دوستان متولد 73 / 06 / 17 هستم دوستان می خوام ادامه تحصیل بدم میگن مشمول هستی باید چی کار کنم ترو خدا بهم بگید دارم نابود می شم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

یکی ترو خدا جواب ما رو بده

آخر فروم باز amin khan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت
    ?¿؟

پيش فرض

سلام دوستان
    کسایی که پدرشون نظامی هست یا بازنشسته نظام بوده ، میتونن توی شهر خودشون دوره خدمت رو بگذرونن؟؟؟
    یکی از دوستام ، پدرش نظامی بود افتاد تهران ، میخوام بدونم اگه میشه باید چکار کرد که توی شهر خودت بیافتی؟؟؟

کاربر فعال انجمن آموزش عالی MeMri's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    T E H R A N

پيش فرض

خب شما این قانونی که میگی برای کساییه که 91 بار دوم کنکور دادن ولی برای من قابل اجرا نیست .

حالا واقعا هیچ تبصره یا راه مینبوری نیست که رد شیم , باید بریم سربازی ؟
    شما کی فارغ التحصیل پیش دانشگاهی شدید؟

سلام دوستان متولد 73 / 06 / 17 هستم دوستان می خوام ادامه تحصیل بدم میگن مشمول هستی باید چی کار کنم ترو خدا بهم بگید دارم نابود می شم
    فکر نکنم مشکلی داشته باشید ، فارغ التحصیل چه سالی هستید؟

سلام دوستان
    کسایی که پدرشون نظامی هست یا بازنشسته نظام بوده ، میتونن توی شهر خودشون دوره خدمت رو بگذرونن؟؟؟
    یکی از دوستام ، پدرش نظامی بود افتاد تهران ، میخوام بدونم اگه میشه باید چکار کرد که توی شهر خودت بیافتی؟؟؟
    اگه امریه بگیرید خیلی براتون راحت می شه تو شهر خودتون خدمت کنید

10. این کاربر از MeMri بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

فکر نکنم مشکلی داشته باشید ، فارغ التحصیل چه سالی هستید؟
    دیپلم ردی هستم حاجی ؟

کاربر فعال انجمن آموزش عالی MeMri's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    T E H R A N

پيش فرض

دیپلم ردی هستم حاجی ؟
    طبق قوانین جدید سقف سن تحصیل در دوره متوسطه ۲۰ سال هست ، اگر شما به این سن برسید حق ادامه تحصیل ندارید!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •