تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 622 از 722 اولاول ... 122522572612618619620621622623624625626632672 ... آخرآخر
نمايش نتايج 6,211 به 6,220 از 7212

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی محسن چاوشی

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

حالا به هم نپرین !
    آ آ آ ... حالا بیایین وسط ! آمد بهار جان ها ای شاخ تر برقص آ !!!! : دی :|

---

منم فکرش رو نمی کردم روزی بشه رو شعر مولانا 6/8 خوند اصن ! ولی به نظرم زیاد درست نبود این کار !

کلا فضای آهنگ 6/8 با فضای اشعار کلاسیک ایرانی همخونی نداره . قبول کنید !

به نظر منم بهتر بود از یه شعر نو استفاده می کرد !
    دیدید که انجام داد و شد برای یه هنرمند خلاق و نترس ، نشد معنی نداره ، ضمنا نمیدونم رو چه حسابی میگید 6و8 با اشعار کلاسیک و شعر مولانا همخوانی نداره؟

2. 3 کاربر از aazp بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

به نظر من : آهنگ خوبی بود . عالی نبود ولی آنقدر ها هم ضعیف نبود که ازش بدم بیاد . اون اولش که آروم میخونه هم اگه نبود بهتر بود
    در مورد شعر هم هرچند که به ترتیب شعر صفحه قبلی نیست ولی یه اشکالی که داشت این بود که : غیر از این "به رقص آ " چیز دیگه ای ازش نفهمیدم
    ولی 6/8 خوبی بود :
    یالا بیاین وسط : هااااااا ماشالله

این رو ببین :

4. 5 کاربر از مصطفی بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز ali_agha1981's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    بهشتی که جهنمش کردن..

پيش فرض

اووووووووووه...چه خبره این تاپیک !!
    من فکر کردم نفر اولم میام نظر بدم...
    نظرم اینکه [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هم گفتم که محسن چاوشی تا یه چیزی رو شور اش رو در نیاره ولکن نیست...!!
    به نظرم ضعیف ترین آهنگ 13 از این بهتر و عامه پسند تر بود..
    این آهنگها فقط پان چاوشی ها رو ارضا میکنه....
    متاسفانه چاوشی داره هر روز خاص تر میشه و این داره باعث میشه دایره طرفداراش هر روز کوچیکتر و خاص تر بشه..
    هر کسی نمیتونه با این آهنگها ارتباط برقرار کنه....
    Last edited by ali_agha1981; 17-06-2013 at 23:14.

6. 3 کاربر از ali_agha1981 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Greedy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    ؟?

پيش فرض

متاسفانه چاوشی داره هر روز خاص تر میشه و این داره باعث میشه دایره طرفداراش هر روز کوچیکتر و خاص تر بشه..
    حالا هر کس نظری در مورد اهنگ داره و سلیقه ها متفاوته و طبیعی هم هست بهترین فیلم و اهنگ و ... هم همه رو راضی نمیکنه ولی این قسمت نظرت خیلی جالب بود
    الان من خود ان سیزدهم خاص بود یا عام که کلی طرفدار هم به دایره طرفدارای چاوشی اضافه کرد و حتی اونایی که چاوشی گوش نمیکردن طرفدارش کرد
    همین اهنگ هم ببین چقدر شنیده میشه حالا و تو جشن ها و عروسی ها
    کلا بعضی نظرات خیلی جالبه

8. 2 کاربر از Greedy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

اصلا فلسفه انتشار تک آهنگ های چاوشی توی این یکی دو سال همینه که بازتاب سبک های جدیدو بین مردم ببینه تقریبا نصف تک آهنگهاش تو دو سال اخیر با همین خط فکری منتشر شدن ، دو تا نمونه کاملا بارزش دلتنگ و مترو و حتی ها ، قرار هم نیست روی تک آهنگ ها به اندازه آهنگ های یه آلبوم وقت گذاشته بشه
    بحث در مورد خوب و بد بودنش نمیخوام انجام بدم چون من هیچ تخصصی در این زمینه ندارم و تو این سطح بحث ها کاملا سلیقه ای هست

10. 4 کاربر از aazp بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه payam.n5's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

یک تک اهنگ دو دقیقه ای شاد بود همانطور که محسن چاوشی عزیز گفت انتشارشم به مناسبت شادی مردم تو این روزا هم بوده
    همین که برای تک تک کارای محسن چاوشی و حتی یک تک اهنگاش این همه بحث و نظرات دقیق میشه جای خوشحالی هست واسه چاوشی قطعا
    ولی عده ای دوست دارن همه کارها در حد شاهکار از اب در بیاد که این غیرممکن هست هم برای چاوشی هم برای همه هنرمندان
    اینکه بیایم یه کار دو دقیقه ای رو با اهنگایی مثه سنگ صبور و ... مقایسه کنیم خیلی نظر بی ربطی هست به نظرم

ماه پیش هم سیاوش قمیشی تک اهنگی تقریبا شاد به اسم نوازش داده بود که تو سایتی نظر ات میدیدم یه سری میگفتن این چیه و عده ای دیگه هم کلی خوششون اومده بود
    بعضی دوستان هم توقع داشتن همه اهنگاش مثه الکی و ... از اب دربیاد

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

دیدید که انجام داد و شد برای یه هنرمند خلاق و نترس ، نشد معنی نداره ، ضمنا نمیدونم رو چه حسابی میگید 6و8 با اشعار کلاسیک و شعر مولانا همخوانی نداره؟
    نمیگم که نتونست و نشد !از نظر من بد نبود و خوب هم نبود اونقدرا . شاید دلیلش همین سریع آماده شدن این کار باشه .

میدونی چرا میگم 6/8 و کلاسیک به هم نمیخورن؟ چون به نظرم یه جورایی این جور اشعار بُعد عرفانی‌شون خیلی بیشتر از اونی که بخواد ازشون قِر کمری استفاده بشه. امیدوارم منظورمو رسونده باشم.

در هر صورت بهتره شاد باشم .

13. 4 کاربر از Masoud-Susa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز ali_agha1981's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    بهشتی که جهنمش کردن..

پيش فرض

اصلا فلسفه انتشار تک آهنگ های چاوشی توی این یکی دو سال همینه که بازتاب سبک های جدیدو بین مردم ببینه تقریبا نصف تک آهنگهاش تو دو سال اخیر با همین خط فکری منتشر شدن ، دو تا نمونه کاملا بارزش دلتنگ و مترو و حتی ها ، قرار هم نیست روی تک آهنگ ها به اندازه آهنگ های یه آلبوم وقت گذاشته بشه
    بحث در مورد خوب و بد بودنش نمیخوام انجام بدم چون من هیچ تخصصی در این زمینه ندارم و تو این سطح بحث ها کاملا سلیقه ای هست
    حرفت رو تا حتی قبول دارم...ولی بازتاب بین چه کسایی ؟
    طرفدارهای چاوشی ؟ یا پان چاوشی ها ؟ یا شنونده های غیره و عموم مردم ؟؟!!

اگه بخوایم به کامنت های توی فیس بوک چاوشی بگیم فید بک !! که معلومه همه میان میگن : به به و چه چه..
    واکنش اصلی و فیدبک واقعی باید بین کسایی باشه که طرفدار متعصب چاوشی نیستن و فقط چاوشی گوش میدن و منصفانه نظر میدن نه از روی تعصب بیجا...
    این آهنگا نمیتونه بین اون افراد جایی داشته باشه..

15. 2 کاربر از ali_agha1981 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کـاربـر بـاسـابـقـه MOHAMMAD2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

جالبه رفته یه آهنگ 6-8 خونده بعد بعضیا میگن سبک جدید !
    چاوشی نباید این جوری بخونه !
    من خودم طرفدار سرسخت محسنم و واقعا ناراحت شدم با این آهنگ
    این خاص نبود ! این 6-8 بود با این تفاوت که یکی مثل ساسی میاد از خودش شعر در میاره محسن اومده از شاعرای بزرگ شعر انتخاب کرده !
    در هر صورت افتضاح !
    ماه پیش هم سیاوش قمیشی تک اهنگی تقریبا شاد به اسم نوازش داده بود
    شما نوازش رو با این آهنگ 6-8 مقایسه میکنی ! هر چند همون آهنگم به گفته خیلیا جز آهنگای خوب سیاوش نبود !

17. این کاربر از MOHAMMAD2010 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Greedy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    ؟?

پيش فرض

واکنش اصلی و فیدبک واقعی باید بین کسایی باشه که طرفدار متعصب چاوشی نیستن و فقط چاوشی گوش میدن و منصفانه نظر میدن نه از روی تعصب بیجا...
    این آهنگا نمیتونه بین اون افراد جایی داشته باشه..

هنوز یه ساعت از انتشار اهنگ نگذشته که میبینی سالومه سید نیا مجری شبکه من و تو که اصلا گروه خونیش به چاوشی نمیخوره(نکنه طرفدار متعصب چاوشی هست ایشون و ما هم خبر نداریم ) هم این اهنگ شیر میکنه و نظرات پیجش هم همه حال کردن با اهنگ :
      محتوای مخفی: نظرات 

اهنگ بازار خرمشهر و غیرمعمولی هم میگفتن چیه و همونا هم جز بیشترین اهنگ های فیدبک دار چاوشی شدن
    البوم من خود ان سیزدهم میگفتید خاص هست و فقط طرفدارای چاوشی حال میکنن، شد از نظر خیلی ها بهترین البوم چاوشی
    Last edited by Greedy; 17-06-2013 at 23:21.

19. این کاربر از Greedy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •