تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 2 از 2

نام تاپيک: مشکل در تایپ کلمات دو بخشی مانند کلمه دریا نوردی؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2013

پيش فرض مشکل در تایپ کلمات دو بخشی مانند کلمه دریا نوردی؟

سلام خدمت دوستان گرامی.در پی دی اف وقتی تایپ می کنم زمانی که به انتهای سطر میرسم مثلا مجبور میشم جمله ای مثل دریا نوردی رو که از دو بخش مجزا تشکیل تایپ کنم اما اما نصفش تو اخرین بخش سطر میفته و نصف دیگه اون در سطر جدید.اگر هم بخوام کل عبارت رو باهم داشته باشم مجبورم که اینتر بزنم و برم سطر جدید که دراینصورت سطرها کوتاه بلند میشه و نظمشون به هم میریزه.ایا راهی برای برطرف کردن این مشکل وجود داره؟دوستانی که راه حل این مشکل رو در مورد برنامه افیس ورد میدونن هم بگن چون هردو نرم افزار برای تایپ کردن هستش.این مشکل رو باید با استفاده از چه امکاناتی برطرف کنم؟با تشکر.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض

سلام خدمت دوستان گرامی.در پی دی اف وقتی تایپ می کنم زمانی که به انتهای سطر میرسم مثلا مجبور میشم جمله ای مثل دریا نوردی رو که از دو بخش مجزا تشکیل تایپ کنم اما اما نصفش تو اخرین بخش سطر میفته و نصف دیگه اون در سطر جدید.اگر هم بخوام کل عبارت رو باهم داشته باشم مجبورم که اینتر بزنم و برم سطر جدید که دراینصورت سطرها کوتاه بلند میشه و نظمشون به هم میریزه.ایا راهی برای برطرف کردن این مشکل وجود داره؟دوستانی که راه حل این مشکل رو در مورد برنامه افیس ورد میدونن هم بگن چون هردو نرم افزار برای تایپ کردن هستش.این مشکل رو باید با استفاده از چه امکاناتی برطرف کنم؟با تشکر.
    سلام
    برای رفع این مشکل میتونی وقتی داری کلمه ای دو بخشی مثل "می شود" رو تایپ میکنی ، بلافاصله و بدون زدن اسپیس ، کلید کنترل و خط فاصله رو بعد از کلمه "می" ( CTtrl و - ) رو باهم فشار بدی،
    با این کار به اصطلاح یک "نیم فاصله" ایجاد میشه و اگر زمانی به اخر سطر برسی این نیم فاصله به صورت خط تیره بین خط بالا و پایین پیوسته بودن این دو کلمه رو مشخص میکنه

برای مرتب بودن و هماهنگی سطرها هم میتونی از حالت Justify استفاده کنی، از سربرگ Home کنار حالت های راست چین ، وسط چین و چپ چین هست

موفق باشی
    Last edited by alinaghd; 24-04-2014 at 09:09.

3. این کاربر از alinaghd بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •