تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 9 از 9

نام تاپيک: سوال رندر کردن و پخش کردن برعکس فیلم

آخر فروم باز p30worldapm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    تهران

13 سوال رندر کردن و پخش کردن برعکس فیلم

سلام
    1. تو افتر یه چیزی به نام تایم ریمپ(دقیق یادم نیست) هست که باهاش می شه سرهت بین دو تا فریم رو تغییر داد یا جای فریم اول و آخر رو عوض کرد تا فیلم برعکس بشه. چه جوری اسن دو تا کار رو می شه توی پریمیر کرد؟

2. چه جوری می شه یه تیکه از فیلم رو رندر کرد مثل ادیوس که روی یه تیکه فیلم کلیک راست می کنیم و رندر رو می زنیم. من توی این فقط بلدم اینتر رو بزنم که اون از اول شروع می کنه همه رو رندر می گیره!

تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    تهران

13

پریمیر نمی تونه این کارها رو انجام بده یا مثل همیشه باید دو-سه بار بپرسیم تا جواب بدین!

اگه نباشه جاش خالی می مونه PrimeP30Master's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2010
    محل سكونت
    ¤₪-™ Depth of CGVFX-₪¤

پيش فرض

با سلام،

اول جواب سؤال2:

توي پريمير در قسمت بالاي time Line يه نوار وجود داره كه اسمش Work Area هستش و داراي 2تا دستگيره در اول و آخرشه كه با اونها ميشه اين نوار رو كوتاه و بلند كرد ، خب حالا شما به قسمتي از پروژه ات كه ميخواي Render Preview بگيري برو و اندازه اين نوار رو به اندازه ي اون قسمت تنظيم كن و بعد Enter رو بزن تا پيش رندر بگيره براي رندر نهايي و خروجي از يه قسمت هم ميتوني همين كار رو بكني و براي رندر كل پروژه بايد اين نوار رو از اول تا آخر پروژه بكشي!!!
    يه ترفند:وقتي خواستي نوار رو روي كل پروژه و يا قسمت طولاني از پروژه كه توي پنجره تايم لاين كلش معلوم نيست ، بكشي ،
    اول زوم تايم لاين رو روي چند دقيقه تنظيم كن تا كل پروژه و يا قسمت طولانيش در پنجره تايم لاين ديده بشه و بعد روي همين نوار Work Area دابل كليك كن تا خودش خودكار به اندازه ي پنجره تايم لاين در بياد و بعد اون موقع خيلي راحت تر ميتوني اول و آخر اين نوار رو تنظيم كني!!!
    خب حالا جواب سؤال 1:
    من خودم چون الآن رو سيستم پريمير نصب نيست در مورد Time Remap ورژنهاي جديد پريمير زياد نميتونم راهنماييت كنم ولي احتمالا چنين خواصيتي دارند و البته تو اديوس كه اين ويژگي رو داره و خودم چند وقت پيش توي يه پروژه ازش استفاده كردم!!!
    در مورد Inverse توي پريمير هم فكر كنم يه افكت مخصوص اين كار داشته باشه كه اگه تو قسمت افكتها همين كلمه Inverse رو سرچ كن پيداش ميكني !!!
    والبته يه ترفند هم براي اين كار!!!: شما روي قسمتي از فيلمت كه ميخواي معكوسش كني راست كليك كن و گزينه Speed & Duration رو باز كن و تو كادر جلوي Speed كه نوشته 100% شما اون رو به 100-%(منفي 100) تغييرش بده و OK كن،حالا فيلمت رو Play كن تا نتيجه رو ببيني!!!

اميدوارم كه تونسته باشم كمكت كنم!!!
    و اگه سؤالي داشتي بازم تا جايي كه بتونم در خدمتم!!!
    موفق باشي دوست عزيز%100%

4. این کاربر از PrimeP30Master بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

از دوستی که جواب دادن ممنونم.

من هنوز منتظر Time Remap هستم.
    مگه نمی گین این از ادیوس حرفه ای تره؟ پس چرا نمی شه مثل ادیوس فاصله بین دو تا فریم رو کم و زیاد کرد؟
    یه تایم ریمپ توی افکت کنترل پیدا کردم که اصلا نفهمیدم چی کار می کنه!

اگه نباشه جاش خالی می مونه PrimeP30Master's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2010
    محل سكونت
    ¤₪-™ Depth of CGVFX-₪¤

پيش فرض

سلام دوست عزيز،
    همون Time Remapي كه پيدا كردي رو درگ كن و بنداز رو فيلمت و بعد به پنجره Effect Control برو و با تنظيماتش كار كن تا به چيزي كه ميخواي برسي و تو همونجا ميتوني KeyFrame بدي و ....!!!
    موفق باشي!

تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    تهران

13

ممنون
    اون شکلکی هم که انداخته بودی به من می خندید دیگه؟
    تا اون حد رو که بلدم. مشکل اینه که اون تایم ریمپینگ توی افکت ها نیست توی همون افکتهای خود فیلم هست که من هر چی کی فریم ایجا می کنم و تکون می دم هیچ اتفاقی نمی افته!

پریمیر هم cs5 هست.
    Last edited by p30worldapm; 06-12-2010 at 23:01.

تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    تهران

13

از دوستانی که جواب دادن ممنونم.
    از توی یوتوب یاد گرفتم. اینم آدرسش
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اگه نباشه جاش خالی می مونه hosein0251's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

من وقتی reverse یا حتی سرعت فیلم رو دست کاری می کنم و رندر می گیرم نرم در نمیاد . نمی دونم مشکل از کجاست . تا حالا چند بار هم پرسیدم ولی جواب نگرفتم . کسی می دونه راهکار چی هست ؟ خیلی لازم دارم . ممنون میشم کمکم کنید

داره خودمونی میشه samiei_m_j's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

سلام خوبين؟
    در مورد كم و زياد كردن سرعت فيلم ميشه همون روشي رو كه دوستمون اشاره كرد رفت ولي به جاي اينكه فقط 100%را به منفي 100% تبديل كني ميتوني به كمتر از 100% براي سرعت كم شدن و بيشتر از 100% براي بالا رفتن سرعت انجام بدي
    يا ميتوني پايين همون جا زمانشو كم و زياد كني
    يا حتي به جاي اين كارا روي خود video بري و دكمه x رو بزني حالا اونو كم و زياد كني تا سرعتش كم و زياد بشه
    در مورد دوست عزيزمون هم كه گفتن وقتي اين كارو كردم تيكه تيكه ميشه بايد يه رندر بگيره اگه بازم شد يا از سرعت پايين سيستم هست يا فرمت خراب فايلتون
    موفق باشين

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •