تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 7 12345 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 68

نام تاپيک: دانلود بازیهای جاوا(128x160)

اگه نباشه جاش خالی می مونه javad33's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    قم

پيش فرض دانلود بازیهای جاوا(128x160)

با کسب اجازه از بزرگان و سروران پی سی ورلد و با عرض پوزش اگر به کسی توهین نشده باشه و خدمت کسی جسارت نکرده باشم این تاپیک رو عرضه میدارم به همه ی کسایی که مثل خودم در به در بازی واسه گوشیهایی مثل K510 K310 W300 و... هستن.
    فعلا یه 60 70 تا بازی دارم که اگه خدا بخواد میخوام اینجا بزارمشون.تورو خدا گیر ندین که تکراری هستن چون من واسه این ابعاد رو تازه گیر آوردم و فکر کنم واسه کسایی مثل من جدید باشه.فکر نکنم کاربرای اینجور گوشیها زیاد باشه.
    حالا بی خیال.
    خوهشا هرکی هم بازی داره بزاره.
    ممنون

2. 2 کاربر از javad33 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    قم

پيش فرض

• 2Fast2Furious

بازی روند بسیار عالی رو دنبال میکنه.گرافیک بازی متوسط است و مثل بازیهای سگا هست.کنترل بازی آزار دهنده نیست ولی در مجموع میشه گفت بازیهای بهتری هم در این سبک وجود دارن و میشه از این بازی به سادگی گذشت.
    • 3DPool

بازی بیلیارد همیشه جز پرطرفدارترین بازیها محسوب میشه.برای این سری از گوشیها این بازی میتونه در حد رفع نیاز خوب باشه.البته بازی واقعا خوب طراحی شده و شاید اصلا نتونین واسه این گوشیها حتی در این سطح هم یک بیلیارد خوب پیدا کنین
    • AgeOfEmpiresII

یکی از بهترین بازیهای کامپیوتری در سبک استراتژی که بازی موبایلش هم واقعا زیبا از آب در اومده.گرافیک خوب کنتترل خوب و روند عالی بازی اونرو تبدیل به یک نسخه ی برگردون خوب برای موبایل کرده.
    • AtrapaPalabra

ساخت لغات انگلیسی برای اونایی که فکر میکنن زبانشون خوبه.من که کلا از این بازیها خوشم نمیاد.اما هستن کسانی که فسفرهاشون رو تو این بازیها میسوزونن.
    • BatmanBegins

البته بازی به طور کامل و تمام صفحه اجرا نمیشه.اما در کل ای قضیه هیچ صدمه ای به روند بازی نمیزنه.بازی خوب طراحی شده و مراحل هم هیچ پیچیدگی خاصی ندارن.به عنوان یک بازی متوسط گرافیک بازی در حد مطلوبی هست.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لینک اصلح شد
    Last edited by javad33; 15-06-2007 at 14:31.

4. این کاربر از javad33 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    قم

پيش فرض

• biplanes

شما هدایت یک هواپیمای جنگی رو بر عهده دارین که هدف شما از بین بردن هواپیمای دشمن هست.شما میتونید این بازی رو با استفاده از بلوتوث با دوستاتون بازی کنید.راستی هر وقت هواپیماتون آتیش گرفت ازش بپرید بیرون و باچتر نجات خودتون رو به مقر برسونید و ددوباره عزمتون رو جزم کنید و به جنگ با دوستتون برید.
    • Buggy-X 3D

از نظر من بعد از 5 دقیقه بازی هیچ حس خاصی به شما القا نمیشه و شاید مثل من درجا بازی رو حذف کنید.اما خوب شاید شما بعد از 5 دقیقه 5 ساعت دیگه هم باهاش بازی کنید.
    • Cars

نسخه ی موبایل بازی ماشین ها که مطمئنا فیلمش رو دیدید.اگه نه بهتره به جای این بازی برید و فیلمشو تماشا کنید.چونوقتتون کمتر تلف میشه.
    • ChessBuddy

یک شطرنج معمولی ساده و خیلی ابتدایی.با این حال اگه دنبال شطرنج هستید مجبورید با همین سر کنید.
    • Christmas Rally

شاید از این بازی بیخود تر ندیده باشین.تو این بازی شما هدایت یک ماشین رو بر عهده دارین که میتونه بپره و تهنها کاری هم که شما باید بکنید همین پریدن و جلو رفتنه.گرافیک بازی هم که واقعا مزخرفه.

Last edited by javad33; 13-06-2007 at 14:20.

6. این کاربر از javad33 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    قم

پيش فرض

• Dogz

تو این بازی شما باید از یه سری سگ مراقبت کنید.از اون بازیهای اعصاب خورد کن که ارزش نصب کردن هم نداره.
    • DukeNukemMobile3d

خداییش خیلی قشنگ ساخته شده.بازی واقعا زیبایی هست. امیدوارم لذت ببرین.
    • EonTheDragon2

یه جوجه اژدها که با سلاح آتشین خودش میخواد مراحل سخت رو پشت سر بزاره.
    • Fifa2005

یه فوتبال متوسط و قدیمی که فعلا تنها فوتبال حرفه ای بود که واسه ی این جور گوشیها پیدا کردم.
    • FLEXIS

قشنگترین بازی که تو عمرم انجام دادم.رکورد داداش کوچیکم 2049 هست ببینم کدومتون میتونیین بشکنینش.

لینک اصلاح شد
    Last edited by javad33; 13-06-2007 at 14:21.

8. این کاربر از javad33 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    قم

پيش فرض

• GangstarCrimeCity

قشنگترین تقلید جی تی ای برای موبایل که واقعا بازی جذاب و روانی هست.
    • GluMobileStranded

یه بازی ماجرایی که فقط داستان جالبی داره.
    • Housewives

یه سری خانم خونه دار که باهم جمع شدن و مشغول بازی کردن هستن.
    • IbizaBeachParty

این بازی از مراحل مختلفی تشکیل شده که اگه گرافیک بهتری داشت حتما شما رو جذب خودش میکرد.توی عکس هم یه مرحله از بازی نمایش داده شده که توی اون باید اتومبیل رو در محل مشخص شده پارک کنید.
    • IceAge2

بازی عصر یخبندان 2 کههم گرافیک عالی داره هم روند خوب و هم با اینکه همیشه باید یه کار رو انجام بدین اما شما رو خسته نمیکنه.

راستی یه معذرت خواهی هم باید از شما به خاطر عکسها بکنم.راستش عکسها زیاد جالب در نیومدن.اما در کل برای اینکه یه ذهنیتی از کل بازی در شما ایجاد کنن به نظرم قابل قبول باشن.
    Last edited by javad33; 13-06-2007 at 14:21.

10. این کاربر از javad33 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    قم

پيش فرض

• KingKong

حس کنترل یک گوریل غول پیکر واقعا شیرینه.در بعضی از مراحل هم شما باید کنترل جک و اون دختره که اسمش یادم نیست رو داشته باشین.آخر قصه هم که یادتونه.اما تو بازی یه چیز دیگه هست.
    • Mafia wars

شما عضو یک گروه مافیایی هستین که در هر مرحله به شما ماموریت کشتن یه سری از افراد گروههای دیگه داده میشه.بازی خیلی قشنگ طراحی شده.ولی کاراکترها واقعا محدود هستن.
    • Miami Nights

از سری بازهایی که در اون شما کنترل یک کاراکتر رو بر عهده دارین و باید با دیگران ارتباط برقرار کنین.البته من بازی شبهای نیویورک رو بیشتر ترجیح میدم.
    • MIBWithoutATrace

این بازی واقعا قشنگ و زیبا طراحی شده.و واقعا حس خوبی رو در شما ایجاد میکنه.دشمنا یه جورایی زامبی هستن.هدف شما هم تو هر ماموریت از بین بردن اونهاست.این بازی هرگز از دست ندین
    • Mu(Black Knight)

والا نمیدونم چی بگم.بازیش یه جورایی هست.راستیتش من فقط 30 ثانیه بازیش کردم و خوشم نیومد.شاید بازی جالبی باشه.

Last edited by javad33; 13-06-2007 at 14:22.

12. این کاربر از javad33 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    قم

پيش فرض

• NavalBattleMissionCommander

احتمالا بازی قشنگی باشه.من باهاش حال نکردم.اما خیلیها باهاش کلی عشق کردن.سلیقه هست دیگه.
    • NYNights

شبهای نیویورک که میگفتم همینه.من که خودم هروقت وقت کنم این بازی رو انتخاب میکنم.چون در عین سادگی واقعا زیباست.البته اینم سلیقه ای هست .
    • Penguin Menace

تو این بازی شما کنترل یه مرغ (شاید یه جونور دیگه) رو بر عهده دارید که نه میتونه بپره و نه هیچ کار خارق العاده ی دیگه ای رو انجام بده.فقط یه کرم دستشه که اگه کسی اومد جلو بزندش.بازی سبک معمایی داره.هدف در تمام مراحل یکی هست.باید یک جعبه رو بر سر یک لوله بندازید و از در خروج بیرون برید.هر حرکت اشتباه باعث باخت شما خواهد شد.پس خوب چشماتونو باز کنید.
    • PGR

یه اتومبیلرانی جذاب و خوب با مراحل متنوع و گرافیک عالی و کنترل مناسب.در این بازی هم مسابقه ی معمولی هست هم ناک اوت هم دریفت یا همون تیک آف کشیدن خودمون.که واقعا جذابه و شما رو سرگرم خودش میکنه.
    • POPTheSandsofTime

نسخه ی اول از سری بازیهای شاهزاده ی فارسی برای موبایل.

Last edited by javad33; 13-06-2007 at 14:23.

14. این کاربر از javad33 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    قم

پيش فرض

• POPTwoThrones

سری دوم از بازی شاهزاده ی فارسی که نسبت به شماره ی اول واقعا بهتر شده.
    • PortRoyale2

روند بازی منو خسته کرد.چون فقط کار با منوها و جابجا کردن اجناس هدف کلی بازی رو تشکیل میده.نمیدونم چرا اصلا تو تجارت استعداد ندارم.
    • PrinceOfPersiaWarriorWithin

نمیدونم بالایی شماره ی دومه یا این یکی شماره ی دومه.اما خوب در مجموع فرقی نداره.هردوشون رو باید بازی کنید.
    • RainbowSix3

اینم از نسخه ی 160*128 این بازی زیبا کهمن یکی همیشه طرفدارش بودم.
    • RainbowSixVegas

وقتی آخرین نسخه ی این بازی اومد خیلی دنبالش بودم اما سایز کوچیکش رو پیدا نکردم.البته جوینده یابنده بود.حالا که پیدا کردم اینم از این بازی.که واقعا نسبت به شماره های قبلی خودش خیلی پیشرفت کردهومرحله ی اسنایپرش واقعا بی نظیره.

Last edited by javad33; 13-06-2007 at 14:24.

16. این کاربر از javad33 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    قم

پيش فرض

• SpecialCrimeUnit

یک بازی ماجرایی معمایی و پلیسی که شما در این بازی نقش یک کاراگاه رو برعهده دارید و باید ماجرای قتل یک دختر جوان رو بررسی کنید.باید با مظنونین صحبت کنید.پزشکی قانونی زمان وقوع حادثه رو بپرسید و اثر انگشت و دیگر مدارک رو بررسی کنید تا به جواب برسید.
    • Splinter Cell Pandora Tomorrow 3D

با این که بازی نسخه های مختلفی داره و این نسخه هم برای این سایز ساخته شده اما روی گوشیهای خاصی اجرا میشه.دقت نکردم.شما خودتون برید امتحان کنید.
    • SplinterCellChaosTheory

این نسخه از بازی رو حتما یکبار امتحان کنید.تا لذت کنترل سام فیشر رو بچشید.این بشر عجب آدمیه ها!!!
    • SuperMarioAllStars

بهترین نسخه ی قارچ خور که من تا به حال واسه موبایل دیدم.یاد میکرو بخیر.
    • SuperSheriff2

تو این بازی یهویی کابوی جلوتون ظاهر میشه که باید با یک تیر خلاصشون کنید.بد نیست.

Last edited by javad33; 13-06-2007 at 14:24.

18. این کاربر از javad33 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    قم

پيش فرض

• TourdeFrance2006

حتما اسم مسابقات دوچرخه سواری Tour de France به گوشتون خورده.حالا شما میتونید تو این مسابقات شرکت کنید.واقعا سطح این مسابقات خیلی بالاست و واقعا اول شدن سخته.کنترل بازی و راهنمای بازی رو حتما یکبار بخونید چون شاید اوایل به مشکل بر بخورید و همیشه 21 ام یعنی آخر بشید.
    • ultra phoenix

از همون بازیهای تیراندازی و بکش برو جلو که البته اینبار یکم جذاب تر و بهتر ساخته شده.
    • WormsForts3D

کرمها واقعا موجودات عجیبی هستن.حتما با من هم عقیده هستید که یک نسخه از کرمه رو باید در هر جا همراه خود داشت.بهترین بازی برای چندنفره بازی کردن.که لحظات خوبی رو برای شما رقم میزنه.این بازی بصورت بلوتوثی دونفره هم میشه.البته میتونید دونفره با یک گوشی هم بازی کنید.
    • WoW4MChaosOfStorm3D

این گرافیک واین روند برای یک بازی موبایل واقعا شگفت انگیزه.این بازی منو یاد سام مصمم انداخت.همون سبکیه.
    • Zuma

مطمئنا اسمشو شنیدین.شاید تو کامپیوترتون نصبه یا رو گوشی دوستتون دیدینش اما تو گوشی خودتون نمیتونید بازیش کنید.بعد از کلی جستجو نسخه ی مورد نظر این بازی رو گیر آوردم.حالا شما هم میتونید از این بازی لذت ببرید.

Last edited by javad33; 13-06-2007 at 14:25.

20. این کاربر از javad33 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 1 از 7 12345 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •