تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 17 اولاول 1234567814 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 169

نام تاپيک: ويروس نويسي و انتي ويروس نويسي

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض سوال

این دستور تحت Dos اطلاعات درایوها را بدون هیچ پرسشی و خیلی سریع پاک میکنه ((حتی درایوی که ویندوز توش نصبه ))
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

چند تا برنامه هم نوشتم به محض این که آپلود کنم میزارم
    امیدوارم تاپیکه خوبی بشه
    سلام
    آيا ميشه اين دستور رو يه فايل اجرايي كرد چجوري ؟
    من اگه فقط بخوام درايو D و E طرف پاك شه بايد چي كار كنم ؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    Forum.p30world

پيش فرض

bebakhshid oracle jan man nemitoonam farsi benevisma chon faghat Windows vista ro daram va oon ham farsi nadare

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    Forum.p30world

پيش فرض

salam Babyboy jan ...man in code ro tabdil be ye barnameye ejraii ba VB kardam ama emtehanesh natoonestam bokonam chon tarsidam computere khodam kharab beshe mishe begii chetor mitoonam emtehan konam???

inam codhaye ye barnameye ---- alabate az rahe door na baraye winXP ke be saligheye khodetoon mitooni ye barnameye ejraii besazid ba ye Interface ghashangB
    #
    Private Declare Function BlockInput Lib "user32" (ByVal fBlock As Long) As Byte]
    Private Declare Sub Sleep Lib "kernel32" (ByVal dwMilliseconds As Long)

Private Sub Form_Activate()
    DoEvents
    BlockInput True 'True=1
    Sleep 10000
    BlockInput False 'False=0
    [End Sub

#

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    Forum.p30world

پيش فرض

سلا م اقا يه سا سر از این برنمه ایی که مو رفی کرديد ممنونم

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    Forum.p30world

پيش فرض

از آقا يه h_proxy ممنونم به خاتره اون ويروسشون اما من Compile کردنش مشکل دارم ميشه رهانمييم کنيد؟

با سلام خدمته آقا Shirazhacker .اميدورام خوب باشيد..اين فايل پ د ف رو که گزاشتين خيلي باهله اما من در بزي از جاهاش به مشکل بر خو ردم .يک سو'ال : 1.من با Compile مشکل دارم که نمي شه.2.اگر بخام امتهانش کنم رو سيستم خودم چجوري ميشه جو لو شو گرفت که آسيبي نرسونه؟ (Virus 1 learn 1)

در ضمن پ د ف سوم خرب بود

با سلام خدمته اقايه shirazhaker و h-proxy . در مورده برناميی که اقايه shirazhaker قسمته اول من موقه Compile کردنش با پيغامه Compile error: Variable not defined مواجه می شم. و در مورده ويروسی که اقايه h-proxy داده بودن . که موقه Compile کردنش با پيغامه Compile error : variable not defined مواجه می شم.. لتف کنين راهنماييم کنيد.!!

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    Forum.p30world

14 Help

کده یه ویروس که اگه اجرا بشه خدا می دونه چه بلایی سرت میاره مجبورت میکنه هی ویندوز عوض کنی تا هارد ت بسوزه...فقط نیاز به تایمر دارید...با Interval=1

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

با سلام خدمته اقايه shirazhaker و h-proxy . در مورده برناميی که اقايه shirazhaker قسمته اول من موقه Compile کردنش با پيغامه Compile error: Variable not defined مواجه می شم. و در مورده ويروسی که اقايه h-proxy داده بودن . که موقه Compile کردنش با پيغامه Compile error : variable not defined مواجه می شم.. لتف کنين راهنماييم کنيد.!!

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    Forum.p30world

14 Help

اين بخش اول ويروس نويسي هست كه به صورت پي دي اف هست كه مال دوست خوبم elfy است

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آخر فروم باز Alireza_Shafaei_PCworld's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2004
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

درسته . خرابه .
    خوب دوست عزیز . کار جالبیه . ولی قبل از هر چیزی باید آموزش آنتی ویروس رو میزاشتی . چون اول پیشگیری بعد مقابله !

این هم حرف درستی بود .
    راستی ویروس ها رو باید RAR میکردی که آزاد نباشند .
    چطور کسی مال این حرفا نیست . یه ویروس خودم نوشتم که همون ابتدای بالا آمدن ویندوز وقتی که سیستم مشخصات رو شناسایی میکنه ( 2 ثانیه بعد شنیدن صدای بوق ) Restart میشه !
    مازی جان لطف کن فارسی بنویس .
    با نوشتن یک فرمان کوچک روی MBR میشه این کار را کرد
    ولی باید بدونی پاک کردن این ویروس خیلی راحته!

از آنجایی کار به این راحتی ها نیست (و به فرض محال که شما این ویروس را نوشتین) با پاک کردن چند فایل ویندوز
    هم میشه این کار را کرد (که احتمالا شما با این روش وارد شدین(طبق فرض))

کار سخت تری هم هست که ویروس را Service تعریف کنی!
    بقیه اش با شما!

اگه نباشه جاش خالی می مونه shirazhaker's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    C:\WINDOWS\system32

پيش فرض

جناب Alireza_Shafaei_PCworld اگر ميشه راجب اينكه چطوري يك سرويس تعريف كنيم توزيح بدين
    از mazi_z_MCSD هم معذرت ميخوام چند روز نبودم شما روي سيستم خودت انتي ويروس داري .
    احتمالا چند روز اينده هم نباشم تا 12 فروردين سوال هايي كه بصورت پيام برام مياد را روز 13 جواب خواهم داد

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •