تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 7 از 7

نام تاپيک: با هارد SSD و بدنه مقاوم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

14 با هارد SSD و بدنه مقاوم

نیاز به راهنمایی برای خرید تا آخر مرداد

هارد ssd حداقل 256
    ci7
    cash 6
    رم قابل ارتقا باشه تا 16 گیگ
    بدنه مقاوم . جابجایی زیاد

برای تدوین فیلم و کار انیمیشن

چه لپتاپی رو پیشنهاد میدید؟

داره خودمونی میشه Ocaryx's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    کرمان

پيش فرض

برای ادیت فیلم و این چیزا بهترین گزینه Apple Mackbook Pro با صفحه رتینا مدل 15 اینچ که کارت گرافیک مجزا داره .

قیمتش هم 6.5 تا 9 میلیونه .

رم 8 و 16 پیدا میشه ، هاردش هم 256 و 512 از نوع SSD

وزنش هم با این مشخصات عالی 2 کیلو هست و مشکلی برای جابه جایی نداره . کیفیت صفحه جون میده واسه فیلم و کارای گرافیکی

کاربر فعال انجمن لپ تاپ Capital's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

نیاز به راهنمایی برای خرید تا آخر مرداد

هارد ssd حداقل 256
    ci7
    cash 6
    رم قابل ارتقا باشه تا 16 گیگ
    بدنه مقاوم . جابجایی زیاد

برای تدوین فیلم و کار انیمیشن

چه لپتاپی رو پیشنهاد میدید؟
    دوست عزیز بهترین گزینه تو انتخابتون همون apple و Sony میباشد چون اولا کیفیت صفحه های عالی داره و همچنین اینکه از هاردهای SSD استفاده میکنند.پس به نظر من بهترین انتخاب همین گزینه ای است که دوستمون نام بردن اما خوب قیمتش هم بالاست.اگه خواستین پول کمتری بدین بگین تا بیشتر راهنماییتون کنم تا مدل دیگه ای رو نام ببرم.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2012

پيش فرض

دوست عزیز بهترین گزینه تو انتخابتون همون apple و Sony میباشد چون اولا کیفیت صفحه های عالی داره و همچنین اینکه از هاردهای SSD استفاده میکنند.پس به نظر من بهترین انتخاب همین گزینه ای است که دوستمون نام بردن اما خوب قیمتش هم بالاست.اگه خواستین پول کمتری بدین بگین تا بیشتر راهنماییتون کنم تا مدل دیگه ای رو نام ببرم.
    هاردهای SSD همان هاردهای SATA هستن؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

میخوام ویندوز روش نصب کنم
    آیا بدنه مقاومی داره؟ خیلی جابجا میکنم
    آیا تمرکز روی هارد ssd و یا دور بالا 7200prm منطقیه؟

کاربر فعال انجمن لپ تاپ Capital's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

میخوام ویندوز روش نصب کنم
    آیا بدنه مقاومی داره؟ خیلی جابجا میکنم
    آیا تمرکز روی هارد ssd و یا دور بالا 7200prm منطقیه؟
    دوست عزیز من خودم مدل Lenovo Z500 دارم که در رنج قیمت خودش کانفیگ خیلی خوبی داره.اما چند وقت پیش من با یه لپ تاپی که هارد جامد SSD داشت وقتی کار کردم واقعا لذت بردم چون واقعا سرعتش بالاست.من در کل یه تعریفی براتون میکن که هاردهای جامد چیست؟هارد جامد به زبان ساده از تعداد زیادی فلش ساخته شده که هم برق کمتری مصرف میکند و هم اینکه سبک تر هم خیلی خیلی پر سرعت تر , بدون صدا و همچنین در برابر ضربه خیلی مقاوم تر از هاردهای HDD است البته خیلی مزایای دیگه ای داره و در کل باید بگم که این هارد ها در اصل با جریان های الکتریسیته کار میکنند که بر خلاف هارد های معمولی هستند چون هارد های معمولی مکانیکی کار میکنند که به خاطر همین هم سر وصدای بیشتری نسبت به SSD دارند هم عمر کمتری هم سرعت کمتری هم سنگین تر وخیلی چیزهای دیگه.ولی باید بگم که هاردهای SSD خیلی گران هستند به فرض مثال هم اکنون یه هارد 1 ترابایت Seagate حدود 240 تومان هست در صورتی که یه هارد SSD با حجم 256GB قیمتی حدود 900 هزار تومان هست.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2012

پيش فرض

دوست عزیز من خودم مدل Lenovo Z500 دارم که در رنج قیمت خودش کانفیگ خیلی خوبی داره.اما چند وقت پیش من با یه لپ تاپی که هارد جامد SSD داشت وقتی کار کردم واقعا لذت بردم چون واقعا سرعتش بالاست.من در کل یه تعریفی براتون میکن که هاردهای جامد چیست؟هارد جامد به زبان ساده از تعداد زیادی فلش ساخته شده که هم برق کمتری مصرف میکند و هم اینکه سبک تر هم خیلی خیلی پر سرعت تر , بدون صدا و همچنین در برابر ضربه خیلی مقاوم تر از هاردهای HDD است البته خیلی مزایای دیگه ای داره و در کل باید بگم که این هارد ها در اصل با جریان های الکتریسیته کار میکنند که بر خلاف هارد های معمولی هستند چون هارد های معمولی مکانیکی کار میکنند که به خاطر همین هم سر وصدای بیشتری نسبت به SSD دارند هم عمر کمتری هم سرعت کمتری هم سنگین تر وخیلی چیزهای دیگه.ولی باید بگم که هاردهای SSD خیلی گران هستند به فرض مثال هم اکنون یه هارد 1 ترابایت Seagate حدود 240 تومان هست در صورتی که یه هارد SSD با حجم 256GB قیمتی حدود 900 هزار تومان هست.
    اگر در مورد هاردهای SATA و تفاوت آنها با SSD توضیح بدید، ممنون میشوم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •