تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 19

نام تاپيک: شخصیت های به یادماندنی انیمیشن

پروفشنال Lady Negar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    زیرِ همان خیال ِسنگینِ بدبو

6 شخصیت های به یادماندنی انیمیشن

شاید شما هم بعد از تماشای یه انیمیشن ساعتها به فکر فروبرید....شاید اون انیمیشن اثری جاودانه بر زندگی شما داشته باشه...شاید اونو 2باره 3باره ,و بارها و بارها تماشا کرده باشید و اونو هنوزم که هنوزه کلی دوست داشته باشید... و دیگه واستون فقط یه کارتون نباشه...
    شخصیت هاش هم دیگه حالا واقعی شده....یه اسطوره شده...شایدم نه ,اونقدر منفور بوده که یادتون نمیرش...یا خیلی جک بوده ...یه ویژگی خاص که اونو واستون منحصر به فرد کرده!

اونوقت اون کاراکتر ساده دیگه شده به یادماندنی!
    توی این تاپیک هم بیاد و کارکتر انیمیشینی به یادماندنی خودتون رو معرفی کنید...

قوانین تاپیک:
    1.حتما اسم انیمیشنی که کاراکتر رو ازش انتخاب کردید ذکر کنید
    2.در مورد ویژگی های هر شخصیت و دیدگاه شما برای انتخابتون توضیح بدین.
    3.طبیعتا پست های یک کلمه ای و نیم خطی هدف ایجاد این تاپیک نیست.
    4.برای زیبا تر شدن بحث بهتره یک عکس جمع و جور از هر شخصیت قرار دهید.
    5.بحث های حاشیه ای رو در تاپیک بحث آزاد انیمیشن دنبال کنید .
    6.لطفا از دادن پست های پشت سرهم خودداری کنید و درهر پست حداکثر 5نفرو معرفی کنید!
    باتشکر از زحمات Morteza4SN
    Last edited by Lady Negar; 27-08-2010 at 17:04.

2. 17 کاربر از Lady Negar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال Lady Negar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    زیرِ همان خیال ِسنگینِ بدبو

پيش فرض

#1.Oogway از Kagfu Panda:

Oogway واقعا برای من یه شخصیت فراموش نشدنی هست...شاید مهمترین دلیلش هم پیغامی بود که به همه ی ما یاد داد!"هر کسی مخصوص ترین جادوی زندگی خودشه"

#2.Izma از Emperor New Groove:

Izma هم یکی از اون به یادموندنی های منه...همه حرکاتش...مژه های وحشتناکش ..واقعا چند سالشه؟

#3.Mufasa از Lion King

کیه که بگه این کارتون رو دیده وو از مرگ Mufasa ناراحت نشده؟؟من اون موقع که این کارتونو دیدم مدرسه هم نمیرفتم یادمه وقتی Mufasa مرد کلی گریه کردم....ولی هنوزم که هنوزه کلی دوسش دارم و عزادار مرگشم

#4.Dori از Findinf Nemo

مشکل عجیب Dori یعنی حافظه کوتاه مدتش خصوصیتی از اونو که من نمیتونم فراموش کنم...ولی مهمتر از اون مرامی بود که داشت..نخندید جدی میگم...پا به پای بابای Nemo اومد و درآخر به خاطر کمک به همون دوست موفق شد به مشکلش غلبه کنه

#5.Ray از Princess and The Frog

ایمان و اعتقاد اون به عشقش..حتی وقتی همه میگن نه و اون کارو غیر ممکن میدونن .Ray شخصیت کارتونی بود که به هدفش ایمان داشت...و همین ایمان اونو به عشقش رسوند.
    Last edited by Lady Negar; 27-08-2010 at 19:17.

4. 17 کاربر از Lady Negar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Animation Deliberation Morteza4SN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    Violet Orient

پيش فرض

1. عمو جغد شاخدار (از کارتون بنر/BANNERTAIL)

دوستی یک جغد و سنجاب متضادترین رابطه دوستی بود که در یک بعد کارتونی شاهدش بودیم . خب این یکی فرق داشت ، فانتزی و خیال در کار نبود ، جغدی از خوردن طعمه ی روبروش امتناع می کرد و در جنگ با غریزه ی خودش مقاومت میکرد . این همه ی تراژدی عمو جغد شاخدار نبود ؛ وقتی دیگه سنش توان شکار رو ازش گرفته بود و بنر محیا ترین غذا براش بود اونو از خودش روند . حتی وقتی بنر فهمید و بهش گفت عمو جغد اگه گرسنته میتونی منو بخوری ! دنبال بنر کرد تا بترسونش حتی اگر دل بنر بشکنه حداقل خیالش راحت بود . تا عمو وقتی دید آدما دارن نزدیک میشن و جون سنجابا در خطره خودش رو به خطر انداخت و وقتی از شلیک تیرشون زخمی شد در آخرین لحظات عمرش به بنر گفت نمی خواسته بخورش ...
    تنها عموی برنامه های کارتونی دوران ما یک جغد بود اما انسانیتی که به خرج داد فراتر از غرایز و احساس بود .

2. پلنگ صورتی (The Pink Panther)

اون آهنگ شاهکار و رنگ صورتی بدنش دقیقا مکمل همون چیزی بود که بی خیالی و نحوه برخوردش با دنیای اطراف رو شکل میداد . همیشه کاری که مطلوب خودش بود رو انجام میداد نه از روی خودخواهی بلکه به خاطر اینکه دنیا رو اونطوری که میخواست زندگی میکرد ، هیچ تظاهری در کار نبود حتی نگاهی که پلنگ صورتی به طرف دوربین می کرد علامت تعجبش از نوع دیدگاه بقیه بود .

3. پروفسور بالتازار (Professor Balthazar)

قبل از هر چیز بالتازار یک روان شناس دوست داشتنی است ، می دونید اون دستگاه عجیبش با چتری که بالاش باز و بسته میشد و چرخی که بالتازار پشتش مینشست و رکاب میزد تا دستگاه شروع به کار کنه و شیر خروجیش که یک قطره نهایتا ازش میچکید تا به اختراع نهایی تبدیل بشه همه ی کار نبود قبلش بالتازار کلی فکر میکرد و برای اجرایی کردن ایده اش از دستگاه همه کاره اش کمک میگرفت . تمام ابتکارات و اختراعات پروفسور بالتازار در جهت رفع مشکلات اجتماعی مرد شهرش بود اما با خاص ترین شکل ممکن .

4. جهانگرد (Little beret Memole)

علاوه بر مهربان بودن و آرامشی که در نگاهش بود در مواجهه با جهانگرد کلی علامت سوال در ذهنت شکل میگرفت ، یکی از چیزهایی که شاید هیچ وقت ندیدیم دهان جهانگرد بود و این اولین و بارزترین وجه مرموز بودنش بود . کسی نمی دونست کی به سفر میره و برمیگرده کجا میره . یک نشانه داشت و اونم دیدن اولین ستاره در آسمان شب برای رفتن بود شاید برای همین آرامشی که در دل شب بود چیزی بود که جهانگرد هم داشت .

5. بوشوگ (Lucky Luke)

"اون آقاهه میخواد باهام بازی کنه" ! خب یه سگ چقدر میتونه خوشحال باشه که در هر شرایطی اینقدر تحلیل های مشنگانه از خودش بروز بده . اما همین نوع نگاهش به اتفاقات دور و برش هست که حماقت ، شجاعت ، کنه بودن و ... رو در بوشوگ ماندگار میکنه . فکر میکنم اگر قرار باشه دون کیشوت یه سگ هم داشته باشه بوشوگ انتخاب خوبی باشه .

6. 22 کاربر از Morteza4SN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Rude Boy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

14 Lumpy

Lumpy
    Happy Tree Friends
    لومپی یه شخصیت فوق العاده برای من هست . همیشه تو ذهنم می مونه .
    خصوصیاتی که لومپی داره : (1)
    - عاشق بچه هاست
    - وقتی برای کسی کار می کنه نهایت سعیشو می کنه که سنگ تموم بذاره
    - آدم فوق العاده مسئولیت پذیری هست
    - دوست داره دل دیگرونو بدست بیاره
    - تو حین کار همیشه آدم جدی و محکمی هست
    - لحظه ای که احساس خطر می کنه قید همه چیو می زنه و فرار می کنه (تقریبا شجاعتش در حد صفره)
    - اگه تو شرایط خطرناک نتونه فرار کنه تنها کاری که می کنه می ترسه و ثابت سر جاش می مونه
    - همیشه بدشانسی میاره
    - خدا نکنه کسی در حقش نامردی کنه ، چون اون موقع از زمین و آسمون برای طرف می باره
    - تو سخت ترین شرایط به جای حل مشکل اصلی سعی می کنه به نکات کم اهمیت ، خیلی اهمیت بده
    - تریپش کم آوردن نیست
    - یه کوچولو هم احمقه
    - ...
    + فکر کنم یه جورایی شبیه ما ایرانیا هم هست .
    ( تازه مدل شاخ هاش هم هی عوض می شه)
      محتوای مخفی: تعدادی عکس از جناب لومپی 

8. 8 کاربر از Rude Boy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    روی مرکز زمیــن

پيش فرض

اسم تاپیک رو باید میذاشتید کوتلاس های ماندگار تاریخ انیمیشن!

کوتلاس یعنی به یاد ماندنی ...

قهرمان من که هر موقع دلم تنگ میشه با هر چی دم دستم بود میتونم دقیق روی کاغذ بیارم اش ... با چند تا خط منحنی ساده!

مرد همیشه سفید که آخر داستان به سمت افق حرکت میکرد ... با ماهی های آدم خوار میجنگید! سس گوجه میریخت روش!
    دنبال عشقش تا آن سوی مرز های تمدن مایا میرفت ... اکسیر جوانی رو پیدا کرد ... به آینده رفت ... میزد به دل دریا
    کابوی خسته ای میشد که جایزه بگیر شده بود ...
    ...
    و خلاصه این که قهرمان من شد!

10. 11 کاربر از Behsood بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز far2009's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    اصفهان، نصف جهان

پيش فرض

چه سرعتی داره aqoa هنوز ارسال را نزده بودم تو پیغام خصوصی بود

جرج شیرینکس را خیلی دوست داشتم . مرتبط با تکنولوژی بود که مورد علاقه منه . ماجرایی و کمی هیجان انگیز بود .
    موضوعات جالبی هم داشت.

تصویر این کارکتر : george shrinks

Last edited by far2009; 23-09-2010 at 10:47.

12. 5 کاربر از far2009 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Animation Deliberation Morteza4SN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    Violet Orient

پيش فرض Wandering Girl Nell

دختری به نام نل

دختر به نام نل ، در های و هوی شهر ...

سرگردانی دختری به نام نل در سیر و سلوکی مشقت بار برای رسیدن به پارادایس و دیدن مادرش از تاثیرگذارترین داستانهای ملودرام برای روایت در هر قالبی است . دختری که آرامش خود رو مدیون جعبه ی موسیقی یادگار مادرشه و با عروسک هایی که در طول سفرش به آدمهای خوب هدیه میده امیدبخش اونهاست .

هر چقدر شادی ها در برابر نل زودگذرند اما او در آرزوی رسیدن به پارادایز و دیدن مادر از تلاش باز نمی ایسته . حتی پدربزرگ هم نا امیدانه اعتراف میکنه که پارادایز رو روی زمین نمیشه پیدا کرد البته او کسی است که حتی قمار زندگی رو باخته.... همه چیز منتهی میشه به برشی تلخ از زندگی با نوازش موسیقی غم انگیز تنهایی انسانها در سفری پر فراز و نشیب در حالیکه ماریو در قامت یک جنتلمن تنها به دنبال نل به راه افتاده تا شاید بارسیدن به خواهر کوچکتر غم تنهایی دنیا رو زیر حجم حضوری شاد دفن کنه اما ...

پایانی که هرگز ندیدیم ...
    در تکمیل این تیرگی گزنده چیزی که به هر حال ندیدیم پایانی است که چارلز دیکنز برای داستان (1841-1840) رقم زده و اشک میلیون ها نفر رو درآورده . در پایانی که در دنیای کارتونی رقم خورد نل که بعد از رسیدن به پارادایس و اطلاع از مرگ مادرش به خاطر رنج و خستگی ناشی از سفر طولانی در بستر بیماریست در عالم رویا به دیدار مادرش میره اما بعد از به آغوش کشیدن او دوباره به زندگی برمیگرده تا پایانی خوش و امیدوارانه رو شاهد باشیم . اما می دونید دیکنز داستان رو با مرگ نل و رسیدنش به پارادایز واقعی به پایان برده تا نقدی تراژدیک بر جامعه بشری رو شاهد باشیم . حتی پدربزرگ هم در داستان دیکنز مرگ نل رو ناامیدانه نظاره و بعد از مدتی خودکشی میکنه تا دیکنز با مرگ کیلپ بدجنس ، نل پاک و معصوم ، و خودکشی پدربزرگ پشیمان انتقامی سخت از انسانیت نخ نمای دنیا گرفته باشه و رئالیسم ویکتوریایی دیکنز طعمی تلخ و گزنده بر عواطف مخاطب همراهش باقی بگذاره.

14. 13 کاربر از Morteza4SN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Super VIP Mehran's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    -• برنابلا

پيش فرض

سلام
    وای چه تاپیک خوبی ! کلی نوستالژی شدیم...

دوتا شخصیت هست که من خیلی دوستشون دارم که البته یکیشون انیمیشن نیست، یه
    عروسکه، فعلا اولـی رو میگم تا صحبت کنم با میترا و مرتضی ببینم عروسک هم قبوله
    یا نه :دی

من برعکس خیلی از پسر ها که عاشق کارتون های بزن بزن و جنگی بودن! این کارتون ها
    رو دوست نداشتم... یکی از بهترین و دوست داشتنی ترین کارتون هایی که دیدم، کارتون
    جیمبو بود، یه هواپیمای کوچولو که دوست داشت به دیگران کمک کنه. :)

جیمبو، دوستاش، برج مراقب (آخرین صدا، صدای مسئول برج مراقبتِ) یادشون بخیر

خیلی این جیمبو رو دوست داشتم، اون سال ها که جیمبو رو نشون میداد من 5،6 ساله م بود.
    یه سفر رفته بودیم مشهد و مادرم از بازار رضا برام یه جمبو خرید. شاید اون بهترین چیزی بود که مادرم برام خریده !

با تشکر مهران...

16. 13 کاربر از Mehran بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

سلام
    وای چه تاپیک خوبی ! کلی نوستالژی شدیم...

دوتا شخصیت هست که من خیلی دوستشون دارم که البته یکیشون انیمیشن نیست، یه
    عروسکه، فعلا اولـی رو میگم تا صحبت کنم با میترا و مرتضی ببینم عروسک هم قبوله
    یا نه :دی

من برعکس خیلی از پسر ها که عاشق کارتون های بزن بزن و جنگی بودن! این کارتون ها
    رو دوست نداشتم... یکی از بهترین و دوست داشتنی ترین کارتون هایی که دیدم، کارتون
    جیمبو بود، یه هواپیمای کوچولو که دوست داشت به دیگران کمک کنه. :)

جیمبو، دوستاش، برج مراقب (آخرین صدا، صدای مسئول برج مراقبتِ) یادشون بخیر

خیلی این جیمبو رو دوست داشتم، اون سال ها که جیمبو رو نشون میداد من 5،6 ساله م بود.
    یه سفر رفته بودیم مشهد و مادرم از بازار رضا برام یه جمبو خرید. شاید اون بهترین چیزی بود که مادرم برام خریده !

با تشکر مهران...
    یعنی دارم با خنده این پست و میدما [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] الان وقته دیدن برنامه های علمی و دانلود آخرین مقالات دانشگاهی ما همچنان جیمبو میبینیم.عیبی نداره ها من خودم هنوز م اگه بابالنگ درازو بده میشینم میبینم [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ..........

جیـــــــمبو رئیس جان .........(امیدوارم اون ناظره هست آواتارش کار خودمه نیاد پست و پاک نکنه )

18. 4 کاربر از part gah بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

Daddy Long Legs

بابا لنگ دراز

انیمیش محبوب من محصول سال 1990 کشور ژاپن یکی از خاطره انگیز ترین انیمیشن هایی که تاثیر فوق العاده ای روی ذهن من گذاشت.

تا حدی که یادمه با دیدن این کارتون و سریال امیلی درنیومون من هم اولین داستان کوتاهمو نوشتم.

شعر هم جزئی از تفنن های دوران کودکیم بود.کودکی که میگن مال سن 12 -13 سالگی منه.....

این از اولین کارکتر مجبوب من جروشا ابوت یا همون جودی آبوت خودمون

کاش فیلم شوووووووو دوباره میساختن : (((((

Rango

رنگو

محصول سال 2011.اولین بار که دیدمش یه wallpaper بود رو صفحه دسکتاپ کامپیوتر.شخصیت عحیبی که با دیدن انیمیشن مطمئنم عاشقش میشین.

حالت وسترنی که این فیلم داره توئم با کمدیه. اون صحنه های غروب که غمگین ترین لحظات توی فیلم وسترن اینجا جوری آورده شده که مایه خنده هست.

تاخت و تاز با این حیونا که شبیه بوقلمونن......

مدرسه موش ها

کپل شخصیت معروف این برنامه دهه 60 طرحی از مرضیه برومند .من که همیشه حتی الانم

بخوام یه ماهی بگیرم برا سفره هفت سین میگم یه ماهی کپل بده...به جای توپول.

Anne of Green Gables

رویای سبز

اسم این سریال و دیگه همه میشناسن مخصوصا با تیتراژ پایانی فوق العاده ای که داشت.آنشرلی (آنه) دختری با موهای قرمز که جسارتهاشو دوست داشتم شاید که نه حتما

خودمو تا حد زیادی مدیون رویاهای آنه میدونم.

Chobin il Principe Stellare

چوبین

محصول سال 1974 کشور ژاپن.

خدایش خیلی حرص خوردم سر این انیمیشن.حساب کن بشین همه قسمت هارو مو به مو ببین اد سر قسمت آخر بیاد دوستت صدا کنه بیا بریم بیرون من پولمو گم کردم سر راه پیدا کنیم.

اگه نیای نه من نه تو!

منم دل رحم ........قسمت آخرشو ندیدم.گذاشتم تو خونه خودم با بچه هام ببینم.

*مامانشو پیدا کرد آخر این یا نه؟
    Last edited by part gah; 24-07-2012 at 04:43.

20. 6 کاربر از part gah بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •