تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 718 از 722 اولاول ... 218618668708714715716717718719720721722 آخرآخر
نمايش نتايج 7,171 به 7,180 از 7212

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی محسن چاوشی

حـــــرفـه ای runner's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    جنت آباد

پيش فرض

به نظر من آلبوم چندتا ترک خوب داشت
    الباقیش برا دبیرای ادبیات خوب بود که بشینن اشعارو موشکافی کنن حوصلشون سر نره
    خواننده ای که صدای خسته ای داره و با البومی مثل سنتوری شناخته شده و خیلی از جمع کثیری از طرفداراش دوست دار این نوع خوندش هستن به نظرم این حجم از آهنگ ها با سبکای مختلف باعث دلسردی میشه!!!
    حالا باز اگه واقعا صداش قابلیت این نوع خوندن رو داشت آره جواب میگرفت!
    مثلا بخوایم بگیم هوا همه طرفداراشو داشته که نمیشه چون طرفدارای محسن چاووشی کسایی هستن که با سنتوری شناختنش پس طبیعتا با اجرای گیتار الکترونیک تو البوم جدیدش که نمیتونه طرفدارای راک رو هم به سمت خودش بکشه چون اصلا کارش این نیست و بیشتر طرفدارای خودشو اذیت میکنه
    عین این میمونه همایون شجریان برا حفظ همه نوع طرفداری رضا یزدانی بخونه مگه میشه مگه داریم!

در کل ترکای خوبشو جدا کردیم ولی چه حیف که از 12 تا ترک...................
    Last edited by runner; 13-06-2016 at 14:45.

2. 3 کاربر از runner بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال badboys_87's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    گیلان - لنگرود

پيش فرض

به نظر من .. محسن چاووشی خیلی کار خوبی کرد که اشعار مولانا و سعدی رو انتخاب کرده .... ممکنه به سلیقه و مذاق جوونای امروز نخوره ولی مطمئنم با این کار خیل عظیم طرفدارای چاووشی افزایش پیدا میکنه و اونایی هم که علاقه به ادبیات دارند از این اثر خوششان بیاید.

از ترک هایی که به سبک راک نزدیک بودند و گیتار الکترونیک استفاده شده بود خیلی بیشتر خوشم اومد و بیشتر به دل من نشست ...
    امیر بی گزند یکی از بهترین آلبوم های چند سال اخیر موسیقی ایران هست

4. 2 کاربر از badboys_87 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن هنر هفتم hp722's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    Loneliness

پيش فرض

موزیک خداحافظی تلخ چقدر زیباست.به شخصه هرچی گوش میدم سیر نمیشم.چه زیبا سروده فاضل نظری و صد البته چقدر قشنگ استاد چاووشی اینو خونده که انقدر به دل میشینه.اخیرا این موزیک و همخواب و قطار رو زیاد گوش میدم واقعا زیبا هستند.امیدوارم در آلبوم های آتی جدای از شخصی کاری، از این قبیل موزیک ها بیشتر ببینیم
    Last edited by hp722; 17-06-2016 at 20:12.

6. 4 کاربر از hp722 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    Loneliness

پيش فرض

تصورم از تو دود هوا شد رفت تا هی سقوط کنم به زیر سیگاری...صعود میکردم به قله ی چشمات سقوط میکردم مهم نبود برات...

The Last Bus

8. این کاربر از hp722 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن موسیقی MMM52's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    خونمون!!!

پيش فرض

سلام ب همه رفقای گل...
    بعد مدتها یاد اینجا کردم
    یادش بخیر...

10. 2 کاربر از MMM52 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کـاربـر بـاسـابـقـه MOHAMMAD2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

واکنش تند محسن چاوشی به انتقاد

محسن چاوشی در واکنش به انتقادات طرفدارانش, تمام پست‌های صفحه شخصی اش را پاک کرد!

محسن چاوشی لحظاتی از آهنگ جدیدش را در صفحه شخصی‌اش قرار داده بود اما با انتقاد تعدادی از طرفدارانش روبرو شد که خواستار این شده بودند که چاوشی از ترانه‌های امروزی استفاده کند.

این انتقادات با واکنش شدید محسن چاوشی همراه شد و تمام پست‌های صفحه‌اش را پاک کرد!

-------------------------------------------------------
    والا ما خودمون شدید طرفدار چاووشی هستیم اونم از 10 سال پیش ولی واقعا نمیدونم چرا اینجوری شده ! به شدت هم انتقاد ناپذیر شده !

12. 7 کاربر از MOHAMMAD2010 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    Loneliness

پيش فرض

چاووشی اون زمانی که مجوز نداشت و سینک موزیک هاش همه دستی و ضعیف بود کلی طرفدار داشت بعد با سنتوری شناخته شده شد و با یه شاخه نیلوفر به اوج رفت.حالا الان که شناخته شده و آلبوم میده و برای فیلم و سریال میخونه خودشو گم کرده و اینهمه طرفداری که باعث شدن اینقدر بالا بیاد رو ندیده میگیره.من هنوزم طرفدارشم ولی شدیدا با این غرور و شخصی کاریش مخالفم.این رفتار اخیرش باعث شد درمورد شخصیتش که توی ذهنم داشتم تجدید نظر کنم

14. 4 کاربر از hp722 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه payam.n5's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

واقعا چیکار کرده چاوشی با امیر بی گزند . 3 هفته از اومدن البوم میگذره و هر روز بارها البوم و گوش میدی و هر بار از دفعه قبل بیشتر لذت میبری زنده باد چاوشی

نقد های زیادی هم برای البوم در این مدت نوشته شده که اینقدر نقد برای یه البوم موسیقی تو ایران بی سابقه بوده و اونم در حالی که 95 درصد نقد ها مثبت بوده + فروش فوق العاده البوم نشان از مخاطب شناسی و درک بالای چاوشی داره
    تعدادی از نقد ها و مطالب مربوط به البوم امیر بی گزند در مطبوعات:

در ستایش محسن چاوشی به بهانه انتشار آلبوم «امیر بی‌گزند»

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

همشهری جوان ، ای چاوشیست برقص آ
    آلبوم امیر بی گزند به محبوب ترین آلبوم ایران تبدیل شده ، چه ویژگی هایی دارد؟
    گزارش همشهری جوان از آلبوم امیر بی گزندِ محسن چاوشی و چند خبر دیگر از خواشی شجریان ، ماه عسل و رضا صادقی
    گزارش روزنامه های زندگی سلام و خراسان از آلبوم امیر بی گزند

گزارش کامل مجله همشهری جوان از محسن چاوشی و آثاری که برای خدا خوانده شده

فرزند استاد «رحیم موذن‌زاده اردبیلی» درباره آلبوم «امیر بی‌گزند»
    جعفر موذن‌زاده: صدای آقای محسن چاوشی را دوست دارم و خواننده خوبی هستند

جعفر موذن‌زاده در گفتگو با خبرنگار سایت «موسیقی‌ ما» نظر خود درباره استفاده محسن چاوشی از اذان مرحوم «رحیم موذن‌زاده» در آلبوم جدیدش را اینگونه بیان کرد:«به نظر من استفاده ایشان از اذان پدرم در آلبومشان مشکلی ندارد ولی بهتر بود آقای چاوشی اجازه می‌گرفتند و من هم اشعار را می‌دیدم تا بدانم که قرار است چه کاری را انجام دهند. اذان پدر من هم در دستگاه موسیقی است. در دستگاه «بیات ترک» و گوشه «روح الارواح» خوانده شده ولی اگر برای استفاده از آن به ما هم اطلاع دهند بهتر است. من صدای آقای محسن چاوشی را دوست دارم و خواننده خوبی هستند. آهنگ‌های ایشان که در آن از اذان استفاده شده بود را شنیدم و خوب بود. اعتراضی هم نکردم

علی بحریینی (ترانه سرای غیر معمولی) پاراگرافی برای امیر بی گزند نوشت
    "امیر بی گزند" و بازگشت محسن چاوشی به گود. آلبومی که "احساس" دارد و از سر ِ شکم سیری تولید نشده است. مثلث بهروز صفاریان، فرشاد حسامی و مولانا به معنی واقعی کلمه برگ های برنده این آلبوم هستند.

محسن چاوشی جدیدترین آهنگ خود را استارت زد
    رونمایی از چند ثانیه ی ابتدایی تراک زندان / [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

گزارش روزنامه های کشور از فروش آلبوم امیر بی گزند
    روزنامه مردم سالاری : محسن چاوشی رکورد ها را جابجا کرد [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    روزنامه هنرمند : یکه تازی محسن چا.وشی با امیر بی گزند [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    روزنامه های ایران و شهروند : محسن چاوشی در موسیقی مجاز رکورد زد [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ادای احترام ( حسام الدین سراج ) به امیر بی گزند چاوشی

تمجید روزنامه زندگی سلام از آلبوم جدید چاوشی

تمجید روزنامه خراسان از آلبوم جدید چاوشی ( امیر بی گزند )

تبیلغ آلبوم چاوشی در اتوبان کرج به تهران

با حذف تصاویرش از اینستاگرام؛

اقدامی که چاوشی انجام داد، به باور چهره‌های فعال در هنر ایران به ویژه موزیسین‌ها اتفاق مهمی است، زیرا نشان می‌دهد حتی این خواننده نسل جوان نیز دریافته باید در بخشی از فعالیت هنری‌اش به آنچه اعتقاد دارد، بپردازد و برای حفظ مخاطب به هر شکل ممکن منعطف نباشد، چون در این صورت ممکن است در موارد متعددی برای باج دادن به طیفی از مخاطبانش، آنچه به عنوان اثر با کیفیت موسیقیایی تلقی می‌کند را نابود کند.

مخاطب محوری، یکی از ابزارهای توسعه هنر است، ولی اینکه مبنای کلی خلق اثر ذائقه مخاطب در نظر گرفته شود و هنرمند اعم از موزیسین، نویسنده و کارگردان تئا‌تر و سینماگر، سلیقه‌اش را به نفع مخاطبش سانسور کند، ضربه جبران ناپذیری به هنر ایران می‌زند، کما اینکه تاکنون نیز ضرباتی وارد کرده است. مشخصاً در موسیقی سنتی، بسیاری از موزیسین‌ها با حذف بخشی از پیش درآمد و تند کردن شدید ریتم موسیقی سنتی، قطعاتی را تحت عنوان موسیقی سنتی منتشر کردند که هرچند این قطعات جذاب بود، دیگر موسیقی سنتی نبود، بلکه موسیقی پاپ بوده است!

بدون شک، هنرمند باید راه خودش را برود و هرچند این راه جدا از سلیقه مردم نیست، لزوماً در کارنامه و سبک یک موزیسین یا خواننده، این دو مسیر (سلیقه مردم و سلیقه خواننده) مستمراً و پیوسته یکی نیست؛ بنابراین، هنرمند با پیمودن راهی که تصور می‌کند به تکامل هنرش می‌انجامد، در بد‌ترین حالت گروهی از مخاطبانش را از دست می‌دهد، ولی اگر راه درستی در پیش گرفته باشد، گروه تازه‌ای را به طرفدارانش خواهد افزود که قصد تحمیل سلیقه‌شان را به هنرمندشان ندارند.

مصاحبه با طراح کاور آلبوم ( امیر بی گزند )

و توضیح در مورد کاور اثر

16. 7 کاربر از payam.n5 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    Loneliness

پيش فرض

چاووشی تو اینستاگرام اش برای اولین بار فیلمی از زنده خوندنش گذاشته که خیلی برام جالب بود.موزیک دل به هرکی دادی از سادگی دادی رو میخوند کمتر از یک دقیقه بود و جوابی بود به اونایی که میگفتن صدای چاووشی همش افکته و بخاطر همین کنسرت نمیذاره

18. 5 کاربر از hp722 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

R e b i r t h Kurosh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    همون جا ! :دی

پيش فرض

ویدئوی اجرای لایو چاوشی رو ضمیمه پست کردم
    جالب بود
    فايل هاي ضميمه فايل هاي ضميمه

20. 10 کاربر از Kurosh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •