تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 616 اولاول 12345671353103503 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 6155

نام تاپيک: ✔ نظام وظیفه و شرایط ادامه ی تحصیـل مشمولان || معافیت ها در پست اول و دوم

آخر فروم باز H A M E D's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

سلام دوستان
    یکی بیاد جواب ما رو بده من چند جا سوال کردم که دفترچه خدمت ریز نمرات رو می خواد یعنی با گواهی هم کارم راه نمی افته پس می شه یا با مدرک دیپلم برم سربازی یا صبر کنم تا مدرک فوق دیپلمم بیاد و بفرستم برای خدمت حالا اگر یه حساب سر انگشتی کنی می شه بهمن 86 که فارغ بشم و مدرک فوق دیپلمم بعد از عید 87 بیاد یعنی من می تونم بهار 87 دفترچه پست کنم وای که چه قدر خوب می شه چون یه مدت هم وقت دارم می تونم رایانه کار درجه ی 1 رو هم بگیرم و دیپلم کامپیوترم رو هم بگیرم اگر کسی این مطلب رو صد در صد تایید می کنه که باید ریز نمرات فوق دیپلم رو برای خدمت ارسال کنم بگه که من برم خوش باشم تا بهار 87

با تشکر
    بای
    دوست عزيزم سلام
    اين آقا اميد تقريبا جوابتون رو دادن.
    عزيز من شما اگه با مدرك ديپلم بري اول از همه سه ماه اضافه خدمت ميخوري بعد به نظرت سرباز صفر با درجه دار (مثلا گروهبان يك ارتش يا استوار نيروي انتظامي و سپاه يكيه؟!) عرض كنم به خدمت شما كه قبلا هم گفتم حالا هم ميگم صبر كن تو هنوز يه سال ديگه از درست مونده دفترچه بدون ريز نمرات و مدرك كارداني رو اگه بفرستي همون ديپلم حساب ميشي و ديگه كاريش هم نميشه كرد.. چه عجله اي داري؟! چه خبره عشق نظام داري؟ اگه انطوريه بهت بگم همون دو سه ماه اول اينطوريه بعد مثلا 10 ماه خدمت كه شدي انقدر از لباس سربازي و اصلا عنوان سرباز كه روت باشه متنفر ميشي كه حاظري هر كاري انجام بدي تا زودتر تموم بشه..
    باز هم ميگم عجله نكن بزار درست تموم بشه بعد به اندازه كافي در هر صورت علافي داري و اين يكي دوماه رو هم نميشه كاريش كرد! اگه خيلي هم كارت پايان خدمت دوست داري تا من برات يكي درست كنم بفرستم! كار نيم ساعت با فتوشاپه! (شوخي كردم!) بگذريم از ما گفتن بود.

با سلام:
    برادر من سری که درد نمیکنه رو که نمیبندن....اولآ از من با یه کوله بار تحقیق و تجربه در زمینه سربازی میگم هرچی مدرکت بالاتر درجت بهتر خدمتت راحتتر مثل در آموزشی زیر لیسانسه ها و لیسانسه های غیر تخصصی برای جاها خاص مثل مخابرات و... کار دی و تمرینات عملیشون بیشتره اون یکی ها کلاس تءوری بیشتر دارند. در ضمن اول مدرکت رو بگیر در حین تحصیل موارد خاص میتونن دفترچه پست کنن اما اگه دچار تمدید و غیره بشی و نتونی تمدید کنی که خیلی سخته به ازای هر ماه جریمه میشی...و دیگه اینکه با توجه به سن اعزام که اعلام میکنن هر سال بعد فراغت از تحصیل دقیقآ 6 ماه وقت برای ارسال دفترچه داری البت اگه سنت بالاتر از سن اعزام باشه و این میشه غیبت مشمول جریمه میشی..دفتر چه رو که تحویل پست خود نظام وظیفه در تهران بدی 15 تا 25 روز بستگی به نیاز به رشتت و تحصیلاتت که بازم تحصیلات بیشتر احتیاج بیشتر یعنی الافی کمتر اینم بدون از 2 ماه قبل خدمت الافی و 2-3 ماه هم بعد خدمت و پایان دوره و... از من میشنوی اول درستو تموم کن این نظام وظیفه خیلی منظم نیست پس بهش اعتماد نکن روال کلی رو در پیش بگیر که بعدآ به خودت بد و بیراه نگی... بعد بازم سعی کن ادامه تحصیل بدی دفترچت رو پست کن اگه قبول شی که میری دانشگاه اگه نه خدمتت رو ادامه میدی.
    اگه بازم سوالی بود خوشحال میشم بتونم کمکی کنم.
    همیشه شاد باشید
    دوست عزيز از اطلاعات كاملتون ممنون!

Banned vast_vision_office's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    شيراز

پيش فرض

سلام دوستان
    ممنون از همه و همه و همه واقعا روشنم كردن چاره اي نيست بايد الافي بكشم خيلي بدم مياد الاف باشم به هر حال چاره اي نيست من مي خواستم كه بلافاصله بعد از فارغ التحصيل شدن برم كلك اين خدمت رو بكنم كه مي بينم نمي شه يا بايد حمالي كنم و با مدرك ديپلم تو خدمت سر كنم يا اينكه 4 ماه حداقل الاف باشم كه همون الافي بهتره درد من اينه كه من انشالله كه بهمن 86 فارغ شدم مدرك فوقم بعد از عيد 87 مي آد بعد بايد تازه دفترچه بفرستم و بعد اعزام شم كه اين وسط يه 4 ماه حداقل ول مي شه به هر حال چاره اي نيست ممنون از كمكتون فقط دو تا سوال ديگه دارم كه اگر قشنگ جواب بديد در تمام مدت سربازي دعاتون مي كنم
    1-اين دفترچه ي خدمت در طول سال چه ماه هايي مي آد؟؟؟
    2-بعد از ارسال دفترچه چند مدت بعدش اعزام مي شي؟؟؟

يكي از دوستان گفته بود كه عشق سربازي داري منم مي گم كه اصلا اين طوري نيست يا اگر باشه همون طوري هست كه خودتون گفتيد كه اولش خوشه ولي به هر حال چه فرقي مي كنه بايد بگذره نمي شه خريد نمي شه رفت تيمارستان كه معافي پزشكي بهت بدن و نمي شه هيچ كاريش كرد پس بهتره ازش فرار نكني و بري تمومش كني و كلكش رو هر چه زودتر بكني(تا جنگ نشده(شوخي))

با تشكر
    باي

پروفشنال mohsen_sir's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض نمي دونم جاش اينجاست يا نه اما مي پرسم(نظام وظيفه+67)

خوب فكر كنم عنوان كاملاً واضح باشه نيمه دوم شصت و هفتم دو سال كنكور دادم مي خوام بره سال سومم كنكور بدم .از معافيت تحصيلي استفادهخ نكردم.دفترچه پست كردم برج دوازده بايد برم خدمت مقدس سربازي!

حالا سال بعد ميتونم شركت كنم و تو سربازي درسم رو بخونم؟

بعدشم اينكه چون برج دوازده بايد برم يه 4 ماه بايد خدمت درس بخونم ميشه يه جوري مرخصي چيزي گرفتش؟!

آخر فروم باز Hossein Adeli's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

خوب فكر كنم عنوان كاملاً واضح باشه نيمه دوم شصت و هفتم دو سال كنكور دادم مي خوام بره سال سومم كنكور بدم .از معافيت تحصيلي استفادهخ نكردم.دفترچه پست كردم برج دوازده بايد برم خدمت مقدس سربازي!

حالا سال بعد ميتونم شركت كنم و تو سربازي درسم رو بخونم؟

بعدشم اينكه چون برج دوازده بايد برم يه 4 ماه بايد خدمت درس بخونم ميشه يه جوري مرخصي چيزي گرفتش؟!
    بله می تونی در حین خدمت درس بخونی و کنکور بدی
    نه نمیشه مرخصی گرفت مگه خونه خالست فقط شاید یک هفته مونده به کنکور مرخصی بدن
    من 2 ماه هست تموم کردم من هم برج 12 بودم ! ( آشخور )

5. این کاربر از Hossein Adeli بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

بله می تونی در حین خدمت درس بخونی و کنکور بدی
    نه نمیشه مرخصی گرفت مگه خونه خالست فقط شاید یک هفته مونده به کنکور مرخصی بدن
    من 2 ماه هست تموم کردم من هم برج 12 بودم ! ( آشخور )
    اه. فقط دل بسته بودم به مرخصي!
    فرمانده بسيج مسجدمون ميگه ميتوني بگيري خوشحال بودم.
    اگه تا برج دوازده من كارت فعال بگيرم اونموقع آموزشي نياز نيست برم درسته؟حالا من وقتي دفترچه رو پست كردم فعال نزدم بازم برج دوازده بايد برم؟ يا تغيير ميكنه؟

آخر فروم باز aaaammmm87's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    ♥♥♥♥♥♥♥

پيش فرض

دوست عزيز سلام
    كارت بسيار اشتباه بوده مي تونستي يه ترم بري دانشگاه ازاد ( اگه از لحاظ مالي مشكلي نداري ) و همون ترم اول خودتو مشروط ميكردي ديگه امسال از سربازي خبري نبود

داره خودمونی میشه lomon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

اه. فقط دل بسته بودم به مرخصي!
    فرمانده بسيج مسجدمون ميگه ميتوني بگيري خوشحال بودم.
    اگه تا برج دوازده من كارت فعال بگيرم اونموقع آموزشي نياز نيست برم درسته؟حالا من وقتي دفترچه رو پست كردم فعال نزدم بازم برج دوازده بايد برم؟ يا تغيير ميكنه؟
    سلام
    ببخشیدا .. خیلی ببخشید که این حرف رو می زنم فرمانده بسیج مسجدتون خیلی بیخود کرده که گفته شما می تونی مرخصی بگیری.. خدا لعنت کنه اون آدم هایی رو که چیزی رو نمی دونن و بیخودی نظری می دن که ممکنه یه نفر رو بد بخت کنه...

کارت فعال هیچ ربطی به آموزشی نداره و آموزش رو باید بری. اگه فعال داشته باشی بهت یه درجه بیشتر میدن و مدت خدمتت هم کمتر می شه حالا این که چقدر کمتر می شه دو ماه سه ماه یا ... نمی دونم.

هر وقت پاتو بذاری تو پادگان عمرا نمی تونی تا دو ماه مرخصی بگیری تازه اگه بگیری فوقش دو یا سه روز...

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

خوب سلام دوست عزیز
    بزار اینطور برات بگم
    کارت فعال میتونه درجه شما را از گروهبان دوم به یکم برسونه و به میزان مدت بسیجی فعال بودنتون براتون کسری میخوره البته باید بگم مسئول نیروی انسانی حوزه مقاومتتون میره ناحیه سپاه و در اونجا بر سر میزان مدت معافیتتون بحث و کمیسیون گرفته میشه
    اما برای آموزشی نه شخصی میتونه از آموزش معاف بشه که کارت 45 روزه بسیج رو داشته باشه اگر داشته باشید که خیلی به نفعتون است
    در پادگان به هیچ وجه نمیشه درس خوند بخصوص اوایلش
    اما اگر شما میتوانستید وارد دانشگاه آزاد بشید و به قول دوستمون بعدا مشروط میکردید خیلی به نفعتون بود

تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

متاسفانه دانشگاه آزاد ثبت نام نكرده بودم
    زنگ زدن نظام وظيفه اونم حرفاي شما رو زدش.
    ولي فكر كنم بتونم تا برج دوازده دوره هاي آموزشي مسجد رو برم اون موقع چي بازم آب از آّ تكون نمي خوره نه؟

تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

راستي من اگه بتونم تكميلي رو بگيرم از آموزش معاف ميشم درسته؟
    تو سربازي (معافي نه) ميشه بره كنكور خوندش؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •