تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 10 اولاول 1234567 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 96

نام تاپيک: درخواست : ساخت اتوران فوق حرفه اي وزيبا با فلش

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

1.اگه بخوایم با فلش اوتوران درست کنیم باید خروجیش چجوری باشه که اگه طرف فلش پلیر نداشته باشه بازم اجرا بشه؟ایا اینکار ممکنه ؟ اصلا ایا باید خروجی خاصی بگیریم؟
    2.چطور باید به بیرون لینک بدیم که مثلا وقتی دکمه ای رو زدیم یه فایل exe اجرا بشه یا هر فایل دیگه ای
    فعلا اگه اینها رو بگی ممنون میشم

باید فلشی رو که ساختی به صورت exe منتشر کنی . به همین راحتی!!!!!!
    Last edited by ehsan32909; 07-03-2007 at 14:53.

پروفشنال atrin777's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006

پيش فرض

با دستور fscommand ميشه رديفش كرد
    ولي فايل خروجي هم بايد اگزه باشه كه تو پستهاي قبلي در موردش حرف زديم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

سلام
    امروز می خوام آموزش دستور getURL را براتون بنویسم :
    1- ابتدا در برنامه فلش یک دکمه( button ) درست می کنید.
    2- سپس دکمه( button ) را انتخاب می کنید و پنل action script را باز می کنید.
    3- دستور getURL را مانند شکل زیر به دکمه( button ) نسبت میدهیم.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

4- در قسمت URL آدرس فایل را با پسوندش می نویسیم.
    5- در قسمت window هم یکی از چهار پارامتر را به دلخواه وارد کنید.
    تذکر: پسوند فایل حتما باید ذکر شود.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Apr 2006

پيش فرض

امکانش نیست چون فلش نمیتونه exe لود کنه
    میشه ...
    شما هم که فلش رو دست کم گرفتی .....

2.چطور باید به بیرون لینک بدیم که مثلا وقتی دکمه ای رو زدیم یه فایل exe اجرا بشه یا هر فایل دیگه ای
    فعلا اگه اینها رو بگی ممنون میشم
    اگه انگلیسیت خوبه اینجا (لینک پایین ) رو بخون خیلی واضح نوشته که چیکار کنی ....

آخر فروم باز Mehran NZ's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

خیل خوب از طریق لینکی که جناب MATIN دادند حالا می تونم فایل exe رو اجرا کنم ولی متاسفانه فایلهای دیگه رو اصلانمی شناسه و باز نمی کنه منتظر کمکتون هستم دوستان
    یه سوال دیگه هم دارم چطور می تونم فلشهایی رو که به exe تبدیل کردیم دوباره به swf یاfla برگردونیم

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Apr 2006

پيش فرض

خیل خوب از طریق لینکی که جناب MATIN دادند حالا می تونم فایل exe رو اجرا کنم ولی متاسفانه فایلهای دیگه رو اصلانمی شناسه و باز نمی کنه منتظر کمکتون هستم دوستان
    فکر کنم بشه فایل های PDF و powerpoint رو با فلش باز کرد ... (مطمعا نیستم ...)
    .................................................. .................................................. .
    تا حالا این روش پایین رو خودم امتحان نکردم ..... ولی فکر کنم بشه باهاش همه جور فایل رو باز کرد .....
    اول باید یه فایل EXE درست کنی ( با یه زبان برنامه نویسی یا Notepad ) .....این فایل باید طوری باشه
    که با اجرای اون یه فایل دیگه رو (فایل مورد نظر ) رو اجرا کنه بعد خودش بسته بشه .....
    بعد میتونی با فلش این فایل EXE رو اجرا کنی ...

یه سوال دیگه هم دارم چطور می تونم فلشهایی رو که به exe تبدیل کردیم دوباره به swf یاfla برگردونیم
    اگر فایلت اول فلش بود بعد Exe شد می تونی فایل exe رو با SWFDecompiler به Flv بعدشم با خود فلش به SWF تبدیل کنی ...
    البته انتظار نداشته باش که فایلت کاملا سالم بمونه ....

تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

من SWFDecompiler رو امتحان کردم ولی exe رو نمی شناسه راستش هدفم فایل fla هستش نه swf

تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

تا حالا این روش پایین رو خودم امتحان نکردم ..... ولی فکر کنم بشه باهاش همه جور فایل رو باز کرد .....
    اول باید یه فایل EXE درست کنی ( با یه زبان برنامه نویسی یا Notepad ) .....این فایل باید طوری باشه
    که با اجرای اون یه فایل دیگه رو (فایل مورد نظر ) رو اجرا کنه بعد خودش بسته بشه .....
    بعد میتونی با فلش این فایل EXE رو اجرا کنی ...
    ایول عزیز دقیقا همین جوریه که شما میگی من یه اوتوران دارم که دقیقا همین کارو کردن یعنی توی یه پوشه یه چند تا فایل exe درست کرده بودن که لینک داده بودن به اونها و از طریق اونا فایلهای دیگه رو باز میکردن
    من اول فکر کرده بودم که از طریق فلش اون فایل های exe رو درست کردن بخاطر همین می خواستم تبدیلشون کنم به fla ولی اینجوری که شما می گی منطقی تره یعنی میشه با هر زبانی این کارو کرد(خداییش خیلی باهوشی خوشمان امد)

ولی چجوری؟

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Apr 2006

پيش فرض

ایول عزیز دقیقا همین جوریه که شما میگی من یه اوتوران دارم که دقیقا همین کارو کردن یعنی توی یه پوشه یه چند تا فایل exe درست کرده بودن که لینک داده بودن به اونها و از طریق اونا فایلهای دیگه رو باز میکردن
    من اول فکر کرده بودم که از طریق فلش اون فایل های exe رو درست کردن بخاطر همین می خواستم تبدیلشون کنم به fla ولی اینجوری که شما می گی منطقی تره یعنی میشه با هر زبانی این کارو کرد(خداییش خیلی باهوشی خوشمان امد)

ولی چجوری؟
    خیلی ممنون ...
    فکر کنم این دیگه کار بچه های انجمن [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یا [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] باشه ....

من SWFDecompiler رو امتحان کردم ولی exe رو نمی شناسه راستش هدفم فایل fla هستش نه swf
    برای امتحان میتونی یه فایل فلش رو exe کنی بعد با SWFDecompiler اون رو باز کنی ....
    من چند تا بازی فلش exe رو امتحان کردم جواب داد ....
    همون طور که گفتم اون فایلت اول باید فلش بوده باشه .....

موفق باشی ...

تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

اقا درسته SWFDecompile فایلهای اکزه ای که با فلش درست شده باشند می شناسه اشتباه ازمن بود چون فقط روی همون فایلها امتحان کرده بودم که 100% با فلش درست نشدند
    متین جان واقعا ممنونم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •