تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 3 اولاول 123 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 28

نام تاپيک: توضیحی مختصر درباره Ulead Video Studio 10

پروفشنال cyrus_achamenian's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    کنار مردم

پيش فرض

سلام جمیعاً

سیروس جان!
    این دو تا برنامه، واسه ساخت Dvd و تبدیل های اون و تنظیم منوهای Dvd استفاده می شن. واسه مونتاژ همون پریمیر بهترین امکانات رو می ده.
    البته در حالت عادی و بدون پلاگین، پریمیر نمی تونه فایل های Vob رو مستقیماً ساپورت کنه. بهتره که اول اون ها رو به Avi تبدیل کنید.

التماس دعا
    یا علی
    پس با چی دوباره به Vob تبدیل کنم؟؟؟ ( چون می دونید دوربین DVD گرفتم که بتونم فیلمامو رو DVD-player ها ببینم! ) در ضمن اگه به Avi تبدیل کنم کیفیتش پایین نمی یاد؟؟
    حالا شما نمی دونید این پلاگینی که گفتید برای فایل های Vob رو از کجا می تونم پیدا کنم؟؟
    ولی Ulead Video فایل های Vob رو ساپورت می کرد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    کنار مردم

پيش فرض

سلام
    یکی لطف کنه بگه من چجوری باید فایل خروجی از این Ulead بگیرم...بعد از اینکه کلی وقت می ذاری ویرایش ( یا هر چیزه دیگه ای ) یا عکس ها رو روش آهنگ می ذاری...بعد هر چی دنبال یه جایی می گردم که خروجی بگیرم پیدا نمی کنم!!!!!!!! Save هم که کنی با پسوند خود Ulead سِیو می کنه !!
    ممنون می شم اگه کمکم کنید

__________________________________________________ ________________

سوال دیگه اینکه تو انجمن آموزشی برای Adobe Premier از قبل وجود نداره؟؟؟؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

با تشکر
    اگر امکانش هست بنویسید چگونه با فارسی نویس مریم در یولید می نویسند

حـــــرفـه ای animeditor's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

سلام جمیعاً

نقل قول نوشته شده توسط cyrus_achamenian
    چجوری باید فایل خروجی از این Ulead بگیرم
    از گزینه Create Video File استفاده کن. البته دقیق یادم نیست که همین بود یا نه!!!
    ولی یه چیز توی مایه های همین بود.

نقل قول نوشته شده توسط rozbehahmadi
    چگونه با فارسی نویس مریم در یولید می نویسند
    آقای روزبه احمدی عزیز، خیلی خوش اومدی.
    یه سرچ توی انجمن می زدی، حتماً جوابت رو پیدا می کردی. این یه تاپیک واسه جواب:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

التماس دعا
    یا علی

تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    کنار مردم

پيش فرض

سلام جمیعاً

از گزینه Create Video File استفاده کن. البته دقیق یادم نیست که همین بود یا نه!!!

التماس دعا
    یا علی
    آخه مشکل اینه من همچی چیزی پیدا نکردم...اگر پیدا می کردم که مطمئنا ازش استفاده می کردم!!! نمی دونید تو کدوم مِنو هستش؟؟؟؟

قسمت دوم پستم رو هم ندیدید :

سلام
    یکی لطف کنه بگه من چجوری باید فایل خروجی از این Ulead بگیرم...بعد از اینکه کلی وقت می ذاری ویرایش ( یا هر چیزه دیگه ای ) یا عکس ها رو روش آهنگ می ذاری...بعد هر چی دنبال یه جایی می گردم که خروجی بگیرم پیدا نمی کنم!!!!!!!! Save هم که کنی با پسوند خود Ulead سِیو می کنه !!
    ممنون می شم اگه کمکم کنید

__________________________________________________ ________________

سوال دیگه اینکه تو انجمن آموزشی برای Adobe Premier از قبل وجود نداره؟؟؟؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

سلام دوستان
    راجع به پست اول می خوام بگم من هم همین مشکل رو داشتم و هیچ نرم افزاری مثلا ادیوس پریمیر و مدیا استودیرو پرو و نرم افزارهای دیگه افیل vob رو قبول نمی کردند و یا اگه قبول می کردند درست نمایشش نمی دادند ودچار مشکل می شدند . البته روی سیستم من شاید این جور بود و فقط با یولید ویدئو استودیو 10 تونستم کار خودمن رو راه بیاندازم و با کیفیت عالی و حجم کم خروجی بگیرم از طریق import dvd اون نرم افزار ، لطفاٌ این روش رو امتحان کن و dvd رو داخل dvd rom بگذار و import dvd رو انجام بده مشکلت حل می شود

تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    کنار مردم

پيش فرض

سلام دوستان
    راجع به پست اول می خوام بگم من هم همین مشکل رو داشتم و هیچ نرم افزاری مثلا ادیوس پریمیر و مدیا استودیرو پرو و نرم افزارهای دیگه افیل vob رو قبول نمی کردند و یا اگه قبول می کردند درست نمایشش نمی دادند ودچار مشکل می شدند . البته روی سیستم من شاید این جور بود و فقط با یولید ویدئو استودیو 10 تونستم کار خودمن رو راه بیاندازم و با کیفیت عالی و حجم کم خروجی بگیرم از طریق import dvd اون نرم افزار ، لطفاٌ این روش رو امتحان کن و dvd رو داخل dvd rom بگذار و import dvd رو انجام بده مشکلت حل می شود
    باشه ممنون امتحان می کنم...
    البته من مشکلی در import ندارم!!!!!! در خروجی گرفتن مشکل دارم...دوربین DVD دارم و فقط می خوام فیلم هامو ویرایش کنم ؛ و نمی خوام حجمشو عوض کنم و یا حنی فرمتشو از vob به چیز دیگه ای تغییر بدم!!

حـــــرفـه ای animeditor's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

سلام جمیعاً

سیروس جان، حق با شماست.
    باهاس با همت دوستان، یه سری کامل آموزش پریمیر و حتی برنامه های دیگه رو توی انجمن بذاریم.
    نگفتی که به کجای کار رسیدی؛ بالاخره می خوای با پریمیر کار کنی یا Video Studio.
    شما فعلاً پریمیر رو شروع کن؛ سوالی بود در خدمتم.

التماس دعا
    یا علی

تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    کنار مردم

پيش فرض

سلام جمیعاً

سیروس جان، حق با شماست.
    باهاس با همت دوستان، یه سری کامل آموزش پریمیر و حتی برنامه های دیگه رو توی انجمن بذاریم.
    نگفتی که به کجای کار رسیدی؛ بالاخره می خوای با پریمیر کار کنی یا Video Studio.
    شما فعلاً پریمیر رو شروع کن؛ سوالی بود در خدمتم.

التماس دعا
    یا علی
    با سلام
    حقیقتش اینه که می خوام از Video Studio استفاده کنم...چون که ( همونجور که دوستمون هم گفتن ) این برنامه است که فایل های DVD رو باز می کنه!!

در ضمن همچین چیزی پیدا نکردم :

البته یه گزینه دیگه پیدا کردم "Save Trimmed Video" که فکر کنم خودشه...چون فصل امتحانامه فرصت نمی کنم رو یه ویدیو کار کنم و بعد سِیوِش کنم!!!!

در آغاز فعالیت منتظر المهدی's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

با سلام

درباره مطلب اول کافی به تب capture برید و گزینه import from digital media رو زده بعد درایو دی وی دی تون رو انتخاب کنید بعد هم خیلی راحت یه فایل mpeg با کیفیت خود دی وی دی تون بگیرید یا از همون گزینه import folder رو انتخاب کنید ادرس فولدر video_ts مد نظرتون رو بدید بقیش هم مثل قبله

در مورد دوم هم میرید داخل تب share گزینه creat disk رو برای خروجی دیسک و creat file رو برای خروجی فایل مثل mpeg انتخاب کنید

مطلب دیگه اینکه اگه ریا نشه من هم مسلط به video studio هستم هم به پریمیر وبه نظر من برای کارهای عمومی و غیر حرفای بهترین نرم افزاره البته اگه بتونید نسخه corel video studio x4 رو تهیه کنید تمام مشکلاتی که من تا نسخه x3 باهاش داشتم رو برطرف کرده و کاملا جوابگو هست

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •