تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 616 اولاول 1234561252102502 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 6155

نام تاپيک: ✔ نظام وظیفه و شرایط ادامه ی تحصیـل مشمولان || معافیت ها در پست اول و دوم

حـــــرفـه ای boy iran's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    طحرآن

پيش فرض

بابا بی خیال
    من دو ماه دیگه باید برم خیالم نیست
    حالا شما سال دیگه میخوای بری داری تصمیم بگیری

داره خودمونی میشه mina_aghaee's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

سلام
    من يه سوالي داشتم كه نمي دونم از كي بايد بپرسم
    من ليسانس مهندسي كامپيوتر دارم. شنيدم كه دانشگاه هاي غير انتفاعي دانشجوهاي ممتاز دانشگاه هاي ديگه رو با شرط معدل مي پذيرن.
    اما نمي دونم كودومشون ارشد كامپيوتر يا it دارن.
    در ضمن آيا بايد حتما هر كي بخواد از اين شرايط استفاده كنه بايد حتما تو كنكور ارشد مجاز شده باشه يا لازم نيست؟
    هر كي اطلاعاتي داره مدد برسونه. اجرش با خدا....

آخر فروم باز H A M E D's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

سلام
    من يه سوالي داشتم كه نمي دونم از كي بايد بپرسم
    من ليسانس مهندسي كامپيوتر دارم. شنيدم كه دانشگاه هاي غير انتفاعي دانشجوهاي ممتاز دانشگاه هاي ديگه رو با شرط معدل مي پذيرن.
    اما نمي دونم كودومشون ارشد كامپيوتر يا it دارن.
    در ضمن آيا بايد حتما هر كي بخواد از اين شرايط استفاده كنه بايد حتما تو كنكور ارشد مجاز شده باشه يا لازم نيست؟
    هر كي اطلاعاتي داره مدد برسونه. اجرش با خدا....
    عرض كنم خدمت شما كه تنها دانشگاهي كه اين كار رو انجام داد دانشگاه امير كبير بود و شرايطش هم اين بود كه فارغ التحصيل با معدل بالاي 15 سال قبل باشي! (حداكثر فاصله يك سال!) كه ما نتونستيم استفاده كنيم و مهلتش هم تموم شده. ميتوني بري از سايتش ديدن كني. و براي استفاده از اين شرايط هم احتياج به مجاز شدن تو كنكور ارشد نيست!

ضمنا مگه دخترا هم ميرن سربازي؟!؟!؟؟؟؟
    بگذريم من كه رفتم خيالم راحت شد.. البته اين كارت هم به هيچ دردي نميخوره!

اگه نباشه جاش خالی می مونه korosh bozorg's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض

یک بازگویی از پرسش دوستان درون کشور:

نه مشکلی در کار نیست به هر حال یک جوری باید اطمینان پیدا کنند و ثابت بشه که شخص مورد نظر مشکل داره و راه اون هم ازمایش هست مثلا اگر کسی مشکل قلبی داشته باشه اول اکو میگیرن بعد اگر نیاز باشه هولتر

جواب ازمایش که امد تو همون بیمارستان 2-3 تا دکتر نتیجه رو نگاه میکنین (همشون هر جوابی که تو ازمایش نوشته شده باشه رو تایید میکنند)و زیر برگه رو امضا میکنند.تو این مرحله بیماری مشخص میشه (در واقع اصل کار همین جا هست)یک تاریخی رو مشخص میکنند و میگین در اون تاریخ بره نظام وظیفه

ااون جا هم یک کمیسیون تشکیل میشه البته کار خاصی انجام نمیدن بر اساس تصمیم پزشک رای نهایی صادر میشه
    با سپاس. یک بازگویی دیگر:
    مرسی از تو دست عزیزم
    من رفتم برای آزمون. خلاصه که این طرف که آزمون میگرفت(دکتر سپاه بود) خیلی ترسوندم که نمیدونم اگه معاف اعصاب و روان بشی خیلی چیزها رو از دست میدی و میخواستی ده سال نری سربازی خودبخود معاف میشدی و ... اما دیگه ما ادامه دادیم و فکر کنم تایید کرد. حالا من یک سوال داشتم اگر معاف پزشکی اعصاب و روان بشم! چه چیزهایی رو از دست میدم؟ اینکه نمیتونم استخدام ادارات دولتی بشم رو میدونم اما مال و املاک رو میتونم بزنم به نامم؟ من گواهینامه هم پیش از این داشتم ده ساله. بعد از ده سال میتونم تمدیدش کنم؟ بیرون از کشور میتونم برم؟ ادامه تحصیل چی؟ میتونم تحصیلات دانشگاهیمو ادامه بدم؟ گرفتن وام چی؟ دسته چک؟
    اگه نباشه جاش خالی می مونه amin_metal1370's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    یه جای خوب!!!

پيش فرض

دوست عزیز می تونم منطق این کارتون رو بدونم؟

آخر فروم باز H A M E D's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

بعد حالا چيكار بايد بكنيم؟!

Banned vast_vision_office's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    شيراز

پيش فرض

سلام دوستان
    یکی بیاد جواب ما رو بده من چند جا سوال کردم که دفترچه خدمت ریز نمرات رو می خواد یعنی با گواهی هم کارم راه نمی افته پس می شه یا با مدرک دیپلم برم سربازی یا صبر کنم تا مدرک فوق دیپلمم بیاد و بفرستم برای خدمت حالا اگر یه حساب سر انگشتی کنی می شه بهمن 86 که فارغ بشم و مدرک فوق دیپلمم بعد از عید 87 بیاد یعنی من می تونم بهار 87 دفترچه پست کنم وای که چه قدر خوب می شه چون یه مدت هم وقت دارم می تونم رایانه کار درجه ی 1 رو هم بگیرم و دیپلم کامپیوترم رو هم بگیرم اگر کسی این مطلب رو صد در صد تایید می کنه که باید ریز نمرات فوق دیپلم رو برای خدمت ارسال کنم بگه که من برم خوش باشم تا بهار 87

با تشکر
    بای

اگه نباشه جاش خالی می مونه korosh bozorg's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض

دوست عزیز می تونم منطق این کارتون رو بدونم؟
    اینها پرسش من نیست. تنها یک بازگویی هست.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

با سلام:
    برادر من سری که درد نمیکنه رو که نمیبندن....اولآ از من با یه کوله بار تحقیق و تجربه در زمینه سربازی میگم هرچی مدرکت بالاتر درجت بهتر خدمتت راحتتر مثل در آموزشی زیر لیسانسه ها و لیسانسه های غیر تخصصی برای جاها خاص مثل مخابرات و... کار دی و تمرینات عملیشون بیشتره اون یکی ها کلاس تءوری بیشتر دارند. در ضمن اول مدرکت رو بگیر در حین تحصیل موارد خاص میتونن دفترچه پست کنن اما اگه دچار تمدید و غیره بشی و نتونی تمدید کنی که خیلی سخته به ازای هر ماه جریمه میشی...و دیگه اینکه با توجه به سن اعزام که اعلام میکنن هر سال بعد فراغت از تحصیل دقیقآ 6 ماه وقت برای ارسال دفترچه داری البت اگه سنت بالاتر از سن اعزام باشه و این میشه غیبت مشمول جریمه میشی..دفتر چه رو که تحویل پست خود نظام وظیفه در تهران بدی 15 تا 25 روز بستگی به نیاز به رشتت و تحصیلاتت که بازم تحصیلات بیشتر احتیاج بیشتر یعنی الافی کمتر اینم بدون از 2 ماه قبل خدمت الافی و 2-3 ماه هم بعد خدمت و پایان دوره و... از من میشنوی اول درستو تموم کن این نظام وظیفه خیلی منظم نیست پس بهش اعتماد نکن روال کلی رو در پیش بگیر که بعدآ به خودت بد و بیراه نگی... بعد بازم سعی کن ادامه تحصیل بدی دفترچت رو پست کن اگه قبول شی که میری دانشگاه اگه نه خدمتت رو ادامه میدی.
    اگه بازم سوالی بود خوشحال میشم بتونم کمکی کنم.
    همیشه شاد باشید

کـاربـر بـاسـابـقـه Iron's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

سلام دوستان
    یکی بیاد جواب ما رو بده من چند جا سوال کردم که دفترچه خدمت ریز نمرات رو می خواد یعنی با گواهی هم کارم راه نمی افته پس می شه یا با مدرک دیپلم برم سربازی یا صبر کنم تا مدرک فوق دیپلمم بیاد و بفرستم برای خدمت حالا اگر یه حساب سر انگشتی کنی می شه بهمن 86 که فارغ بشم و مدرک فوق دیپلمم بعد از عید 87 بیاد یعنی من می تونم بهار 87 دفترچه پست کنم وای که چه قدر خوب می شه چون یه مدت هم وقت دارم می تونم رایانه کار درجه ی 1 رو هم بگیرم و دیپلم کامپیوترم رو هم بگیرم اگر کسی این مطلب رو صد در صد تایید می کنه که باید ریز نمرات فوق دیپلم رو برای خدمت ارسال کنم بگه که من برم خوش باشم تا بهار 87

با تشکر
    بای
    عزیز جون مگه می خوای از نظام وظیفه پذیرش بگیری که ریز نمرات بخواد. دانشگاه یه معرفی نامه نظام وظیفه بهت میده که حتی توش معدلت رو هم ننوشته. فقط مشخصات خودت و رشته و مقطع تحصیلی و تاریخ فراغت از تحصیلو نوشته.
    اگه با مدرک دیپلم بخوای بری بهت میگن تاحالا کجا بودی. پس سرباز فراری محسوب می شی. بنابر این باید حتما یا فوق دیپلمت رو بگیری یا از تحصیل انصراف بدی یا اخراج شی و گواهی هر کدوم از این مواردو بگیری و با دفترچت پست کنی. ولی بهر حال اگه آخر بهمن 86 درست تموم بشه احتمالا زودترین زمانی که می تونی دفترچه رو پست کنی آخرای اسفند یا اوایل سال 87 خواهد بود.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •