تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 660 از 722 اولاول ... 160560610650656657658659660661662663664670710 ... آخرآخر
نمايش نتايج 6,591 به 6,600 از 7212

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی محسن چاوشی

آخر فروم باز gmuosavi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    نصف جهان سبزوهمیشه سبز

پيش فرض

محسن چاوشی : نام پاروی بی قایق برای آلبوم تغییر نخواهد کرد

خب دوستان مثل اینکه قرار نیست نام البوم تغییر کنه و همون نام پاروی بی قایق باقی میمونه :

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

محسن جان عزیزم اول تحقیق کن بعد !
    اخلاق هواداراتو که میدونی چقدر . . .

آخر فروم باز Malware's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    لاهیجان

11

آلبوم گروهی بنام "من و ما"
    هنوز هیچ خبر رسمی از این آلبوم وجود ندارد اما خبر های غیر رسمی مبنی بر پخش آلبوم "من و ما " طی هفته ی آینده وجود دارد که قرار است در سکوت خبری منتشر شود. گفتنی است محسن چاوشی هیچ نقشی در پخش این آلبوم ندارد و هر تاخیری مربوط به تهیه کننده ی آن است. قطعه ی میگه دوسم نداره قبل از عید اماده شده و برای انتشار تحویل داده شده بود.
    با حضور محسن چاوشی ، علی لهراسبی ، مهدی یراحی ، شهرام شکوهی ، ایمان قیاسی، مرتضی پاشایی و ...
    ویرایش :
    تهیه کننده : رامین بصیرت نیا
    منبع :
    chavoshinews

Last edited by Malware; 09-05-2014 at 16:46.

3. این کاربر از Malware بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی Altairezio's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    TaBrIz

پيش فرض

چه جالب این دی جی عابده کنار محسن...یادش بخیر عجب آهنگی بود...کاش دوباره همکاری داشته باشن....

5. 5 کاربر از Altairezio بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    لاهیجان

پيش فرض

محسن چاوشی قطعه « بید بی مجنون » را برای فیلم سینمایی « لامپ صد » خواهد خواند . این فیلم به کارگردانی سعید آقاخانی و بازی محسن تنابنده با موضوعی اجتماعی (اعتیاد) تولید شده.
    اخبار تکمیلی به زودی
    منبع :
    chavoshinews

7. 2 کاربر از Malware بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز 3Dmajid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    پشت کامپیوتر

پيش فرض

چه جالب این دی جی عابده کنار محسن...یادش بخیر عجب آهنگی بود...کاش دوباره همکاری داشته باشن....
    کدوم آهنگ با هم همکاری داشتن ؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه abdolahe's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    Helm's Deep

پيش فرض

کدوم آهنگ با هم همکاری داشتن ؟
    عروس من

ببخش عروس قصه دلم جوونی کرده
    با تو اگه یه لحظه نامهربونی کرده
    چه سرنوست خوبی وقتی خوده خدا هم
    برای خوشبختیمون پا در میونی کرده
    عروس خوب قصه عروس آرزوهام
    وقتی که خیلی تنهام قهر نکن با چشمام
    قهر نکن عشق من قهر تو آتیشمه
    من نمیخوام بسوزم وقتی دلت پیشمه
    برای داشتن تو چه راه دوری رفتم

10. 2 کاربر از abdolahe بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    لاهیجان

پيش فرض

محسن چاووشی با صدای خود به «لامپ 100» آمد

سرمایه گذار و یکی از تهیه کنندگان فیلم «لامپ 100» از خوانندگی محسن چاووشی برای این فیلم با عنوان قطعه «بید بی مجنون» خبر داد.
    احسان دلاویز در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به اکران فیلم «لامپ 100» که در نوبت دوم عید فطر خواهد بود، گفت: امیدواریم این فیلم با بهره گیری از صدای چاووشی و بازی متفاوت ساره بیات و محسن تنابنده به یکی از فیلم های موفق سال بدل شود.
    به گفته وی، محسن چاووشی ترانه ای را با نام «بید بی مجنون» در این فیلم خوانده است.
    بعد از «سنتوری»، «لامپ 100» دومین فیلمی است که ترانه آن را محسن چاووشی خوانده است.
    «لامپ 100» اولین فیلم سینمایی سعید آقاخانی در مقام کارگردان است که در سی و دومین جشنواره بین المللی فیلم فجر به نمایش درآمد. محسن تنابنده، ساره بیات، مسعود کرامتی، حمید لولایی، پوریا پورسرخ، رضارویگری، جمال اجلالی، مهرداد صدیقیان و مهران غفوریان بازیگران این فیلم سینمایی هستند.
    این فیلم داستان مردی است که با معضل اعتیاد مواجه بوده و در شرایطی قرار می گیرد که تصمیم به مبارزه با مواد مخدر می گیرد.

منبع :
    mehrnews

12. 4 کاربر از Malware بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن دانلود و آپلود NET DOCTOR's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

گفت وگوی اختصاصی «موسیقی ما» با خواننده «سنتوری» درباره حضور در فیلم «لامپ 100» و شایعات این روزها

محسن چاوشی: برای کمک به هم نوعان ام می‌خوانم، نه نقد روشنفکرها!

موسیقی ما - خواننده ترانه تیتراژ معروف فیلم «سنتوری» داریوش مهرجویی بار دیگر به دنیای سینما بازگشته و در یک همکاری پر سر و صدا، ترانه تیتراژ فیلم «لامپ 100» به کارگردانی «سعید آقاخانی» را می‌خواند.

به گزارش «موسیقی ما»، محسن چاوشی که پس از همکاری در «سنتوری» داریوش مهرجویی هرگز حاضر به حضور در هیچ پروژه سینمایی نشده بود، بار دیگر در یک اثر اجتماعی به عنوان خواننده حضور خواهد داشت تا به قول خودش بتواند برای نجات جان آدم‌ها و هم‌نوعان‌اش بخواند.

«لامپ 100» داستان مردی است که با معضل اعتیاد مواجه بوده و در شرایطی قرار می‌گیرد که تصمیم به مبارزه با مواد مخدر می‌گیرد. نزدیک بودن موضوع این فیلم با داستان «سنتوری» می‌تواند زمینه‌ای برای دوستداران این خواننده باشد تا بتوانند بار دیگر صدای خواننده محبوب‌شان را در یک پروژه سینمایی بشنوند.

اما در روزهای گذشته حرف و حدیث‌های فراوانی در مورد این تصمیم چاوشی در رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی مطرح شد و برخی از تعدد اظهار نظرهای این خواننده درباره کم و کیف فعالیت‌هایش سخن به میان آوردند.

آنها اعتقاد داشتند که محسن چاووشی پس از عدم حضور در پروژه «چ» ابراهیم حاتمی‌کیا عنوان کرد که دیگر هرگز در پروژه‌های سینمایی حضور نخواهد داشت و نام آلبوم جدیدش «پاروی بی‌قایق» نیز بارها در صفحه شخصی‌اش دچار تغییر و تحول شده است.

پیگری خبرنگار «موسیقی ما» برای یافتن پاسخ به این سوال‌ها به صحبت با این خواننده پرطرفدار ختم شد.

«محسن چاوشی» در گفتگو با «موسیقی ما» صحبت‌هایش را درباره این انتقادها، اینگونه آغاز کرد: « راستش را بخواهید من کاری به حرف‌هایی که برخی از دوستان کارشناس می‌زنند، ندارم. فقط و فقط هم درباره ماجرای حضورم در این فیلم با شما حرف می‌زنم و بقیه موضوعات مطرح شده در این زمینه، بحث‌های حاشیه‌ای هستند که من همیشه از مواجهه با آنها گریزانم.»

خواننده «سنگ صبور» ادامه داد: «من برای تماشای خصوصی این فیلم دعوت شدم و فهمیدم که با موضوعی اجتماعی طرف‌ام. فیلمی که قهرمان آن با یک چالش بزرگ دست و پنجه نرم می‌کند و برای ترک اعتیاد در تکاپو است و به این در و آن در می‌زند. بازی «محسن تنابنده» در این فیلم شگفت‌زده‌ام کرد و به شدت تحت تأثیرش قرار گرفتم. همانجا احساس کردم که برای کمک به هم‌نوعان‌ام باید وارد عمل شوم. اگر بتوانم با این ترانه حتی یک نفر از هموطنان‌ام را از کابوس اعتیاد رها و تشویق‌شان کنم به از سر گیری یک زندگی سرشار از عشق و انرژی و امید به آینده، وظیفه‌ام را انجام داده‌ام و آن احساس رضایتمندی از رسالت هنری و انسانی‌ام را خواهم داشت.»

چاوشی ادامه داد: «من برای کمک به هم‌نوعان‌ام می‌خوانم، نه نقد روشنفکرها. نظر همه برای من قابل احترام است، ولی من هم دنیای خودم را دارم. احساس می‌کنم وقتی با یک اثر هنری می‌توانم روی طرز فکر آدم‌هایی هرچند اندک تأثیر بگذارم، چرا این کار را نکنم؟ هیچ لذتی بالاتر از تلاش برای ساختن جهانی سالم‌تر و بهتر برای من نیست. می‌خواهم برای آدم‌ها آرامش و امید به ارمغان بیاورم.»

این خواننده در انتهای صحبت‌های خود درباره آلبوم جدید و زمان انتشارش گفت: «آرزوهای بزرگی برای آلبوم جدیدم دارم. در «پاروی بی‌قایق» نگاه و تفکر امروزی من به زندگی و عشق جاری است. راستش را بخواهید، زمان انتشار این مجموعه هنوز مشخص نیست.»

گفتنی است «لامپ 100» اولین فیلم سینمایی سعید آقاخانی در مقام کارگردان است که در سی‌ودومین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر به نمایش درآمد. محسن تنابنده، ساره بیات، مسعود کرامتی، حمید لولایی، پوریا پورسرخ، رضا رویگری، جمال اجلالی، مهرداد صدیقیان و مهران غفوریان از جمله بازیگران این فیلم سینمایی هستند.

14. 8 کاربر از NET DOCTOR بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز stealer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    esf

پيش فرض

مصاحبه بهمن بابازاده هست
    کلا نمیشه به مصاحبه هاش اعتماد کرد احتمالا خواب دیده
    در کل مصاحبه خاصی نیست ولی بابازاده هم اصلا قابل اعتماد نیست و کلا بیشتر تفکرات خودشو مینویسه
    فیلم لامپ 100 هم فیلم بدی نیست من خداروشکر تونستم فیلمو ببینم فقط موضوعش یکم تکراری شده
    موضوع فیلم چ هم به نظر من رفتار غیر حرفه ای حاتمی کیا بود که از همکاریشون جلوگیری کرد و البته فیلم خیلی خاصی هم نبود
    جالب بود سر فیلم چ تهیه کننده میاد میگه با چاووشی همکاری کردیم بعد حاتمی کیا میاد میگه اصلا این خبرا نیست خودشون معلوم نبود چند چندن با خودشون!!
    الان فقط و فقط منتظر البومم

16. 3 کاربر از stealer بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    لاهیجان

پيش فرض

* البوم پاروی بی قایق *

18. 7 کاربر از Malware بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •